Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2011., 01:26   #61
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,680
Neven te dobro navodio Bitno da sve šljaka i da recovery radi kako treba. Uživaj, čitaj i informiraj se ako nisi siguran i radije pitaj pa pričekaj dan-dva na odgovor nego da radiš nešto za što nisi siguran kako ide. Uštedit ćeš si živce
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2011., 12:17   #62
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,102
Koliko je sigurno da ću moć unrootat mobitel ako ga nedaj bože moram jednog dana nosit na reklamaciju? O kakvom kvaru bi bilo rijeć da ga nemogu uopće unrootat i kolike su šanse da se takav kvar dogodi?
Stvarno me strah rootat mobitel, tek sam ga dobio, ali bi volio izvuć maksimum iz njega kad već postoji mogućnost.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2011., 12:27   #63
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 974
Ako ne možeš unrootat mobitel onda vjerojatno više ništa na njemu ne radi pa se neće ni vidjeti da je rootan.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2011., 12:36   #64
n E v E n
Premium
Moj komp
 
n E v E n's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: At Home
Postovi: 208
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Koliko je sigurno da ću moć unrootat mobitel ako ga nedaj bože moram jednog dana nosit na reklamaciju? O kakvom kvaru bi bilo rijeć da ga nemogu uopće unrootat i kolike su šanse da se takav kvar dogodi?
Stvarno me strah rootat mobitel, tek sam ga dobio, ali bi volio izvuć maksimum iz njega kad već postoji mogućnost.

Svakoga je napočetku strah, ali kad jednom krenes nema stajanja . Šalu na stranu, UVIJEK mozes vratit STOCK ROM ilti UNROOT.

Postupaka za UNROOT ima koliko hoces, XLR ti je vec sve napisao na cafe.mobile.hr forum, na tebi je samo da procitas. Ali ako si lijen traziti eto LINK

A o kakvom kvaru bi bilo da ga ne mozes unroot-ati, po mojem misljenju jedino ako ga ne mozes vise nikako upaliti.

Cak da ti se i USB Brick dogodi vec postoji rijesenje i za to IAKO ti telefon nije S-OFF. (ovo je copy paste sa xda-developers.com

1.
If you're rooted, download a terminal emulator (like Better Terminal), and type the following into it:

Code:
su
cat /dev/mtd/mtd0 > /sdcard/misc.img



2.
You can move both mtd0.img and flash_image by putting it on your sdcard, and issueing the following command in a terminal emulator:



'cat /sdcard/flash_image > /data/flash_image'

'cat /sdcard/mtd0.img > /data/mtd0.img'



You might have to do 'chmod u+x /data/flash_image' before you run the commands (or chmod 755 /data/flash_image)


Eto, nadam se da te nisam preplasio, iako se moze sjeba....i mobitel i ako nisi imalo hrabar nastaviti/pokusati popraviti mobitel onda niti nemoj raditi sve ovo jer kad ga zeznes nista od root-a i ostalih "pogodnosti" nece imati smisla jer ces imati lijepi Desire koji moze posluziti psu kao igračka.
__________________
everybody lie!
n E v E n je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2011., 12:38   #65
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
To sto ovlasteni serviseri imaju posla preko glave, i nemaju vremena zezati se sa svakim mobitelom ponaosob, ne znaci da se ne moze vidjeti na svakom mobitelu da li je nedopusteno modificiran.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 14:17   #66
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,102
Ok nagovorili ste me.
Mobitel uspješno rootan. Mačji kašalj, nije moglo bit lakše.

Hvala na odgovorima.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2011., 18:35   #67
z1010
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: HRVATSKA
Postovi: 1
savjet?

cijeli zivot koristio nokiu, sad sam si kupio htc desire hd.interesira me da netko napise sta se konkretno dobija sa rootanjem, ima li to neke velike svrhe.a naravno i straha da nesto ne pokvarim ,pa budem imao ciglu a ne mob.
z1010 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2011., 19:04   #68
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,923
Citiraj:
Autor z1010 Pregled postova
cijeli zivot koristio nokiu, sad sam si kupio htc desire hd.interesira me da netko napise sta se konkretno dobija sa rootanjem, ima li to neke velike svrhe.a naravno i straha da nesto ne pokvarim ,pa budem imao ciglu a ne mob.
Root dozvoljava kompletno mijenjanje software-a na njemu sto je po meni velika prednost jer nakon stavljanja rom-ova kojeg su znalci izbrusili kako treba, tek tada dobijes telefon kojeg si ustvari zelio ispocetka.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2011., 12:54   #69
n E v E n
Premium
Moj komp
 
n E v E n's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: At Home
Postovi: 208
USB Brick

Pozdrav ekipa,

Pitanje ide svim onima koji znaju rijesiti problem sa USB Brick, jednostavno ne razumijem upute koje su napisane na xda-developers.com


1. If you're rooted, download a terminal emulator (like Better Terminal), and type the following into it:

Code:
su
cat /dev/mtd/mtd0 > /sdcard/misc.img


2.
You can move both mtd0.img and flash_image by putting it on your sdcard, and issueing the following command in a terminal emulator:



'cat /sdcard/flash_image > /data/flash_image'

'cat /sdcard/mtd0.img > /data/mtd0.img'



You might have to do 'chmod u+x /data/flash_image' before you run the commands (or chmod 755 /data/flash_image)


Moje pitanje je OD KUDA DA SKINEM/KOPIRAM "FLASH_IMAGE"

Eto,

Hvala svima na odgovorima.
__________________
everybody lie!
n E v E n je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2011., 12:59   #70
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ja sam od jučer ponosni korisnik HTC Desire-a, nakon 12 godina korištenja isključivo Nokia telefona, uskoro ću imati pregršt pitanja. trenutno još formiram bateriju
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2011., 21:00   #71
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,680
Citiraj:
Autor n E v E n Pregled postova
Pozdrav ekipa,

Pitanje ide svim onima koji znaju rijesiti problem sa USB Brick, jednostavno ne razumijem upute koje su napisane na xda-developers.com
Nemaš S-OFF?

Ako imaš, sve što trebaš napraviti je u fastbootu upisati:
fastboot oem enableqxdm 0
fastboot oem eraseconfig

ps: flash_image ti je u attachmentu originalnog posta
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2011., 21:11   #72
n E v E n
Premium
Moj komp
 
n E v E n's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: At Home
Postovi: 208
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nemaš S-OFF?

Ako imaš, sve što trebaš napraviti je u fastbootu upisati:
fastboot oem enableqxdm 0
fastboot oem eraseconfig

ps: flash_image ti je u attachmentu originalnog posta

Nisam jos toliko hrabar da naprvaim S-OFF, a vezano za flash_image nisam znao da mogu koristiti tuđi flash_image.

Hvala na odgovoru.

Kad vec pisem o USB_Brick, to se dogadja samo ako radim nandroid backup/restore, ustvari restore krivo zapise nesto na nand particiju i onda se dogodi sranje? jesam u pravu?
__________________
everybody lie!
n E v E n je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2011., 21:48   #73
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,680
Zapravo je razlog bricka nekako mutan, ili ja još nisam našao gdje piše konkretan i točan način kako do njega dođe. Potvrđeno je da ga uzrokuje restoranje AmonRa nandroida preko CWM konzole i vice versa. Također, ako mountaš SD iz recoveryja, preporuka je rebootati recovery prije restoranja nandroida ili flešanja. Mene je zeznulo ovo drugo, iz recoveryja sam mountao SD, nešto kopirao na karticu, unmountao i drito nakon toga radio nand i flešao. Nešto od toga je napravilo darmar...

Malo više info:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=691187

S-OFF stvarno ima previše prednosti naspram rizika i do danas je taj postupak vrlo ispoliran i siguran ukoliko se pridržavaš uputa. Jedna od prednosti je i unbrick u dva koraka
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 08:39   #74
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Evo mojih prvih pitanja glede Desire-a

1. Hoće li se nakon nekoliko ciklusa pražnjenja i punjenja 8-12h, život baterije povećati?
Naime, sa punjača sam ga skinuo prekjučer (utorak) u 16:00, a danas ujutro u 7:30, baterija je na 2%. OK, tlačio sam ga prebacivanjem kontakata, isprobavao aplikacije, i Wi-Fi je bio uključen 10-tak sati. i bilo je poprilično SMS-ova i razgovora. No, mogu li očekivati još kakav porast vremena nakon što ga opet napunim i ispraznim nekoliko puta?

2. Skinuo sam aplikaciju Overcharged. koliko je ona pouzdana/točna što se postotka tiče? ima li koja bolja aplikacija?

Budući sam tek počeo koristiti Android telefon, nisam još sasma upoznati sa terminologijama, no ako sam dobro shvatio, rootanje je bezopasno, ali flešanje romova ako prođe krivo, može bit sranja, jel? I garancija ne vrijedi ako je mob rootan ili samo ako je krivo flešan?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 08:47   #75
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,267
1. teško
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 09:27   #76
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
1. Sa obzirom na stock ROM, baterija ti je i dobro izdržala.
Teško da češ dobiti ikakav porast battery lifea na tom ROMu

2. Nikad ćuo. Što točno tražiš od te aplikacije?

Root je bezopasan, , flash ROMa je bezopasan ako imaš imalo soli u glavi i napraviš backup pomoću recoverya. Taj backup je identična preslika sustava u vrijeme kad je backup rađen - kao što napraviš sa Acronisom na Windowsima, tako se napravi i sa Androidom.

Garancija ne vrijedi ako skuže da je rootan, fora je u tome što ga možeš un-rootat.
Makar ne znam uopće zašto bi ga nosio na reklamaciju jer tu stvarno jako malo toga može poći po krivu i vrlo su male šanse da pođe.
I da mobitelu krepa baterija usred flashanja novog ROMa, samo ga napuniš, upališ u recoveryu i vratiš backup image kakav je bio prije flashanja.

Naravno pošto si novi u Androidu da ti je sve to nepoznato i vjerovatno ne baš posebno privlačno, sigurno još nisi sklon takvim egzibicijama poput rootanja i flashanja.

Tako da je i moja preporuka da ne ideš u te vode dok se ne upoznaš puno više sa Androidom i pročitaš još štiva o dotičnom.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 10:48   #77
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Za sada ga neću rootati ni flešati romovima. no, volio bi kad bi baterija barem 3 dana izdržala nisam navikao puniti mobitel više od jednom tjedno budem se ja sa njime igrao još neko vrijeme. Ovako i onako sam na GSMAreni pročitao da će HTC kroz mjesec dva početi dozvoljavati da se brlja po mobitelu

http://www.gsmarena.com/htc_starts_u...-news-2871.php
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 12:48   #78
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,680
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ovako i onako sam na GSMAreni pročitao da će HTC kroz mjesec dva početi dozvoljavati da se brlja po mobitelu
3 dana će ti trajati ako ga niti ne pogledaš. Welcome to the real smartphone world

Oni članci ti se ne odnose na stari Desire koji je odavno već 'razbijen' tako da možeš već sada petljati po svim vitalnim dijelovima.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 22:38   #79
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,519
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Za sada ga neću rootati ni flešati romovima. no, volio bi kad bi baterija barem 3 dana izdržala
Desire ce ti izdrzati barem 3 dana kad ga napunis i ostavis u ladici i zaboravis na njega... pogotovo na stock ROM-u. Na nekom od optimiziranih ROM-ova, tipa Oxygena kojeg ja koristim, mozes uz normalno koristenje i 24/7 Data konekciju izdrzat dan i pol do 2... cirka... pod normalno mislim cca pol sata poziva, 4-5 poruka, Gmail push, nesto drkaranja po mobu kad ti je dosadno...

Zadnje izmijenjeno od: perich. 14.07.2011. u 22:45.
perich je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 23:01   #80
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bit će meni dobar i stock ROM dok malo ne proučim sve to. Meni je to sve novo i čini mi se ko špansko selo.
A malo sam zatamnio ekran, pobio neke servise koji mi ne trebaju (prema nekim uputama sa XDA Developers foruma) pa ćemo vidjeti.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 23:17   #81
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,519
Tako je, drz se stock roma dok malo ne naucis (iako ce te vjerojatno zasvrbit flashanje nakon 2 dana provedena na XDA, tak je bar meni bilo)...
perich je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2011., 11:49   #82
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,519
Evo danas tijekom dana ide novi Oxygen gore... al sve od pocetka.. i S-OFF i novi HBOOT, format kartice, kompletan wipe... premam se na to vec valjda mjesec dana a nikak da nadjem vremena i volje to sve odradit... moram ga napunit, poskidat sve tutoriale sa XDA i u napad...
perich je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2011., 17:04   #83
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Pošto planiram uskoro nabaviti HTC Desire veoma povoljno, zanimaju me samo dojmovi korisika što se tiče baterije. Da li je istina da da se baterija mora puniti svaki dan? Može li se to razvući na dva dana gašenjem svih onih servisa navedenih u prethodnim postovima? I,treće da li je tko od vlasnika dotičnog mobitela isprobao ovu Mugenovu bateriju od 3200 mAh? Razmišlja čak i o kupnji navedene baterije pošto koiko vidim po testovima stvarno značajno produljuje rad s mobitelom
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2011., 17:47   #84
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,524
Gašenjem servisa u memoriji nećete puno napraviti što se tiče trajanja baterije.

Ono što vam može produžiti vijek baterije pri stock romu je smanjenje svjetline ekrana, isključivanje wifi, 3g mreža i gpsa i da nedrkate puno po mobu, no onda to i nije neki smartphone.

S rootanim mobitelom je druga priča. U, primjerice AOSP romovima je puno sranja izbačeno, stavljeni su custom kerneli, nema Sensa koji također ždere puno resursa, tu je underclockanje i sl.

Mislim da nema roma na XDA developers koji nisam isprobao (mnoge i po nekoliko puta - proteklih mjeseci sam po tjedan dana isprobavao po jedan ROM ), najboljima što se tiče trajanja baterije pokazali su se Oxygen i Amethist, 3 dana bez beda nakon što jednom podesiš ROM.

Većina ROMOova su puni bugova i problema, ima jedno 7-8 stabilnih ROMova koje se isplati probat i to je to.

Tko god ima volje poigrati se s mobom, ovo je početna stanica:
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=628
Osobito Noob proof everything Desire guide.

Ako ja silnim flashanjima nisam brickao mob, nećete sigurno ni vi
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2011., 18:21   #85
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Gašenjem servisa u memoriji nećete puno napraviti što se tiče trajanja baterije.

Ono što vam može produžiti vijek baterije pri stock romu je smanjenje svjetline ekrana, isključivanje wifi, 3g mreža i gpsa i da nedrkate puno po mobu, no onda to i nije neki smartphone.

S rootanim mobitelom je druga priča. U, primjerice AOSP romovima je puno sranja izbačeno, stavljeni su custom kerneli, nema Sensa koji također ždere puno resursa, tu je underclockanje i sl.

Mislim da nema roma na XDA developers koji nisam isprobao (mnoge i po nekoliko puta - proteklih mjeseci sam po tjedan dana isprobavao po jedan ROM ), najboljima što se tiče trajanja baterije pokazali su se Oxygen i Amethist, 3 dana bez beda nakon što jednom podesiš ROM.

Većina ROMOova su puni bugova i problema, ima jedno 7-8 stabilnih ROMova koje se isplati probat i to je to.

Tko god ima volje poigrati se s mobom, ovo je početna stanica:
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=628
Osobito Noob proof everything Desire guide.

Ako ja silnim flashanjima nisam brickao mob, nećete sigurno ni vi
Ok,to me već veseli, mislim da ću onda sigurno flashati ROM
ako bude zapelo,budem tražio pomoć. Ma meni je najbitnije kad ga jednom cutomiziram kako treba, da radi bez problema i da baterija traje pošto ne namjeravvam onda više prčkati po njemu
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2011., 20:03   #86
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,524
Na oxygenu sam bateriju punio treci dan. 1h surfanja dnevno, pol sata razgovora, par porukica, malo igranja, sat vremena glazbe sa slusalicama. Wifi ukljucen cijelo vrijeme, 3g i gps iskljuceni, brightness na 40%. Gps prilicno zdere bateriju. Kao I upaljen ekran. Sad isprobavam neki sense 2.1 + 3.0 rom, bateriju s njim punim svaki dan, a koristim mob jednako. Sa svakim romom prva stavka potrosnje baterije bio je display. Sto manje prckanja, to trajnija baterija.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2011., 01:03   #87
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Jel neko probao temp root ili da idem citat sve o normalnom rutanju?
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2011., 11:32   #88
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,680
Citiraj:
Autor DiTech Pregled postova
Jel neko probao temp root ili da idem citat sve o normalnom rutanju?
Zašto temprootati kada se permroot danas svodi na youtube video od 5min i 15min slobodnog vremena?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2011., 14:55   #89
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
eto, da se pohvalim glede svog Desirea. ubio sam onaj Backround data, Wi-Fi palim i gasim samo po potrebi, smanjio sam svjetlinu na nekih 35%, preko noći stavljam ga u Airplane mod i izdržala baterija puna 3 dana.
Inače ne surfam ali poprilično razgovaram, pola sata dnevno u prosjeku, SMS jedno 10tak komada. Gledam po netu da to uopće nije loše na stock ROM-u i na običnoj bateriji.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2011., 01:18   #90
golfw12
Premium
Moj komp
 
golfw12's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 424
@mod:smijem postat ovdje problem ili moram napravit posebnu temu?
trebam pomoć androidovaca,
dobio sam htc desire (vipov) na korištenje od kolegice na par dana,
i normalno kad klikam po glupostima, stisnio sam neki check for update za android i nadogradio te potom skonto da mi wifi javlja error kad ga oš upalit(nepomaže wefi app, ni app cleaner kad kaže da nema šta očistit), a ostalo sve (valda) radi, strah me klikat po programima da još nešt zeznem ,dok se trenutno opskrbljujem podacima za popravak tog čuda imam par noobovskih pitanja
1.ako radim downgrade sa trenutno 2.29.405.5 mislim da je taj, na neki 2.10.xxx.x gdje sve funkcionira jel ostaju podaci na telefonu (slike,kontakti,poruke,pjesme) ili moram bekap radit ,ako da s čime
2.neki korisni tip vezan za ovaj problem ili sam postupak vraćanja softvera nazad
zahvaljujem na pomoči
__________________



CPU: AMD Ryzen 5 PRO 4650G@3.7GHz@ CM Hyper 212X

MBO: Gigabyte B450 AORUS PRO

RAM: 2 x 8 GB DDR4 3200Mhz CL16 Kingston HyperX Predator RGB

GPU: Radeon Onboard Graphics

SSD: Samsung 1Tb, NVMe

HDD: Seagate 1TB, Sata III

PSU: Corsair RM650X 650W

CASE: Phanteks ECLIPSE P400

MONITOR: AOC 24G2U @ 144HZ

MOUSE: Logitech MX518 Batman Edition

KEYBOARD: Logitech K200

PERIPHERY: RAZER Goliathus Control Alpha

OS: Windows 10 Home x64

PRINTER: HP LaserJet Pro M12w

CONNECT: T-Com VDSL 30/6 Mb Flat




CPU: Intel® Core™ i5-8250U@1.6GHz

RAM: 2 x 8 GB DDR4 2400Mhz

GPU: Intel® UHD Graphics 620

HDD: 256 GB M.2 SSD

PSU: HP 90W

LCD: 1.920 x 1.080 FHD-Display SVA

OS: Windows 10 Home x64

golfw12 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na