Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 03.11.2009., 22:51   #1
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
(riješeno) Novi HDD "nestaje" prilikom formatiranja

Kao što sma napisoa u jendoj temi ovdje, danas sam kupio WD 6400AAKS, koji mi je trebao zamjeniti jednu od 160GB barica koje imam, ali što se dogodilo... Ja sam izvadio tu jednu barracudu (na jedom su mi windowsi, a na drugom 3 particije sa raznima stvarima - filmovi, slike, glazba...), naravno ne ovu sa windowsima. I stavio umjesto nje taj WD, te napravio particije na njemu (ubacivši Vista DVD i tamo gdje se rade particije prije instalacije), te krenuo odmah jednu formatirati (napravio ih 4). No formatiranje je samo stalo, i sve particije tog diska su nestale s popisa, kao da nema diska. Rekoh, ništa, idme iz Windowsa formatirat, te tako upalio Windowse, i išao formatirati particije, te jednu malu sma uspio (75GB), no kad sma krneuo drugu od 400, najednom mi jaivo grešku "...could not complete the format...", te su mi opet u "my computer", odn smao "computer" na visti nestale particije sve, tj, cijeli taj hdd. Ne smao u computer, nego sma tražio HDD na svim mogućim mjestima, i jednostavno kao da ga nema unutra. A komp mi otvoren i čujem ga, i osjetim na dodir da radi. Restartao komp, i probao opet - i opet isto. Pa sam Ubacio CD od Wins XP, i tmao pobrissao te napravio particije, te opet išao u Windowse formatirat, ali opet isto.
I koju kod particiju da stavim formatirati, nakon jendo 10-15min ako se ne formatira, dogodi se isto. Ali svaki put kad restartam komp, ponovno se pojavi i disk kao prepoznat, i sve particije. Također u BIOS-u je konstantno disk prisutan. Probao sma napravit i jendu glupost da vidim za svaki slučaj je li se on isključio, te sma tkao komp dok ej radio, iščupao kablove iz tog diska, i saznao da je stvarno radio jer se čuo i osjetilo se kako se ugasio, te potom upalio kada sma ga ponovno ukopčao.
Zna li itko o čemu je ovdje riječ? jer skroz mi čudno. A zanimljivo je da disk ne "nestaje" kada ga ne formatiram. Dakle, ako ništa ne radim s njim, stoji, evo sad već sat i pol i dalje normalno prepoznat sa sivm particijama.
Jel greška možda u disku, da reklamiram? Ili u mojoj ploči? Ili neke postavke treba negdje promjenit, ili šta... Očajan sam, jer već sma imao problema nekih sa baricom, ali ne takvih, i kada sma mislio da sma se riješio toga, sada evo kupim ovaj disk, i sad i on hebe, ali puno gore nego što mi je ikada barica.

BTW, kad smo kod toga, da pitma konačno nešto što nsima nikad nikog, jer mi nije to radilo probleme, ali evo, možda je baš to sad uzrok problema ovdje.
Je li na SATA diskovima i pločama svejedno kako ej koji spojen? Tj u koji konektor na ploči. I kako se određuju master i slave, te je li to svejedno? Jer kao što rkeoh, imao sma nekih problema ovo ljeot sa tom baricom, i kada sma ju prekopčavao u razne konektore, problemi bi s emijenjali ili rješavali. Ali nema (barem meni) nikakve logike kako se određuju master i slave, te je li to bitno uopće na SATA sučelju. Jer jedan tren mi je u jendom konektoru isti disk primary slave, a u drugom trenu secondary master npr.
Uglanvom, ima li to ikakve veze, nevezano za ovja moj problem ćak, i kako se određuju master i slave? Mislim, ako je svejendo, onda nema veze. Ja smao konstantno držim sistemski disk na "prvom" konektoru.

Živjeli, i unaprijed hvala!
ABuser je offline  
Staro 04.11.2009., 01:23   #2
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Nevjerojatno. Promjenio sam mu kao i sa Seagateom lokaciju na ploči, i sada radi:S

No vidjet ću kolko će dugo, tj hoće li se opet pojaviti problemi, jer sa Seagateom su znali tako, ali svejendo, ako nekto može odgovoriti an drugi dio posta, bio bih zahvalan
ABuser je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.11.2009., 02:30   #3
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Citiraj:
Autor ABuser Pregled postova
Probao sma napravit i jendu glupost da vidim za svaki slučaj je li se on isključio, te sma tkao komp dok ej radio, iščupao kablove iz tog diska, i saznao da je stvarno radio jer se čuo i osjetilo se kako se ugasio, te potom upalio kada sma ga ponovno ukopčao.

Koliko znam na nekim plocama je znalo bit problema (przilica-HDD) pa onda kad prebacis na drugi sata prikljucak sljaka sve ok, ali sta se tice diskova to je svejedno.. Mislim da je neko vec imao slicnih problema na forumu tu sa istom plocom!

PS.Primjetio sam da je svaki post koji napises da su rijeci sve krivo napisane.. (sma,emjanjao itd.)..
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline  
Staro 04.11.2009., 03:03   #4
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Ma znam da, i ispričavam se svima koji imaju poteškoća sa čitanjem. To je krneulo od ovog ljeta - kako i zašto, nije bitno, ali postao sam totalni disgrafičar na tipkovnici

A ovo - glupost, kako rekoh i sma, nisi morao podebljavat. Ali evo, nije ništa krepalo, još...

A tražio sma baš inaće sličan problem, no našao sma smao slične, ne i baš iste, a nsima vidio taj sa tom pločom. A jebiga, sve ima svoju cijenu valjda - brutalan overclock potencijal i mrak (doslovno) izgled plaćam zbunjenim sata konektorima
ABuser je offline  
Staro 04.11.2009., 03:29   #5
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Zao mi je sto imas takvih problema :/

Nadam se da znas da to nije zbog samog diska, vec zbog teskog OC-a tj. ploce.

Ako ti ne podje za rukom ustabiliti taj hard, cini mi se da ce taktovi morati ici dolje.

Javi sto bude
__________________
The Secret ...
dh41400 je offline  
Staro 04.11.2009., 09:39   #6
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Zao mi je sto imas takvih problema :/

Nadam se da znas da to nije zbog samog diska, vec zbog teskog OC-a tj. ploce.

Ako ti ne podje za rukom ustabiliti taj hard, cini mi se da ce taktovi morati ici dolje.

Javi sto bude
Da, ma kužim da nije zbog samog HDD-a, ali ne znam zašto mi se to počelo događat tek ovo ljeto, a sve je do tad radilo savršeno stabilno još od prošlog ljeta, dakle godinu dana, na istim taktovima, istim voltažama

EDIT:
A i ne znam zašto bi me zezao HDD zbog OC-a... Ne kažem da ne može, nego samo da ja to ne znam... No gotovo sma siguran da je zbog same ploče, jer ne bi se ništa mijenjalo valjda onda mijenjanjem utora u koji pikam diskove
ABuser je offline  
Staro 04.11.2009., 09:48   #7
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Citiraj:
Autor ABuser Pregled postova
Da, ma kužim da nije zbog samog HDD-a, ali ne znam zašto mi se to počelo događat tek ovo ljeto, a sve je do tad radilo savršeno stabilno još od prošlog ljeta, dakle godinu dana, na istim taktovima, istim voltažama

EDIT:
A i ne znam zašto bi me zezao HDD zbog OC-a... Ne kažem da ne može, nego samo da ja to ne znam... No gotovo sma siguran da je zbog same ploče, jer ne bi se ništa mijenjalo valjda onda mijenjanjem utora u koji pikam diskove
Zato jer sve sto je povezano koristi neku od sabirnica. Na starijim plocama nisi mogao lockati PCI sabirnicu, sto je cesto rezultiralo ili blesiranjem diska, ili otkazom rada... Kod tebe sumnjam da je to problem, sve novije maticne imaju lock PCI, PCI-ex itd sabirnica... Da probas formatirat iz Computer Managment-a, mozda ti je ostecena kopija windowsa...
Paxton je offline  
Staro 04.11.2009., 11:12   #8
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
Zato jer sve sto je povezano koristi neku od sabirnica. Na starijim plocama nisi mogao lockati PCI sabirnicu, sto je cesto rezultiralo ili blesiranjem diska, ili otkazom rada... Kod tebe sumnjam da je to problem, sve novije maticne imaju lock PCI, PCI-ex itd sabirnica... Da probas formatirat iz Computer Managment-a, mozda ti je ostecena kopija windowsa...
Kao što rekoh, evo, uspio sma formatirati i sada radi sve, ali ako počne opet zezati, budem probao. A windowsi - ne znam, do sad su radili super 2 godine koliko ih imam, i jako pazim na disk, dapače, na "spržene" DVD-e pazim, a kamoli na oriđiđi Windoze
ABuser je offline  
Staro 08.11.2009., 17:35   #9
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
I evo ga, opet ista priča kao sa starim HDD-om. Nakon nepunih tjedan dana, jučer mi se počeli neki fajlovi brejkat kad bih ih pokrenuo - filmići neki, i danas počele i slike (sve sa WD-a, dakle ne sistemskog diska, isto ako i prije sa 2 Seagatea), i onda najednom kada sam restartao komp, više mi se windowsi nisu htjeli dići (što se i prije događalo - prvo blokiranje, pa onda potpuno ne dizanje). Dođe do onog loading screena kada ide ona linija, i nakon nje kada bi se trebao pojaviti Windows logo, i onaj zvuk (u Visti), smao crni ekran, i na kompu konstantno svijetli ona lampica za HDD. I onda sma prespajao kablove na sve moguće i nemoguće načine, ali mi nije prepoznao ili jedan HDD ili DVD-ROM ili šta već u BIOS-u, i onda kad sma vratio nazad na kako su mi bili spojeni, evo, sad su se digli Windowsi opet, ali pitanje je kolko dugo. Probao sma i spustit procesor sa 4, na 3,7 GHz, zasad, pa ću vidjet šta će biti (naravno i memorija radi sad na manje od 900).

Jel moguće da to što me zeza da su Windowsi, a ne HDD-ovi iliploča ili nešto? Jer svi simptomi koje sma do sad imao me navode više na to. Što mi se znalo isto desiti još sa 2 barice - da mi se tkao sve zblokira, i ja ubacim Windows disk, ali ništa ne napravim, nikakv restore, repair ni ništa, i najednom se windowsi dignu. Ali ja sam nedavno reinstalirao Windowse, tako da odmah mogu reći da mi reinstalacija neće pomoći, jer već 2, ili ćak 3 instalacije, imam ove probleme.

Poludit ću više s tim - taman kad čovjek misli da si je složio komp koji želi (već jedno 2 godine sma konstantno mijenjao komponente dok nsima došao na ovo sa čime sma trebao biti zadovoljan i ostaviti na duže sada takav komp), onda ovakvi problemi. i ne bih ništa rekao da je neka jadna kanta, ali ovo je ćak, i danas, poprilično jaka mašina, a eto...

EDIT: Da, naslov teme je skroz drugi, no to ej bio smao početni problem, nisma siguran jesma li gdje spomenuo kako me sa 2 seagatea ovo zezalo, ali eto, opet ista stvar. Ono sa neprepoznavanjem je davno riješeno, ali eto problema koji me muče već mjesecima. No mislio sma prije da je zbog 2 ista diska, tj da se komp blesira koji je disk sa Winsima ili nešto (jer su bili identični diskovi - isti serijski broj), ali očito da ne.
ABuser je offline  
Staro 09.11.2009., 01:54   #10
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Jedno je sigurno ... u disku nije problem

Jedan savjet:

Probaj sloziti konfu na stolu i clear CMOS, te raditi na kompu stari koje i inace radis kada se zbrejka, odnosno nece dignuti Windoze.

Ako ovo ne uspije, postoji velika sansa da je u pitanju maticna odnosno njezina ispravnost.

Javi sto bude
__________________
The Secret ...
dh41400 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.11.2009., 12:17   #11
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
A daj reci zbog cega bih komp trebao sliziti na stolu. Kakve to veze ima?

Pa mogu ja i ovako Clear CMOS napravit...

Pitam jer to mi je zadnja opcija rastavljanje kompa. Zato se i nadam da su windowsi ili nešto, a ne ploča, jer neda mi se cijeli komp vaditi van jer sma ga složio unutra skroz uredno sve, kablove sredio onim crijevima koja se omataju oko njih, i sve podvezao, a i samo rastavljanje bez toga traje, a ni nemam baš vremena...

A da ja prvo probam puknut gore novu instalaciju Windowsa, ali ne ove koje ja imam nego nabavit od nekog? To mi je ipak manje zezancije...
ABuser je offline  
Staro 09.11.2009., 19:46   #12
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
To je iskljucivo tvoja odluka, ali znam iz iskustva da je sastavljanje na stolu najbolja metoda (kratki spojevi MBO-case, losi spojevi molex konektora, bolja vizualna dijagnostika maticne i grafe, lakse provjeravanje temp ...) koja se koristi i u servisima.

BTW ja svoj rastavim iz kucista i sastavim na stolu za 4-5 min (usput ocistim prasinu i promijenim pastu, provjerim hladnjake, te diskoloracije na PCB-u grafe i maticne) sto je puno manje od trajanja instalacije windoza i svih aplikacija , te ponovnog podesavanja istih.

Kak god ti pase, bitno da konacno osposobis komp
__________________
The Secret ...
dh41400 je offline  
Staro 09.11.2009., 20:46   #13
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Sumnjam sad baš 4-5min sa svim tim zajedno, tj čišćenjem i mijenjanjem paste, ali ajde, nek ti bude. Mogao bih i ja puno brže recimo, iako nema šanse za 5min, ali ja sma ti po prirodi picajzla i ono, jako uredan, i ne znam znaš li kako je to, ili znaš nekog takvog, ali buaija me ako ne znam, npr, zatvaram ladicu sa čarapama i jedna čarapa onako zapne i ostane na pola visiti vani. I znam nekad namjerno otići, kao biti "buntovan", i neću ju pospremiti, ali kud god da odem, vratim se za par min, i morma to popraviti. Tako i sa kompom, kažem, složio sam si sve super uredno kako sma htio, i dugo mi treba to ponovno napraviti ako razbacam sve. Možda ne dulje od instalacije windowsa sa svim driverima i programima, ali poprilično dugo. I odmah onda bih morao rastaviti sve komponente, i počistiti zadnju česticu prašine itd itd. Uostalom, ovaj komp koji imam si nsima slagao radi performansi, neog izgleda. Tj, ajde, jesam htio nešto te jačine, ali recimo, imao sma ja prije ove grafičke i Radeon 4870 OC-an tvronički, dakle ništa puno slabija grafa, dapače, jedva primjetno, osim u Crysisu, kao i GTS250, s akojim mi je također svaka igra, osim Crysisa jasno, radila na svemu skroz max na max rezi monitora, ali obje su imale crveni PCB, a cijeli komp mi crn iznutra (ploča, kuler na cpu, memorija, nosači HDD-ova..., plus siva unutrašnjost kučišta i napajanje - ali ono, crno-sivo). I Pormjenio sma obje grafe do ove ne zbog snage, nego jer sma htio da mi i grafa odgovara ostatku kompa. I tek kada sma ovu nabavio sma rekao, sad sam zadovoljan konačno. A što je najgore, nemam prozirnu stranicu, a i kako mi komp stoji, da ju i imam, ne ibh ništa vidio unutra, ali ono, ja znam da unutra nije sve "savršeno", i to me kopkalo.

Da, poremećen sam, i sad sam napisao nešto što nema veze s temom, ali eto, da ti odgovorim o reinstalciji te rastavljanju kompa i vremenu koje mi je potrebno da sve dovedem u "savršeni red"

Ugl, da - probat ću windowse nabavit, smoa moram naći nekoga sa oriđiđi - ne pitat zašto, jednostavno ne volim imat ni igre baš kopije, a kamoli nešto tako "velko i važno" kao OS.
ABuser je offline  
Staro 09.11.2009., 20:54   #14
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Daj ti meni reci koristiš li ona govna od SATA kablova koja su došla uz DFI ploču ili neke druge. Ako koristiš bundlane uz ploču ovo što si naveo je ''normalna pojava'' jer su kablovi kao što sam rekao Govno
Stalno gube kontakt pa uerđaji ''nestaju''. Uz hrpu drugih korisnika i ja sam imao taj problem. Bsodovi, nestajanje diskova i sl. što je uzrokovalo povremene epizode popizditisa te sam otišao u HG i iskeširao 120kn za nove SATA kablove sa osiguraćima (kopčama) i gle čuda od tada nikakvih problema.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 10.11.2009., 17:44   #15
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Da, koristim one koje sma dobio uz ploču. ALi imam jedan sa kompčom, taj mi je na DVD-ROM-u, ali morao sma potrgati kopču jer mi nije ulazio, valjda DFI-eva ploča ima konektore uže, ili bez mjesta za kopču, ne znam, jer iamo sma prije toga Gigabyte i Asrock, i na njima koristio taj isti kabl koji me je na DVD drajvu, i ulazio je lijepo i kliknuo, ali ovdje sma moroa gurati životinjski, i vidjelo se kako se plastika vitoperi (od konektora na ploči)
ABuser je offline  
Staro 10.11.2009., 17:52   #16
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
I ja imam DFI pa nisam niš polomio dok sam ih spajao
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 10.11.2009., 21:02   #17
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
I ja imam DFI pa nisam niš polomio dok sam ih spajao
Nisma ni ja slučajno, nego namjerno, jer je ulazila kao da će meni ta kopča potrgati konektor... Ali ajde, probat ću, ako bude opet počelo zezat (mogu očekivati unutar tjedan dana, ili neće uopće), pa ću kupit kablove
ABuser je offline  
Staro 11.11.2009., 20:05   #18
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
I evo ga, prekipilo mi - opet se blesira. Idem sutra prvo onda po nove kablove, pa ću vidjeti. Ako se ništa ne riješi, rušim penđere.
ABuser je offline  
Staro 12.11.2009., 20:12   #19
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Evo danas bio u HGspotu, uzeo kablove (One Sharkoon koje je Wolverine linkovao), i prvo, morma reći da sma se ugodno iznenadio - i kablovi su pod akcijom, platio sma oba zajedno 20kn.
Kad sma došao kući sma ih promjenio, i zasad, naravno, radi sve, pa ću opet vidjet u roku par dana. Ako bude sve idućih tjedan dana radilo normalno, javim ovdje. AKo ne, ništa - Windoze rušim...
ABuser je offline  
Staro 12.11.2009., 21:03   #20
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Biostar valjda, ne Sharkoon
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 12.11.2009., 22:18   #21
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Da, pardon, Biostar - Sharkoon sam neki dan gledao u ADM-u
ABuser je offline  
Staro 19.11.2009., 21:05   #22
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Tjedan dana prošlo. Sve još radi. E pa nadam se da će i ostati tako (nekad zna malo duže proć dok ne počne zezat), ali čini mi se da je to to. Hvala svima na savjetima, a pogotovo Wolverinu koji se sjetio svog isto problema sa kablovima

Zadnje izmijenjeno od: ABuser. 20.11.2009. u 13:34.
ABuser je offline  
Staro 23.11.2009., 19:39   #23
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Da, izgleda da je ovo RIJEŠENO. Još jendom, hvala svima, a posebno gospodinu Loganu koji mi je riješio misterij. Može lock kao riješen problem
ABuser je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na