Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.12.2007., 13:55   #1
pepson
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 84
pravljenje internet stranice

zivim u BiH. zelio bih napraviti web stranicu (to kao da bude web stranica grada u kojem zivim, npr. www.imegrada.ba ili www.imegrada.org i sl). interesuje me kako to ide, koje programe trebam imati, gdje se trebam prijaviti...interesuje me sve vezano za to

hvala
pepson je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2007., 14:51   #2
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Pozdrav, ako si totalni pocetnik, onda recimo nadjes neku stranicu na netu, skines ju i otvoris sa Adobe Dreamweaverom cisto da vidis kako su poslozene tablice (uzmi neku jednostavniju stranicu), mozes otici na ovu stranicu i procitati tutoriale koji su jako korisni.

Od programa ti treba Adobe Dreamweaver za slaganje web stranice i Adobe Photoshop za obradu slicica koje ce iti na stranici (ima i alternativa ali ovo je mozda najbolje).

Samo treba puno volje i maste ako te to stvarno zanima
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2007., 16:22   #3
pepson
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 84
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
Pozdrav, ako si totalni pocetnik, onda recimo nadjes neku stranicu na netu, skines ju i otvoris sa Adobe Dreamweaverom cisto da vidis kako su poslozene tablice (uzmi neku jednostavniju stranicu), mozes otici na ovu stranicu i procitati tutoriale koji su jako korisni.

Od programa ti treba Adobe Dreamweaver za slaganje web stranice i Adobe Photoshop za obradu slicica koje ce iti na stranici (ima i alternativa ali ovo je mozda najbolje).

Samo treba puno volje i maste ako te to stvarno zanima
pa sta cu kad odradim to... mozes li mi objasniti detaljnije posto se nisam susretao nikad sa ovim...
pepson je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2007., 01:33   #4
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ja ti onda savjetujem da upises neki tecaj za izradu web stranica ili posjetis neki od mnogobrojnih HTML tutorial stranica.
A mozes i nabaviti neku literaturu u obliku "Dreamweaver biblije" ili nesto slicno, ali to ti ne preporucujem, jer neces nista skuziti.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2008., 20:03   #5
krokač
Registered User
Moj komp
 
krokač's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Najbolje ti je da odeš na neki tećaj ili ako poznaješ nekoga tko bi mogao sjesti s tobom za komp i korak po korak ti objašnjavati...
krokač je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 00:31   #6
Firestarter
Istekla registracija :)
Moj komp
 
Firestarter's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: KR/ZGB
Postovi: 12
Kad vec svi misle kaj je najbolje, ja mislim da je najbolje da se mi fino dogovorimo, ti meni platis, ja ti slozim stranicu i cist racun duga ljubav.
Firestarter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na