Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.05.2006., 23:18   #31
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,121
Citiraj:
Pa sad prodaju jeftinije jer je njima cijena koju su platili manja nego što bi ti platio. To je također uobičajeno da firma koja kupuje od druge firme ima rabat.
je, ali u ovom slučaju Links i nema baš interesa da netko njegovu robu prodaje po nižoj cijeni od njega treba plaćati dućan i 5-10 ljudi..
Ovi su izgleda još jedan nadobudan webshop..Bing je propao, Diskont postao Aqiusitum..premalena je marža na informatici da bi svi živili od nje...

Citiraj:
.ili links uzima veliku marzu.
ajd računaj da imaju 10%...to nije 10% koji gazda spremi u džep i uživa već iz toga plaća sve ljude, namete, prostor, investicije, nabavu robe i ostalo..tak da nije sve tako jednostavno
__________________
..smartphone...
Lesa je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 23:29   #32
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor Lesa
ajd računaj da imaju 10%...to nije 10% koji gazda spremi u džep i uživa već iz toga plaća sve ljude, namete, prostor, investicije, nabavu robe i ostalo..tak da nije sve tako jednostavno
Ovako je dobro i njemu i radnicima, da uzima manju maržu njemu bi opet bilo dobro a zna se ko bi na***************a
Emissary je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.05.2006., 23:30   #33
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 714
pa neznam, ja samo kazem da sam dobio proc 50kn jeftiniji nego u linksu (a i u linksu su snizili cijenu). znaci prate njihovo stanje cijene i ostaju jeftiniji...pa sad...dali ce brzo propasti ili opsatit vidjet cemo
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 20:19   #34
lizard_ago
Premium
 
lizard_ago's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 24
Borg WebShop i oni prodaju x1800 XT za 2.136,22 kn ... jeli iko ima sa njima iskustva ???
Mislim jeli ko kupio kakvu grafičku ili bilo što preko 2000 kn.
Ma inače moj problem je specifičan kupujem robu na više mijesta pa da nebi bilo da nešto ne radi onda nastaju komplikacije ... hmmmm
evo šta konkretno kupujem
Vemil - Opteron 148 (najeftinije bar po Nabavi)
Vemil - memorija ??? koja neznam
Formel - DFI LanParty UT NF4 Ultra-D, ATX (nije najeftiniji ali je u Splitu)
Borg - SAPPHIRE ATI X1800XT GDDR3 256 MB PCIE16 DVI 256b ako je ta kartica po toj cijeni kupit ću je
lizard_ago je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 21:49   #35
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
Citiraj:
Autor lizard_ago
Borg WebShop i oni prodaju x1800 XT za 2.136,22 kn ... jeli iko ima sa njima iskustva ???
Mislim jeli ko kupio kakvu grafičku ili bilo što preko 2000 kn.
Ma inače moj problem je specifičan kupujem robu na više mijesta pa da nebi bilo da nešto ne radi onda nastaju komplikacije ... hmmmm
evo šta konkretno kupujem
Vemil - Opteron 148 (najeftinije bar po Nabavi)
Vemil - memorija ??? koja neznam
Formel - DFI LanParty UT NF4 Ultra-D, ATX (nije najeftiniji ali je u Splitu)
Borg - SAPPHIRE ATI X1800XT GDDR3 256 MB PCIE16 DVI 256b ako je ta kartica po toj cijeni kupit ću je
Pa i nije specifičan problem. Većina ljudi ovdje kupuje što jeftinije, što dovodi do toga da se kupuje u različitim dućanima. Moraš samo znati šta kupuješ, odnosno jesu li komponente kompatibilne, i sve pet. A i u slučaju garancije ti je bolje kupiti komponente pa ih sastaviti sam, jer ti ovako sastavi neka firma i stavi (najčešće) 1 godinu garancije. A na dosta (i to krucijalnih) komponenata imaš 2+ g. garancije.
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 22:16   #36
lizard_ago
Premium
 
lizard_ago's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 24
frANZi znam šta hoćeš reć međutim znao sam složiti identičnu konfiguraciju ko i sebi kad gle ona tamo ne radi.
Dobro da se ja nebi udaljio od teme Borg i kupnja ima li ko da je potrošio više od 2000 kn. i da nije iz Zagreba.
Ma da prijavim čovik kome dam posla mail je bio brz i odgovorio odmah ma ni 2000 kuna nije malo a nisam nikad poslova sa web dućanima (malo sam skeptičan što se garancije tiče ???).
lizard_ago je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 22:22   #37
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor lizard_ago
Borg - SAPPHIRE ATI X1800XT GDDR3 256 MB PCIE16 DVI 256b ako je ta kartica po toj cijeni kupit ću je
Pa, razmisli si da li bi to ili 200kn skuplju X1900GT.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2006., 23:05   #38
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 714
mislim da su skroz korektni, a ako imas pitanje, mailaj im, ili ako hoces, dam ti mail od vlasnika (iako sumnjam da ima jos zaposlenika sada). istina, meni nije jos trebala garancija, ali mislim da ti je isto kao da si kupio u nekom drugom ducanu, samo sto ces proci jeftinije...

EDIT: Primjetio sam da povecavaju broj proizvoda, do prije par dana nisu imali ASRock u ponudi, steta sto nisu malo prije stavili i ASRock u ponudu, onda bi kupio sve u kompletu
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na