Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.02.2022., 11:46   #31
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
WAB u onom gore videu sumnja da utječe i na perfomanse (od 1:25 pa do 2:30). S obzirom na prošlost Denova ništa čudno.

Vezano sa onaj gore link i na Steamu počinje masovna prijava problema:

Citiraj:
Edit: an example of another user having the same loading problem on the Steam forum. There are countless threads reporting the same issue.
Netko je napravio listu igara sa i bez Denuva na Steamu:

Citiraj:
In lights regarding recent games (especially Dying Light 2) ramping up their usage of the very controversial, and flat out anti-consumer practice DRM called "Denuvo", I've been wanting to share this with you all so that you may know which games to avoid and which ones to buy (those that have removed Denuvo for reasons other than contract periods running out, such as understanding the scummy practice of said DRM).

You may find this Steam Curator's page here: https://store.steampowered.com/curat...-Denuvo-Games/
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2022., 23:58   #32
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
WAB recenzija nakon day one patcha



Ukratko coop ne radi, u kampanji naišao na dosta bugova i to na jedan koji mu je stvorio veliki problem u main questu.

Njegov komentar ispod videa:

Citiraj:
Just found a fix for people that can not join coop due to their status being disconnected. You have to delete about 100 friends from your steam list, yes in order to play with your friends on steam, you have to delete a load of them. So I deleted 150 friends and it now works, what a complete farce this game is turning out to be.
Koji krš od launcha još kad se uzme u obzir da Techland studio nije imao rokove, sami su odlučivali kad će izbaciti igru i znali su u kakvom je stanju.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2022., 05:31   #33
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
https://youtu.be/pKoT0fW8Aa4

Downgrade u suštini,art direction otišao u drugom smjeru,imho DL1 je bio brutalan sa pogođenim nijansama boja i osvjetljenjem

Poslano sa mog Mi 11 Lite koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2022., 11:52   #34
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
optužbe - tračevi

Former Ubisoft dev says that Techland intentionally made AMD FSR look worse in Dying Light 2

Citiraj:
In order to enable AMD FSR Ultra Quality, you’ll have to follow this guide.

Open the video.scr file that is located at Documents/dying light 2/out/settings. Then, use the following settings. Once you make these changes, save the file, make it “Read Only”, and then launch the game.

Scale3D (0.77)
FSR (1.000000)
Upscaler (3)
Upscaling (3)
Citiraj:
As we can easily see, AMD FSR Ultra Quality looks sharper and better than NVIDIA DLSS Quality. However, AMD FSR Ultra Quality also runs noticeably slower than DLSS Quality.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2022., 20:22   #35
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Kao što sam i mislio, gazim igru ko plitak potok, RT na max.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2022., 17:30   #36
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Odigrao. Jako dobra igra. Zanimljiva priča, dobro prezentirani i pamtljivi likovi. Zabavan gameplay, nikada dosadan, dobro pogođen tempo prohoda sa dobro tempiranim glavnim misijama. Dobre sporedne misije. Muzika kao da ju je radio John Carpenter osobno, a i sve skupa podsjeća na njegove kultne filmove. Dobro pogođena atmosfera post apokalipse, odlična grafika, igra izgleda top. Za glavnu priču i bitnije sporedne misije trebalo mi je 55 sati igre, nekako taman trajanje. Nakon završene priče ima po mapi još toga za riješiti, ali čekaju drugi naslovi...
Ocjena; obavezno igranje.

Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2022., 21:29   #37
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Ako ikada obnovim konfu budem zaigrao, hvala na reviewu.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2022., 12:28   #38
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
stigla u videoteke
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je online   Reply With Quote
Staro 05.08.2022., 18:24   #39
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
FPS? me like very very

samo da oružje i pucanje ne bude kao u Dead island - sporedna stvar
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2022., 19:59   #40
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058



The game your talking about "Stray" is boring. It was a game for those that like simple things in life. EAbd that is nbot bad. Everyone has thier ploblems, and a relaxing game for a gamer can be good to the soul. I didn't buy the game but I was bored after playing it for 2 hours. When they patch Dying Light 2, I'll buy it. I do own a cat. She is 4 years old now and when she was born she lost her left eye. They removed it and she is still agile and can see and do what most domesticated felines can do. I love the hell out my cat. Simple name "Miss Kitty". Most of the time I'll wake up, and she will be next to my pillow. I'm very thankfull for what I have. See ya.

-->
Rant re:Stray je bolji od same igre.
Fakat je kraljica.

A ovaj komentar mi je uljepšao dan.



The game your talking about "Stray" is boring. It was a game for those that like simple things in life. EAbd that is nbot bad. Everyone has thier ploblems, and a relaxing game for a gamer can be good to the soul. I didn't buy the game but I was bored after playing it for 2 hours. When they patch Dying Light 2, I'll buy it. I do own a cat. She is 4 years old now and when she was born she lost her left eye. They removed it and she is still agile and can see and do what most domesticated felines can do. I love the hell out my cat. Simple name "Miss Kitty". Most of the time I'll wake up, and she will be next to my pillow. I'm very thankfull for what I have. See ya.

kopija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.08.2023., 18:21   #41
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Da malo podignem temu. Imam osjecaj da igra i nije nekaj popularna.
Igram ju vec neko vrijeme, i bome, odlicna igra, muzika, gameplay, a bome i grafika. Mislim da se ima kaj igrat uz glavne misije kao i side quest-ove.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2023., 11:44   #42
suky
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Da malo podignem temu. Imam osjecaj da igra i nije nekaj popularna.
Igram ju vec neko vrijeme, i bome, odlicna igra, muzika, gameplay, a bome i grafika. Mislim da se ima kaj igrat uz glavne misije kao i side quest-ove.
Bas mislio pitat jel se isplati. Cini se zanimljiva al nikako probat, nema neki hype vise ni nista. Mozda ju piknem jednog dana na saleu.
suky je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2023., 12:13   #43
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Nisam jedinicu igrao, vele da je bolja atmosfera u igri. Dvojka mi je jakoooo dobra. A i ima dost scena gdje se covjek propisno prestrasi
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2023., 12:29   #44
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
1. dio je meni bio odlican, bas skroz, pogotov DLC u kojem se moze voziti (i gaziti ).
2. dio nisam igrao, jos, al budem.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2023., 10:41   #45
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,162
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Nisam jedinicu igrao, vele da je bolja atmosfera u igri. Dvojka mi je jakoooo dobra. A i ima dost scena gdje se covjek propisno prestrasi
Sad kad su je malo popravili, možda i je dobra igra ali ni blizu jedinice... Igrao sam duju na izlasku i nakon početnog oduševljenja nakon par sati sam shvatio da je igra teži šit (u usporedbi sa jedinicom).

Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
1. dio je meni bio odlican, bas skroz, pogotov DLC u kojem se moze voziti (i gaziti ).
2. dio nisam igrao, jos, al budem.
Čudo je jedno što su napravili sa jedinicom tako da mi nikako nisu jasne neke odluke što se tiču dvojke. Baš sam se osječao prevarenim nakon što sam završio igru.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2023., 11:17   #46
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Meni je dvojka bolja od jedinice.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2023., 11:45   #47
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,162
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Meni je dvojka bolja od jedinice.
Ok, ali mene je smetalo što je previše bilo praznog hoda, previše animacija, premalo oružja, nema puški i bezvezni likovi i frakcije. oni volatile su samo po krovovima i ne lutaju okolo i još ti se ikona pojavi di su... Dok svi ostalu su dole po ulicama tako da dok si na krovu nitko ti ne može ništa. Grad i one zgradurine su mi malo ubile tok igre tj fluidnost kretanja... ali ajde.

Bezveze. ne znam da li si je igrao na izlasku ili nakon što su popravili ove neke stvari ali, igra na izlasku je bila teži šit... Mislim, ok je ali nakon jedinice "OK" je šit za takvu postavljenu letvicu njihove prijašnje igre. Šteta.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2023., 13:58   #48
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Igrao sam ju odmah po izlasku.


Zadnje izmijenjeno od: Mladenxy. 30.08.2023. u 14:11.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2023., 20:23   #49
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
meni je isto bila duja prilican letdown, puno jednostavnije sam sve prosa....oni najopakiji neprijatelji iz prvog dijela sad jedva da se i primjete da ih ima, kako je gore navedeno frakcije su bzvz, bez attachmenta...

koliko sam cuo imaju i neke extra dionice za odigrat ovisno o key izborima tijekom gameplaya, ali iskreno nisan bas ima volje....jedino mi ej zadnji fight puno bolji u nastavku, jer je doista real time fight, za razliku od underwhelming zavrsteka prvog DL-a.

sve u svemu, casual fpas (koji ce vam bit bolji ako niste igrali prvi dio)
flyer1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na