Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 01.12.2019., 15:18   #3241
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Mislim da su išli na sve ili ništa, lcl danas igra za 3 mj. u poretku.

Inace rb opet ima problema sa zagrijavanjem žutih guma, od pocetka do kraja sez. rastežu isti problem
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 01.12.2019., 15:36   #3242
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Hjoj ovi ferkani, išli na dvostruki boks da pokažu kak i oni mogu kao i merc to obaviti kako spada...NE


Vet 7 sec mjenjali stražnju lijevu mislim
__________________
Gigi1 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.12.2019., 16:11   #3243
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Je li tko brojao ove Red Bullove proljeve kako im stalno nesto ne valja, ali bez problema sve prestizu? 🤮


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 01.12.2019., 16:16   #3244
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Vett padaju dijelovi s bolida, eno ga albon umalo poginuo ))
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 01.12.2019., 16:43   #3245
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Neko je prognozirao Bottaru na podiju. Svaka čast

A Sainz spalio gume i ništa od boda. Šteta.

Ipak bod za Sainza. 6.mjesto u poretku. Majstoreeeeeeeee. Nismo gledali bitku Sainza sa Renolima

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 01.12.2019. u 16:51.
Brko je offline  
Staro 01.12.2019., 16:52   #3246
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Bottara danas dobro odvozio, bio bi na postolju da su ranije omogucili drs.

Albonu rb ukakao taktiku, trebali su ostati dulje vani u prvom stintu na zutim gumama, nije bilo potrebe ici u boks za vet koji je bio primoran jer je bio na crvenima.

Merc nedodirljiv danas, ako se pokaže da je lcl bolid ilegalan to ce zapravo biti potvrda za ono što merc i rb neko vrijeme trube

Bravo za sainza, rekao bi best of the rest u vozackom smislu.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 01.12.2019., 16:57   #3247
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel to Maxu crko bolid prilikom donutiranja? Vidim da je na klocnama.
Brko je offline  
Staro 01.12.2019., 17:00   #3248
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Sva tri su na klocnama.

Lando se rasplakao, nekako mi se ovogodišnji mcl uvlaci pod kožu, oba dva vozaca su bas dobri momci, razlika dan i noć naspram alonso mcl ere(bar meni).
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 01.12.2019. u 17:05.
Gigi1 je offline  
Staro 01.12.2019., 17:15   #3249
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Lando se rasplakao, nekako mi se ovogodišnji mcl uvlaci pod kožu, oba dva vozaca su bas dobri momci, razlika dan i noć naspram alonso mcl ere(bar meni).
Svakako. Dobra su ekipa i totalno cool momci i veliki radnici.
Brko je offline  
Staro 01.12.2019., 19:51   #3250
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Zanimljivost iz danasnje utrke je bilo da su se dosta preticali i to bez DRSa, prvih 18 krugova nisu imali DRS a bilo je sasvim dosta akcije od 7-12 mjesta, naravno mi to na standarndom prijenosu nismo mogli vidjeti jer je to bilo u sredini poretka a reziser je iz nekog razloga po ko zna koji put ove godine konstanto pratio prvu trojicu di je sve bilo vise manje rjeseo nakon 3-4 kruga .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.12.2019., 20:41   #3251
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Zaspao na pola utrke od dosade, vidim da se nije ništa bitno promjenilo do kraja.


Inače Ferrari dobio 50k € kazne za to što su krivo rekli količinu goriva u Leclercovom bolidu. Imao je 5kg više od onog prijavljenog FIAi.
(to nema nikakve veze sa fuel flowom , netko je u Ferrariju ili krivo napisao ili krivo izmjerio količinu goriva koji su stavili)
draksa je offline  
Staro 01.12.2019., 21:08   #3252
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Opet Brkina teza drzi vodu da je Matija htio sjebati Leclerca 😁 Ali sjebao momcad po dzepu.😊

Sad ce netko reci, vi ste ludi.

A ja kazem, Mađarska 2007. Massi zaboravljeno u sred kvalifikacija natociti gorivo. Guess what? Utrka sjebana, jos jedan kvar u Monzi i sve karte na Kimija.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 01.12.2019., 21:44   #3253
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Evo onako malo presjek sezone po momčadima:

MERCEDES:

Hamilton ove godine bulletproof. Bulletproof vozač u bulletproof bolidu, to je jednostavno nepobjediva kombinacija, tko god da je bio na kontra strani jednostavno nije imao šanse. Ako se izuzme Njemačka gdje je završio 9., velikom krivnjom i boksa koji ga je držao 74 sekunde i gdje je vozio sa velikom temperaturom, najlošija utrka je bila Austrija koja je opet više do bolida nego njega.
Na kraju, 21 utrka, 11 pobjeda, ostale utrke sve završene i u svima osvojeni bodovi. Ništa za reći odim kapa dolje.
Bottas nije v2.0 nego isti stari Bottara koji se malo trgnuo i napravio odmak od katastrofalne lanjske sezone pa je ugrabio 4 pobjede te kako tako nije dao da prvenstvo završi 5 utrka prije kraja, što je odličan rezultat za njega. Može ga se nazvati vodonošom, no skoro svi sa grida protiv ovakvog Hamiltona u istoj momčadi bi bio puki promatrač... naglasak na SKORO SVI


FERRARI:

Leclerc
u svojoj prvoj sezoni pokazao i više nego što se mislilo i očekivalo. Na početku sezone sam rekao da će na kraju pobjediti Vettela ako i malo momčad bude poštena prema njemu. Na kraju sezone, uz to da je u prvih 12 utrka svaka strategija išla na ruku Vettelu (do Belgije), držao se odlično. Na kraju priče, 7 pole positiona i 2 pobjede naspram 2 pole positiona i 1 pobjede Vettela. Suma sumarum: 264 v 240 za Leclerca. Lagana metla.
Vettel iz loše 2017 u goru 2018 pa u najgoru 2019, konstantan pad prvog vozača Ferrarija kojeg po drugi puta u karijeri našutava mlađi kolega-početnik u toj momčadi (2014 Ricciardo u Red Bullu). Pokazao znakove života nakon Monze, pobjeda i par dobrih vožnji, ali brzo opet se vratio rutini pogrešaka nakon Mexica. Najveće vozačko razočarenje u ovoj godini, obzirom na plaću, status i renome momčadi za koju vozi. Koferi su mu spakirani, 2020 je definitivno zadnja sezona koju vozi za Ferrari, na veselje velike većine Crvenih navijača.


RED BULL:

Verstappen izuzetno dobar, na granici sa fantastičnim. Vrlo veliko sazrijevanje u odnosu na lani. Izbalansirao je agresiju i svjesnost situacije. Istina da je imao par rookie pogrešaka, ali iskoristio je uglavnom sve što mu je ponuđeno. Malo jož da pripazi na jezičinu i na godinu je potpuni vozač i super-kalibar. Završio sezonu ispred Ferrari vozača u generalno 3. bolidu po snazi, što je odličan rezultat. Za 2020 sve ovisi hoće li Honda napraviti još jedan korak naprijed i Newey još bolju šasiju. Bilo bi dobro da se potuku sa Mečkom.
Albon je opravdao mjesto u Red Bull za iduću sezonu. Istina, 3 boda je kraći od Gaslyja na kraju ali je imao manje utrka u jačem Red Bull autu. Za rookie-a, izuzetan te po meni definitivno Rookie of the year. Maxu ne može ništa, ali od početka sezone može biti izuzetan wingman u mogućem pohodu na naslove.


MCLAREN:

Sainz Jr.
izuzetan radnik. Moto "šutim i radim" mu je i donijelo 6. mjesto ( i Red Bullove križaljke), ali doći na prag od 100 bodova sam, ako se uzme da je Alonso u 4 sezone ranije imao 100 i kusur, svakako pokazuje da je Sainz odličan leader momčadi a i da je Seidel te razvojni tim McLarena napravio izuzetan posao ove godine. Best of the rest u WCC i 6. mjesto u WDC je nešto što ni najoptimističniji navijači na početku sezone nisu očekivali, pogotovo ne nakon prve 3 utrke sa par bodova (me included).
Norris je fin momak, nije klasa Sainza ali dobro vozi, odlično surađuje i za mladog momka rookie-a odradio dobar posao. Možda malo ustrašen u dvobojima, ne zna se braniti baš dobro, ali vremenom će svladati. Više pokazao nego Vandoorne kroz 2 godine.


RENAULT:

Ricciardo
može jedino biti sretan sa plaćom. Red Bull je dan i noć razlika naspram ove kante od bolida čiji motor jedini bolje rade kod kupca nego doma. Šteta da je otišao u Renault, možda bi mu bolje bilo da je prihvatio ponudu McLarena, no eto. Nekoliko pogrešaka, ali obzirom na bolid, dobro je i prošao.
Hulkenberg dosta mlako i nikako. E sad je li to zbog toga što je znao da nagodinu nema više F1 pa je sve pustio ili nije mogao/znao više, tko zna. Isto kao i "tko zna" što je on mogao biti da je bio negdje drugdje. Sretno mu bilo u daljnjem životu. Ne mogu reći da će mi faliti jer nekako smatram da Ocon ipak više zaslužuje biti na gridu nego Nico.


TORO ROSSO:

Gasly
je bolji dojam ostavio lani u Toro Rosso-u nego ove godine u Red Bullu pa u Toro Rosso-u. Možda je i ovu sezonu trebao početi ovdje a ne u A timu, da se još malo iskali. Stao je u prevelike cipele. Odradio je dobro Brazil, ali u Brazil je bio Hondi dar s neba pa silom prilika završio drugi. No jedna lasta ne čini proljeće nažalost. Nagodinu je opet tu pa mu je dobra šansa da se pokaže i opet izbori za A tim za 2021 kad se doagađju velike tektonske promjene gdje bi Toto mogao pozvati Maxa u Mečku ako Ham obuče crveno odijelo.
Kvyat u odnosu na mogućnosti svoje i mogućnosti bolida vrlo dobar. Od Albona bi izgubio, ali Gaslya bi vjerojatno dobio da su od početka vozili skupa. I on će imati isto motiva za dokazati se i izboriti za mjesto u A timu, tako da nas očekuje fini fajt unutar Toro Rossa.


RACING POINT:

Perez
u skladu s mogućnostima, vrlo dobra sezona za njega. Završio u top 10 vozača u WDC-u i deklasirao sina od gazde.
Stroll. Samo ću reći "da ti tata nije gazda, k***c moj bi ti vozio F1 bolid".


ALFA ROMEO:

Raikkonen
stari lisac koji vozi iz gušta i još uvijek ima soka u sebi. Istina sve manje, ali nije da mu smetaju godine. Također kao i Perez, obzirom na stanje, dobro je. Moglo je bolje, ali kad se vidi gdje mu je duplo mlađi kolega završio, nema prigovora.
Giovinazzi je isto rookie ali za razliku od decentnog Norrisa i odličnog Albona, ne baš neka kvaliteta. Malo se digao u zadnjoj trećini sezone, a ugovor iskamčio jer je Ferrarijevo dijete pa eto, nek dete vozi. Da ima boljih opcija, ima, ali eto...


HAAS:

Magnussen
je novi Hulkenberg. Ironično, čovjek kojeg je sprdao, završit će kao i on. 100 i kusur nastupa, jedan podij i to je to. Obzirom na Haas tim koji se izgubio negdje tamo pri početku euro-turneje, tu i tamo je nešto iskamčio. Mršavo ali prolazna ocijena.
Grosjean će dobiti istu opasku kao i Stroll, samo kod njega nije tata, ali netko je. Nazvat ću Gene Haasa da ga pitam ko ovog konja financira da mu daje JOŠ JEDNU šansu da gnjoji po stazi godinu dana.


WILLIAMS:

Kubica
se nikada nije trebao ni vratiti. Iako sam se veselio njegovom povratku, bilo je to uzalud. Claire napunila proračun malo njegovim sponzorim i to je to. Loše. Slučajan bod i u bodovima ubio kolegu koji je 2 koplja ispred njega. Sretno mu bilo u mirovini ili gdje već.
Russell nije imao sreće da osvoji taj bod kao Robi, ali je pokazao da je vozač na kojeg ozbiljno se računa idućih godina. Valjda se i Claire bude trgnula pa da se konačno napravi bolid kak se spada. 2014 su bili 3. a sad su rock bottom sa najjačim motorom na gridu. Vratimo se na Đorđa. Russell svakako zaslužuje šansu u boljem bolidu i vidim ga kao nasljednika Bottare. Recimo uz Maxa u Mečki 2021.


To je to. Bila je dobra sezona. Dobra po pitanju određenih utrka, dosadna po predvidljivosti. Sve u svemu moglo je bolje, ali moglo je i gore.

E sad treba čekat 100 dana do nove sezone u kojoj ne vjerujem da će se ištra drastično promjeniti.

I hvala svima na raspravama, bilo je super Neću još lockati, nek bude tema do nove godine, pa dajte još komentara
Brko je offline  
Staro 01.12.2019., 22:00   #3254
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Brko, odlican rezime sezone! 👍

Za Grosjeana sam se bas glasno nasmijao 😂


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 01.12.2019., 22:06   #3255
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
rb.

Ovo mišljenje nema veze sa brazilom, i ranije sam takvog mišljenja, mislim da sam i imao par upisa toga ovdje.
-->
Slažem se sa svime Brko, fin rezime

Jedino za francuzića, mislim da je bolji vozac i od albona i od torpeda, ali(veliko ali)u glavi je ocito bio pre slab da bi napravio takav korak tr--->rb.

Ovo mišljenje nema veze sa brazilom, i ranije sam takvog mišljenja, mislim da sam i imao par upisa toga ovdje.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 01.12.2019., 22:08   #3256
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Norris je fin momak, nije klasa Sainza ali dobro vozi, odlično surađuje i za mladog momka rookie-a odradio dobar posao. Možda malo ustrašen u dvobojima, ne zna se braniti baš dobro, ali vremenom će svladati. Više pokazao nego Vandoorne kroz 2 godine.

S ovim se jedino ne slažem. Carlosu je ovo peta sezona i jebeno se ocekuje da bude bolji vozač! Mali norris čuda radi u prvoj sezoni f1! Taj mali ima takvu karizmu da će privuć više ljudi u par godina u f1 nego šta je berni uspio za svog života!



Što se tiće trke: S obzirom na ovu arapsku izdrkotinu od staze akcije je bilo poprilično i to čak bez drs-a.



Režisera bi razapeo na križu, al bi mu čavle zabio u jaja. Cijelu sezonu je pokupio 2 od 92 akcije! Carlos mu se recimo nešta posebno zamjerio.
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 01.12.2019., 22:36   #3257
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Evo da se i ja malo uključim kroz brojke (statistiku). Pošto ne ide poređenje baba i žaba prvo dajem komentar za prva tri tima. Dakle poređenje osvojenih bodova ove sezone u
odnosu na prošlogodišnju.
Merc. +12%
Ferari -12%
RB. -1%
Iz ovoga proizilazi da je Mercedes napredovao, Ferari nazadovao, a RB ostao isti. Ali nije tako. Mercedes je praktično preuzeo bodove koje Ferari nije znao osvojiti (da ne nabrajam razloge), a u stvari je ostao na svom visokom nivou. RB je po bodovima tu negdje, ali trećim
mjestom Ferstapena i sa dva vozača u sezoni (vodonoše), moglo bi se reći. da ima blagi
napredak. Treba reći da je i prvu godinu s novim dobavljačem. Onda ispada da Ferari kasni
za ovom dvojicom i da se RB primakao Ferariju, što sam govorio da će se desiti.
Sredina poretka+ ostatak:
Meclaren. +233%
Renault. -25%
Racing p. +40%
Alfa. +19%
Haas. -332%
Eto neka netko prokomentira sredinu (drug Mclr)
E još su ostali gubitnik i dobitnik sezone.
Najveći gubitnik je Wiliams. -700%..
Najveći napredak, dobitnik jeeeeee......



Toro Roso. +257%
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 01.12.2019. u 22:37. Razlog: Nastavak poruke
begi je offline  
Staro 02.12.2019., 13:07   #3258
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Evo još malo brojkica, interesantnijih nego ovi postoci gore

Formula 1.5. McLaren izdominirao

https://www.gpblog.com/en/news/51348...pionship-.html
Brko je offline  
Staro 02.12.2019., 19:05   #3259
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Williams i u igrici pri kraju 😀


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 03.12.2019., 16:32   #3260
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Baš.

Ali kad gledaš, jel taj siroti Williams može niže pasti.

Prvo, potpisuju Ljatifija, sina milijardera i dioničara McLarena koji u 4 sezone u F2 nema NITI JEDNU pobjedu, a na kraju ove sezone je jedva drugi završio.

Drugo, na 2-dnevnom testu u Abu Dhabiju, jedan dan voze i Russell i Ljatifi po pola dana, a jedan CIJELI dan vozi neki nobody iz Izraela koji isto ko Ljatifi ima neš para sa strane ušparano.

Jebote...

Sometime F2 racer Nissany was 7.6s slower than Bottas, 4.4s slower than George Russell after taking over from the regular Williams race driver in the afternoon, and 3.1s slower than the next car (Gelael's Toro Rosso).

Jebote još jednom...

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 03.12.2019. u 16:49.
Brko je offline  
Staro 03.12.2019., 19:20   #3261
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
jbg. cim su oni kubicu stavili na pocetku ove sezone umjesto ocona sve je bilo jasno
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 03.12.2019., 19:27   #3262
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Ma ko da bi Ocon ista napravio u tom smecu... Ali ajde, vraca se za tri mjeseca pa nije toliko strasno.

Kubica bi i u Mercedesu bio promasaj. Ja sam to odmah rekao, bez da imam ista protiv njega.

Glupa nesreca i dugi niz godina van F1 i dobijes uzas, uz smece od bolida.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 03.12.2019., 19:29   #3263
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Ma ko da bi Ocon ista napravio u tom smecu... Ali ajde, vraca se za tri mjeseca pa nije toliko strasno.

Kubica bi i u Mercedesu bio promasaj. Ja sam to odmah rekao, bez da imam ista protiv njega.

Glupa nesreca i dugi niz godina van F1 i dobijes uzas, uz smece od bolida.


Sent from my iPhone using Tapatalk
pa to i je poanta, ne bi Ocon ništa više napravio, ali pokazuje kakvu imaju politiku odnosno koliko im treba lova naspram dobrog vozaca
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 03.12.2019., 19:58   #3264
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Takve momcadi koje se krpaju iz sezone u sezonu su uvijek postojale i tako ce biti, jbg.

Da su pametni, to bi prodali. Uvijek se nadje neki bogati momak iz ujedinjenih arap emirata ili tata koji bi sinu kupio bolid 🙂


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 04.12.2019., 11:41   #3265
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Jasno da je Williams u banani ali ako nista drugo cjenim to sto kad dodju problemi ne najavljauju i ne kupe se iz F1 ko neki prije.

Ocito se financijski uspiju pokrpat i nadaju se da ce "ubost" koji put bolid kak treba. A vjerojatno kao i svi iza prve tri ekipe cekaju 2021 za promjenu pravila i uvodjenje budet capa pa treba "prezivit" do tada.

BTW ima li neka FIA klauzula da na gridu mora biti minimalno 20 bolida (ili je smanjeno ?) pa mozda i FIA (indirektno naravno) malo pomaze Williamsu da prezivi do uvodnjenja budget capa.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 12.12.2019., 14:30   #3266
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Ferrari najavio da će predstaviti novi bolid 11.2.
Hamilton razgovarao sa Elkannom (Ferrari predsjednik)
Marca javlja da je Vettel u razgovorima sa McLarenom za 2021
draksa je offline  
Staro 12.12.2019., 14:55   #3267
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kaaaaaaaaaaaaaj?
Pujjebotedrugbravarizkumrovca, prestajem momentalno najvijat za McLaren nakon skoro 30 godina i u potpunosti prelazim na Ferrari (ionak sam od ove minule sezone vozački tamo).
Brko je offline  
Staro 12.12.2019., 15:02   #3268
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Ma nevjerujme, pa koji ce im klinac Vettel kad imaju dobar tandem koji rast eiz utrke u utrku, Jedino ako misle da ce privuci hrpu sponzora s time ali opet kolko ce iskesirat za placu Vettel ako nebudu u borbi za prvenstvo nece im se bas isplatit.

Vettle nek ide u Mercedes ako Ham ode u Ferrari. Ako bude i dalje vozio 2021 jer ako ga Leclerc jos jednu sezonu nasapaunja mozda ode u penziju .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 12.12.2019., 15:16   #3269
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
hihihihihih

Ma pitanje kaj će bit na kraju, al neka rošada bu svakak bila. Sam ko će dočekat više 2021, još imamo cijelu sezonu starog i provjerenog prvo
nub je offline  
Staro 12.12.2019., 15:19   #3270
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
A dobri mora Hamilton nagodinu jos srusit sve rekorde i izjednacit se sa Schumiem a onda 2021 bumo vidjeli kako stvair stoje i oce Hemilton opet "pogodit" gdje treba preci.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na