Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.04.2007., 11:54   #1
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Modemi i routeri koji rade na Visti

Dakle..da sumiramo problem.Vidim da dosta ljudi ima problema sa modemima i routerima za Vistu ( ja se sad u stvari niti ne usudim instalirati Vistu,jer što će mi Vista bez interneta) , pa me zanima koji modemi i routeri rade na Visti...( i podrška za drivere)...
dakle, samo vaša iskustva...svi koji imate Vistu i bez problema gonite internet preko nje,bilo bi super kad bi stavili ovdje popis modema i routera koji bez problema rade na Visti ili imaju podršku drivera za Vistu....
hvala.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: tin.. 24.04.2007. u 12:32.
tin. je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2007., 12:02   #2
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Svaki lan uređaj sa web sučeljem bi trebao bez problema na visti radit, jedino ako nisu totalno sprčkali mrežne protokole u tom OS-u. Ajde molim te postaj linkove s tim problemima pa da vidimo o čemu je točno riječ.
Dakle, SVAKI router bi pod vistom bez ikakvog problema trebao radit. Po meni eventualni problem bi mogao bit sa usb modemima i podrškom za iste.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.04.2007., 12:27   #3
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
sve je to O.K. što kažeš..no prilikom instalacije nekog uređaja Vista traži drivere...mene brine podrška drivera,jer ako njih nema,onda se nemože niti uređaj instalirati,ne....zato me zanima ko ima Vistu,sa kojim modemom pogoni (tj. model koji sigurno radi na Visti).

p.s.

upravo mi veli frend da većina USRobotics routera ne radi na Visti jer ih ova ne želi prepoznati...pa neznam što imate vi instalirano..moram si kupiti router ili modem koji ima drivere za Vistu,pa je svaki savjet dobro došao
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2007., 12:29   #4
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2007., 12:31   #5
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
sorry!
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2007., 14:56   #6
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
pa inace svaki router bi trebao raditi pod vistom. probao sam kasdu i simensa c010.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2007., 15:01   #7
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor tin. Pregled postova
upravo mi veli frend da većina USRobotics routera ne radi na Visti jer ih ova ne želi prepoznat
Err, a što to točno ne radi? Upnp? Mislim lan modeme i routere nema vista ni bilo koji drugi os što prepoznavat. Jedino može bit greška u prikazivanju web sučelja istog jer recimo nova verzija IE nije u stanju otvorit to sučelje. Drugo mi ništa ne pada napamet. Znači za uređaj koji je spojen preko mrežnog priključka drivera nebi smjelo bit (tj. samo mrežna kartica mora bit ispravno instalirana i prepoznata). Ako vista traži nešto ekstra za takve uređaje, onda je to toliko loš OS, da gori nemože bit.
@Horza:
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na