Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2008., 15:48   #61
Danijel1803
Premium
Moj komp
 
Danijel1803's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Tenja
Postovi: 164
Citiraj:
Autor Danijel1803 Pregled postova
Nemam još pravi proc čeka se Q9300 ili 9450 unutra je celeron 420 !
Evo napokon stavit E8400 evo i rezultata;
Danijel1803 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2008., 16:52   #62
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Issss, jako dobar score.
SRV je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.01.2008., 17:18   #63
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Jako dobar rezultat, pogotovo s obzirom na to da se radi o dual core procesoru.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2008., 17:33   #64
Danijel1803
Premium
Moj komp
 
Danijel1803's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Tenja
Postovi: 164
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Jako dobar rezultat, pogotovo s obzirom na to da se radi o dual core procesoru.
Onda sam i ja zadovoljan !
Danijel1803 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2008., 17:36   #65
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Budi slobodan baciti rez na Top10 @ 3DM06 listu
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2008., 17:37   #66
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Nema sanse da je jedna grafa, pa ima u "Moj komp" Crossfire ili Daj nas razbistri danijel?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2008., 17:47   #67
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Nema sanse da je jedna grafa, pa ima u "Moj komp" Crossfire ili Daj nas razbistri danijel?
PA piše mu pod moj komp 2x gecube 3870
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2008., 17:57   #68
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Uh, to onda i nije tako dobro.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2008., 17:58   #69
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
...bolestan score..ali da razbistrimo..ja imam E6750 na 3.2 ghz..znači 400mhz sporiji overclock od njegovog...i drugo,2gb rama manje..znači 2x1gb DC...i 3870tku..jednu,nadam se..kao i on......

i ja dobijam redovito 11000..sad 200,300 gore,dolje..nebitno..118XX max negdje..

u čemu je problem..verziji 3D marka? ovo je neki advanced edition..hmmm..jel to ima veze..




EDIT : ..tek sad vidio 2x3870......zanimljivo..5000 markova više...jel to samo?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2008., 21:19   #70
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Al' u GPU-Z mu piše Crossfire - Disabled tak da sad ne znamo točno. Jes' da je GPU-Z u alfi, beti čemu već je.
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.01.2008., 21:27   #71
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Rez je očito sa CF-om, obratite pozornost na SM2.0 i SM3.0 scoreve.
No, s obzirom na dual core procesor i takt istog rez nije loš
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2008., 01:28   #72
Danijel1803
Premium
Moj komp
 
Danijel1803's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Tenja
Postovi: 164
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Nema sanse da je jedna grafa, pa ima u "Moj komp" Crossfire ili Daj nas razbistri danijel?
Jeste u Crossfire su grafe, al onaj GPU-Z ga "nevidi" Everest ga "vidi" !



http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=303105

Zadnje izmijenjeno od: Danijel1803. 26.01.2008. u 02:35.
Danijel1803 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 13:44   #73
igic2005
Premium
Moj komp
 
igic2005's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 183
Ima li tko kakvih dojmova o ovoj kartici ili iskustva s njom?
Čitao sam po netu piše puno raznolikih stvari(dobrih i loših) o njoj pa se nemogu odlučiti između nje i 8800GT!
Čisto sam ljubitelj Atijevih kartica i ova mi se čini odlična po performansama...
Što sam pročitao:
Dobro: OC potencijal,niska temperatura (odlično hlađenje ZT i heatpipeovi)
Loše: Problemi s Vramom,nekima je cooler crkao kad je neko vrijeme radio na 100%

Eto,molim vas da date nekih svojih mišljenja oko ovoga pa da,uz vašu pomoć, odlučim kupiti ju ili ne?

Unaprijed zahvaljujem!
__________________
Čovjeka je stvorio rad, a ženu slobodne aktivnosti!
igic2005 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 13:47   #74
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Srećom imamo dva podforuma punih tema. S iskustvima ljudi sa foruma uključujući preporuke, mane, prednosti između 3870 i 8800GT kartica. Sretno u potrazi.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 14:20   #75
Fug33
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: OS
Postovi: 412
Citiraj:
Autor igic2005 Pregled postova
Ima li tko kakvih dojmova o ovoj kartici ili iskustva s njom?
Čitao sam po netu piše puno raznolikih stvari(dobrih i loših) o njoj pa se nemogu odlučiti između nje i 8800GT!
Čisto sam ljubitelj Atijevih kartica i ova mi se čini odlična po performansama...
Što sam pročitao:
Dobro: OC potencijal,niska temperatura (odlično hlađenje ZT i heatpipeovi)
Loše: Problemi s Vramom,nekima je cooler crkao kad je neko vrijeme radio na 100%

Eto,molim vas da date nekih svojih mišljenja oko ovoga pa da,uz vašu pomoć, odlučim kupiti ju ili ne?

Unaprijed zahvaljujem!
aj da onda kazem svoje misljenje o 3870 nakon mjesec dana rada sa istom:

prednosti: dobar cooler (cijelo vrijeme ga drzim na 44% vrtnje i temp u loadu ne prelaze 75C. u idle 40C), da se lijepo OCati, zasad vrhunske performanse u igrama (cak sam po defaultu ukljucio 4AA i 16AF quality + trilinear u ati tray tools), UVD, dolazi sa ugradjenim cipom za HD audio

nedostaci: ati tray tools/ati tool ne prepoznaju karticu kako bi trebali, bugoviti driveri, cudan nacin renderiranja u pojedinim igrama (problem sa renderiranjem sijena u dosta igara -u nekim igrama su jako nazubljene a u drugima su prekrivene nekim linijama, texture/objekti se pojavljuju direkt ispred tebe, prilikom ulaska u neku igru [tipa ut3, crysis, itd] prvo moras pricekati par sekundi da se ucitaju sve texture - onak sve je mutno u pocetku pa nakon par sekundi vidis kako texture postaju sve detaljnije

ugl to sa renderiranjem i nije neki problem, nije nesto sto ce te smetati tokom igranja

ali situacija sa driverima me razocarala, i mogu reci da kad bih sad morao birati uzeo 8800GT (a i ta kartica ima svojih mana od kojih je najveca lose hladenje posto koristi single slot cooler)

a sto se tice ovih ljudi koji su drzali cooler na 100%, mogu im samo reci

ja sam cisto iz znatizelje jednom stavio cooler na 100%, drzao ga par sekundi i vise nikad u zivotu

nepodnosljiva buka, cooler radi na jako jako velikim brzinama (ubij me ako ga ne vrti u preko 4000rpm) i imas osjecaj kao da ce cijela kartica poletit

ugl, 80% bi bio neki maximum vrtnje ventilatora (iako i onda neces nista cuti u igrama, da imas ne znam kako dobre slusalice)
Fug33 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 14:36   #76
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Hm, isčupao AIW iz kompa, samo stavio 3870 tranu i nikakvih problema sa Crysisom
Da ne bude zabune-radi se o XP SP2 i 7.12 driverima.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 14:55   #77
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Hm, isčupao AIW iz kompa, samo stavio 3870 tranu i nikakvih problema sa Crysisom
Da ne bude zabune-radi se o XP SP2 i 7.12 driverima.
Ma normalno da nema problema..ekipa priča takve gluposti već podosta..ustvari bi trebalo postrožiti malo kriterije uopće postanja i uvesti natrag reputaciju..

Ovome radi,ovome ne radi..ovaj trga šarafcigerom pastu s jezgre..ovome pukla tekstura palme u crysisu radi mijenjanja 10 drivera na istoj instalaciji windowsa..i ne valja ni 3870..ni crysis..ni ništa..

Normalnim userima sve radi kako spada..kako zbilja wolverinu,daddyu,razeru i meni rade Ballistixi bez problema..i evo,meni i tebi..i još brdu normalnih..crysis ili na installacijskom cdu ili sa 7.12 radi odlično..

A ostalima palme rikavaju,bačve same od sebe eksplodiraju,ukazuju se gole žene na mapi..i tako..

Treba prvo upoznati HW i SW..da bi ga mogao koristiti...a ne lupati drivere jedne preko drugih..i slično..

Isprike na duljini posta..dojadilo mi čitati baljezgarije..možda najbolje da ne čitam onda..nego da tu komentiram...

iznio sam samo jedno imho mišljenje..trenda korisnika foruma u zadnjih 2g..mislim iskreno,da nikad nije bilo chatterskije...da se tako izrazim..i gore..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 15:06   #78
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ma normalno da nema problema..ekipa priča takve gluposti već podosta..ustvari bi trebalo postrožiti malo kriterije uopće postanja i uvesti natrag reputaciju..

Ovome radi,ovome ne radi..ovaj trga šarafcigerom pastu s jezgre..ovome pukla tekstura palme u crysisu radi mijenjanja 10 drivera na istoj instalaciji windowsa..i ne valja ni 3870..ni crysis..ni ništa..

Normalnim userima sve radi kako spada..kako zbilja wolverinu,daddyu,razeru i meni rade Ballistixi bez problema..i evo,meni i tebi..i još brdu normalnih..crysis ili na installacijskom cdu ili sa 7.12 radi odlično..

A ostalima palme rikavaju,bačve same od sebe eksplodiraju,ukazuju se gole žene na mapi..i tako..

Treba prvo upoznati HW i SW..da bi ga mogao koristiti...a ne lupati drivere jedne preko drugih..i slično..

Isprike na duljini posta..dojadilo mi čitati baljezgarije..možda najbolje da ne čitam onda..nego da tu komentiram...

iznio sam samo jedno imho mišljenje..trenda korisnika foruma u zadnjih 2g..mislim iskreno,da nikad nije bilo chatterskije...da se tako izrazim..i gore..
Ma ajde, samo si razočaran prvim iskrenim odgovorom (od jednog vlasnika HD3870) Fug33-a

Tvoja 512 GDDR4 nanoubrzana ATI pila je najbolja grafa ikad, a ne ove šhrotex nevidie...

Kaj se tiče ballistixa - bolje nemoj
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 15:08   #79
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ma ajde, samo si razočaran prvim iskrenim odgovorom Fug33-a

Tvoja 512 GDDR4 nanoubrzana ATI pila je najbolja grafa ikad, a ne ove šhrotex nevidie...

Kaj se tiče ballistixa - bolje nemoj

..ma gile pričamo o sudbini foruma a ne kretenskim karticama...koje će ionako 50% usera kupiti nv,a 50% ati..tako da su mi te rasprave navrh neke stvari.....

nije stvar ni u 512..ni u 43425235252..nego u ponašanju,cvilidretama,trolovima..gankerima..ne znam kako da ih nazovem...

možda otvorim thread..destiny foruma..vidiš..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 15:18   #80
Fug33
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: OS
Postovi: 412
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ma normalno da nema problema..ekipa priča takve gluposti već podosta..ustvari bi trebalo postrožiti malo kriterije uopće postanja i uvesti natrag reputaciju..

Ovome radi,ovome ne radi..ovaj trga šarafcigerom pastu s jezgre..ovome pukla tekstura palme u crysisu radi mijenjanja 10 drivera na istoj instalaciji windowsa..i ne valja ni 3870..ni crysis..ni ništa..

Normalnim userima sve radi kako spada..kako zbilja wolverinu,daddyu,razeru i meni rade Ballistixi bez problema..i evo,meni i tebi..i još brdu normalnih..crysis ili na installacijskom cdu ili sa 7.12 radi odlično..

A ostalima palme rikavaju,bačve same od sebe eksplodiraju,ukazuju se gole žene na mapi..i tako..

Treba prvo upoznati HW i SW..da bi ga mogao koristiti...a ne lupati drivere jedne preko drugih..i slično..

Isprike na duljini posta..dojadilo mi čitati baljezgarije..možda najbolje da ne čitam onda..nego da tu komentiram...

iznio sam samo jedno imho mišljenje..trenda korisnika foruma u zadnjih 2g..mislim iskreno,da nikad nije bilo chatterskije...da se tako izrazim..i gore..
uh da, kako volim ove "elitiste" koji imaju preko 1k postova i onda se smatraju HW/SW expertima

tebi sve radi i nemas problema? super za tebe

no to ne znaci da svi ostali drze racunala u svinjcu, umjesto termalne paste koriste džubrivo sa polja, hlade memoriju i cipove tako sto ih redovito umacu u antifriz, kuciste se sastoji od paleta i kartonskih kutija u kojima se inace prenose pilici i umjesto memory stickova koriste 5.25 incha floppy drive

sto se tice softvera ne koriste add/remove nego samo obrisu folder, na jednoj particiji imaju instalirane 2 verzije windowsa xp (jednu sa sp1 drugu sa sp2), koriste internet explorer 5 sa google/yahoo/megashare/icq toolbarom, za mail koriste outlook express bez spam filtera i namjesteno je da se svaki attachment automatski otvora (homepage je freenakedorgiesteensexboobsass.com)

ja svoj komp odrzavam u najboljem stanju mogucem (i sto se tice softvera i hardwera)
i opet mi se javljaju problemi koje sam gore opisao

da je sve tako bajno kao sto si ti napisao ne bi ATI svaki mjesec izdavao drivere sa povecim brojem bug fixeva
i ne bi se svaki mjesec pravio thread sa utiscima novih drivera (ugl prevladavaju ljudi koji se javljaju sa problemima)
Fug33 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 15:25   #81
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Don't go OT
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 15:25   #82
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Par činjenica

Ja sam govorio samo o XP2, ne želim ni ulaziti u probleme ponosnih korisnika Viste.

Drugo-Micronove memorije često znaju prdnut tek tako, to apsolutno nije nikakva novost, ne znam zakaj se svi pjene oko toga...

Ta memorija se kupuje isključivo zbog overclocka, sa svim "pogodnostima" koje isti nosi

Lošija serija, preveliki napon, hlađenje, useri koji hladno nafrlje napon pa deru po reset gumbu dok se ne zbuta za jedan ss...

Ali to je već debeli OT
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 15:30   #83
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Hm, isčupao AIW iz kompa, samo stavio 3870 tranu i nikakvih problema sa Crysisom
Da ne bude zabune-radi se o XP SP2 i 7.12 driverima.
Broj 1 vam je ovim sve rekao fantje, odfofajte iz ovog topica sa raspravama. Ako imate pitanja vezano za moje/vase hladjenje idemo dalje, ako ne nek mod locka. Pimplate bez veze.

__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 15:48   #84
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
stvarno ste ga zaspamali.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 20:18   #85
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
stvarno ste ga zaspamali.
Nisam izdržao hebi ga..dosta mi je ekipe koja otvara i komentira teme jer im se zdrapala kutija od grafičke..ili račun upao u teglu od kiselih krastavaca...

Ako ti ne rade dobro 8.1 driveri,hvala doviđenja..rade 7.12...

No,dobro..idemo komentirati ninovo hlađenje......meni je baš lijepo!

i za kraj P.S....fug ne znam zašto si se osjetio prozvanim..stvarno to nije išlo tebi..tako da..netko drugi te očito prozvao..a ovo elitisti jer imam 1500 postova..glupost..ali sigurno nikad nisam otvorio temu jer mi je grafička pala u wc pa želim ostvariti reklamaciju..ili da sam zapalio pola kompa clockanjem pa želim zahebati cijeli links,ve-mil i hgspot skupa...a takvih je sve više tu...i to čovjeku ide na živce...

EOD...nino,jesi probao clockati 3870tku? našao max taktove maybe?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 20:25   #86
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
nino se ne mora javljati sve dok ne probije bar 950mhz do 1k za čip

Razer je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 20:27   #87
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
nino se ne mora javljati sve dok ne probije bar 950mhz do 1k za čip

nemoj mu davati ideje molim te.....to treba ohladiti..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 20:30   #88
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Vjerujem da hlađenje tu nije problem, više bi bilo to, jel bi bio voljan napraviti koji vcore mod na grafi
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 21:21   #89
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Pitanje vezi hlašenja, el bi paso vf1000 na dotičnu, kako bi je hladijo i da li bi u tom slučaju bilo potrebno još neke ježeve ljepit na grafu?
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 23:17   #90
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Vjerujem da hlađenje tu nije problem, više bi bilo to, jel bi bio voljan napraviti koji vcore mod na grafi
Da, hladjenje nije problem. Vcore mod jos nisam (citaj: neznam ) napravio. Trenutno imam racimo pre-malo vemena za neka kemijanja sa hardverom. Samo sam nedeljom slobodan tako da moj hardware i ormar miruju od mojih egzibicija. Btw, cekam 3870 x2 da stigne
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na