Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.02.2022., 18:40   #31
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
gledao sam krug da(fan sam horor žanra ), američku verziju i film je odličan. Sad si me sjetio da sam čitao kako će novi killer bit inspiriran krugom. Samo neznam ako će onda bit licenciran? Baš me zanima kako misle "drugačijeg" killera napravit.
Pa biti će licenciran, killer je ta mala Sadako iz japanske verzije Kruga.

Oni na Steamu mogu to testirati i prije ali ja ću čekati službeni release:

https://support.deadbydaylight.com/h...What-is-a-PTB-

Citiraj:
Nadam se samo da će bit otvorena mapa, sve ove zatvorene su mi bezveze
Slažem se, ovi ne znaju napraviti zatvorene mape, sve su im teški labirinti, pogotovo RPD. Meni je najdraža ona otvorena snježna.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2022., 19:16   #32
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Pa biti će licenciran, killer je ta mala Sadako iz japanske verzije Kruga.

Oni na Steamu mogu to testirati i prije ali ja ću čekati službeni release:

https://support.deadbydaylight.com/h...What-is-a-PTB-
e al onda ne vjerujem da će ju djelit za besplatno, il imaju naviku i licencirane likove djelit?

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Slažem se, ovi ne znaju napraviti zatvorene mape, sve su im teški labirinti, pogotovo RPD. Meni je najdraža ona otvorena snježna.
Rdp je i meni najgori, stalno se po istom djelu postaje vrtim jer neznam doć na drugi dio, užas. Bilo bi dobro da dodaju trening nekakav da se bar mogu mape naučit sve, i možda i killere, neki imaju zafrknute skilove, teško je učit nurse ili huntress u partiji s pravim ljudima jer brzo skuže da nemam pojma pa me počnu sprdat ...

Meni su sve otvorene mape fora, možda mi je najdraža ona pustinja, nešto nešto crows jer nema trave ni ničega i sve je smeđe pa je lako razabrat survivore osim ako trapera igram onda je ta jedna od gorih
kiki86 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.02.2022., 10:56   #33
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
e al onda ne vjerujem da će ju djelit za besplatno, il imaju naviku i licencirane likove djelit?
Nisam mogao naći na steelseriesu starije giveawaye jer ne drže dugu povijest giveawaya, na alienwareu sam našao ove, to su ovi unazad par mjeseci:

https://eu.alienwarearena.com/ucf/sh...c-key-giveaway

https://eu.alienwarearena.com/ucf/sh...t-dlc-giveaway

https://eu.alienwarearena.com/ucf/sh...m-key-giveaway

Ako su dijelili licenciranog Hellraisera koji je poprilična faca u horor svijetu onda ne vidim razlog da ne dijele i ovaj nadolazeći. Nadam se da imaš barem level 10 na Alienwareu, ako nemaš onda ti je vjerovatno Steelseries jedina nada sa onim svojim frustirirajućim redom za čekanje.

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
Rdp je i meni najgori, stalno se po istom djelu postaje vrtim jer neznam doć na drugi dio, užas. Bilo bi dobro da dodaju trening nekakav da se bar mogu mape naučit sve, i možda i killere, neki imaju zafrknute skilove, teško je učit nurse ili huntress u partiji s pravim ljudima jer brzo skuže da nemam pojma pa me počnu sprdat ...

Meni su sve otvorene mape fora, možda mi je najdraža ona pustinja, nešto nešto crows jer nema trave ni ničega i sve je smeđe pa je lako razabrat survivore osim ako trapera igram onda je ta jedna od gorih
Evo kad već spominjem Hellraisera čudi me da s njim nije stigla nova mapa, bilo bi super da su napravili neku sličnu onom njegovom svijetu iz drugog Hellraiser filma. To je mogla biti unikatna mapa, totalna suprotnost svih drugih. Baš zbog tih stvari polako uviđem neke limitacije developera da iznenade nečim novim, kao da uvijek igraju na istu kartu sa malo drugačijim skinom. Valjda bude neki stream sutra pa da baš vidimo po čemu će Sadako biti drugačija od drugih.

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 14.02.2022. u 17:14. Razlog: gramatika
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2022., 10:03   #34
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Three new codes - LANTERNFESTIVAL (15 Rift Fragments), LUCKYMONEY (16,888 BP), and CAISHEN (88,888 BP)
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2022., 17:37   #35
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
8. ožujka



https://forum.deadbydaylight.com/en/.../324-5-6-0-ptb

https://www.reddit.com/r/deadbydayli...gu_megathread/

https://www.reddit.com/r/deadbydayli...mation_in_the/

Citiraj:
Added a new Killer - The Onryō

Perks-

Scourge Hook: Floods of Rage: Reveals auras of every other survivor for 7 seconds upon unhook.

Call of Brine: For 60 seconds after kicking a gen, it regresses at 200% speed, and if anyone hits a good skill check on that generator, you get a loud noise notification on that generator.

Merciless Storm: When a generator reaches 90% progress, survivors face constant skillchecks until the generator is done. If they let go, the generator is blocked for 20 seconds. Only once per generator per trial.

Added a new Survivor - Yoichi Asakawa

Perks-

Parental Guidance: When you stun the killer, your grunts, scratch marks, & blood are hidden for 10 seconds.

Empathetic Connection: injured teammates see your aura within 96 meters, and you heal others 10% faster.

Boon Dark Theory: 2% haste status effect, persists for 4 seconds after leaving the boon.

New Features

Forum and support links now redirect based on your selected language when applicable.

Added new custom SFX Intros to all Maps.

Added an option to lock viewport aspect ratio to 16:9.

Improved detection of modified or corrupted game files.

Daily Rituals will be reset the first time a player starts the game

Dev Note: The tracking system for Daily Rituals has been reworked, which requires all rituals to be reset with this patch.

Fixed an issue that allowed players to play the game with Stretched Resolution to gain an unfair advantage.
Brišu brzo screenshotove, ove sam uspio uhvatiti:





Ne vidim da se spominje nova mapa??

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 15.02.2022. u 19:03.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2022., 19:19   #36
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
ima na youtube gameplay već otzdarva ima video. Izgleda cool, izlazi iz tvova

da nema spomena nove mape, neš sam čitao jučer da je neće ni bit
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2022., 21:03   #37
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Pogledao sam par videa na preskok i izgleda mi prejaka, perkovi su joj odlični. Trebat će je devsi malo smekšati. Malo se glupo kreće ali to je očekivano, nije bilo realno očekivati da puže.

Ako bude giveaway i osvojim je, ide mi ona za glavnog killera, Deathslingera ću poslati u zasluženu penziju.

edit: evo ovdje je sve lijepo prezentirano

https://forum.deadbydaylight.com/en/...-dbd-5-6-0-ptb

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 15.02.2022. u 21:16.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2022., 09:50   #38
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Ne znam, meni se osobno me čini da će ovako bit neki posebno dobar killer. Map control bi zbog tog teleportanja trebao biti dobar, ali po ovom viđenom mi se čini da je u chaseovima relativno loša. Netko tko dobro zna mape i tko dobro nauči igrati nju će biti dobar, ali po ovome viđenom bi rekao da ima killera koji mogu postići jednako dobar rezultat, a zahtijevaju manje vremena za naučiti igrati tako dobro
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2022., 12:04   #39
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
meni je mori brutalan
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 10:20   #40
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Sadako izgleda kao dobar hibrid između Wraitha (osjetno se brže unclocka) i Demogorgona, taj map control joj je najveća prednost a ima i te gen perkove koje ja najviše volim. Ali treba sve to testirati u praksi.

Novi kod:

DIEHARDDIVA2022

50 000 bloodpoints

Najavljen je i pre-chapter bloodrush

Old.machine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2022., 16:58   #41
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
MILADYISSEVENFOOTTWO - 50,000 BloodPoints

INTHISECONOMY - 50,000 BloodPoints

FRISKKUWURAWRXD2022 - 50,000 BloodPoints
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 22:47   #42
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
MILADYISSEVENFOOTTWO - 50,000 BloodPoints

INTHISECONOMY - 50,000 BloodPoints

FRISKKUWURAWRXD2022 - 50,000 BloodPoints


hvala stari!
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2022., 00:26   #43
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
No problemo Sad vidite da nije teško upgrejdati lika uz ovakve bloodpoints inekcije.

Stigao na level sto i resetiralo me ponovno na level 1. Nikakve nagrade za to osim ovog zelenog broja jedan koji izgleda kao da su ga napravili u Wordu za jedan sekund Kad se uzme još u obzir onaj prestiž treći level ispada da igra uopće ne nagrađuje igrača, mogli su barem za ovo dati par tisuća shardova. Strašno šta škrtare.



U zadnje vrijeme samo kampere srećem i to onu seratorsku vrstu. Prije neki dan me Wraith stavi na kuku i lik stane 1cm ispred mene i cijelo vrijeme bulji, ni da se mrdne i tako prođe cijeli meč. Ili takozvanog popularnog "basement Bubbu" koji koristi onaj perk undetectable i kad stavi nekog na kuku sakrije se par metara dalje i kad netko dođe da skine ovoga on se uzmaše pilom. I na kraju te još namjerno počnu provicirati na chatu. Jučer prije meča pitao survivore da stave zelene bonuse za sve igrače ako imaju, kod sacrifica bila dva 100% i jedan 25% bloodpoints bonusa + aktivan je i bloodrush. I dopadne me neki Trapper idiot koji je naravno opet kamper i tako razjebe cijeli koncept farmanja bodova. Gubitak za nas i za njega.

Za kontru kamperima složio sam ovaj gen rush build. Trebam još vidjeti što je korisno za četvrti perk



Prvi perk je svima poznat, zahtijeva kooperaciju. Drugi perk smanjuje potrošnju alata za 25% a treći perk omogućava da obnovim kompletno alat.

Kutija za alat 32 punjenja (50% brži popravak) - add-onovi: 12 punjenja + 30 posto brži popravak. Za popravak generatora je potrebno 80 punjenja.

Testirao u jednoj partiji. Protivnik bio Myers, iako je ekipa bila zakurac tj. teški raspad sustava, ja sam samostalno popravio jedina 3 generatora. Sa malo boljom ekipom ovo će da rastura

Promjene za novi DLC:

https://forum.deadbydaylight.com/en/discussion/311956
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2022., 09:09   #44
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
No problemo Sad vidite da nije teško upgrejdati lika uz ovakve bloodpoints inekcije.

istina dosta pomognu, samo ti ljepi ovdje kad naletiš na nešto, ja utipkam u google dbd codes i izbaci mi par stranica da objavljuju kodove kad stigne neki, ali u većini slučajeva si ti brži


Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Stigao na level sto i resetiralo me ponovno na level 1. Nikakve nagrade za to osim ovog zelenog broja jedan koji izgleda kao da su ga napravili u Wordu za jedan sekund Kad se uzme još u obzir onaj prestiž treći level ispada da igra uopće ne nagrađuje igrača, mogli su barem za ovo dati par tisuća shardova. Strašno šta škrtare.

gz! Ja sam tek na 66 čini mi se tako da imam long way to go do zelene 1

nagrađuje kako ne, stavlja te sa sve većim idiotima u mečeve


Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
U zadnje vrijeme samo kampere srećem i to onu seratorsku vrstu. Prije neki dan me Wraith stavi na kuku i lik stane 1cm ispred mene i cijelo vrijeme bulji, ni da se mrdne i tako prođe cijeli meč. Ili takozvanog popularnog "basement Bubbu" koji koristi onaj perk undetectable i kad stavi nekog na kuku sakrije se par metara dalje i kad netko dođe da skine ovoga on se uzmaše pilom. I na kraju te još namjerno počnu provicirati na chatu. Jučer prije meča pitao survivore da stave zelene bonuse za sve igrače ako imaju, kod sacrifica bila dva 100% i jedan 25% bloodpoints bonusa + aktivan je i bloodrush. I dopadne me neki Trapper idiot koji je naravno opet kamper i tako razjebe cijeli koncept farmanja bodova. Gubitak za nas i za njega.

trebao bi ovog basement bubu složit, zvuči zabavno


meni su mečevi mješoviti, some good some bad, ali da ima idiota na obe strane. Sad igram 1 meč survivora 1 killer dnevno, nekad i malo više ako mi treba za daily ili me gušt ulovi, baš me zanima ako ću uspjet isto skupit bloodpointsa do 12. u mjesecu
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2022., 13:58   #45
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Trenutak koji smo čekali

https://www.reddit.com/r/FreeGameFin..._keys_tuesday/

Znači može se odabrati samo jedan giveaway od tri.

Sadako dlc bi trebao biti u utorak u ponoć po našem vremenu ako sam dobro izračunao:



Po prijašnjem iskustvu na Steelseriesu (treba biti registriran) treba doći nešto ranije (minimalno sat, sat i pol) na stranicu i svakih par minuta refreshati stranicu. Bitno je da se ne upadne u listu čekanja.

Ako se vama ne sviđa Sadako DLC onda idete na ona prva dva giveawaya, biti će vam poslije u komentarima razmjena ključeva.

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 06.03.2022. u 14:33.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2022., 09:27   #46
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
ja sam na epicu pa mi ovo baš ne igra, jer koliko vidim su za steam ključevi?
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2022., 09:50   #47
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
ja sam na epicu pa mi ovo baš ne igra, jer koliko vidim su za steam ključevi?
Zaboravio sam da je ti imaš na Epicu, čini se da je sve za Steam Općenito na ovim giveawayim je jako malo, skoro pa nikako Epic giveawaya. Igra podržava i cross progression između Steama i Epica ali ne potpuno:

https://forum.deadbydaylight.com/en/...ss-progression

A ne znam, eventualno ako i dobiješ ključ da ga probaš mijenjati za neku drugu igru u komentarima, bude tamo svakakvih ponuda.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2022., 12:16   #48
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Zaboravio sam da je ti imaš na Epicu, čini se da je sve za Steam Općenito na ovim giveawayim je jako malo, skoro pa nikako Epic giveawaya. Igra podržava i cross progression između Steama i Epica ali ne potpuno:

https://forum.deadbydaylight.com/en/...ss-progression

A ne znam, eventualno ako i dobiješ ključ da ga probaš mijenjati za neku drugu igru u komentarima, bude tamo svakakvih ponuda.
Pretpostavio sam da neće za epic bit, nema veze. Još malo pa ću skupit 9000 shardova za spirita najvjerovatnije. To će mi bit kao free dlc


jedino sad ću manje igrat, nabavio sam gt7, to mi je sad primarna igra
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2022., 23:02   #49
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
izašao novi peč, ako se ulogirate dobijete 100k bloodpointsa, odigra 2 partije reda radi, nisam protiv novog killera igrao
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2022., 23:31   #50
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
jedino sad ću manje igrat, nabavio sam gt7, to mi je sad primarna igra
očekivano da ja nisam uzimao predah i manje pauze igra bi mi se zgadila do kraja

Novi trailer za Sadako



U prvom valu giveawaya su dijelili 2500 ključeva za base game, u drugom 3000 za ona tri DLC. Neki kažu da su i dobili sva tri (All-Kill, Hour of the Witch, or Cursed Legacy) skupa. Kod prvog vala se puno njih žalilo da je sve brzo nestalo (vjerovatno botovi), kod drugog nisam to primjetio. Sad refresham svaki minut, za sad ide sve ok, nije me stavilo u sobu za čekanje. Vi killeri jel čekate ili?
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2022., 00:05   #51
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407








Piše da je bilo 4000 ključeva.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2022., 09:25   #52
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
čestitke stari, ja sam već u krpama bio
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2022., 15:12   #53
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
čestitke stari, ja sam već u krpama bio
pih, ja sam onda za Mikaela DLC ostao budan do 2 ujutro

Pošto su sinoć restockali isti giveaway onaj reddit bot je izbrojio za Sadako 4000 ključeva, ali neki kažu da je to ukupan broj i da je prava situacija bila ovakva:

【Base Game】 2500 keys
【Random 3 DLC】 500 keys
【Sadako DLC】 1000 keys

Testirao sam je sinoć kratko, igrao s njoj i protiv nje. Kao survivor oni brzi kontinuirani skill checkovi koji počnu na 90% znaju iznenaditi, triput ih falio, tad se svaki put blokirao generator. Kad me hvatala, ništa drugačije ni opasnije od drugih (osim šta se kreće neprirodno i retardirano), nije joj nešto teško pobjeći. I ta "nevidljivost" joj nije prava jer kad je blizu počne vidljivo blicati. Samo se ne sjećam da li onda ima teror radius, u character info se samo spominje da je kratko undetectable kad se manifestira. Iz njezine perspektive televizije su super jer se može jako brzo stvoriti na svakom mjestu. Čini mi se i da ovisi puno o addonovima. Kad se nađe ekipa koja zna što radi i kad joj televizije neutralizira sa kazetama (tu je dosta brz progress bar), to će joj biti veliki hendikep.

Pogledao sam i službeni forum i tamo je većina njih stavlja u srednji tier a neki kažu za nju da je i "garbage". S druge strane kažu da je njezinu teleportaciju najbolje kombinirati sa exposed status perkovima. Sad čekam trinaesti da mi stignu bodovi od survivor ranka pa ću je bolje upgrejdati.

Dobar joj je alternativni skin


Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 09.03.2022. u 17:17.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2022., 09:55   #54
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 15.03.2022. u 15:54.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2022., 14:35   #55
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
100,000 BloodPoints

RIVALSKR

EDIT: meni je prošla ali neki pišu da je kod već istekao

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 23.03.2022. u 19:01.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2022., 15:03   #56
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
na ovu prošlu sam zakasnio ali evo 2 nova:
THISISACODE—Redeem for 25,000 Bloodpoints
DBDWEBSITE—Redeem for 25,000 Bloodpoints
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2022., 14:43   #57
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
još jedan

YOUFOUNDME - 25k BP

i kroz ovaj i sljedeći tjedan skinovi i bodovi za ulogiranje

Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2022., 19:30   #58
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
i još jedna

DBDTHEBOARDGAME - 200k Bloodpoints
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2022., 16:19   #59
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
JAPAN300K

300k Bloodpoints
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 20:55   #60
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Imate još par sati u Shrine of secrets Nurse calling perk. Alfa i omega svakog killer builda.



Testiram sa Sadako zadnjih par dana jedan build, trebam još neke perkove dovesti na level 3 ali po ovome sada ona je nezaustavljiva. U zadnjih 15 mečeva nitko mi nije dogurao do exit gatea.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na