Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.05.2014., 12:34   #481
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Savski Vuk Pregled postova
Kako li se zove onaj dutyijevac što je na krovu u Baru popravljao odijela i oružje, on mi je izgleda poginuo u napadu merca?
Petrenko? Živ i zdrav jedino ako treba poginuti, zato i ima problema sa CTD-ova kad ga se kontaktira

Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Kad su se pojavili mod i patch počeo igrati i uz par popravaka završio oko 60% igre. Umjesto da nastavim počeo prevađati, mijenjati grafiku i zvukove i svaki put započinjao iznova. Sinoć počeo iznova igrati i tjerat ću do kraja da mogu naći eventualne probleme. Oni se vjerojatno mogu i popraviti, ali treba nešto vremena (njima je trebalo 6 g. da zbrljare). Nakon patcha više se i ne javljaju, izgubili se u traženju rješenja. Iskreno, to i nije lak posao, ponekad je kao traženje igle u stogu sijena. Po mom mišljenju najveći krivac je što je standalone, pa je integriran patch 1.0007 za SOC, koji se pokazao loš još prije par godina. Ostali modovi igrali su se na 1.0004 ili 1.0005. Mod (ako se ne gleda samo na greške) je idejno zanimljiv, jedino ima malo previše praznog hoda. Ako nisu izgubili volju vjerojatno će s vremenom popuniti mape s likovima i zadacima. Ne gubiti vjeru i nadu, još ćemo se mi naigrati Stalkera.
Nebi me čudilo da se Dezovejv raspao, kao i GSC. Zbog samog koncepta, ideja ima more, a vremena i volje vjerojatno nema. l zato imamo što imamo.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 15:04   #482
Savski Vuk
Registered User
Moj komp
 
Savski Vuk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 25
[QUOTE=Drug Brko;2599803]Petrenko? Živ i zdrav jedino ako treba poginuti, zato i ima problema sa CTD-ova kad ga se kontaktira



Ne Petrenko, on je bio dobar dok nije preselio u bar, već onaj na krovu iznad nove Dutyijeve baze.
Savski Vuk je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 17:03   #483
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Citiraj:
vintar May 20 2014, 9:35am replied:
Citiraj:
We've made good progress, it will be out a bit later this week, still testing.
http://pastebin.ca/2764851
Brko koliko mrznje imas prema likovima to je nevjerojatno ,ljude nazivas papcima likovi koji su nam dali besplatnu razbibrigu zasto?
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 18:27   #484
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
[QUOTE=Savski Vuk;2599902]
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Petrenko? Živ i zdrav jedino ako treba poginuti, zato i ima problema sa CTD-ova kad ga se kontaktira



Ne Petrenko, on je bio dobar dok nije preselio u bar, već onaj na krovu iznad nove Dutyijeve baze.
Nisam došao do tog dijela, ali sam prekopao po gamaplayu i textu i vidim da od Djutia popravlja captain (satnik) Ivancov.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 18:44   #485
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
[URL="http://www.moddb.com/members/vintar"]
http://pastebin.ca/2764851
Brko koliko mrznje imas prema likovima to je nevjerojatno ,ljude nazivas papcima likovi koji su nam dali besplatnu razbibrigu zasto?
Nemoj tako. Nije to nikakva mržnja, nego se čovjek razočarao. Koliko puta sam ženi rekao papak (a neke stvari mi daje donekle besplatno), ali to ne znači da je mrzim. Osim toga uz 'besplatna razbibriga' postoji i 'besplatna briga'.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 19:41   #486
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Pa koja je šifra za ulazak u sarcofagus i gdje sam je .ebeno trebao dobit?
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 19:55   #487
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160



4237

-->
Citiraj:
Autor RobertCrni Pregled postova
Pa koja je šifra za ulazak u sarcofagus i gdje sam je .ebeno trebao dobit?
dobijes kod od zapovjednika Macarov nakon one akcije sa btr -om



4237

Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 20:25   #488
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40



4237

Nešto mi opet nije uredu. Pobio sam sve mutante al' neće da mi prebaci taj zadatak i to je vjerojatno to, thx.
-->
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
dobijes kod od zapovjednika Macarov nakon one akcije sa btr -om



4237

Nešto mi opet nije uredu. Pobio sam sve mutante al' neće da mi prebaci taj zadatak i to je vjerojatno to, thx.
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 00:15   #489
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
[QUOTE=Savski Vuk;2599902]
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Petrenko? Živ i zdrav jedino ako treba poginuti, zato i ima problema sa CTD-ova kad ga se kontaktira



Ne Petrenko, on je bio dobar dok nije preselio u bar, već onaj na krovu iznad nove Dutyijeve baze.
Bokte, tog nisam ni čuo ni vidio. A na koju novu bazu misliš, onu u Černobilu (Outskirts)?





Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
[URL="http://www.moddb.com/members/vintar"]
http://pastebin.ca/2764851
Brko koliko mrznje imas prema likovima to je nevjerojatno ,ljude nazivas papcima likovi koji su nam dali besplatnu razbibrigu zasto?
Kao što ti je bakica rekao, nije to nikakva mržnja, nego razočarenje. Ne volim kad mi netko laže, mulja i petlja. A oni su to radili.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 07:51   #490
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
U free playu ni Barmen, ni Voroninin, ni Sakharov nemaju novih zadataka za Streloka
A bome mi i Sidorovich nudi uglavnom one koje nisma prije odradio. Free play za sad izgleda prilično prazan, monolithovaca skoro nigdje nema, jedino sve vrvi od bandita.

Gdje je baza Freedoma? Nisam na njih naišao do sad, otišao bih vidjeti nude li oni što
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 07:55   #