Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.05.2015., 14:49   #1771
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Načuo sam da će nakon 22.05. vjerojatno ukinuti i tarifne opcije na bonove tipa pričam &surfam i slično. Za Simpu nisam ništa čuo.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2015., 17:56   #1772
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
prejaka za 70-80kn mjesecno (ovisno o broju odlaznih poziva) ti je neki kompromis onda, ispadne te jeftinije + dobivas kune na dodatni i bonus racun s kojih trosis za uspostave, tak da je mjesecni trosak i manji.
Ma pod ugovor sam još god. dana tako da mi netreba sad ništa, a tada ko zna kakve kombe će biti aktualne.
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Imam tu i Obitelj XXL, ovo što su napravili je vrhunska svinjarija. Ako za godinu dana kada mi budu istekle ne budem ih mogao produžiti, prebaciti ću se kod drugog operatera. Po ovim cijenama mi ne pada na pamet ih plaćati.
Već ih pito to, može se produljiti ugovor po starim uvjetima...
doky je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2015., 22:01   #1773
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Eto prolistao sam par stranica unatrag u ovoj temi i nisam našao konkretni odgovor na svoje pitanje koje me muci, a to pitanje glasi, ja sam trenutacno na tele2 3GB + 1000 min mjesečno za 35 kn ( još uvijek imam onu neku pogodnost aktiviranu, tarifu od prije ), ali me tele2 ubija u pojam sa brzinom interneta i pokrivenoscu ( iz samog centra zapresica sam, pa kada odem malo prema zagorju, opla, nema vise mreze ) , pa jel postoji ijedna tarifa do 35-40 kn koja nudi barem 2GB prometa i 500-1000 minuta ?
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2015., 22:06   #1774
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Tmobile ne. Najbliza je bila na bonove prejaka tjedna za 15 kn tjedno pol gige i dovoljno minuta. Ili prejaka mjesecna 50 kn bez uspostave 1gb i 1000 mim
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 00:29   #1775
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Citiraj:
Autor doky Pregled postova
Ma pod ugovor sam još god. dana tako da mi netreba sad ništa, a tada ko zna kakve kombe će biti aktualne.

Već ih pito to, može se produljiti ugovor po starim uvjetima...
Provjeri opet to za produljenje na starim tarifama u HTu. Nije se to moglo prije nekoliko mjeseci, a sumnjam da sada može. Biti će da te netko krivi informirao.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 05:42   #1776
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ugovorna obveza na 12 ili 24 mjeseca se može odradit 99%, a samo nastavit koristit tarifu (iz mjeseca u mjesec) bez da se ugovorno poveže (i uzima mobitele uz popust) može 100%, i to do kraja svog ovozemaljskog života.

Nadalje, sve opcije koje su bile dostupne u sklopu tarife prilikom potpisivanja prvog ugovora, također su dostupne za aktivaciju dokle god se koristi tarifa.

P.S. Tako barem meni rekoše glavni i odgovorni urednici.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 07:06   #1777
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Eh, ja imam "služba za savjetovanje" tarife, malčice modificirane u smislu cijene.

Problem je ako se ta cijena ne bude mogla produžiti, odnosno obvezati na idućih 24 mjeseca po tim ili boljim uvjetima.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 08:30   #1778
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Mislim da (nažalost) specijalne cijene vrijede samo u promotivnom razdoblju ilitiga do isteka ugovorne obveze. Ti ćeš najvjerojatnije biti u mogućnosti da napraviš produljenje i 100% možeš tu tarifu koristiti i dalje nakon isteka ugovorne obveze, no cijena će vjerojatno biti ona koja im je u specifikacijama tarife (skini si taj famozni PDF i pogledaj ga ako već nisi), a ne ona s kojom su kupili tvoju odanost. Mislim, ja ti držim fige da prođeš ponovo s popustom, ali mene se tu ništa ne pita.

Jedino je Vip svojevremeno nudio korisnicima DOŽIVOTNIH -50% na cijenu tarife, ukoliko nakon isteka ugovorne obveze ponovo produlje istu za 24 mjeseca.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 09:28   #1779
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zbog te ponude su letile glave na kraju u vipu. To je bio kraj 2010 ako se ne varam.
Bratić je tad uzeo i dan danas ima neku tarifu od 200 i nešto kuna spušteno na 100 i neš sitno. Čak nije ni loša tarifa.
Već je 2 puta po 2 godine produljivao i uzimao flagshipove.

T-Mobile je imao identičnu akciju, a Tele2 popušio svjetski tada jer nisu imali ništa. Ni mobitela ni tarifa.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 10:50   #1780
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Ugovorna obveza na 12 ili 24 mjeseca se može odradit 99%
Ne može na staroj tarifi 99% bez da se stavi nova tarifa. Jedino ako su mijenjali uvjete nedavno.

Citiraj:
a samo nastavit koristit tarifu (iz mjeseca u mjesec) bez da se ugovorno poveže (i uzima mobitele uz popust) može 100%, i to do kraja svog ovozemaljskog života.
Tako sam i ostavio svoju pretplatu, obzirom da nisam mogao produžiti ugovor na staroj tarifi. A sada ne bih ni u ludilu produžavao UO.

Citiraj:
Nadalje, sve opcije koje su bile dostupne u sklopu tarife prilikom potpisivanja prvog ugovora, također su dostupne za aktivaciju dokle god se koristi tarifa.

P.S. Tako barem meni rekoše glavni i odgovorni urednici.
Tarifu imam cca 3 godine (vjerojatno i duže) i pogasili su barem 80% opcija koje su tada bile.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 11:24   #1781
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ja samo prenosim što mi rekoše (neuki) djelatnici telekoma iz nemčije što Hrvatski se naziva na neku čudnu foru.

Pametan i triput pita pre nego potpisuje, a za one koji nisu, neka im Bog pomogne.

TELE2 je sad ok, ali malo nedorečen. Mix tarife, rekoše mi, data promet kad potrošim, zblokiraju intranet. Ondak ako oću surfam, moram da im pojasnim, dal uzimam novi data paket ili lud bez njega surfat želim, da povelik račun napravim.

Logika mi ta je strana. Mozak boli, nerazume. Ima li netko na tim tarifama da uživo proba i vrati mi vjeru u ljude i dragog Boga?

Dakle dragi vlasnici MIX tarifa, kaj vam se izdogađa kada se data paket iz tarife potroši?

Dobijate si SMS u kojem vas obavještavaju o blokadi intraneta ili idući mjesec stiže poveliki račun u kojem vam ekstra megabajte računaju po "pink gold" tarifi?
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 19:25   #1782
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Ja samo prenosim što mi rekoše (neuki) djelatnici telekoma iz nemčije što Hrvatski se naziva na neku čudnu foru.
Točno.

Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Dakle dragi vlasnici MIX tarifa, kaj vam se izdogađa kada se data paket iz tarife potroši?

Dobijate si SMS u kojem vas obavještavaju o blokadi intraneta ili idući mjesec stiže poveliki račun u kojem vam ekstra megabajte računaju po "pink gold" tarifi?
Kad potrošiš MB iz Mix tarife dobiješ SMS (instantno) da su svi MB u tarifi potrošeni i nudi ti se mogućnost slanja ključne riječi za nastavak korištenja interneta po cijeni u tarifi (0,50kn/MB) ili aktivacija dodatnih paketa za nastavak korištenja neta.
Ako ne pošalješ nikakvu poruku, net ostaje ograničen. Trošiš do kraja mjeseca minute i SMS poruke koje imaš u tarifi.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 20:53   #1783
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Znači neta nema nikakvog dok im ne odgovoriš na SMS? Jesil seguro potom pitanju?
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 03:03   #1784
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Siguran 100%. Tako funkcionira i princip je ok.
Nesiguran je jedino taj način ukoliko dijete (tinejdžer) koristi mob pa pošalje jednu ili drugu poruku (0,5kn/mb ili paket) pa nabije dodatan trošak.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 08:18   #1785
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ma šta ima dijete mobitel da koristi. Za đecu je lopta, flomasteri i ostalo slično, a ne sofisticirana tehnologija od po par soma kuna za komad.

Eventualno dobu onaj Nokia telefon za parsto kuna i jedan bon od 25 kuna na plaći ako su dobra i to je to. Ne treba ih razmazivat sa pretplatom. Ja sam čeko nate privilegije do svoje 18e godine pa sam opet račune nabijo zbog vina i žena.

Đeš đeci pretplatu da dadneš. Nerazumjem take roditelje. Nikako. Za đecu je Simpa ili Bonbon i previše.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 08:31   #1786
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sa obrisanin APNom za internet
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 10:35   #1787
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ovu caku UVIJEK zaboravim, a idealno je za sve ljude tipa moja stara, njena stara i općenito tu ekipu koja nešto krivo stisne i onda panika nastane.

Djeca neka briju na WiFi. Ionako su non-stop po kafićima, umjesto u školi.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 15:30   #1788
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Ja sam čeko nate privilegije do svoje 18e godine
Prošlo svršeno vrijeme
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 16:36   #1789
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Prebacio sam uspješno oba TELE2 prepaid broja u T-Mobile i zatim na Simpa tarifu zbog želje da isprobam prebacivanje kuna i unlimited internet dan.

Ako još ne znate kako pričati za džabe evo vam uputstvo...

Naručite besplatni SIM sa 3 kune na računu ovdje >>> http://www.tele2.hr/sim2go/

Napravite prvi poziv da aktivirate broj (i ako želite, slobodno potrošite te 3 kune na računu), a zatim podnesite zahtjev da vam se taj broj prebaci u T-Mobile.

Nakon što se broj prebaci dobit ćete 20 kuna na bonus račun.

:-)

Trošak ove egzibicije je 0 kuna, a dobijate ukupno 23 kune (koje možete trošiti po želji) i 2 besplatne SIM kartice.

Rečeno mi je da broj SIM kartica koje fizička osoba može prebaciti u T-Mobile nije ograničen pa vam to teoretski omogućava sulude kombinacije, pogotovo ako posjedujete dual SIM uređaj.

P.S. U TELE2 možete ovaj besplatni SIM sa 3 kune na računu kupiti odmah, ali cijena je (nažalost) 300 lipa, plativo u kunama.

:-)
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 21:47   #1790
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Zanima me jedna informacija, pa ukoliko bilo tko moze pomoci bio bi zahvalan.
Brat je prije godinu dana potpisao ugovor sa t-shrotom. Uzeo G3 na pretplatu, tarifa XL. Sve bilo odlicno do prije 3 mjeseca. Do tad racuni oko 300-400kn, pretplata, 100kn za mob i sve ukljuceno.

Zadnja tri mjeseca najmanji racun za mob oko 800kn. Najveci 1100. Provjerio moj.hrv...telekom.hr i ne moze provjeriti ispis poziva. Pola stvari im na tom portalu uopce ne radi. Smijurija.

Sve 5, otisao je u prvi t-centar. Kazu da nemaju ispis poziva. Zvao SZK, rekli mu istu stvar. Otisao u drugi t-centar, rekli mu istu stvar. Izgubio zivce i u tom zadnjem t-centru rekao da zeli raskinuti ugovor i platiti penale. Rekli mu da ne moze cak ni to! (??!)

Uzeo je novi broj kod njih samo da napomenem. Kako netko ne moze raskinuti ugovor i da prebaci broj na bonove? Jos k tome voljan odmah iskeshirati penale? A ni kune im nije duzan.

Molio bih manju pomoc. Ja stvarno nemam pojma, odavno nisam na pretplati (osim sluzbenog moba), niti bih ikad vise sa tim lihvarima ugovor potpisivao.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 22:05   #1791
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Nek prebaci broj u drugh mrežu ide automatski prekid i platit će penale
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 22:09   #1792
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Zar ne trebas za takve stvari prvo platit penale?
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 23:21   #1793
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Kako netko ne moze raskinuti ugovor i da prebaci broj na bonove?
Normalno da može, a druga je stvar što je on razumio da mu je rečeno, što je tebi prenio i što si ti napisao na forumu.
Ako mu je rečena ta glupost da ne može raskinuti ugovor, onda mu je ta osoba morala i reći zašto ne može.
Isto tako je nemoguće da dobiva račune 300-400 kn pa onda 1100 kn.
Znači, treba vidjet zašto su računi veći, i nema tu "oni ne mogu vidjeti", ne ideš iz t-centra dok se to ne riješi i ako ništa drugo, kažeš im da želiš podnijeti prigovor na račun.

I što se tiče ugovora, sjedneš fino za stol pa uzmeš taj ugovor koji je on potpisao i čitaš uvjete, sve piše crno na bijelo i o prekidu.
Totalno je nebitno što tamo neki tip na šalteru trkelja, bitno je ono što je na papiru.
__________________
...
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 09:34   #1794
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Zanima me jedna informacija, pa ukoliko bilo tko moze pomoci bio bi zahvalan.
Brat je prije godinu dana potpisao ugovor sa t-shrotom. Uzeo G3 na pretplatu, tarifa XL. Sve bilo odlicno do prije 3 mjeseca. Do tad racuni oko 300-400kn, pretplata, 100kn za mob i sve ukljuceno.

Zadnja tri mjeseca najmanji racun za mob oko 800kn. Najveci 1100. Provjerio moj.hrv...telekom.hr i ne moze provjeriti ispis poziva. Pola stvari im na tom portalu uopce ne radi. Smijurija.

Sve 5, otisao je u prvi t-centar. Kazu da nemaju ispis poziva. Zvao SZK, rekli mu istu stvar. Otisao u drugi t-centar, rekli mu istu stvar. Izgubio zivce i u tom zadnjem t-centru rekao da zeli raskinuti ugovor i platiti penale. Rekli mu da ne moze cak ni to! (??!)

Uzeo je novi broj kod njih samo da napomenem. Kako netko ne moze raskinuti ugovor i da prebaci broj na bonove? Jos k tome voljan odmah iskeshirati penale? A ni kune im nije duzan.

Molio bih manju pomoc. Ja stvarno nemam pojma, odavno nisam na pretplati (osim sluzbenog moba), niti bih ikad vise sa tim lihvarima ugovor potpisivao.
Uf, neke stvari su ovdje totalno krive.

Prvo, brata su ti lijepo oženili. Račun od 300 kuna imam kada mi na Obitelji XL (koja ima 3 broja u sebi) probiju tarifu ili imaju neke usluge van tarife. A dobio sam uz nju iPhone 5S prije godinu dana za nekih 800 kuna.

Drugo, da ne možeš dobiti ispis poziva je notorna glupost. Ako oni ne znaju koga si zvao, kako dovraga mogu znati koliko ti naplatiti!? Nešto gluplje nisam odavno čuo.

Treće, OTPO se može u svakom trenutku prekinuti uz plaćanje penala. Ako se crkveni brak kao ugovor pred Bogom može raskinuti, onda se može i dvogodišnja pretplata. Koliki su penali, lijepo piše u Općim uvjetima, ne u ugovoru.

Ovo sve što si napisao lijepo preformuliraj i pošalji na prigovori@t.ht.hr , imaju 15 dana da ti odgovore. Ako ne odgovore ili ti potvrde da ne možeš dobiti ispis poziva/raskid ugovora, uključi HAKOM u priču pa da njima to malo pojasne.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 09:58   #1795
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova

Treće, OTPO se može u svakom trenutku prekinuti uz plaćanje penala. Ako se crkveni brak kao ugovor pred Bogom može raskinuti, onda se može i dvogodišnja pretplata. Koliki su penali, lijepo piše u Općim uvjetima, ne u ugovoru.

Ovo sve što si napisao lijepo preformuliraj i pošalji na prigovori@t.ht.hr , imaju 15 dana da ti odgovore. Ako ne odgovore ili ti potvrde da ne možeš dobiti ispis poziva/raskid ugovora, uključi HAKOM u priču pa da njima to malo pojasne.
Ovo boldano je točno, i isto tako, nakon plaćanja penala može na bonove.
Mom starom su isto rekli da ne može, a stariji je čovjek ne razumije se, nazvala ga neka lažljiva fuksa iz telesalesa i rekla da na onoj staroj M tarifi, ima "neograničene besplatne pozive prema svima" ( a imao je 200 min, mislim).

Čovjek prihvatio, kad sam vidio što je napravio, vidim prošao zakonski rok za raskid, rekoh, idemo stari platit penale i prebacit te natrag na bonove jer ovo je sranje.

Dođemo tamo, ista priča kao i kolegi gore, " ne možete platiti penale", nakon toga "možete platit penale ali ne možete na bonove", na kraju pisao prigovor, dobio riješenje prigovora, i platio i prebacio starog na bonove.

Mislim da dobivaju upute u T Centrima da govore takve stvari, ne bi li zbunili čovjeka da pod svaku cijenu ostane na pretplati.

Isto tako, kategorički odbiti sve navodno, jako dobre alternative koje počinju nuditi u tim slučajevima, već inzistirati samo i isključivo na plaćanju penala i prebacivanju na bonove ili drugu mrežu.

Inače, brijem da je taj telesales instruiran da laže i valja ljude, nadam se skoroj zakonskoj regulativi kojom će to biti regulirano,
od rujna 2015, da će svi troškovi morati biti transparentno prikazani, ako je vjerovati hakomu

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 14.05.2015. u 10:08.
  Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 10:16   #1796
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Uf, neke stvari su ovdje totalno krive.

1) Prvo, brata su ti lijepo oženili. Račun od 300 kuna imam kada mi na Obitelji XL (koja ima 3 broja u sebi) probiju tarifu ili imaju neke usluge van tarife. A dobio sam uz nju iPhone 5S prije godinu dana za nekih 800 kuna.

2) Drugo, da ne možeš dobiti ispis poziva je notorna glupost. Ako oni ne znaju koga si zvao, kako dovraga mogu znati koliko ti naplatiti!? Nešto gluplje nisam odavno čuo.

Treće, OTPO se može u svakom trenutku prekinuti uz plaćanje penala. Ako se crkveni brak kao ugovor pred Bogom može raskinuti, onda se može i dvogodišnja pretplata. Koliki su penali, lijepo piše u Općim uvjetima, ne u ugovoru.

Ovo sve što si napisao lijepo preformuliraj i pošalji na prigovori@t.ht.hr , imaju 15 dana da ti odgovore. Ako ne odgovore ili ti potvrde da ne možeš dobiti ispis poziva/raskid ugovora, uključi HAKOM u priču pa da njima to malo pojasne.
1) Ozenili su ga. I te kako su ga ozenili. Sto se tice 300+ kuna na racunu, to je za njega normalno. Liku je posao usko vezan uz mobitel, obavlja tonu razgovora dnevno. No takav skok je i njemu bio neocekivan, jer tvrdi da nije nista mijenjao, niti obavljao vise razgovora nego inace.

2) Znam i ja da je glupost. I da je smijesno i nemoguce.

3) I moje razmisljanje je da se ugovor moze uvijek prekinuti. Uz placanje penala naravno. Samo prenosim sta je on meni prenio, a prenio sam sve od rijeci do rijeci. Sad dal je on nesto pogresno shvatio? Moguce, ali sumnjam.

Znam samo da je on sljedeci tjedan u zagrebu, pa cemo skupa to otic rijesiti. On je tip osobe koja nikad ne ulazi u konflikte, i sve ovakve stvari su mu neugodne (tip koji ne bi mrava zgazio). Ja sam pak totalna suprotnost. Prvo cemo to t-centra, a ako to ne upali, onda lijepo idemo prigovor pisati, pa ako bude potrebe idemo i hakomu se obratiti.

Jer ovo sto je on ispricao je totalni bezobrazluk. Naravno, ukoliko je sve to istina. A iskreno, nemam ni 1% razloga da sumnjam u njegovu pricu. Njemu te racune nije problem platiti, no zasto da placa nesto sto smatra da nije potrosio? I cak i kad zeli platiti penale da mu nije dopusteno da zadrzi broj?


Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Ovo boldano je točno, i isto tako, nakon plaćanja penala može na bonove.
Mom starom su isto rekli da ne može, a stariji je čovjek ne razumije se, nazvala ga neka lažljiva fuksa iz telesalesa i rekla da na onoj staroj M tarifi, ima "neograničene besplatne pozive prema svima" ( a imao je 200 min, mislim).

Čovjek prihvatio, kad sam vidio što je napravio, vidim prošao zakonski rok za raskid, rekoh, idemo stari platit penale i prebacit te natrag na bonove jer ovo je sranje.

Dođemo tamo, ista priča kao i kolegi gore, " ne možete platiti penale", nakon toga "možete platit penale ali ne možete na bonove", na kraju pisao prigovor, dobio riješenje prigovora, i platio i prebacio starog na bonove.

Mislim da dobivaju upute u T Centrima da govore takve stvari, ne bi li zbunili čovjeka da pod svaku cijenu ostane na pretplati.

Isto tako, kategorički odbiti sve navodno, jako dobre alternative koje počinju nuditi u tim slučajevima, već inzistirati samo i isključivo na plaćanju penala i prebacivanju na bonove ili drugu mrežu.

Inače, brijem da je taj telesales instruiran da laže i valja ljude, nadam se skoroj zakonskoj regulativi kojom će to biti regulirano,
od rujna 2015, da će svi troškovi morati biti transparentno prikazani, ako je vjerovati hakomu
Ocito je to ono o cemu i brat mi prica. Lazu i varaju. Sto se tice toga da ne nasjedne na neku novu pricu/tarifu, nece. Bonovi i ode covjek na drugu mrezu. Kako su njemu razgovori najvazniji, ici ce na tele2 99%.

Ja sam vec dugo na bonovima, a bio sam pretplatnik 10ak godina. Bas iz takvih razloga, i sto sam izgubio sve zivce sa t-shrotom. Nisam isao ni u vip, ali ni u tele2 na novu pretplatu. Cisto zato sto sumnjam da bi mi bilo ista bolje. Bonovi i miran sam.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 11:11   #1797
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Dečkovi dragi, ako vam treba pomoć oko pregovaranja imate na raspolaganju moj dugi jezik i sposobnost printanja PDF specifikacija od tarifa i opcija uz "in-your-face" prezentaciju. Lako izdominiram prodajno osoblje kada za time postoji potreba.

Ova štorija koju je napisao Mileni zvuči (blago rečeno) nevjerojatno i za vrijeme čitanja sam osjetio kako mi u podsvijesti svira "Rebel Yell" od bili ajdola, ali remix.

Samo tvrdo, samo hard. S đonom na gamad, ak nemre drugačije.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2015., 12:39   #1798
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
vraćena tjedna opcija u simpi.
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2015., 14:17   #1799
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
I to 2.5kn skuplja.
Nadam se da će nešto učiniti po pitanju onoga što dobiješ za tu lovu.

Prošle godine je bilo po 1000 svega za 15kn.
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2015., 23:34   #1800
matsx
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 75
Edit: nesto sam zabrijao. Fibra 38 cini svoje :-(
matsx je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na