Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2009., 15:25   #91
Cor
Premium
 
Cor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: HRVATSKA, Slavonski Brod
Postovi: 35
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
To je tak općepoznato za kreditne. Kao da nisi vidio na blagajnama raznoraznih trgovačkih centara magnetnu ploču koja služi za skidanje zaštite da ti nebi pištalo kad izlaziš iz dućana. I lijepo na njoj piše da ne stavljate kartice na nju.
Komentar na Corov setup:
Kablovi katastrofa, ajd čovjeku ne smeta i dapače voli da su pristupačni.
Tabletić? LOL. Al ajd, žena voli, tradicionalni tip itd.
Ali ne skinut naljepnice s televizora... Kad to vidim...
I oko naljepnica imam vrlo prakticni razlog, prvo meni se bas svidjaju, 100 ljudi 100 cudi, malo zajebancija, pravi razlog je taj, sto ti ja cuvam i uredno pospremim i komplet ambalazu cak i dljinski je u najlonu, a razlog je da ako mi se nakon svih testiranja uredjaj ipak ne svidi i odlucim ga se prodati kad ga zapakiram izgleda kao potpuno nov jos ne raspakiran

Kako rekoh, sto se kablova tice i prikljucaka, vrlo cesto moram nesta prespajati, dodatno spajati i mrak mi padne kad pomislim da bi morao odmicati namjestaj, zavlaciti ruke i potrositi pola dana da bi jedan kabel promjenio. Jednostavno nisam cisti korisnik kod kojeg se nesta postavi i sljedecih 5 ili 10 godina ne dira, a i jeb.. uredjaj na kojem se ne vide kablovi
__________________
Nisam za EU. Globalizacija je navece zlo koje je do sada snaslo nas planet ! Na forumu sam da ako nekome mogu pomoci, a ne voditi sulude beskonacne rasprave tipa ciji je veci i tko je bolji tehnicar!

Zadnje izmijenjeno od: Cor. 20.01.2009. u 17:05.
Cor je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2009., 16:34   #92
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Daljinski u najlonu??? Ti robuješ stvarima ili one tebi? Naljke bi još i oprostio al daljinski ...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.01.2009., 17:09   #93
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,860
Daljinski u najlonu.
To sam primjetio kod jednog svog prijatelja. Ali to kod njega mogu i shvatiti, taj jede sa prstima i onako musav i puckav se lati daljinca, pa ruka u gace, pa danjinac, pa ruka o`zad, pa daljinac.
Tako da je najlon razumljiv i opravdan u nekim situacijama i stilovima zivota
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2009., 17:15   #94
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
No dobro, valjda smo većinom kulturni i s nekakvim pravilima ponašanja.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2009., 23:12   #95
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Neki A/V receiver za preporucit do max 2,500kn?Sviđa mi se Onkyo TX-SR506, no zanima me jel ima kaj pametnog od Denona, Marantza za preporucit?
Hvala!
tech je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 00:30   #96
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Za te pare ne 2008/2009 seriju, Denon i Marantz su visa klasa. Mozes uzeti proslogodisnji Denon 1508 ili 1907, u taj budget ti ulazi i sony dg820 (HD zvuk, 4 HDMI ulaza), ili taj onkyo.
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 22:02   #97
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
najlon na daljincu ne mogu progutati pa da je ne znam kakvo objašnjenje. katastrofa. sve se da s vremena na vrijeme očistit pa tako i daljinac.

čuvaš ga za idućeg vlasnika, pa da on uživa u novom daljincu..

danas gledam Samsung 40" LCD u izlogu europatrade-a, za 4800kn? jel valja ono čemu? tnx
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 22:25   #98
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Pozdrav!

Je li tko probao radi li MaxTV preko XBMC? Je li to moguće, vidim da podržava svakave streaming protokole ovo ono
Eh da i ne radi mi baš XBMC, instaliram ga, pokrenem i dočeka me error bez ikakvog objašnjenja :/
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 23:08   #99
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 876
za max ne znam posto ga ne koristim, ali XBMC sam poceo isprobavati prije tjrdan dana i moram priznati da od svih do sada isprobanih HTPC softova, ovaj je najbolji
malo je bilo zezanja, pa sam skinuo novu modanu ver i sve 5....programirao daljinac preko iMON-a i povezao ga sa master pc-om...jos mi preostaje napraviti NAS ...
robee je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2009., 00:39   #100
zvonjola
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Kutina
Postovi: 45
Citiraj:
Autor Cor Pregled postova
Evo malo slika mog audio-video sustava
TV Philips 47PFL9732D/10 47" 100Hz FullHD Ambilight
Audio-Video Receiver Kenwood 1080VR 5.1
Dreambox S7000 Satelite Receiver (Gemini Project)
Sony BlueRay BDP-S300 (firmware 4.40)
DVD/Divx/MP3 ... Player Kiss DP-450
Video recorder Panasonic NV-FS88 SuperVHS
Video recorder Panasonic NV-HS900 SuperVHS
Osnovni par prednjih zvučnika, maloserijski WING CS-12-DC poznate pod Lune 4 (Dynaudio komponente osim skretnice)
Central i stražnji zvučnici su isto Danski 120W po kanalu ali vjerovali ili ne zaboravio sam kako se tocno zovu a na njima pisu samo tehničke karakteristike.





ma sve 5,ali narodni radio na takvom sistemu!LLLOOOOOLLLLLL
zvonjola je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2009., 10:14   #101
Cor
Premium
 
Cor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: HRVATSKA, Slavonski Brod
Postovi: 35
A staces, lud covjek, PTSP me dobrano lupio !
__________________
Nisam za EU. Globalizacija je navece zlo koje je do sada snaslo nas planet ! Na forumu sam da ako nekome mogu pomoci, a ne voditi sulude beskonacne rasprave tipa ciji je veci i tko je bolji tehnicar!
Cor je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2009., 11:53   #102
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Cor dobra ti je soba, ne obaziri se, ovo oni ljubomorni
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2009., 17:34   #103
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Pozdrav svima!

Moji prvi DIY zvučnici. Već duže vrijeme (nekoliko godina) gledam kako napravit zvučnike, ali nikako uhvatit vremena, a i finacije se znaju umiješat. Prije nekoliko mjeseci sam kupio receiver i odlučio sam da mi je najbezbolniji način za izradu zvučnika taj da napravim stražnje zvučnike. Bit će mali, relativno jeftini, i nije šteta ako nešto ode krivo. Trenutni setup mi se ionako nalazi na katu kuće koji još nije u izrađen pa ni estetika nije igrala (pre)veliku ulogu.

Da ne duljim, zvučnici:
  • Bas/srednjotonac:
http://www.dobar-zvuk.hr/hi-fi/8home/home_mid_4gf.htm
  • Visokotonac:
http://www.monacor.de/typo3/index.ph...2&spr=EN&typ=u
  • Kutija:
Kompresija, oko 2 litra. Stranice od medijapana (ovoga na dnu, sve se treba iskoristit ) 12 mm, prednja stranica od medijapana 18 mm
  • Skretnica:
1. reda, na 5 kHz, sa zobelom na midbasu i atenuacijom na visokotoncu
  • Gotovi (slikano pokraj sestrinog računala, za usporedbu. Kod mene je nered. Mlađa sestra se ni za potrebe fotosessiona nije htjela maknit sa Maria ):

  • Malo slika prije finiširanja:

Finišom nisam posve zadovoljan, ali šta je tu je. Zvukom sam posve zadovoljan. Štoviše. Ovaj me projekt nažalost ipak doveo do zaključka da se samogradnja ne isplati, barem ne za neke jeftinije stvari, za high end je druga stvar. U zvučnike je utrošeno novaca otprilike koliko dođu neki entry level Missioni. Ali to sam zna od početka. Da li su bolji ili lošiji od ekvivalenata po cijeni za mene je potpuno nevažno, važan je samo osjećaj kad oni napokon prvi put počmu svirat i potpuno ispune očekivanja.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2009., 18:21   #104
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Ljepo i pohvalo što ti se dalo to izraditi. Nije lako sa tim kutijama.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2009., 20:38   #105
Cor
Premium
 
Cor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: HRVATSKA, Slavonski Brod
Postovi: 35
Roso, vrlo lijepo i jako pohvalno. Prosao sam puno samogradnji i znam kakvo je to u konacnici zadovoljsto, cak i kad ne radis sebi. U finishu si trebao samo sve furnirati .... Posto sam za vrijeme studija radio dosta dugo u proizvodnji i testiranju maloserijskih zvucnika, mogu ti samo reci da u zvucnicima same skretnice imaju daleko vecu ulogu nego sto se to misli usudio bi se cak reci kljucnu ulogu jer one su one koje odredjuju odziv i konacnu zvuznu sliku. Tako da samogradnje bas zbog njih ali i zbog kvalitete materijala samih kutija mogu biti daleko kvalitetnije od slicnih vrlo skupih zvucnika i poznatih proizvodjaca .
__________________
Nisam za EU. Globalizacija je navece zlo koje je do sada snaslo nas planet ! Na forumu sam da ako nekome mogu pomoci, a ne voditi sulude beskonacne rasprave tipa ciji je veci i tko je bolji tehnicar!

Zadnje izmijenjeno od: Cor. 25.01.2009. u 11:02.
Cor je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 05:58   #106
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
evo i mojeg.. cijelu sobu razprerazmjestio radi novog tva, a razlog je da na sva 3 "ekrana" mogu gledati iz fotelje i iz kreveta... Uglavnom:

Panasonic 42"py8, spojen na komp, stoji na pokretnom stolicu tak da se moze vrtiti u svim smjerovima (slikano s fotelje).....


.... i stavit uza zid kad projektor Infocus x9 stupa, glava kuce za 720p ripove (skreveta slikano)


Glava kuce za zvuk: onkyo integra tx-ds989 receiver, nesto stariji model, ali se moze rec 22kg ciste snage, prije sam imao isto onkyo ali nesto iz sr serije, i quad sistem zvucnika je procvjetao njegovom nabavkom, narocito u stereu, i u filmovima gdje je bas puno jaci, uglavnom daje potpuniji zvuk


Dakle, quad: jedan od satelita, jest mal al dovoljan za sobu od 17m2


Sub: Dobra potpora malcima, 300W snage dovoljnih da kvake ispadaju iz vrata


polozaj za komp, tu se kombinira izmedju monitora i tva, skoro bi u potpunosti zamjenio 22"monitor i prebacio se na plazmu, gust je raditi / igrat / surfat / sta vec, u 1920x1080 rezi na tak velkom ekranu, no kako je plazma u pitanju, i problem zapecenja slike, mislim da nis od tog


to je to uglavnom (nisam uslikao jos centralni i surround zvucnike, da nebude previse slika), nije nesto lijepo uredjeno, ali bitno je da je funkcionalno, i da dobro sluzi audio/video veseljima
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 06:30   #107
agm7007
noise freak
Moj komp
 
agm7007's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 323
@sh0kre: zanimljiv setup. Možeš samo reći par dojmova - usporedba kad se gleda film s projektora i na plazmi (više me zanima sd), kakva je crna na projektoru itd?
agm7007 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 12:10   #108
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680
Cor - uza sve to što si prikazao i koliko novaca potrošio, izgleda prenatrpano...šta će ti 2 video rekordera kad si toliko novaca dao za HT Dolby digital (samo nemoj reć da imaš dolby suuround EX), i još slušaš narodni...a gdje je woofer (samo nemoj reć da to frontovi mijenjaju woofer...)???
NHF, al odluči se - DD/HD ili analogija???
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 12:32   #109
Cor
Premium
 
Cor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: HRVATSKA, Slavonski Brod
Postovi: 35
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
Cor - uza sve to što si prikazao i koliko novaca potrošio, izgleda prenatrpano...šta će ti 2 video rekordera kad si toliko novaca dao za HT Dolby digital (samo nemoj reć da imaš dolby suuround EX), i još slušaš narodni...a gdje je woofer (samo nemoj reć da to frontovi mijenjaju woofer...)???
NHF, al odluči se - DD/HD ili analogija???
__________________
Nisam za EU. Globalizacija je navece zlo koje je do sada snaslo nas planet ! Na forumu sam da ako nekome mogu pomoci, a ne voditi sulude beskonacne rasprave tipa ciji je veci i tko je bolji tehnicar!
Cor je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 18:50   #110
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor agm7007 Pregled postova
@sh0kre: zanimljiv setup. Možeš samo reći par dojmova - usporedba kad se gleda film s projektora i na plazmi (više me zanima sd), kakva je crna na projektoru itd?
Ukratko, puno bolje mi je gledat filmove na projektoru... crna nije usporediva, ali je zadovoljavajuca, no boje su stvarno dobro reproducirane, za rezoluciju mi je najbitnije bilo da je wide, odnosno 720p, dok 1080p projektori dodju preko 15kkn.... pa moram biti zadovoljan i ovom.... tim prije sto sam prije imao infocus x2 nativne rezolucije 800x600, ovaj je napredovao u svim poljima, i prikazu crne, i bojama, velicinom slike, rezom itd.....
Plazma vs projektor, ako bi se izrazio u postocima, kvaliteta prikaza je recimo 30% bolja kod ove panasonic plazme, no velicina slike opet nadoknadjuje i poduplava zadovoljstvo gledanja...
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 08:13   #111
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 876
Moj skromni setup...

Denon AVR-2106 AV receiver
Pioneer Dv-475 DVD player
Panasonic DMR-EH57 HDD rec
Heco zvucnici
Panasonic TH-PV45 37'' plazma
HTPC
polica DIY

Posto prostor nije moj, raspored i smjestaj bas i nije idealan...
Planovi za buducnost...mozda na policu nadograditi uspravni panel sa zadnje strane i plazmu objesiti, pa na gornju policu staviti dvd i hdd, a pored av rec. staviti htpc (koji mora dobiti bolje kuciste, trenutno je u jeftinom codegenu ), a na donju sat hd i Monster Home Theatre Reference HTS 2600 MKII PowerCente.
Prednji bi trebali biti Jamo S606....pa bi to bio malo bolji setup
u konacnici bi trebao biti i novi DIY police, a mozda i panela na zid na koji bi stavio plazmu, a oko panela regulirajuce osvjetljenje...





robee je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 10:29   #112
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680
Robee - samo uzmi bolje zvučnike za HT probaj ih bolje složit (ista visina i udaljenost) i preporodit ćeš se - ostavi policu za kasnije...
edit: ne kontam zašto se svi pale na taj HTPC??? ne vidim niš zanimljivo a nadasve korisno i kvalitetno....
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 10:51   #113
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
htpc je ravno prelasku win98 na vistu što se tiče zabave

vjeruj mi jako je korisno, a bogami i kvalitetno.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 20:52   #114
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 876
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
Robee - samo uzmi bolje zvučnike za HT probaj ih bolje složit (ista visina i udaljenost) i preporodit ćeš se - ostavi policu za kasnije...
edit: ne kontam zašto se svi pale na taj HTPC??? ne vidim niš zanimljivo a nadasve korisno i kvalitetno....

sto se tice zvucnika, mozda djeluju kao igracke, ali i BOSE djeluje
nisam pobornik malih satelita, no ovi rade odlicno i jako sam se iznenadio kada sam ih prvi puta cuo...

u svakom slucaju, samostojeci bi puno bolje djelovali sto vizualno, sto zvucno...

HTPC mi iskljucivo sluzi za gledanje filmova, tako da ne moram prziti na dvd, pa na player....
meni vrlo prakticna igracka i sa XBMC radi odlicno (sa MBO HDMI na plazmu HDMI, opticki zvuk na receiver).
ne moram se zezati kako pogledati ripani bluray i sl.

osim toga investicija u HTPC u danasnje vrijeme je stvarno minimalna...vec za nekih 1300-1500kn imas stroj koji radi odlicno....
robee je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 21:28   #115
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pa ne znam, meni je komp ujedno i htpc... barem nije problem nabavit dužih kablova...

no mene zanima jedna stvar,
shokre, jel ti izlaziš iz te sobe uopće... imaš čak i masirajuću fotelju + još neka podebljanja na njoj.. grijač za šalicu....
ako više od jednom dnevno posežeš za tastaturom, onda to nije htpc nego komp sa dugim kabelima
syss je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 22:26   #116
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
sto se tice zvucnika, mozda djeluju kao igracke, ali i BOSE djeluje
nisam pobornik malih satelita, no ovi rade odlicno i jako sam se iznenadio kada sam ih prvi puta cuo...

u svakom slucaju, samostojeci bi puno bolje djelovali sto vizualno, sto zvucno...

....
uopće ne moraju bit samostojeći - tim više ak bi išao na varijantu bez woofera a to je ludost...

budem i ja stavio slike svog HTja da vidiš...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 23:51   #117
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
*************************
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: tor. 29.01.2009. u 10:57.
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2009., 02:55   #118
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
******************************

Zadnje izmijenjeno od: tor. 29.01.2009. u 10:56.
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2009., 08:38   #119
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
*****************************
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: tor. 29.01.2009. u 10:56.
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2009., 09:01   #120
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
********************************************************

Zadnje izmijenjeno od: tor. 29.01.2009. u 10:54.
sh0kre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na