Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2014., 00:03   #241
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
WTF?
Čim se zanimaš za širok izbor jeftinih LGA775 odrona, automatski si sumnjiv.

Brko je preuzeja tržište LGA771 to 775 adaptera, pa su sad samo mrvice ostale za dobru zaradu.

"Yust" trolling

__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 17:01   #242
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Pa zato pitam di su te jeftine 775 ploče od 100-120kn? Jer ja ih nevidim nigdje.

Dok god se može kupit 1155 ploča za 150-200kn i neki i3 proc za 500, nema smisla kupovat ništa drugo.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2014., 17:29   #243
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Jeste li vi sigurni da će mu Quad donijeti ikakva napretka ispred E8200? Nisam dobro upućen, ali znam da sam negdje pročitao da Lightroom 4? baš i ne zna što bi s više od jedne jezgre.
  Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 20:01   #244
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Options that can help increase performance include:

64-bit, multiple-core processor (for best performance, up to six cores. The extra power is especially important if you use multiple or high-resolution monitors which require more power).
At least 4 GB of RAM, more if you use Photoshop at the same time.
Fast hard disks, especially for the catalog and previews.

Sa druge strane kažu i ovo:
http://www.slrlounge.com/lightroom-l...e-test-review/
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 12:51   #245
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Pozdrav,,,

Imam i5 750 sa 8gb rama i 280x karticu..

Zanima me da li mi se isplati ići na npr i5 4460 ili nešto jače do npr 2000kn s pločom?

Nije da mi neka igra loše radi ili slično, samo me zanima da li bi osjetio boost i dal se isplati??

OC-at ovaj i5 ne želim, jer volim stabilnost i nemam vremena se zezat s time.

Ovaj i5 je već dosta star makar se dobro drži ali me zanima taj boost pogotovo u sklopu sa 280x...
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 16:17   #246
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
U modernim igrama je bottleneck većinom grafička, te po nekim testovima čak i onaj pentium g3258 može tjerati bijesne grafulje bez problema. Ako želiš boost, svakako razmisli o SSD-u, jer dok god ne radiš neki video editing ili slično, komp konstantno čeka na disk, a razlika između <100MB/s i 400+ je ogromna. Dobiješ neusporedivo brži boot, loading bilo čega s diska, skoro instant odaziv, a i cijene su u zadnje vrijeme toliko pale da si ga svatko može priuštiti.
Pawzilla je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 16:46   #247
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
OC-at ovaj i5 ne želim, jer volim stabilnost i nemam vremena se zezat s time.
To ti je nevjerojatno besmislen, da ne kažem glup, razlog. Možeš dobit rock solid OC 750-ke za manje od 20 minuta u bilo koje doba dana.
Ne razumijem kako prvo odlazak u trgovinu za vrijeme dok ona radi, pa onda biranje komponenti, čekanje na kasi, vožnja doma, rastavljanje računala, sastavljanje s novim komponentama i testiranje novoga može ikako i ikada biti ušteda vremena u usporedbi s OC-om tako jednostavne platforme.
  Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 23:59   #248
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Pawzilla Pregled postova
po nekim testovima čak i onaj pentium g3258 može tjerati bijesne grafulje bez problema.
Uglavnom se to odnosi na singleplayer!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2014., 00:12   #249
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Pawzilla Pregled postova
U modernim igrama je bottleneck većinom grafička, te po nekim testovima čak i onaj pentium g3258 može tjerati bijesne grafulje bez problema. Ako želiš boost, svakako razmisli o SSD-u, jer dok god ne radiš neki video editing ili slično, komp konstantno čeka na disk, a razlika između <100MB/s i 400+ je ogromna. Dobiješ neusporedivo brži boot, loading bilo čega s diska, skoro instant odaziv, a i cijene su u zadnje vrijeme toliko pale da si ga svatko može priuštiti.
SSD već imam.



Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
To ti je nevjerojatno besmislen, da ne kažem glup, razlog. Možeš dobit rock solid OC 750-ke za manje od 20 minuta u bilo koje doba dana.
Ne razumijem kako prvo odlazak u trgovinu za vrijeme dok ona radi, pa onda biranje komponenti, čekanje na kasi, vožnja doma, rastavljanje računala, sastavljanje s novim komponentama i testiranje novoga može ikako i ikada biti ušteda vremena u usporedbi s OC-om tako jednostavne platforme.
Ploča mi undervolta kod bilo kakvog oc-a, dakle ako je def 1.3 i ja oc-am stavlja na 1.15 bez obzira jel voltaža auto ili ne.

Neznam zašto ali znam da mi pc nije bio stabilan bez obzira na opcije.

Od tada sam odustao od toga.

I što bi ionako profitirao? 5-10% ? 1-2 fps-a ??
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2014., 01:27   #250
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Kako da ja znam koliko bi ti profitirao? Neznam ti čak ni ostatak konfiguracije, niti koje igre igraš, a ima poprilično "ludog" softvera okolo. Nekad će ti bolje performanse donijeti novi driveri nego sav mogući OC, a onda opet imaš igre tipa WoT koje reagiraju na povećanje CPU frekvencije ko gladan na sarmu.
Ako vidiš da ti je CPU stalno zakucan na 100% povećanje frekvencije ti sigurno neće odmoći.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2014., 01:44   #251
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
Pozdrav,,,

Imam i5 750 sa 8gb rama i 280x karticu..

Zanima me da li mi se isplati ići na npr i5 4460 ili nešto jače do npr 2000kn s pločom?

Nije da mi neka igra loše radi ili slično, samo me zanima da li bi osjetio boost i dal se isplati??

OC-at ovaj i5 ne želim, jer volim stabilnost i nemam vremena se zezat s time.

Ovaj i5 je već dosta star makar se dobro drži ali me zanima taj boost pogotovo u sklopu sa 280x...
Isplati. Osjetit ćeš velik boost u perfomansama u cpu zahtjevnim igrama - watch dogs i sl.

Dal ti cpu bottlenecka grafu barem lako možeš provjeriti sa msi afterburenorm - settings - monitoring - kvačica na gpu usage - properties in OSD. Uključi igru i gledaj gpu usage postotke
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2014., 13:48   #252
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Isplati. Osjetit ćeš velik boost u perfomansama u cpu zahtjevnim igrama - watch dogs i sl.

Dal ti cpu bottlenecka grafu barem lako možeš provjeriti sa msi afterburenorm - settings - monitoring - kvačica na gpu usage - properties in OSD. Uključi igru i gledaj gpu usage postotke
Zanimljivo...

BF3 gpu na 73%, cpu 95-100% ovisi o jezgri...

fps varira od 35-90...


Ali mi je zanimljivo da u nekim "slabijim" igrama dobijem fps drop npr igra je lockana na 30 fps-a i meni padne u određenim trenucima na 25, a gpu usage je 40%. Tko tu koga?
__________________
*********************

Zadnje izmijenjeno od: ivosimec. 09.12.2014. u 13:56.
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2014., 14:23   #253
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
pa kad gledaš gpu usage ne smiješ lockati fps (vsync) jer će gpu hladit jaja

u svakom slučaju cpu ti je solidan bottleneck, osjetit ćeš porast performansi itekako, ne samo to, nego će biti i manje oscilacije fps-a (dropovi)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2014., 14:27   #254
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Ma igra ima lockan fps na 30, port je.

ok što bi preporučio do 2000kn, bolji cpu slabija ploča ili obratno?
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2014., 14:34   #255
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
a ovisi od igre do igre što bi bilo najpametnije
nameću ti se 2 stvari:

i5 4440/4460 + H81/b85 mbo (bude i jeftinije)
fx 8320 + Gigabyte 970A-DS3P/ASUS M5A97 R2.0/ASUS M5A97 EVO R2.0 + cooler tipa cm 212 evo

ako voliš MP od BF3, BF4 fx octa je tu bolji izbor + ocabilan je
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2014., 14:40   #256
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Nekako više preferiram intel, a od igara igram baš sve, pogotovo nove naslove.

Hladnjak već imam.

A što kažeš na npr 4690/4670 + h81 ploča?? Koliko je to bolje od ovih 4440 i 4460??

Jer stane u uznos...
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2014., 15:51   #257
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
stane, al se ne isplati tih par sto kn za koju stotinu mhz više dati (ne osjeti se uopće tako malo skaliranja u igrama)

kod i5-ica ti je:

ili najjeftiniji - 4440/4460 ili najskuplji (radi ocanja) - 4670K/4690K (naravno + Z mbo + am cooler) - ovo sve između je neisplativo

uloži onda u neku opremljeniju ploču - h97 npr (ići će i broadwell na njih)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 14:38   #258
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
Iskreno, za 120kn više radije bi uzeo 4590 nego 4460.
tole_ je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 18:14   #259
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
ja nebi - žali bože para, i5 & i7 intelima par sto mhz ništa ne znači u gaming perfomansama - može pametnije tih 120kn potrošit na nešto korisnije što će osjetit - pa makar i nekoliko porcija čevapa

Graphics card: Nvidia GeForce GTX 780 Ti (3 GB/384-bit GDDR5, 876-928/7000 MHz)







Češće se može naći za i7-ice (al ionako su skoro indentični u tim igrama po perfomansama na ljestivcama od tog sitea)






Znači u nekim singleplayer igrama čitav ghz ne znači ništa i to u paru sa ozbiljnim grafičkama, a kamoli koja stotina mhz

OC-anje se više na amd-u osjeti, jer si poboljšavaju singlethreading - područje gdje su slabiji
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 22:23   #260
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Meni ti grafovi jako smrde, kako je moguće da 4440 ima više fps-a od 4770k ili 4790...
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 23:23   #261
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
Ha gle imaš igara koje lijepo skaliraju s frekvencijom, ovako napamet wow, sc2, bf3/4mp, civ5, skyrim, valjda svi MMO-i itd. Pa i nongaming aplikacije će sigurno imati korist od većeg takta. Velim, 10% nije neka razlika, ali dobiješ što platiš.

@ ivosimec Moguće da je neki bug s HTom. Iako da, baš su se lijepo posložili procesori u .1 fps od boljeg prema slabijem. To mi je uvijek zanimljivo vidjeti s obzirom da ti benchevi ne daju uvijek isti rezultat u frejm ako ga izvrtiš nekoliko puta za redom.
tole_ je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 01:03   #262
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
Meni ti grafovi jako smrde, kako je moguće da 4440 ima više fps-a od 4770k ili 4790...
U kojem grafu od gore linkanih to bude?

EDIT - a u thiefu, kao što kaže tole vjerojatno bug zbog HT-a, ionako nebitno jer je to sve iznad 60fps - što na 60hz monitoru ništa ne znači. Na kraju krajeva ne pričamo ni o 2 fps-a (margin of error)

U gamingu su ti u nekom prosjeku i5 i i7 indentični zbog toga što je većina igara (ako gledamo neki prosjek a ne 2-3 najzahtjevnija naslova) koristi od 2-4 jezgre, pa neke razlike između procesora u gamingu ni ne može biti. Više je dolazilo do izražaja učinkovitost jezgre, tj. IPC gdje bi možda neki novi i3 imao bolji fps od nekih starijih quadova

Naravno sa ovim novim cross gen/next-gen igrama stvar se malo mjenja, igre su više multithreadane

Keep in mind da su testovi najčešće sa high end grafičkama, sa nekim mainstream grafama ni nema razlike između relevantnih procesora (jer nemaju ni na čemu napraviti razliku)

Citiraj:
Autor tole_ Pregled postova
Iako da, baš su se lijepo posložili procesori u .1 fps od boljeg prema slabijem. To mi je uvijek zanimljivo vidjeti s obzirom da ti benchevi ne daju uvijek isti rezultat u frejm ako ga izvrtiš nekoliko puta za redom.
Ovisi dal igra ima ingame benchmark - recimo metro last light, batman, thief, tomb raider i sl. imaju...
Ako nema tu stvari postaju problematičnije - mora se napraviti neki svoj benchmark - neka dionica koja se što sličnije pokuša svaki put ponovit - i izvuć neki prosjek... Postoji naravno margin of error...

Recimo jay2cents igre bez benchmarka testira tako da određenu dionicu/radnju ponovi 10 puta - napravi prosjek, i tako 3 puta, pa od ta 3 prosjeka napravi jedan prosjek kao finalni

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 12.12.2014. u 01:35.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 19:58   #263
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Pitanje:

Koji procesor kupiti za postojeću konfu u profilu. Uzmite u obzir da nakon prodaje sadašnjeg G1610 biti spreman potrošiti oko 300-400kn max. Zanima me najbolji omjer cijene i performansi. Socket je 1155.

Komp trenutno služi za Photoshop kao hobi, gledanje filmova i serija u 1080p na full hd monitoru i igranje FIFE15 te Black Ops 2. Znači, ništa previše zahtjevno, ali FIFA15 je next-gen pa mi malo štuca sadašnji proc i često skoči na 100% loada. Htio bih se osigurati da fluidno radi FIFA15 i 16.

Zanimaju me cijene rabljenih, ne bih kupovao novi CPU.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 22:17   #264
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa najjači koji uspiješ naći. Znači tih 400kn + nešto sitno od celerona - neki i3 3xxx (viši takt + hyperthreading = bolje u novim igrama)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 22:38   #265
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa najjači koji uspiješ naći. Znači tih 400kn + nešto sitno od celerona - neki i3 3xxx (viši takt + hyperthreading = bolje u novim igrama)
Nisam baš u toku sa CPUovima pa me zanimalo konkretan model...recimo pročitao sam da g3258 je odličan proc, ali on je 1150 nažalost.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 23:51   #266
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Prije prodaje učini si uslugu pa nadogradi ploču na najnoviji bios, ako staviš neki noviji procesor da možeš biti siguran da će raditi:

http://www.asus.com/Motherboards/P8B.../HelpDesk_CPU/

Ako odeš na neki Pentium, skok ti neće bit baš velik tako da ti se to ne isplati. Gledaj neki i3-2*** ili i3-3***. Što god uzeo, nećeš fulati, gledaj samo cijenu. i3-3*** su nešto noviji ali je razlika u brzini oko 5-10% tako da se ne moraš zamarati time
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 00:32   #267
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Nisam baš u toku sa CPUovima pa me zanimalo konkretan model...recimo pročitao sam da g3258 je odličan proc, ali on je 1150 nažalost.
http://www.njuskalo.hr/procesori/int...oglas-14082683

Mislim da je ponuda odlična zbog garancije ... novi u dučanu je oko 800 kn.
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 23:48   #268
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Prije prodaje učini si uslugu pa nadogradi ploču na najnoviji bios, ako staviš neki noviji procesor da možeš biti siguran da će raditi:

http://www.asus.com/Motherboards/P8B.../HelpDesk_CPU/

Ako odeš na neki Pentium, skok ti neće bit baš velik tako da ti se to ne isplati. Gledaj neki i3-2*** ili i3-3***. Što god uzeo, nećeš fulati, gledaj samo cijenu. i3-3*** su nešto noviji ali je razlika u brzini oko 5-10% tako da se ne moraš zamarati time
Aha, shvatio, ništa onda ću malo lovit po oglasima i3 pa koji prvi naleti

BIOS moram updateati već si govorim duže vremena, nikako da to rješim.

Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
http://www.njuskalo.hr/procesori/int...oglas-14082683

Mislim da je ponuda odlična zbog garancije ... novi u dučanu je oko 800 kn.
Već je prodan

Hvala na pomoći obojici!
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 02:19   #269
iggi
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: qǝɹƃɐz
Postovi: 434
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Gledaj neki i3-2*** ili i3-3***. Što god uzeo, nećeš fulati, gledaj samo cijenu. i3-3*** su nešto noviji ali je razlika u brzini oko 5-10% tako da se ne moraš zamarati time
Ne bi se s tobom u potpunosti složio. Razlika od 5-10% kod non K procesora je puno; pogotovo što i3-3xxx uz manju potrošnju ima i bolji grafički čip.
Pogotovo ako gledaš npr. i3-3225, koji ima HD 4000 čip (idealno za htpc), ali to kod Nixis ne igra...
Kada b škvadra ekvivalentno I3-2xxx seriji spustila cijenu ok. U praksi ćeš prije naći i3-3xxx po normalnoj cijeni.

@Nixis
G1610 nećeš uspjeti prodati po normalnoj cijeni (znači 150kn). Eventualno za 100kn. Znam jer sam ga i sam prodavao. Ljudi nemaju pojma kakvi su to dobri procesori. Od surfanja po netu, you tube u full HD, Blu ray filmovi (sve bez dodatne grafe), vikend igra (sa dodatnom grafom), a troše ko ledica. Stock cooler stalno na minimalnim brzinama.
I3-3225 sam našao po istoj cijeni, koliko su pojedini forumaši tražili za i3-2120.
iggi je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2015., 18:45   #270
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor iggi Pregled postova
Ne bi se s tobom u potpunosti složio. Razlika od 5-10% kod non K procesora je puno; pogotovo što i3-3xxx uz manju potrošnju ima i bolji grafički čip.
Pogotovo ako gledaš npr. i3-3225, koji ima HD 4000 čip (idealno za htpc), ali to kod Nixis ne igra...
Kada b škvadra ekvivalentno I3-2xxx seriji spustila cijenu ok. U praksi ćeš prije naći i3-3xxx po normalnoj cijeni.

@Nixis
G1610 nećeš uspjeti prodati po normalnoj cijeni (znači 150kn). Eventualno za 100kn. Znam jer sam ga i sam prodavao. Ljudi nemaju pojma kakvi su to dobri procesori. Od surfanja po netu, you tube u full HD, Blu ray filmovi (sve bez dodatne grafe), vikend igra (sa dodatnom grafom), a troše ko ledica. Stock cooler stalno na minimalnim brzinama.
I3-3225 sam našao po istoj cijeni, koliko su pojedini forumaši tražili za i3-2120.
Da, ostao sam iznenađen sa G1610 iskreno, CPU pokreće sve živo, troši skoro ništa, a temperatura mu je smješna čak i u full loadu.

Probat ću ga rješiti za 150kn, ako nejde lako spustim cijenu, jer mi nije hića. A odsad nadalje lovu sastranu na svakoj plaći i za par mjeseci onda mrknut neki i3-3xxx
Nixis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na