Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.03.2024., 23:20   #451
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Full paket je 34.90 i nema HBO, a Premium je 44.90 i ima HBO i 2 EON boxa.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2024., 14:31   #452
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,567
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Tek sada vidim da je riječ o full paketu (uključen i HBO Max). To je stvarno isplativo. Osim prvih 12 mj. za 1 €, i drugih 12 mj je 10 € jeftinije, nego na stranici. Ovde 34,40 €, na stranici 44,90 €.
ponudu je napisao za full paket koji je 200programa bez hbo ,u premiumu je sve 42rura i nešto ako ide preko njega kolko sam svatio te su cijene preko njega kao da je mobitel uključen 2 eura manje,ponuda je poslana kao primjer prije uvođenja optike u ulaz,najbitnija stavka je tih 12 mj. za 1 €,s tim cjenovno ostatak im nije ni do koljena.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2024., 14:42   #453
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,016
Ako uzmeš, javi dojmove.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2024., 16:30   #454
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,567
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ako uzmeš, javi dojmove.
proći će još save dosta ispod savskog mosta u 10 mjesecu mi tek istiće ugovor sa a1,raspitivao sam se za poznanicu pa usput i za sebe i ispalo je da za područje španskog/malešnica su dostupni uvađanje optike je izgleda moguće tek na zahtjev,potpis i pečat predstavnika stanara je potreban.
a1 mi se organski gadi svaki problem,svaka promjena traje vječno uz brdo muljanja i laži,tako da ću sigurno otići.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2024., 18:33   #455
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
proći će još save dosta ispod savskog mosta u 10 mjesecu mi tek istiće ugovor sa a1,raspitivao sam se za poznanicu pa usput i za sebe i ispalo je da za područje španskog/malešnica su dostupni uvađanje optike je izgleda moguće tek na zahtjev,potpis i pečat predstavnika stanara je potreban.

a1 mi se organski gadi svaki problem,svaka promjena traje vječno uz brdo muljanja i laži,tako da ću sigurno otići.
Ček tko ti je dao ponudu za trio? Neki prodajni predstavnik?

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2024., 22:49   #456
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
proći će još save dosta ispod savskog mosta u 10 mjesecu mi tek istiće ugovor sa a1,raspitivao sam se za poznanicu pa usput i za sebe i ispalo je da za područje španskog/malešnica su dostupni uvađanje optike je izgleda moguće tek na zahtjev,potpis i pečat predstavnika stanara je potreban.
a1 mi se organski gadi svaki problem,svaka promjena traje vječno uz brdo muljanja i laži,tako da ću sigurno otići.
Ja mislio da ja gledam prerano, a ugovor sa A1 mi istiće 15.07.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2024., 00:09   #457
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,567
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ček tko ti je dao ponudu za trio? Neki prodajni predstavnik?

Sent using Tapatalk
prodajni predstavnik webschopa,upit preko chata o dostupnosti pa me je nazvao,izgleda da je taj webschop ključan za popust.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2024., 22:45   #458
KOveonline
Registered User
 
KOveonline's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 47
Pozdrav ljudi.
Evo se i ja počastio s 5G routerom i EON TV. Tuga što 5 min od centra Zadra ne mogu do optike (bilo čije), ali što je tu je.
Za sada prezadovoljan.
Za EON TV dobio Android TV box (ili kao se to već zove) i baš me ugodno iznenadilo (i koristim ga iako imam Andorid televizor jer je dosta brži od TV-a)
Između ostalog, koristim i Kodi za gledanje filmova i serija sa starog kompa koji mi služi kao NAS wannabe. Tako box ima i USB 3.0 priključak i uredno očitava sadržaj, zanima me kako mogu sherati USB stick/hard s tog boxa tako da ga vidim na kompu pod Network i da mogu na njega prebaciti nešto preko mreže.
Vidim da ima more aplikacija i da većina koristi html5 sučelja i sl., ali to mi je pilana. Samo bi htio pod Nerwork vidjeti i taj stick kao što vidim ostale sherane foldere u svojoj mreži.
KOveonline je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na