Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2011., 00:32   #1
Prolega
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 98
T-Mobile

Možda nisam pogodio dobar podforum ali zbilja ne znam u koju kategoriju da strpam ovo, pa bih molio admina da ovo preseli ako smatra da treba.
Evo htio bih upitati članove foruma koji koriste ovu uslugu kakve su dojmove stekli, imaju li problema, itd.Htio bih iznijeti svoje dojmove. Uzeo sam predmetnu uslugu na probno razdoblje od mjesec dana za 1 kunu, čisto da vidim kako funkcionira. Ostao sam neugodno iznenađen kada sam shvatio koliko poteškoća imam u spajanju sa svojim Galaxy S smartphoneom. Naime, kada se spojim na sučelje gdje bih trebao moći odabrati ponuđeni program, često se mi se zna desiti da se ne mogu spojiti na odabrani kanal. "Loading video" traje 30-ak sekundi. Nakon toga mi se pojavi poruka "Sorry, this video or URL is not valid for streaming to this device". I tako po pola sata ili sat vremena ja se ne nemogu spojiti niti na jedan kanal. Dešavalo se da se i spojim, ali nema slike, a ima tona ili obratno Prvo sam pomislio da je mozda hardversko pitanje, ali u razgovoru sa kolegama koji također posjeduju smartphone i to sa dvojezgrenim procesorom, uvidio sam da nisam usamljeni slučaj i da hardware nije problem.Preko wi-fi mreze također pravi probleme, iako ne tako često. Pozivom službi za korisnike, ne znaju za takav slučaj Žele mi izmjeriti 3g brzinu s područja odakle se spajam. Iako sam osbno izmjerio speed testom brzinu (dl: 2736 kbps, ul: 1618) na 3G odn. HSDPA. Čak sam i vratio stariju verziju androida (2.3.3) jer se ta isporučuje sa Galaxy S2, pa rekoh možda je do toga. Naravno ništa. Kad se i uspijem spojiti, ne smijem mijenjati program jer se opet desava isto. Mišljenja sam da su u prodaju pustili poluproizvod (čitaj: čisto sr..e). Volio bi čuti kakve dojmove imaju ostali korisnici usluge.
Prolega je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2011., 11:10   #2
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Super da je netko otvorio ovu temu jer i mene zanima kko stvar funkcionira, kakva je kvaliteta slike itd? prolega ti ne bi trebao imati problema s Galaxyem, prije da je nesto do njih.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.12.2011., 11:22   #3
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Izgleda da T-mobile nije sve posložio kako treba jer to isto se i meni dešava na sgs 2.3.5, poludio bi da tu uslugu moram plaćati.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 02:33   #4
Prolega
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 98
Evo da se javim sa najsvjezijim informacijama. Uslugu su popravili donekle. Kazem donekle jer se sad mogu spojiti, ali zvuk kasni u odnosu na sliku. Objasnjenje je bilo da su imali problema sa neki vrstama android mobitela. E sad me muci kad ce to popraviti tim vise sto kolegi koji koristi lg sa dual coreom ne kasni zvuk. Malo sam zbunjen.
Prolega je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 07:09   #5
Prolega
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 98
Update:

Izgleda da je usluga napokon proradila kako treba. Nešto su izgleda čačkali i nema više kašnjenja zvuka. Spajanje teče glatko.
Prolega je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 14:40   #6
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
dali to mogu koristiti samo oni koji imaju max tv ili ?
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 19:46   #7
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
dali to mogu koristiti samo oni koji imaju max tv ili ?
jedini je uvjet da si korisnik t-mobile pretplate ili bonova, bonbon korisnici ne mogu imati maxtv to go, onaj tko već ima klasični maxtv ostvaruje popust od 50%
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 19:49   #8
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
moze koristiti bilo tko ako ima 098/099 broj. ja sam isprobao i iskljucio, premalo programa sa bezveznim sadrzajem. na iphone4 mi je radilo bez problema od oko 7.12, na novom androidu nisam probao, ionako sam upalio mozda 8 puta.
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 08:41   #9
Prolega
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 98
Mislim da ce u dogledno vrijeme i proširiti ponudu kanala. Tada ce korisnicima biti zanimljivije. Zasad mi se najprivlačniji čine sport kanali. Čekam da se malo prvenstva opet zahuktaju...
Prolega je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 11:27   #10
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Citiraj:
Autor HONDA type R Pregled postova
moze koristiti bilo tko ako ima 098/099 broj.
ne može ako je prebacio 098/099 broj u drugu mrežu
Conroe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.01.2012., 19:53   #11
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
koliko to prometa trosi (npr u 5,10min)? sumnjam da bi to bilo dobro koristiti na icem osim na WiFiu..
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 09:06   #12
Prolega
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 98
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
koliko to prometa trosi (npr u 5,10min)? sumnjam da bi to bilo dobro koristiti na icem osim na WiFiu..
Preduvjet za korištenje maxTV to go usluge na prijenosnim uređajima (laptop ili smartphone) jeste mobile internet na prijenosnom računalu ili ako si na pretplati na t-mobile-u, tada ti je podatkovni paket uračunat u cijenu i neograničen je. U svakom slučaju moraš biti povezan na internet. Tada ti je promet napravljen gledajući maxTV to go besplatan (plaćaš samo paket usluga, osnovni ili sportski ili sportski plus) čije cijene imaš istaknute na njihovim stranicama. Npr. imaš tarifu extra obitelj M i plaćaš je 150 kuna mjesečno te se odlučiš za maxTV to go osnovni paket za 25 kuna. Promet napravljen gledanjem tv sadrzaja je besplatan i ne naplaćuje se te ti se dotičini prometa ne "odbija" od prometa koji te pripada u odabranoj tarifi.
Prolega je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 22:16   #13
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
T-Mobile

Ne nađoh temu, ak ima vec nek admin prebaci.
Dakle koj iznenađenje maloprije. Prijavim se na portal Moj T-Mobile i imam šta vidjeti, novo sučelje sve fino unificirano, sve usluge na jednom mjestu----jednom riječju DIVNO.
No, kad sam zagrebao ispod površine imam šta vidjeti. TClub bodovi se vise ne mogu koristiti za nadoplatu Simpa računa, ni za popust pri kupnji mobitela, samo za ekstra lovu na računu. Dakle od 1200Kn popusta koliko sam imao redovito za mobitele sad imam frišku figu.
Upravo su ukinuli jedini razlog zasto sam ostao vjeran preko 10 godina, a ak moram već skupo platiti mobitel, onda cu si ga uzeti otkljucanog bez ugovornih obveza i prijeci na najjeftiniju moguću mrežu, a i mobilni internet ce bit također otkazan. Mislim kakvo je to ponašanje prema korisnicima, pretjerali su ovaj puta.
Za mene je T Com opcenito odsad
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 22:20   #14
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,962
Mene je već prije mjesec-dva prijatelj upozorio da će resetirat bodove, sad ne znam jel to bilo objavljeno ili ne...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 17:07   #15
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Bome, macehinski odnos. Prvo su potiho digli cijene uredjajima, onda su prepolovili vrijednost +bodova (koliko vidim, sad ih i ukinuli za popust na nov uredjaj pri produzenju ugovora), onemogucili produzenje ugovora tri ili sest mjeseci ranije... Nikakav izbor tarifa da ne spominjem.
Korisnik sam preko 10 godina, mislim da ce nakon isteka ugovora Vip dobiti novog korisnika. Iako je ovo dzaba rantanje, nije da glas korisnika ista mijenja.

Nice going, T-Mobile. Really nice
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park

Zadnje izmijenjeno od: Corporal Clegg. 24.01.2012. u 17:23.
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 17:13   #16
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Eh,prvo su ih zeznuli s raskidom,pa sad malo trošarine gore,pa će PDV ić gore....i ja brijem da bu Tomato 90+90 ozbiljna opcija kad istekne ugovorčić
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 13:47   #17
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Imam jedno pitanje za ostale tmobile korisnike - jel vi uspijevate vidjeti koliko sto potrosili ovaj mjesec? Ne radi mi ni slanjem poruke, ne vidi se za 1. mjesec na moj portalu. Nije li to protiv pravila? Valjda korisnik mora imati uvid u potrosnju.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 13:57   #18
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
također mi se ne vidi kao ni tebi.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 14:05   #19
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Nope.

To je valjda izazov da razvijemo sposobnosti Vidovitog Milana.

EDIT - ili ipak ne. SMS s podacima o potrosnji stigao je s kojih 10 minuta zakasnjenja, na portalu 0 bodova.
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park

Zadnje izmijenjeno od: Corporal Clegg. 26.01.2012. u 14:11.
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 14:11   #20
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Mozda su zaposlili nekog ko je vodio taj sustav u tele2
Router je online   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 14:57   #21
MarkTypeS
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Na žalost je i mene ovo što ste naveli poprilično razočaralo jer smo mi kao firma korisnici od još od 099 mreže kada si signal morao na žgance loviti. Cijene uređaja su rapidno skočile, tarife su blaga katastrofa, produženje ugovora se može obaviti 3 mjeseca prije isteka, a ne 6 kao do sada, sa bodovima se više ne može ići u minus i tako... Još uvijek smo na njihovoj mreži jer smo vezani ugovorima, ali ako se ne poprave mogli bi se lagano prebaciti kada isteknu
MarkTypeS je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 15:36   #22
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,745
I ja razmišljam da se prebacim na VIP, nije T-Mobile više ono što je nekad bio. Sad su blago u panici što gube zaradu a ne vide da gube korisnike. Bezveznjaci. Umjesto da spuste cijene, oni ih fino dižu i sami sebi režu granu na kojoj sjede...
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 16:24   #23
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
I ja razmišljam da se prebacim na VIP, nije T-Mobile više ono što je nekad bio. Sad su blago u panici što gube zaradu a ne vide da gube korisnike. Bezveznjaci. Umjesto da spuste cijene, oni ih fino dižu i sami sebi režu granu na kojoj sjede...
Je, samo pogledaj gluposti i zamke kod novih vip tarifa na pretplatu (imam i 98 i 91 pretplate preko 10 godina, pa pratim ludosti koje rade s tarifama), tipa Bez limita 200 - imaš 1000min prema drugim mrežama, ali prema samo 1 mreži koju odabereš, ne prema svima. Dok u tmobileu u bilo kojoj tarifi gdje imaš nekakav broj minuta uključen u pretplatu, možeš to potrošiti prema bilo kojoj mreži u hr. I tako, ima još gluposti koje rade, mada, ruku na srce, svi oni rade neke takve namjerne fore pisane sitnim slovima, ali u svojim tarifama tmobile najmanje.
Ovi zadnji potezi s ukidanjem +cluba za popust na mobitele, nabijanjem cijena uređaja, i ostalo, su mene nagnali da razmislim nakon 12 godina o prelasku na neku drugu mrežu, ali s obzirom da mi je mob sastavni dio posla, nemam baš neku pametniju alternativu, a zovem u sve mreže i moram imati pretplatu jer ne mogu ovisiti o bonovima i doplaćivanju. Tako da dok su još tarife takve kakve jesu, ostajem, do kada, ko zna....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 10:24   #24
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
OT: te VIP-ove nove tarife su stvarno koma. Ja sam sretan da još uvijek imam ukinutu 'Sve za posao' tarifu u kojoj imam uključene besplatne minute prema SVIM mrežama, 200 besplatnih sms-ova i besplatnu 1Gb podataka. Mene čudi da su tamo toliko neinventivni i nude samo 2 vrste tarifa. Vani imaš mali milijun raznih tarifa pa odabereš koja ti najviše odgovara. U Njemačkoj čak imaš i specijalizirane stranice koje ti savjetuju koju tarifu odabrati i kod kojeg providera u ovisnosti o tvojim potrebama (zoveš puno izvan zemlje, hoćeš puno sms-ova, puno interneta,...).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 10:31   #25
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Opet kokos o "iskustvu" kako je vani

Ne, vani većinom nema "mali miljon" tarifa. Dapače. Svaki operater koji drži do sebe pokušava imati što manje različitih tarifa čisto da ne dolazi do pomutnje medju korisničkom bazom! Realno operateru ne treba više od 2, 3 tarife i onda unutar njih ovisno o potrošnji dalje skalirati!
  Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 10:41   #26
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
I super im radi taj portal.

Pokušam aktivirati e-račun opciju:

Citiraj:
Došlo je do greške prilikom spremanja izmjena za uslugu Nositelj EXTRA obitelj L (38598XXXXXXX).
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 15:43   #27
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Opet kokos o "iskustvu" kako je vani

Ne, vani većinom nema "mali miljon" tarifa. Dapače. Svaki operater koji drži do sebe pokušava imati što manje različitih tarifa čisto da ne dolazi do pomutnje medju korisničkom bazom! Realno operateru ne treba više od 2, 3 tarife i onda unutar njih ovisno o potrošnji dalje skalirati!
Ako ne znaš šta pričaš, informiraj se prvo. Samo na prva 4 taba sam nabrojio 25 tarifa.
http://www.t-mobile.de/tarifuebersic...00#grp=0&dev=0
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 16:41   #28
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako ne znaš šta pričaš, informiraj se prvo. Samo na prva 4 taba sam nabrojio 25 tarifa.
http://www.t-mobile.de/tarifuebersic...00#grp=0&dev=0
Čovječe pa jel ti vidiš te cijene???
20 eura mj.tarifa, 'velikodušnih' 30 minuta u cijeni, nakon 30 minuta 0.29€ minuta. To je baš superpovoljna tarifa A koliko vidim u sve i jednoj u ta prva 4 taba je minuta razgovora 0.29€, što je više nego u ijednoj tarifi kod nas kod tmobilea i vip-a. Da ne spominjem sms od nemalih 0.19€
Pa ja plaćam 110-120kn mjesečno tarifu sa pazi, 300 minuta prema svim mrežama, ne 30, ne 120, kao u tim 'vrhunskim' njemačkim tarifama, nego 300 minuta, sa uključenih 512mb interneta u tarifu i 100 sms poruka. Pa daj mi nađi eto u tih 12 tarifa iz tih tabova tako povoljnu tarifu, da košta 15€ i da daje sve što sam ti nabrojao. Nećeš

Ne kužim zaluđenost tvoju tarifama i pretplatama vani, kad su vani, konkretno u Austriji, Njemačkoj i Švicarskoj (u tim zemljama imam masu rodbine i prijatelja pa pratim situaciju) još gore i još skuplje i nepovoljnije. A linkao sam ti i koliko, 3-4 švicarske pretplate nekidan, ne znam jel u ovoj temi ili drugoj, pa vidi da je tamo još gora situacija....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 19:31   #29
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako ne znaš šta pričaš, informiraj se prvo. Samo na prva 4 taba sam nabrojio 25 tarifa.
http://www.t-mobile.de/tarifuebersic...00#grp=0&dev=0
Za razliku od tebe znam kako se kreću stvari od Portugala preko Estonije do Turske! Tako da molim te, ne pretjerivati!
  Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 16:41   #30
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Talin majka

Uglavnom,prekinut ću ugovor s T-Scumom,platit penale na telefon i amen. U Bonkasa(da,znam da su ista firma) dobim za 120kn ono šta prosječno plačam 400 ovima....i još više.....s time da uključenja u pozive nema a obrač. jedinica je....sekundaaaa....e sad kažu al nije pretplata.....generalno gledajući,isti mi stojko dal pretplatu platio na kiosku Duhana ili u T-Com centru.... 40€ u pađe svaki mjesec i viola kompanijo....
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na