Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.07.2014., 07:10   #601
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Otkrio zašto ima toliko love. Na tijelima poginulih je toliko love da bi dok dođem do bara imao sigurno milijardu. Jedno tijelo s lovom - milijun RU. Zašto su to napravili nije mi baš jasno. Satima kombinirao dok nisam uspio napraviti promjenu da je ta lova ipak u nekoj normali. Kad se snimi Lost Alpha i stavi novi patch nema gamedate (barem je tako kod mene), a ako možda netko želi ipak neke promjene da napravi kao npr. nosivost, može napraviti folder gamedata. U njoj napravi folder configs u koji ubaci iz stare gamedate system.ltx, a zatim folder creatures i ubaci actor.ltx. U configs napravi folder weapons i stavi rubles.ltx - to je u vezi s lovom (Ja sam si u weapons stavio kompletno oružje iz stare gamedate). Otvori ga u notepadu i kod svake novčanice u rubrici box_size umjesto 10000 upiše 10. Tko želi malo više love može upisati i 100. Napominjem da sa kompletnom starom gamedatom igra ne radi, jer je sada sasvim druga koncepcija igre. Mogu se iskoristiti samo mali dio, kao npr. ovo što sam prethodno napisao.

Sad konaćno nakon 2 noći i 1 dana krećem iz Kordona u Garbage.

Zadnje izmijenjeno od: Bakica47. 13.07.2014. u 07:12. Razlog: dopuna
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2014., 16:44   #602
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Tehničko pitanje:

Je li netko uspoređivao brzinu loadanja "iz mape u mapu" ili inicijalno loadanje mape nakon pokretanja igre sa klasičnog mehaničkog hard diska usporedno sa pokretanjem na SSD-u?

Igra nije baš mala, 16 GB, pa da znam isplati li se uopće stavljati na SSD, budući loadanje npr u Shadow of Chernobyl naspram mehaničkog diska je zanemarivo brže. Ajd ako je netko probao, neka javi.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2014., 01:38   #603
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Drug Brko mogu ti dati samo podatke sa mog klasičnog harda (više se ne sjećam koliko je i star - Seagate). Kod pokretanja igre (kod mene je 17GB zbog nekih dodataka) trebalo je 2:10.5, a između mape i mape (u ovom slučaju Agroprom-Garbage) 0:56.9


P.S. Mjerio još jednom. Izgleda da vremena variraju. Možda ovisi kak je hard raspoložen. Sada mi je za pokretanje igre trebalo 1:27.4, a za prijelaz Bar-Garbage 0:34.5. Očito bi trebalo mjeriti barem 5-6 puta, pa uzeti neku sredinu. Mislim da ipak ova vremena nisu tak strašna za čekanje.

Zadnje izmijenjeno od: Bakica47. 14.07.2014. u 04:45. Razlog: dodatak
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2014., 10:53   #604
Savski Vuk
Registered User
Moj komp
 
Savski Vuk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 25
Meni na ssd-u otprilike kao ovo drugo vrijeme od Bakice s tim da učitavanje iz mape u mapu ponekad zna trajati i duže. Stalker Soup se, npr. puno brže učitava s gamedata.db fajlovima (nekoliko sekundi), a pretpostavljam da je to bio razloga što su s ovim patchom izbacili folder gamedata, ali bar meni je ostalo isto
Savski Vuk je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2014., 17:12   #605
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dakle, ne isplati se tovariti igru na SSD jer se ne dobije ništa?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 20:31   #606
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Tema zamrla. Vručine i nisu baš velike. Vjerojatno godišnji i neka putovanja. Za putovanje ne mogu naći čarapu gdje sam stavio novac, a godišnji mi nedaju jer sam u mirovini. I tako mi samo preostaje da igram. Prošo velik dio sa novim patčem, sad se spremam u lab X10. Problema nikakvih, nema kreširanja. Ispravljene greške - repair kit, kontakti u PDA. Ima nešto promjena. Prvo u Kordonu nema tipa Fanatika, Wolf i dalje u podrumu. Zatim jedna cut scena kod Warehouses se ranije pojavljuje. U labu X16 nakon isključenja generatora oni zombi nešto pokretljiviji i opasniji. U Radaru kad se u onoj kućici uzmu stvari za Nomada treba u njoj ostati dok ne prođe nevrijeme. Ako proviriš otegneš papke (ne sjećam se da je to ranije bilo tako). Ima još par promjena u dijalozima. Jedino mi se ne sviđa što skoro pa nema promjena vremena. Na početku u Kordonu bilo nešto sunca, po noći mjesečina, a zatim na svim mapama u bilo koje doba non stop tamni oblaci. Pretpostavljam da nisu mogli uskladiti promjene vremena sa ostalim stvarima, pa da ne radi probleme jednostavno isključili. Što se tiće AI ne vidim promjene. Na trenutke, pogotovo vojnici, totalni debili. A da, kod auta osto problem izlaska. Iz Lade odmah izađem, a iz UAZ-a zaboli me prst od stiskanja tipke F. Sad žurim dalje jer me zanima ono pri kraju gdje je bilo najviše kreširanja. Ako su i to ispravili idem još jednom od početka, ali smireno, a ne da čekam hoće li se ili neće srušiti.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 20:38   #607
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ja krenuo i nakon pola sata ugasio i odigrao Crysis 3 prošli vikend možda najesen, možda...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 11:16   #608
Savski Vuk
Registered User
Moj komp
 
Savski Vuk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 25
Jel im'o tko problem? Nakon susreta s Doktorom u Močvari, ide ona animacija i automatski se igra loada na nešto (mislim da je u pitanju ono s Gordonom Freemanom) i baca me na destkop. Radi se o čistoj instalaciji sa zadnjim patchom. Ako netko zna u čemu je problem, thx.

EDIT:
Malo sam zujao po internetu i vidio da nisam jedini kojem se javio taj problem. Evo jedan lik je ako nekom još zatreba napravio fix. Inače ja sam samo prešao taj dio i vrati sve na staro, tj. Bakicinu modifikaciju

Zadnje izmijenjeno od: Savski Vuk. 28.07.2014. u 12:18.
Savski Vuk je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 16:14   #609
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
EDIT:
Malo sam zujao po internetu i vidio da nisam jedini kojem se javio taj problem. Evo jedan lik je ako nekom još zatreba napravio fix. Inače ja sam samo prešao taj dio i vrati sve na staro, tj. Bakicinu modifikaciju [/QUOTE]

Ja taj problem nisam imao iako sam stavio svoju 'manju' (9.7GB) modifikaciju. Največi dio toga su teksture i zvuk, a od ostalog samo nešto malo što ne utječe na igru, pošto su sa patchom u nekim dijelovima izmjenili koncepciju igre. Probleme kod animacija i ranije su imali svi oni koji nisu kod instalacije igre snimili Xvid. Ja nisam snimio taj koji nudi nego zadnju verziju i problema nije bilo. Ako se netko odluči staviti ovaj fix onda neka prvo pročita READ FIRST.txt . Ne treba brisati ili seliti negdje gamedata.dbc nego je označiti npr. gamedata.dbc.bak i nije aktivna. U slučaju problema jednostavno izbrisati novostvoreni folder gamedata i ponovno aktivirati gamedata.dbc (izbrisati .bak)
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 10:01   #610
Savski Vuk
Registered User
Moj komp
 
Savski Vuk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 25
Zapeo sam (u free modu), na onom zadatku gdje moram naći 3 broja šifre za sef i sad nikako ne mogu naći taj sef. Piše; sigurno se nalazi na lokaciji gdje vojska maršira prema granici. Pa gdje je to? U vojnoj bazi nije, morao sam ih sve pokokat da se uvjerim u to
Savski Vuk je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 13:05   #611
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Savski Vuk Pregled postova
Zapeo sam (u free modu), na onom zadatku gdje moram naći 3 broja šifre za sef i sad nikako ne mogu naći taj sef. Piše; sigurno se nalazi na lokaciji gdje vojska maršira prema granici. Pa gdje je to? U vojnoj bazi nije, morao sam ih sve pokokat da se uvjerim u to
U freeplayu bio jednom ali se toga ne sjećam. Da nije možda to ono što napravim još na početku bez da imam zadatak? U Kordonu niže od sela je vojna baza. Unutar prvog objekta nakon ulaza je sef. Šifra 471
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 14:25   #612
Savski Vuk
Registered User
Moj komp
 
Savski Vuk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 25
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
U freeplayu bio jednom ali se toga ne sjećam. Da nije možda to ono što napravim još na početku bez da imam zadatak? U Kordonu niže od sela je vojna baza. Unutar prvog objekta nakon ulaza je sef. Šifra 471
Kada prođe ona animacija s Duhom na kraju igre završiš kod Sidrovića u bunkeru i počinje freeplay...e sad, kad izađeš iz bunkera lijevo na mapi vidi se leš mrtvog stalkera. Od njega pokupiš PDA i kreće zadatak. Moraš spojiti tri šifre i na kraju naći sef, a objašnjenje je ono što sam već naveo da se nalazi negdje gdje vojska maršira prema granici, e jbg.

Bakica riješio misteriju . Zapravo je to baš taj sef u bazi vojnika al' dao bi se kladiti kada sam ga otvorio da mi nije javio zvukom da je zadatak završen, a možda i je tko će ga znati jer su vojnici odmah počeli perjat' po meni

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 31.07.2014. u 22:22.
Savski Vuk je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 00:10   #613
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Isprobavao sam točenje vozila gorivom, a i mogućnost popravka pošto sam vidio na nekim forumima kao da im to ne radi. Na ovaj link http://www.igreklik.com/slike/images...3501329541.jpg stavio sam sliku. Lada Niva je iz Dark Valleya, bijela Lada i UAZ iz Dark Space. Bijela Lada i UAZ rade bez problema, Niva ne može (pretpostavljam da je greška u zadnjim vratima koja bi se trebala dići, a neki bedak ih izgleda zavario). Uglavnom treba doći iza vozila, stisne se F(default) i pojavi se ovaj izbornik kao na slici. Jedino mi UAZ pojede živce kad treba izaći, jer taj F stisnem i po desetak puta dok se ne iskobeljam iz njega.

Kako završiti Lost Alphu? Evo izašao novi patch S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha v1.3003 Patch
I kao što je već postalo normalno moraš igrati ispočetka. Puno megabajta i zanimljivo ispravlja neke stvari koje meni nisu stvarale probleme. Ipak ću ga snimiti, a ako uskoro izbace opet neki patch bježim na nešto drugo. Jer već pomalo nije Lost Alpha nego ja postajem 'lost'.

Skinuo, snimio, počeo ispočetka, završio sve u Kordonu. Utisci: Ma nešto mi se stalno mota po glavi onaj film 'Glup, gluplji'. Oni glupi, ja gluplji. Pišu o boljem AI. Je, primjetio sam da su one svinje nešto pametnije. Vojnici kod srušenog mosta ista stvar. Odem na zidić iznad njih i u mislima se vratim u divnu mladost kad sam na sajmu gađao zračnicom lutkice , a one ni buuu. Vojnici isto takvi. Dobro, možda bude dalje nešto bolje. Još mi je ostalo nešto strpljenja. Nego, jedno pitanje za one koji se više kuže nego ja. Je li oni dobivaju neki novac od tog skidanja patcheva?

mod: molim koristiti multiquote/edit

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 02.08.2014. u 15:08.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 17:00   #614
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Hvala na ovom upozorenju, ali mislim da više neće biti potrebno. Lost Alpha potrošio kod mene sav kredit. Ukratko: Dark Valley, zgrada Monolita, ulaz u Ladu Nivu i PETNAEST pokušaja da pobjegnem s njom. Ljulja se više nego onaj pijani bandit od kojeg dobijem lozinku. Zavoj i evo me na boku. Probam polako, zroka me helikopter. Gubim živce, ali mi ipak nekako uspije doći u Dark Space. Jedina dobra stvar - sad i kod Lada Nive radi meni za točenje goriva. Prije nego što nestanem s ove forumske teme jedna napomena. Događalo se i kod prošle zakrpe da kod te zgrade kod napada vojske na Monolite u slučaju pogibije ili nečeg drugog quickload sa F7 ili učitanjem iz menija zblesira igru. Zato je bolje spremati pod nekim nazivom ili se mora vraćati na sam ulazak u Dark Valley.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2014., 22:37   #615
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2014., 14:12   #616
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Nadam se da ću od toga nešto moći iskoristiti, ali sam skeptičan. Razlog: gledajući sliku, ustvari Doca i njegove ruke, prva asocijacija mi je bila ''ribičke priče''.


Sinoć sam bacio samo letimičan pogled, a sad vidim o čemu se radi. Bolje da vrijeme potroše na ispravak još nekih stvari, a grafiku, onaj koji si želi dati truda, može se poboljšati i bez njih. Lost Alpha (zadnja verzija) velika je oko 17GB, a moja Lost 24.7GB. Grafika nije samo trava, drveće, sjene, nebo nego i svi ostali detalji koji su u igri. I sve to treba uskladiti da radi i na osrednjim konfiguracijama. Primjer lošeg je Spectrum Project (znam da ima zasebnu rubriku, ali ovo je samo usporedba) kod zadnjeg patcha, htjeli da eksploziv C4 izgleda kao u SGM COP-u i napravili malu grešku, a ustvari veliku jer se igra ne može pokrenuti. Grafika je važna (barem meni), ali igračima je vjerojatnije važnije da nisu svako malo na prisilnom odmoru. Samo jedan mali primjer mog poboljšanja: http://www.igreklik.com/slike/images...6388482115.jpg
http://www.igreklik.com/slike/images...3655634156.jpg

Prije nego dobijem opomenu, valjda zbog godina zaboravljam pa nisam stisnuo Edit. Ne ponovilo se više!

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 01.09.2014. u 00:18.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 11:25   #617
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Kaj je ekipa, slabo xe igra LA, ha?

Zaletio bih se malo u Zonu za vikend, vidim sa da je 1.3003 patch zadnji koji je izašao, bacam ga gore pa idem
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 11:53   #618
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
@Roberto

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ja krenuo i nakon pola sata ugasio i odigrao Crysis 3 prošli vikend možda najesen, možda...
Povedi i njega, jesen je stigla, a možda ti da adapter za Xeone gratis
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 13:57   #619
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
mogo bi i ja uskoro u zonu
aj ak neko igra nek napiše kaj ima novo u vezi patcheva
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2014., 04:21   #620
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Uskoro ?!
S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha official patch v1.3004
-------------------------------------------------

Work in progress version!

Fixes:

- fixed incorrect syntax in task_manager for relation
- fixed cost for Rat pie
- fixed crash when trying to talk to wounded military on Pripyat
- fixed the handling of white niva vehicle and the model itself
- attempted VIP card dialog fix (needs testing)
- fixed unresponsive zombies on Forest
- cleaned out all stashes of unused items
-

Addons:
- finetuned the dynamic weather on dx9/10 render
- disabled blowouts in Bar until player makes progress in story
- disabled the strange cutscene level on Swamp
-

W.I.P.:
- incorrect sunshadows on dx10 render with ATI-AMD cards
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2014., 02:06   #621
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 17.10.2014. u 14:23.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2014., 13:11   #622
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
@Roberto


Povedi i njega, jesen je stigla, a možda ti da adapter za Xeone gratis
Ma kaki, bio sam hospitaliziran malo a sad imam i želju odigrat LA nakon svih ovih patcheva. No kad.sve zaostatke druge riješim.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2014., 12:01   #623
Moto001
Premium
 
Moto001's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonija bajnaaaaa
Postovi: 236
Jel netko skinuo tu betu v2.6 i kakva je u odnosu na ranije, ima li kakvih novina u samoj igri i poboljšanja, ima li što novo i vrijedi li skidati?

Hvala.
Moto001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2014., 14:28   #624
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Moto001 Pregled postova
Jel netko skinuo tu betu v2.6 i kakva je u odnosu na ranije, ima li kakvih novina u samoj igri i poboljšanja, ima li što novo i vrijedi li skidati?

Hvala.
Krivo si shvatio SDK ti je developer kit za izradu igre/(modove)
http://en.wikipedia.org/wiki/SDK
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2014., 21:48   #625
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Što se događa? Skoro mjesec dana a od nikoga ni ''a''. Vručine su nestale, ali izgleda i stalkeri. Izgubila se volja za igranjem ili nema problema (što je manje vjerojatno). Jedva pronašao stranicu koliko je nisko pala. Evo dva stalkerska vica da podigne stranicu, a i vaš moral. 1.Kako ćeš prepoznati letećeg stalkera? Ima ogromnu vranu na leđima! 2. Zašto se Bureri smiju kad igraju nogomet? Jer im trava golica jaja!
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2014., 00:10   #626
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nema više vrućina brate, ali nema se ni vremena... A vicevi standardno odlični
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2014., 03:09   #627
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nema više vrućina brate, ali nema se ni vremena... A vicevi standardno odlični
Dok svi vi mlađi odete u mirovinu i onda budete igrali Stalkera, ja ću biti na drugom svijetu, a pitanje je ima li tamo interneta i kako ću na forum. Jedino riješenje da pretpostavim o čemu bi se moglo pisati, unaprijed napišem odgovore i opaske i u oporuci nekog ovlastim da u moje ime odgovara. Evo još jedan vic: Znanstvenik snimi igru na svom računalu u labu. Pokrene je i pojavi se ''Pritisnite bilo koju tipku za nastavak''. Trazi pažljivo po tipkovnici, traži na mišu, čak i za svaki slučaj u kučištu. ''K vragu!'' - veli on - ''Nema nigdje proklete ''bilo koje'' tipke''.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2014., 16:11   #628
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
jbg nema se vrimena, sram me reci Bakica ali ona dva tvoja moda nisam ni poceja posteno igrat ali buden godisnji jos malo
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2014., 16:13   #629
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Dok svi vi mlađi odete u mirovinu i onda budete igrali Stalkera, ja ću biti na drugom svijetu, a pitanje je ima li tamo interneta i kako ću na forum. Jedino riješenje da pretpostavim o čemu bi se moglo pisati, unaprijed napišem odgovore i opaske i u oporuci nekog ovlastim da u moje ime odgovara. Evo još jedan vic: Znanstvenik snimi igru na svom računalu u labu. Pokrene je i pojavi se ''Pritisnite bilo koju tipku za nastavak''. Trazi pažljivo po tipkovnici, traži na mišu, čak i za svaki slučaj u kučištu. ''K vragu!'' - veli on - ''Nema nigdje proklete ''bilo koje'' tipke''.
A čuj... ja sad imam malog stalkera pa vrijeme provodim sa njim, a ne pred kompom komp samo za posal i fuš
Ali... biće vremena za stalkera za koju godinu ionako dvojka neće izaći kao ni puno modova...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 14:20   #630
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Opet ja, da malo poteram stranicu prema gore. Igram sve u šesnaest. Ustvari za ovu ver. 13003 napravio sam popriličnu gamedatu. Grafika, zvuk, likovi, oružje izmjenjeno u velikoj mjeri. Dosta toga sam koristio iz COP-a. Ispravio bagove. Mislio sam da će patch 13004 izaći ranije, ali mi je dojadilo čekati pa sam sam ispravio barem one največe greške. Svakih par dana mi je pala neka ideja na um i tako desetak puta sam morao igrati ispočetka da provjerim jel' šljaka. Dva puta sam odigrao do kraja (sad sam po treći put blizu kraja) i jedino sam imao jedan problem. Naime, dogodi se kod prelaska iz jedne lokacije u drugu (samo jednom u čitavoj igri) da me izbaci na dekstop. Kod ponovnog ulaska sve u redu. U logu piše: [error]Expression : fatal error
[error]Function : mem_usage_impl
[error]File : memory_usage.cpp
[error]Line : 169
[error]Description :
[error]Arguments : bad node in heap Može li mi netko objasniti s čime je to povezano.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na