Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.03.2011., 21:32   #121
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Jebo me pas, ja sutra zovem i provjeravam ali sam siguran da je tipfeler. Ili je cijena ustvari 2850kn (što sumnjam) ili se stvarno radi o 560 Twin Frozr II čije se cijene i kreću u tom rangu.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2011., 00:02   #122
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Vidi pa javi jer i mene zanima.
SRV je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.03.2011., 02:48   #123
extacod
Premium
 
extacod's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Milkywhey
Postovi: 201
Najbolje ako se može da se kupi sad preko neta dok je ovak, pa nek se kasnije raspravljaju dal je bila po toj cijeni ili ne
extacod je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2011., 09:36   #124
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Vidi pa javi jer i mene zanima.
Evo maloprije sam ih nazvao da provjerima i nažalost kriva cijena (prava je 2599,00 kn), šteta...
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2011., 21:28   #125
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Daj mi recite, ako se igra crasha, onda mu fali župice (volta)?

Nvm, popustio sam na 900MHz i povećao napon na 1.08V i sve 5.

Zadnje izmijenjeno od: Brlja. 20.04.2011. u 22:00.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 19:54   #126
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Evo otišla 570 TF II u pm. Nakon tjedan dana problema s BSOD, vožnje svakakvih bencheva za gpu, cpu i memtest za rame da vidim koji đavo je, danas kad sam pokrenuo furmark da vidim kako mi radi fan profil komp se resetirao i R.I.P. 570. Inače je nekaj sitno bila na 900/1800/2100 na 1.085V ali sam stavio defaultne clockove jer sam mislio da mi komp radi toga sere i na njima je prdnula na 44 stupnja Celzija .

Eto izgleda da je falšana bila...
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 10:00   #127
athlon64
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Split
Postovi: 8
Citiraj:
Autor Brlja Pregled postova
Evo otišla 570 TF II u pm. Nakon tjedan dana problema s BSOD, vožnje svakakvih bencheva za gpu, cpu i memtest za rame da vidim koji đavo je, danas kad sam pokrenuo furmark da vidim kako mi radi fan profil komp se resetirao i R.I.P. 570. Inače je nekaj sitno bila na 900/1800/2100 na 1.085V ali sam stavio defaultne clockove jer sam mislio da mi komp radi toga sere i na njima je prdnula na 44 stupnja Celzija .

Eto izgleda da je falšana bila...
jebiga stari , nemaš sreće šta češ sad uzet? btw jesi je rastavio da vidiš šta je otišlo?
athlon64 je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 11:33   #128
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor Brlja Pregled postova
Eto izgleda da je falšana bila...
Nijesam baš siguran.

Eins

Zwei

Drei

i onda su shvatili da 4 nije dovoljno (post ispod onog pod 'drei') ili:
vier (VRMs)

Zadnje izmijenjeno od: generic. 01.05.2011. u 11:38.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 13:10   #129
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor athlon64 Pregled postova
jebiga stari , nemaš sreće šta češ sad uzet? btw jesi je rastavio da vidiš šta je otišlo?
Nisam, pa da me j... za garu. Sljedeći tjedan bi trebao dobiti drugu. Ali ništa nije smrdilo niti se išta dimilo, vjerojatno nije VRM grunuo ko ostaloj ekipi ali je sigurno krepao.

A šta ću uzet? Kažem ja liku u ADM-u da ja ne bi tu nego želim Gainward kao zamjenu uz moju nadoplatu (nekih 10 kn) i veli lik da ništa od toga. I sad ću dobit opet TFII. Nije ona loša ali baš ju nije sigurno clockat. Čitajući forume tipa overclock.net gdje sam i sam sudjelovao na onom threadu o krepanim 570-icama čini se da je možda posrijedi loša serija VRM-ova (+ što ih ima samo 4). Plus, mislim da OCP nije radio kako se spada sa 266.xx driverima.

Sve u svemu definitivno worst buy kartica atm (zbog referentnog PCB-a) ako ti je veselje malo clocknuti karticu. Čak je NVidia priznala da "robusnije" VRM-ove stavljaju na GTX560.

Novu ću na 1025mV i vidjet koliko mogu dobit tu i u svakom slučaju neću vrtiti niti jedan bench.

Još nešto, već dulje vrijeme klokam svakakve komponente i još nikad nisam vidio da kartica napravi samoubojstvo kad se pretjera, sve ostale se resetiraju ili samo ugase...

@generic

A pogle ovo, i moja je tu

http://www.overclock.net/nvidia/9291...led-570-a.html
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 16:48   #130
athlon64
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Split
Postovi: 8
Citiraj:
Autor Brlja Pregled postova
Nisam, pa da me j... za garu. Sljedeći tjedan bi trebao dobiti drugu. Ali ništa nije smrdilo niti se išta dimilo, vjerojatno nije VRM grunuo ko ostaloj ekipi ali je sigurno krepao.

A šta ću uzet? Kažem ja liku u ADM-u da ja ne bi tu nego želim Gainward kao zamjenu uz moju nadoplatu (nekih 10 kn) i veli lik da ništa od toga. I sad ću dobit opet TFII. Nije ona loša ali baš ju nije sigurno clockat. Čitajući forume tipa overclock.net gdje sam i sam sudjelovao na onom threadu o krepanim 570-icama čini se da je možda posrijedi loša serija VRM-ova (+ što ih ima samo 4). Plus, mislim da OCP nije radio kako se spada sa 266.xx driverima.

Sve u svemu definitivno worst buy kartica atm (zbog referentnog PCB-a) ako ti je veselje malo clocknuti karticu. Čak je NVidia priznala da "robusnije" VRM-ove stavljaju na GTX560.

Novu ću na 1025mV i vidjet koliko mogu dobit tu i u svakom slučaju neću vrtiti niti jedan bench.

Još nešto, već dulje vrijeme klokam svakakve komponente i još nikad nisam vidio da kartica napravi samoubojstvo kad se pretjera, sve ostale se resetiraju ili samo ugase...

@generic

A pogle ovo, i moja je tu

http://www.overclock.net/nvidia/9291...led-570-a.html
e da , ode ti gara ako rastavis , a jbga
athlon64 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.05.2011., 18:02   #131
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
TF2 je vrlo lako sastavit i rastavit jer ima samo 4 sarafa, ak se ne varam i to puno kvalitetnija od onih 20tak na ref.grafi na kojima se sve vidi. S druge strane nema se sto rastavljat. Riknula je ima garanciju i bok.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2011., 15:39   #132
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Pošto uskoro kupujem važem malo opcije; Phantomka ili Twin Frozr IIOC? Koja je tiša? + Ostali pro's and con's.
Iako, lako moguće da ću na kraju uzeti neki jeftini referentnjak tipa Zotac (jer referentnu Asusicu koja mi je prvi pick ne mogu naručiti jer ih nema na stanju kod dobavljača) volio bih dobiti drugo/treće mišljenje o ostalim opcijama
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2011., 15:45   #133
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Iskreno, GTX570 ne valja para za koje se prodaje. GTX560Ti ima debelo manju cijenu, a malo slabije performanse. Bukvalno, 100EUR bačenih u vjetar.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2011., 16:01   #134
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Klaune, ni jednu zbog "syebanih" vrmova.Kao sto coconut kaze, uzmi TFII 560 ti i mirna bosna, ionako nista vrijedno spomena za igrat trenutno nema .
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2011., 16:03   #135
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
@Doink. Estetski, mislim da bi Fantomka ljepše sjela u Obsidiana. Jedino ako jedna od te dvije ima dužu garanciju, onda bih se odlučio za nju.
__________________
x230
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2011., 16:32   #136
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Da sam se odlučio kupovati GTX560 onda bih postao u tu temu pa budite zlatni i preporučite mi neki od gore navedenih GTX570 modela, investicija je za godinu-dvije pa nije da razmišljam samo o trenutnim naslovima koje bih vrtio s tom karticom a plaćanje ide na rate tako da mi je razlika u cijeni zanemariva

@xulos - ''syebani vrmovi''? Do elaborate, ne mislim joj dizat voltažu, dokle ide na defaultnoj struji toliko ju klokam

@asibulj - Fantomka svakako izgledom dobiva prolaznu ocjenu, samo me zabrinjavaju ta tri venta koja su na hladnjaku i ''buka'' koju stvaraju.
__________________

C L O W N I N G