Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.11.2002., 21:11   #1
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Trojanci!!!!!

Trojani!!!! Da mi je znat tko je to napravio sad bi ga &$&#%#/$ . Jučer ja lijepo zamolim za pomoć jednog čojka na chatu oko UT-a 2k3. On me lijepo pita jesam li instalirao neki "Blurr-plugin".Ja kažem nisam. On kaže da ga instaliram i da ću time riješiti svoj problem i da ću dobiti neke efekte kao u Photoshopu. Koliko me je UT iživcirao na to nisam ni obraćao pozornost. I tako ja odem na blurr-plugin.com Sva sreća link nije radio. Al kaže on meni da u KaZaA-i upišem Blurr-plgin i da će mi naći to. Kasnije mi je rekao da sam time dobio trojane a možda i još neki virus. Formatiranje diska je pomoglo .
DAKLE AKO VAM NEKO KAŽE DA POTRAŽITE BLURR-PLUGIN, BLURR-EFFECT ILI TAKO NEŠTO NEMOJTE!!!!
Kad sam dobio ovaj virus komp jednostavno nije reagirao ni na jednu komandu miša i tipkovnice.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2002., 23:37   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Ma da, viš pedera.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.11.2002., 00:59   #3
z3D
Moderator
Moj komp
 
z3D's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2002
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 1,332
z3D je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2002., 09:58   #4
igsablja
Senior Member
 
igsablja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: K.Š.Đalskog 3a, 10290 Zaprešić, Hrvatska
Postovi: 440
Re: Trojanci!!!!!

Citiraj:
Originally posted by MadBoY
Trojani!!!! Da mi je znat tko je to napravio sad bi ga &$&#%#/$ . Jučer ja lijepo zamolim za pomoć jednog čojka na chatu oko UT-a 2k3. On me lijepo pita jesam li instalirao neki "Blurr-plugin".Ja kažem nisam. On kaže da ga instaliram i da ću time riješiti svoj problem i da ću dobiti neke efekte kao u Photoshopu. Koliko me je UT iživcirao na to nisam ni obraćao pozornost. I tako ja odem na blurr-plugin.com Sva sreća link nije radio. Al kaže on meni da u KaZaA-i upišem Blurr-plgin i da će mi naći to. Kasnije mi je rekao da sam time dobio trojane a možda i još neki virus. Formatiranje diska je pomoglo .
DAKLE AKO VAM NEKO KAŽE DA POTRAŽITE BLURR-PLUGIN, BLURR-EFFECT ILI TAKO NEŠTO NEMOJTE!!!!
Kad sam dobio ovaj virus komp jednostavno nije reagirao ni na jednu komandu miša i tipkovnice.
Dobro da ti nije rekao za poboljšanje zvučnih efekata u UT-u!!!
Vidiš za nezaboravne zvučne efekte, pogotovo explozije, je dovoljno da odeš na jolly roger a. cookbook, i spraviš neku kemiju od raznih, lako nabavljivih materijala, među inima ti treba i glicerin.
Moraš ih zmiksati u točno određenom omjeru, pri točno definiranim uvjetima, i tad ti je dovoljno da staviš po jednu kapljicu na svaku lopaticu ventilatora na grafičkoj.
Pokreneš UT i uživaš, u životu nisi čuo bolje zvučne efekte!"##$$%&/()
ko jeb.ni sajgon, LUDNICA !!!
Nemoj slušat svakog na chatu (il još bolje nemoj slušat nikog )
Na kraju krajeva, nemoraš ići na chat da bi čuo svakakvih gluposti, pa zato postoji ovaj forum
__________________

amd64 5000 B.E.
4 GB RAM-a
nVidia GTX 260
DVD prža
lg dvdrw-+ i ostalo
gomila diskovlja sumarum = 2TB
*Samsung 19"MB*
7 ultimate + ubuntu
igsablja je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2002., 15:30   #5
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Re: Trojanci!!!!!

Citiraj:
Originally posted by MadBoY
Trojani!!!! Da mi je znat tko je to napravio....
gdje ti je antivirusni program? cccc amater
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2002., 19:32   #6
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,908
a odakle znaš da si skinuo trojanca, a ne nešto drugo...
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2002., 20:51   #7
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ma mislim da je to bio koktel virusa, jer je komp radio svakakve stvari. Ono povraćanj i ostali simptomi virusa.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2002., 21:04   #8
STRMX
Premium
 
STRMX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: kuca
Postovi: 1,567
Citiraj:
Originally posted by MadBoY
Ma mislim da je to bio koktel virusa, jer je komp radio svakakve stvari. Ono povraćanj i ostali simptomi virusa.
e da bas to
__________________
STRMX je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2002., 21:07   #9
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Mene zanima nesto drugo ...

Koji je to tebe vrag u UT2003 toliko iznervirao da nepoznatom divljaku i zlotvoru vjerujes kako ce ti tamo neka filea od par kb poboljsati UT2k3 vise nego neka zakrpa od desetak Mb da mu vjerujes toliko da nemas barem neku rezidentnu AntiVirusnu alatku kad nemas neki FireWall u talu sa AntiVirusnim alatom... znaci ako te covijek dovoljno iznervira ti kupis slot1 celica 350MHz neispravnog za jedno cca. 500,00 kn Cuj imam neki DragonOrb 3 malo zavija, urla, buci, huci, ... sluja ga 5 minuta da te nanervira i onda ga bus kupil, kaj ne !? (Naj se ljutiti, ne vrijedjam samo malo utrljavam sol u ranu)
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2002., 22:17   #10
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Re: Mene zanima nesto drugo ...

Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
Koji je to tebe vrag u UT2003 toliko iznervirao da nepoznatom divljaku i zlotvoru vjerujes kako ce ti tamo neka filea od par kb poboljsati UT2k3 vise nego neka zakrpa od desetak Mb da mu vjerujes toliko da nemas barem neku rezidentnu AntiVirusnu alatku kad nemas neki FireWall u talu sa AntiVirusnim alatom... znaci ako te covijek dovoljno iznervira ti kupis slot1 celica 350MHz neispravnog za jedno cca. 500,00 kn Cuj imam neki DragonOrb 3 malo zavija, urla, buci, huci, ... sluja ga 5 minuta da te nanervira i onda ga bus kupil, kaj ne !? (Naj se ljutiti, ne vrijedjam samo malo utrljavam sol u ranu)


Malo previše forsiraš da ti netko kupi daj cooler. Što se tiče UT2k3 iznerviralo me je malih milion stvari . kao prvo uopće nisam znao da je to file od nekoliko kb nego sam mislio da je to nekoliko MB-a.
Drugo. Nekoristim nikakav antivirus iz jednostavnog razloga što mi se ne koristi, imam firewall u XP-u. Znam da nije baš nešto ali posluži. Mene uopće nije ižiciralo što sam dobio virus. Ionako sam mislio formatirati disk.
Nisam takva budala da nasjedam da kupim celera 500MHz slot1. bbarem se u hardware razumijem.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 06.12.2002., 23:14   #11
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Smile Isprika

Osjecam blagu dozu gorcine i ljutnje te se stoga pred svima prisutnima, nazocnima i inima duboko ispricavam. Cuj ja na HDDovima ima nekih 500Mb korisnih stvari (skripte, testovi, literatura za ispite, diplomski) i smatram AntiVirusni alat VEOMA VAZNOM stvari. Nema veze sto radim BackUp barem jednom mjesecno. Naucio sam lekciju o AntiVirusnim alatima i potrebi BackUpa na tezi i bolni nacin jos prije jedno 5 - 6 godina, pa jos se zezaj bez AntiVir Toola ali kada se pocnu nagomilavati "pametne" stvari na HDDu razmili o AntiVir alatima:clap: A sto se tice onog moga Orba 3, nemojte ljudi to kupiti ako Vam uistinu nije neophodan, vjerujte usi i ukucani ce Vam biti zahvalni
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2002., 07:50   #12
igsablja
Senior Member
 
igsablja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: K.Š.Đalskog 3a, 10290 Zaprešić, Hrvatska
Postovi: 440
Re: Isprika

Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
...smatram AntiVirusni alat VEOMA VAZNOM stvari. Nema veze sto radim BackUp barem jednom mjesecno. Naucio sam lekciju o AntiVirusnim alatima i potrebi BackUpa na tezi i bolni nacin jos prije jedno 5 - 6 godina, pa jos se zezaj bez AntiVir Toola ali kada se pocnu nagomilavati "pametne" stvari na HDDu razmili o AntiVir alatima:clap: A sto se tice onog moga Orba 3, nemojte ljudi to kupiti ako Vam uistinu nije neophodan, vjerujte usi i ukucani ce Vam biti zahvalni
Ja smatram da uz pametnu glavu netrebaš AV program, uopće!!!
Zna se što se skida/otvara, a što ne, a na netu postoji milion stranica koje nude uslugu virus scana!, ako sumljaš u nešto scaniraš, ili pitaš frenda(il sa posla) da ti remote scanira taj file (pa većina ipak ima XP, pa zašto ne koristit sve opcije )
A što si ono rekao za orba, zašto ga ti prodaješ kad je tako tih i cool ?
__________________

amd64 5000 B.E.
4 GB RAM-a
nVidia GTX 260
DVD prža
lg dvdrw-+ i ostalo
gomila diskovlja sumarum = 2TB
*Samsung 19"MB*
7 ultimate + ubuntu
igsablja je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na