Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.04.2007., 15:18   #1
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Outlook 2007 fantomske poruke

Imam zanimljiv problem sa Outlookom 2007, naime ponekad kad saljem mail pise "Sending message 6 of 6", pa "Sending message 10 of 10"... imam vise e-mail racuna, pa pretpostavljam da svaki salje nekoliko poruka.

Zvuci kao klasican problem sa nekim spammom odnosno da saljem spam, ali nisam nista uspio pronaci sa Zonealarm Security Suiteom i AdAwareom, kazu da nema spama.

Jednako tako sumnjam na spam jer moja sefica ima isti problem i to dosta dugo, ja nisam imao problema s time dok nisam neki dan zaigrao WoW na poslu, a kako imam samo 512 rama, ubio sam sve aplikacije, pa tako i ZoneAlarm misleci da mi se nista nece dogodit posto cu samo igrati WoW, ali sam zaboravio da sranja mogu doc i kroz lokalnu mrezu.

Anyway, jel netko vec imao slican problem i otkrio kako ga se rijesit? Mozda stvarno nije spam, ali ne znam sto je.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2007., 18:31   #2
z3r0
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 26
Imam ja, taj otkaz Outlooku i uzmi Thuderbird. Outlook ti je isto ko i IE, pun bugove, gluposti itd.
z3r0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.04.2007., 19:10   #3
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Ne pametuj...
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2007., 19:42   #4
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor z3r0 Pregled postova
Imam ja, taj otkaz Outlooku i uzmi Thuderbird. Outlook ti je isto ko i IE, pun bugove, gluposti itd.
genijajalac...znas onu da je bolje sutiti ako nemas reci nesto pametno?
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2007., 16:26   #5
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Uh, ne zelim da se ovo pretvori u flamerski ili hejterski post jer tada sigurno necu dobit odgovor na svoje pitanje posto ce se zatvorit.

Prelazak na Thunderbird mi trenutno nije opcija jer u poslovnom okruzenju u kojem jesam svi koriste Outlook i kada potvrdjujem sastanak, primam taskove ili jednostavno saljem kontakte siguran da ce osoba kojoj saljem moci jednostavno potvrditi sastanak i automatski ce nam obojici biti bukiran u kalendaru. Slicno ide za taskove, a za kontakte jednostavno zelim biti siguran da su kompatibilni.
Elven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na