Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.04.2009., 09:12   #91
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Meni upravo otegao papak onaj motor sa vecim zamajcem u Rumblepadu II, pa ako netko ima strgani( a da je motor ispravan) nek se javi na PM
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 09:33   #92
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Planiram uzeti gamepad u skorijoj budućnosti, cijena negdje 300-tinjak kn pa me zanimaju vaše impresije o ovome: http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=9722 ili ipak možda ovo: http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTe...&Sifra=2650002
Ve-mil mi je dosta blizu pa mi je tamo najzgodnije za uzet ali ako ima tko kakvu očuvanu polovnjaču sa garancijom nek' se javi
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 14:24   #93
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Doink The Clown Pregled postova
Planiram uzeti gamepad u skorijoj budućnosti, cijena negdje 300-tinjak kn pa me zanimaju vaše impresije o ovome: http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=9722 ili ipak možda ovo: http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTe...&Sifra=2650002
Ve-mil mi je dosta blizu pa mi je tamo najzgodnije za uzet ali ako ima tko kakvu očuvanu polovnjaču sa garancijom nek' se javi
uzmi Chill-a nebudeš požalio
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2009., 16:01   #94
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
evo ja si nabavljam gamepad(ponajviše zbog SF4).
Meni je bitno da je gamepad čvrst znači kad ispane da mu nije ništa, da je jednostavan i da s njime mogu igrat sve igrice i po mogucnosti da su mu tipke dobre i pošto ja ne volim trošiti velike novce dvoumim se izmedju ova dva:
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...&Sifra=1011443 (preporucio potemkin kaže da mu super radi),
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...&Sifra=1011056 (čuo sam da je dosta slican rumblepad-u i dosta je jeftin dvoumim se izmedju sive i crne boje.
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2009., 16:09   #95
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Wolfblade Pregled postova
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...&Sifra=1011443 (preporucio potemkin kaže da mu super radi),
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...&Sifra=1011056 (čuo sam da je dosta slican rumblepad-u i dosta je jeftin dvoumim se izmedju sive i crne boje.
Mislim da je to sve isti Q, a osobno bi išao na Logija.

Najvažnije ti je da sačuvaš račun i jamstveni list!
  Reply With Quote
Staro 05.07.2009., 16:26   #96
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
znaci logi danas narucujem pa cu još do 8 navece cekat da vidim šta forumaši predlažu onda kupujem.
i koja je razlika izmedju ovog gore logija i ovog tu: http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...te=0&Sifra=728
Narucio ovoga Logitech wingman precision refresh

Zadnje izmijenjeno od: Wolfblade. 05.07.2009. u 20:10.
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2009., 10:13   #97
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Evo, da bumpam topic.
Definitivno bih uzeo neki x360 gamepad za PC, no pitanje je da li uzeti logija, ili original xbox kontroler.
Zna li itko di bi mogao kupiti original xbox kontroler?
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 00:25   #98
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Uskoro dolazi PES 2010, i treba mi gamepad, imam neki HAMA iz Pevca koji je ODLIČAN za 69kn kolko sam ga platil, al slučajno sam stal na njega pa je napuknul po sredini i nebu me dobro služil kad se igra pojavi!

Uzel bi ovaj:
http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=120611
Al me zanima jel to samo za konzolu ili ima i USB? Ak ga je neko kupl il zna, uzel bi neki gamepad u tom cjenovitom rangu pošto budem dosta igral pes pa mi treba neke kvalitetnog!

Ak ima bolje bil bi zahvalan na savjetu samo ne neke prek 250kn, jer to pak nedam...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 00:35   #99
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
danc00, ja sam bio neki dan u HGspotu i mislim da sam vidio taj sa USB-om.
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 10:22   #100
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Uskoro dolazi PES 2010, i treba mi gamepad, imam neki HAMA iz Pevca koji je ODLIČAN za 69kn kolko sam ga platil, al slučajno sam stal na njega pa je napuknul po sredini i nebu me dobro služil kad se igra pojavi!

Uzel bi ovaj:
http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=120611
Al me zanima jel to samo za konzolu ili ima i USB? Ak ga je neko kupl il zna, uzel bi neki gamepad u tom cjenovitom rangu pošto budem dosta igral pes pa mi treba neke kvalitetnog!

Ak ima bolje bil bi zahvalan na savjetu samo ne neke prek 250kn, jer to pak nedam...

taj ti ide sam na ps3

verzija chillstreama za ps3...

ovo ti je verzija za komp
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 07.09.2009. u 11:17. Razlog: Sliku u thumb!
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 10:31   #101
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Di je najjeftiniji? Vidim da ti je to avatar pa ga valjda imaš i znaš ga...koje su mu mane, i kak leži u ruci te kakva je izrada jel čvrst ili kakav?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 11:14   #102
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Di je najjeftiniji? Vidim da ti je to avatar pa ga valjda imaš i znaš ga...koje su mu mane, i kak leži u ruci te kakva je izrada jel čvrst ili kakav?

ja ga kupio prije dvije godine... di je najeftiniji?? neznam... istražuj.... brijem da u vemilu(barem je nekad bio) platio ga kad je izašo oko 240kuna
DOBRE STRANE:
  1. kompatibilan je s hrpetinom igara za pc.... znaci... u igrama su simboli indentični tipkama... nema onog press button 5 pa si ga ti traži di je button 5:-D nego piše press Y i ti znaš di ti je Y
  2. ventač..... ventilator je i te kako koristan... nebi vjerovali al je istina...
  3. x box style... definitivno po meni najbolji gamepadovi, imaju "zamjenjen" d pad i ljevi analog...
  4. RT i RB ili ti ga dvije stražne tipke... su ti potenciometri.... znači daju se dozirat što je velika prednost kod trkaćih igara.... a mogu funkcionirat i kao obićne tipke...
  5. analog je uber precizan(naravno nakon instalacije malo podesit u igri kako kojem čovjeku paše)....
  6. kvaliteta izrade...9/10 zakaj reći ču vam u manama:-D prednosti izrade su jako kvalitetno kučište.... palo mi cca 15 puta stao na njega, sjeo na njega, pao mi s bicikla dok sam išo frendu na partiju pesa6 itd itd.... i stvarno nema niti ogrebotine...
MANE I LOŠE STRANE:
  1. ventilator počel zujat... al nakon 2 godine i to nije tolka mana...
  2. kabel.... definitivno je kabel jedina stvar koju sam našel kao manu... dio di kabel ulazi u gamepad se nakon 3 mjeseca gibanja i padanja itd jednostavno precvikali, dolazilo do kratkog spoja pa gamepad jedan tren radil drugi ne.... garancija mi se priznala na to... dobio drugi gamepad i nakon godine dana opet isto.... Rješenje... šarafciger, izolirtraka, lemilica, malo volje, i sad radi ko da mu ništa nije nit bilo....makne se onaj dio, odcvika se cca 3 centa kabla i adiamoooo;-)
  3. nije za iznadprosječne ruke.... moraš imat normalne šake
Eto... nadam se da ti je moja mini recenzija pomogla;-)
moj savjet....
ili on ili logitech cordles rumble pad 2.... probal sam svakakvih kvarkova hama i ostalih gamepadova... al LOGI je LOGI....
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 12:33   #103
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Opet isto pitanje :P
Zna li itko di bi mogao kupiti corded xbox360 kontroler originalni?
Svi dućani na nabava.net ga nemaju zapravo.

Zadnje izmijenjeno od: Punio4. 07.09.2009. u 12:47.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2009., 14:12   #104
keiichi26
go-side
Moj komp
 
keiichi26's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Pozdrav svima , eto odlučih se i ja za kupovinu malo kvalitetnijeg kontrolera, a odluka je pala na tri koja se manje više stalno preporučuju.
GamePad Microsoft Xbox 360 Gamepad for Windows
GamePad Logitech Chillstream Controller
GamePad Logitech Cordless Rumblepad 2

E sad mene malo vuče ovaj Chilstream radi onih potenciometara odozada, jer smatram da bi to bilo jako korisno kod simulacija vožnje. Molio bih onda neku preporuku, jako mi je važno da su gljive osjetljive i da se mogu "naštelat" po volji. Hvala unaprijed
keiichi26 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2009., 14:25   #105
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor Punio4 Pregled postova
Opet isto pitanje :P
Zna li itko di bi mogao kupiti corded xbox360 kontroler originalni?
Svi dućani na nabava.net ga nemaju zapravo.
Baci oko na ebay, tamo ih ima.

Citiraj:
Autor keiichi26 Pregled postova
E sad mene malo vuče ovaj Chilstream radi onih potenciometara odozada, jer smatram da bi to bilo jako korisno kod simulacija vožnje.
Istu stvar ima i X360 gamepad. Između nabrojanih gamepada, ja bih uzeo X360. Zapravo, između bilo kojih gamepada ja bih uzeo X360. Osim što je vjerojatno najbolji gamepad za PC, sve igre koje imaju oznaku Games For Windows ga podržavaju bez konfiguracije te je u samoj igri podržan kroz prikaz njegovih gumbi prilikom igranja (kao na konzolama).
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2009., 14:36   #106
media_plejer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zg
Postovi: 114
Citiraj:
Autor keiichi26 Pregled postova
Pozdrav svima , eto odlučih se i ja za kupovinu malo kvalitetnijeg kontrolera, a odluka je pala na tri koja se manje više stalno preporučuju.
GamePad Microsoft Xbox 360 Gamepad for Windows
GamePad Logitech Chillstream Controller
GamePad Logitech Cordless Rumblepad 2

E sad mene malo vuče ovaj Chilstream radi onih potenciometara odozada, jer smatram da bi to bilo jako korisno kod simulacija vožnje. Molio bih onda neku preporuku, jako mi je važno da su gljive osjetljive i da se mogu "naštelat" po volji. Hvala unaprijed
Saitek

Zadnje izmijenjeno od: media_plejer. 09.01.2010. u 22:10.
media_plejer je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2009., 22:53   #107
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor dj_dannijel Pregled postova
ja ga kupio prije dvije godine... di je najeftiniji?? neznam... istražuj.... brijem da u vemilu(barem je nekad bio) platio ga kad je izašo oko 240kuna
DOBRE STRANE:
  1. kompatibilan je s hrpetinom igara za pc.... znaci... u igrama su simboli indentični tipkama... nema onog press button 5 pa si ga ti traži di je button 5:-D nego piše press Y i ti znaš di ti je Y
  2. ventač..... ventilator je i te kako koristan... nebi vjerovali al je istina...
  3. x box style... definitivno po meni najbolji gamepadovi, imaju "zamjenjen" d pad i ljevi analog...
  4. RT i RB ili ti ga dvije stražne tipke... su ti potenciometri.... znači daju se dozirat što je velika prednost kod trkaćih igara.... a mogu funkcionirat i kao obićne tipke...
  5. analog je uber precizan(naravno nakon instalacije malo podesit u igri kako kojem čovjeku paše)....
  6. kvaliteta izrade...9/10 zakaj reći ču vam u manama:-D prednosti izrade su jako kvalitetno kučište.... palo mi cca 15 puta stao na njega, sjeo na njega, pao mi s bicikla dok sam išo frendu na partiju pesa6 itd itd.... i stvarno nema niti ogrebotine...
MANE I LOŠE STRANE:
  1. ventilator počel zujat... al nakon 2 godine i to nije tolka mana...
  2. kabel.... definitivno je kabel jedina stvar koju sam našel kao manu... dio di kabel ulazi u gamepad se nakon 3 mjeseca gibanja i padanja itd jednostavno precvikali, dolazilo do kratkog spoja pa gamepad jedan tren radil drugi ne.... garancija mi se priznala na to... dobio drugi gamepad i nakon godine dana opet isto.... Rješenje... šarafciger, izolirtraka, lemilica, malo volje, i sad radi ko da mu ništa nije nit bilo....makne se onaj dio, odcvika se cca 3 centa kabla i adiamoooo;-)
  3. nije za iznadprosječne ruke.... moraš imat normalne šake
Eto... nadam se da ti je moja mini recenzija pomogla;-)
moj savjet....
ili on ili logitech cordles rumble pad 2.... probal sam svakakvih kvarkova hama i ostalih gamepadova... al LOGI je LOGI....

E to te pitam, ma ovaj logi mi je preskup, za to si kupim već i poneki hardver.

Nego na glavno pitanje koje sam mislil da buš odgovoril makar ga nikad nisam postavil , je to da: "kak funkcionira to kaj su zamjenili analog i nav. tipke"??

Jel palac može dovatiti cijeli radius analoga, i kak stoji jel umarajuče ili je ok? Imam normalne šake, nemam ni male ni velike
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2009., 08:51   #108
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
Citiraj:
Autor keiichi26 Pregled postova
Pozdrav svima , eto odlučih se i ja za kupovinu malo kvalitetnijeg kontrolera, a odluka je pala na tri koja se manje više stalno preporučuju.
GamePad Microsoft Xbox 360 Gamepad for Windows
GamePad Logitech Chillstream Controller
GamePad Logitech Cordless Rumblepad 2

E sad mene malo vuče ovaj Chilstream radi onih potenciometara odozada, jer smatram da bi to bilo jako korisno kod simulacija vožnje. Molio bih onda neku preporuku, jako mi je važno da su gljive osjetljive i da se mogu "naštelat" po volji. Hvala unaprijed
logitechi ti imaju svoj softwer i možeš ih štelat kolko te volja....
definitivno su ti dozatori prednos... btw i orginalni xbox ih ima...
ja posjedujem ova dva zadnja:-D
i s oba dva sam ti jako zadovoljan.... potenciometri ne blefiraju;-) :-D ipak je to logi


Citiraj:
Autor danc00
E to te pitam, ma ovaj logi mi je preskup, za to si kupim već i poneki hardver.

Nego na glavno pitanje koje sam mislil da buš odgovoril makar ga nikad nisam postavil , je to da: "kak funkcionira to kaj su zamjenili analog i nav. tipke"??

Jel palac može dovatiti cijeli radius analoga, i kak stoji jel umarajuče ili je ok? Imam normalne šake, nemam ni male ni velike
navikneš se kroz nekih 10 minuta... i to je to..... palac funkcionira:-D ima radius:-D sliknem ga u svojim rukama pa ti postam??;-) velim ljepo leži u malim i srednjim rukama....
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2009., 10:52   #109
media_plejer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zg
Postovi: 114
što se layouta tiče ja bi rekao da je još i prirodnije i lakše za ruke kad je analog tako visoko
media_plejer je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2009., 13:14   #110
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Idem danas u HG spot pa ću ga uzet ako stignem, fala dečki i jao vama ak nebu dobar hehe ! 200ku dajem za gluposti joooj
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2009., 18:13   #111
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Naručio preko ebaya za 16$ + 6$ dostava
Punio4 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na