Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.08.2018., 18:24   #391
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 245
Fizički papir na kojem piše da su pokušali dostavit paket ali me nisu našli kod kuće nije laž?
grizli1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2018., 18:27   #392
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Tebi očito treba nacrtati.
Da se ne bi printalo više različitih verzija papira onda se jedan univerzalni ispisuje.
Šta bi ti sad papir na kojem piše: "poštar ne nosi velike pakete na vašu adresu, hvala".
Kao da to mijenja išta, nisu ti dužni dostaviti tu tipkovnicu doma i to je sva filozofija.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.08.2018., 18:28   #393
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
To ti je papir koji je isti. Nemaju 3 vrste obavijesti nego jednu nažalost. I onda ti taj papir daju.
U prijevodu to znači da je poštar bio kod tebe u toliko i toliko tog i tog dana i dostavio ti obavijest da ti je paket u tom i tom uredu.

Pogotovo ako imaš jednog poštara na biciklu/motoru na 400tinjak kućanstava kao ja recimo, moš mislit da će nosit tipkovnice i monitore na biciklu u košari

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2018., 18:31   #394
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Inače, ako niste znali, poštara fali. Pred 5-10 godina je trebala debeeeela veza za upast. Sad samo dođi i pitaj i ako si zdrav, ma može.

Budući ih poprilično znam, nije istina ono što se priča da sjede u birtiji i ispunjavaju žute ceduljice
Samo mi još objasni kako onda paket za koji sam dobio čuvenu žutu cedulju (a isti nije ni napustio poštanski ured) mogu podić tek idući radni dan. Nadrkanu babu šalterušu i njene face kad se pojavim isti dan na šateru neću ni spominjat.
To što oni izvode ne prolazi niti kod jednog privatnika, toliko o tome da ih fali.
Nije da ih fali nego svi imaju bmk stav na državnoj sisi. To treba sve rašćerat, pa nek doma zjake prodaju.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 07.08.2018., 18:39   #395
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
To što oni izvode ne prolazi niti kod jednog privatnika, toliko o tome da ih fali.
Nije da ih fali nego svi imaju bmk stav na državnoj sisi.
Ma kakvi, ne prolazi kod privatnika, lol, ajde malo prelistaj Oversease temu pa da vidimo kako to "prolazi kod privatnika".
Prije će se truditi ovaj u pošti jer je to ipak dobar posao nego ovaj kod privatnika koji će tu biti samo par mjeseci dok ne ode na more konobarit kad je sezona.
Tu je tek stav bmk.

Zašto se ne može isti dan pokupiti ne znam, i mene su odbili u par navrata, ali barem jasno piše na obavijesti da se može pokupiti tek idući radni dan.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2018., 18:40   #396
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nemoj sad da nebi ispalo da ih ja branim ili opravdavam, no da objasnim dodatno što sam napisao.

Prvo, fali poštara. Dakle, terenskog osoblja koji piče po +45° i -25°C, po snijegu i kiši. Njih fali. Babetina koje šire dupad pod klimama i imaju gablece po 49 minuta ne fali, tak jasno, za ta radna mesta i dalje vlada jagma i treba debela veza

Nadalje, zašto si ti ovo dobio spada u zadnji dio mog posta gdje sam napisao da je HP daleko od savršenog. Ti si barem drugi dan dobio robu. Pitaj ekipu Overseasa koja je muljala da je dostavljeno, pa nije, pa dođi tamo, pa nema ljudi, pa ih boli kita za tebe.

Ispod mog posta (ako si na kompu) vidiš moje trgovine. 90% njih je odrađeno preko HP Ekspresa. Da, 50 kn dođe, ali osigura se na 3000 kn i stavi se da je lomljivo. Nema boga da ti to ne dostavi doma.

Opet ponavljam, nisu savršeni, ali obzirom na postotak pošiljki preko njih i kakvi su bili spori i nikakvi do pred 10 godina, sad su majka za neke. Jasno da može bolje, uvijek može puno bolje...

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2018., 18:47   #397
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Overeas se jednostavno raspao ko firma.
Platili su, ako se mene pita, godine sustavne nebrige za radnike. I nadam se da će se ista stvar desiti svima koji su godinama svjesno i savjesno držali radnike na minimalcu. Počevši s london runnerom.
Ne vidim poveznicu s Hrvatskom poštom, koja plaća ceh dugogodišnjem sustavnom uhljebarstvu.
I razlika je velika između hpekspresa i obične pošte.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 07.08.2018., 18:55   #398
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
I je i nije. Žalosno je što ti nekad tvoja pošiljka ovisi o volji poštara taj dan i/ili njegovog šefa/šefike.
Pričalo se o prodaji Pošte nekome (Deutsche Post navodno) ali ne znam koliko je to bilo ozbiljno.

Osobno i dalje poslujem i sa HP i sa HP eks jer me do sada nisu zajebali. Ali isto par puta sam popizdio jer sam našao ceduljče u sandučetu iako sam bio doma. Jebatga.

Klošar iz CityExa mi je tako došo sa kombijem pred kuću i ja izletim van, a on mrtav hladan meni uvali ceduljče i kaže da nema vremena sad to po kombiju tražit i da si dođem poslije 15h u sabirni centar. Došo tamo i kažem to babetini kako me njezin kolega otpilio i kome da uputim prigovor, ona je rekla da ne zna i da to nije njezin problem. Uzeo svoje i rekao im dabogda propali... i mjesec dana kasnije su propali.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 15:14   #399
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Šta je sad ovo -.-
Uvik je neko u kući, ima nas xx, poštar, standardni,koji je sad vjerojatno na godisnjem, to zna i ostavi uvik u babe ili kat poviše paketić. Papirića, ni žutog ni bijelog nema. Što je point of delivery?

Croatia, 21220 Trogir, Hold item at point of delivery (Inb), Reason : Addressee not available at time of delivery, Measure : Item being held, addressee being notified

http://prntscr.com/kl79mg

btw 11.8 poslan iz singapura paket, 13.8 je došao u Zagreb, znači 2 dana do od singapura do Hrvatske i onda već 7 dana HP rapsodija...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 15:30   #400
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Probaj tracking broj upisat u posta.hr, mizda ce ti javit nesto drugo.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.08.2018., 15:31   #401
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Yep. Idi u postu. Ja sam također primjetio da mi je redovni poštar na godišnjem.
Inače uvijek sve donese, u 98% slučajeva je netko doma. Zadnja 4 paketa samo papirići., ali nema veze.
Za redovnog samo riječi hvale.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2018., 17:00   #402
KeyserSozeMC
Registered User
 
KeyserSozeMC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
https://telegram.me/TrackBot

https://trackbot.it/ => Web Stranica

Ovaj vam bot prati svaku posiljku u svijetu koliko sam razumia, samo sto je na talijanski.
Probajte pa javite.

Ovdje su sve tvrtke koje prati => https://trackbot.it/aiuto.html

Zadnje izmijenjeno od: KeyserSozeMC. 23.08.2018. u 17:13.
KeyserSozeMC je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 13:36   #403
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Yep. Idi u postu. Ja sam također primjetio da mi je redovni poštar na godišnjem.
Inače uvijek sve donese, u 98% slučajeva je netko doma. Zadnja 4 paketa samo papirići., ali nema veze.
Za redovnog samo riječi hvale.
Bio u pošti, paket tamo, kažu da je papiric ostavljen


@KyserSozeMC 17track.net , ja osobno nisam naletio na ništa iti približno dobro, imaju i odlicnu mobilnu aplikaciju
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 13:41   #404
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Bio u pošti, paket tamo, kažu da je papiric ostavljen


@KyserSozeMC 17track.net , ja osobno nisam naletio na ništa iti približno dobro, imaju i odlicnu mobilnu aplikaciju
Jep, ako na 17track nema, vjerojatno paketa nema uopće.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 13:42   #405
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,448
Redovni poštari su zakon, ovi na zamjeni samo gluposti izvode. Ja živim u Vinogradskoj 2, dobio žuti papirić od neke žene koja je u Vinogorjskoj 2, ajde da je prezime slično još bi nešto i rekao ili da je isto mjesto, ali ni to.
Alister je online   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 13:54   #406
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Ma u manjim mjestima poštari su zakon. U Lici gdje su mi starci njihov postar uvijek osobno donese pošiljku doma tako da ove važnije pošiljke sto ocekujem znam adresirati na Liku pa mi onda starci ponovo salju do mene ali Tiskom
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 14:01   #407
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Jep, ako na 17track nema, vjerojatno paketa nema uopće.
Kako onda objašnjavaš situaciju gdje mi je paket po 17track u Singapuru, a po ips.posta.hr u Zagrebu?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 15:40   #408
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Kakav 17track... to je third party sajt koji nema veze s vezom.

ips.posta.hr je službeni servis koji je usklađen sa drugim međunarodnim poštama, jedino je on ispravan i točan.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 17:32   #409
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Pa 17Track pinga origin i pinga destination providera(ips.posta.hr), ne znam da mi se ikad dogodilo da mi se destination country data razlikuje od ips.posta.hr, jedino je znalo ne povuc dobro destination country i onda samo rucno namjestim.

I brutalno pregledno, ubacim u aplikaciju il na sajt, dam memo za svaki paket, da znam šta je u pitanju, uđem u app i samo povučem za refresh, i ima autotranslate. Po zelji upalis i notifikacije.

Simple, effective
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 17:51   #410
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
17track je točan kad povlači info s ips.posta.hr, problem je što postoji hrpa lažnih tracking brojeva od strane kineza koji se uredno pojavljuju na 17tracku.
Pokazuje da je nešto stiglo u HR, iako nije, i onda ekipa pizdi.
Zna se u kojem formatu mora biti tracking broj i onda sve štima.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 18:17   #411
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Upravo to, a da ne pričam da ima delay nekad i cijeli dan pa mi uopće nije mjerodavan kad je nešto bitno u pitanju. Prije koju godinu sam ga probao koristiti, nije valjao. Probam sad bezveze provjeriti, opet ne valja. Slučajno ili ne, ne znam, meni takav servis ne treba.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2018., 01:07   #412
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
17track je točan kad povlači info s ips.posta.hr, problem je što postoji hrpa lažnih tracking brojeva od strane kineza koji se uredno pojavljuju na 17tracku.
Pokazuje da je nešto stiglo u HR, iako nije, i onda ekipa pizdi.
Zna se u kojem formatu mora biti tracking broj i onda sve štima.
Pa valjda kako za sve, tak za i ovo moraš imat 2 zrna soli u glavi kad isčitavaš podatke neke.
Iako, ja nisam stvarno imao nikad problema sa 17track, sve uredno i točno do sad.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 04:01   #413
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Evo još jedan primjer apsurda i gluposti naše drage pošte. U petak pošaljem firmi preporuku s povratnicom. Jučer mi se vrati uz napomenu poštara "Na GO do 29.08."(sic!). BMK što su oni na GO!! Poštar im je trebao ostaviti žuti papirić s rokom dizanja preporuke. Pogotovo što se oni vraćaju sa GO prije nego bi rok od 7 dana istekao. Ja sam platio dostavu i ne namjeravam je ponovno plaćati zbog njihovog idiotizma. Kada bi pokrenuo prijavu/tužbu/... protiv druge strane i došao s takvim objašnjenjem, prijava/tužba/... bi bila odbačena u roku dok kažeš keks.

Moram ujutro riješiti to na mojoj pošti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 08:23   #414
Keano16
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 780
Kad oni ne razumiju koliko se zapravo ozbiljnim poslom bave i da ponekad nose jako bitne stvari (npr. javne natjecaje).

Evo jedan odlican primjer od jucer (vidi napomenu). Ovaj put pohvala i respect za iskrenost :)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	posta.jpg‎
Views:	438
Size:	207.8 kB
ID:	20112  
Keano16 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 10:07   #415
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Evo i update: na pošti mi je objašnjeno da ako im neka firma/odvj. ured i sl. jave da idu na GO, onda automatski vraćaju poštu pošiljatelju. Iznimka je ako primatelj da potpisanu izjavu da se pristigla pošta ne vraća nego da mu se i dalje dostavlja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 15:20   #416
Street_Racer
Ulični trkač
Moj komp
 
Street_Racer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 312
Može li mi netko pojasniti koja je procedura kod slanja paketa HPexpressom uz otkupninu, ali ne da mi te novce poštar donese na ruke nego da mi ih pošta uplati na račun?
Kad sam to pitao djelatnicu na šalteru ladno mi je rekla da ona to ne zna i da si pogledam na internetu
__________________
I live my life a 1/4 mile at a time! Nothing else matters...
For those 10 seconds or less...I'm free!

Poštene trgovine: #1 #2 #3 #4
Street_Racer je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 16:50   #417
zdravko_c
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 524
umjesto poštanske uputnice, popunjavaš univerzalni nalog za plaćanje (HUB-3), uplatitelj je primatelj pošiljke, primatelj ti, i upisuješ IBAN svog računa na koji hoćeš da ti uplate novac

Zadnje izmijenjeno od: zdravko_c. 02.09.2018. u 16:56.
zdravko_c je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 23:10   #418
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
what he said
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 10:36   #419
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Zna li netko što se događa s ovom našom poštom? Znam da nemaju radne snage, GO... ali naplaćivat skupo uslugu, a ne ostvarit ju ni tjedan dana poslije nije u redu. Kolega kojemu sam slao je cijeli dan bio doma od 24. pa do 31. Ni poštara, a ni onog papiriča za pokupiti u pošti. Usput je poslano s opcijom drugi dan do 15h znači već je trebao 24. dobit ali ništa...Na telefon se ne javljaju, a na mail bi odgovorili iduće godine...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1111.PNG‎
Views:	333
Size:	49.3 kB
ID:	20140  
__________________
For everything you gain,
You lose something else
.

Strider je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 14:14   #420
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Odeš fino u poštu (bez papirića, ali s osobnom) i tražiš ih da ti daju paket koji je došao na tvoje ime...
I to odmah napraviš čim vidiš da im je u PU zaprimljen paket, a ne čekati tjedan dana da ti pokucaju na vrata. Posebno ako je malo veći paket jer ga onda sigurno neće nositi na vrata (osim ako je hpexpress u pitanju)
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na