Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.03.2010., 20:58   #31
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Ne ponavljati !

http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=199

Ali svakako lijepo je to odradio!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 21:02   #32
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ja sam se povezao uz drivere, a on uz karticu
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.03.2010., 21:02   #33
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Pa kaj niste čuli kaj je rekel? Da to impresivno izgleda, al nije za gamere, i da ga ubija onaj crni rub na sredini tog zida...da je ipak bolja solucija od 3 monitora, jel kod ovog di su 2reda po tri je preveliki razmak u sredini pa to jako smeta...kaj je i istina, daj ti igraj COD na tome, pa poludel bi


NASTAVAK PROBLEMA

Danas me nekaj lošeg prati.... riješeno je ono sa instalacijom drivera sad me hebe slika na monitoru, tj njena razlučivost!
Rezolucija je 1920x1080 al mi slika ne pokriva cijelu površinu ekrana, do desnog i ljevog ruba ima 2cm a gore/dole 1cm, a rezolucija je nativna, neznam više kaj da radim.

Dajte recite kaj da još napravim prije nek kaj sve hitim sa 4 kata, da, monitor je spojen sa HDMI kablom direkt sa kartice, ponavljam sa 10.2 nije bilo toga pa neznam u čem je sad problem!? A nitko problema nema osim mene!

Zadnje izmijenjeno od: danc00. 25.03.2010. u 21:15.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 22:40   #34
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Mozda glupo pitanje, ali jesi proba stisnuti "auto" botun na monitoru ili nesto slicno za automatsku kalibraciju slike..
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 22:49   #35
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Nema to veze sa monitorom! Pogle SS: u driverima je sad neki problem(kad stavim u skupini "basic" neku rezu onda je po cijelom ekranu ali nije prava rezolucija, a kad stavim bilo koju pod HD onda je ne popuni cijeli ekran) ili u windowsima...jedno se popravi a drugo se shebe, za popzdit. A sa vga kablom je sve uredu, samo taj HDMI zeza, a prije je bilo dobro. Neznam kaj da više probam.

Ima ko kakvu ideju...

danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 22:58   #36
Xenomorph
Arroyo settler
Moj komp
 
Xenomorph's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: .::Zagreb::.
Postovi: 316
Ja sve probao kako ste rekli i opet kad instaliram 10.2 ili 10.3 sve uredno instalira ali driver konstantno fail.Kad instalira uvijek je ovo isto.Ako uspijem riješiti javiti ću rješenje.Uglavnom kad god metnem bilo koji catalyst uvijek mi piše driver version 8.632.1.2000

Driver Packaging Version 8.632.1.2-090817a-086997C-ATI
Catalyst™ Version 09.7
Provider ATI Technologies Inc.
2D Driver Version 8.01.01.921
2D Driver File Path /REGISTRY/MACHINE/SYSTEM/ControlSet001/Control/CLASS***
Direct3D Version 8.14.10.0678
OpenGL Version 6.14.10.8787
Catalyst™ Control Center Version 2010.0302.2233.40412
__________________



Zadnje izmijenjeno od: Xenomorph. 26.03.2010. u 00:13.
Xenomorph je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 23:16   #37
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Za igre derat na svim detaljima na onoj rezi trebat ce 2x5970 debelo naklokane pogotovo za metro 2033(naravno bez Adof-a).

I onaj rub na sredini je katastrofa totalna

Trebali bi bit posebni monitori za eyefinity s jako tankim rubovima da bi se moglo normalno igrat

AA na toj rezi je nepotreban naravno
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 23:27   #38
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
AA na toj rezi je nepotreban naravno
AA nema veze sa rezolucijom!
  Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 01:02   #39
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Mislim da bi dvi onakve grafe u crossfireu tirale sve jednu igru na high pa i u 5xxx x 2xxx rezi...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 01:05   #40
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ajde ljudi, jel zna itko kakvu ideju da riješim taj problem, da mi preko HDMI-a prikazuje full sliku.
Sve je bilo dobro dok nisam pobrisal drivere 10.2 i od onda mi se slika smanjila i neznam način na koji da ju popravim. Evo i stavil sam windowse nanovo i znači sve friško 10.3 driveri i opet niš....sve po starom!
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.03.2010., 01:08   #41
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Nemas DVI na monitoru?
(btw, kasno je sad - ujutro se radi a mozda ce i zak-mo bolje raditi sutra )
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 01:11   #42
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
ma znaš kak sam ja luud več od toga, da nisam niš diral sve bi bilo super, a sad kad znam da sam bezveze windowse rušil, još sam luđi...

Pa ima DVI al ja nemam kabel uostalom mora radit...ak je do sad radilo, samo neznam kak popravit
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 01:54   #43
markoak47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Opatija
Postovi: 30
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
ma znaš kak sam ja luud več od toga, da nisam niš diral sve bi bilo super, a sad kad znam da sam bezveze windowse rušil, još sam luđi...

Pa ima DVI al ja nemam kabel uostalom mora radit...ak je do sad radilo, samo neznam kak popravit
odi u ccc imaš u configure scaling options overscan i ja samo imao isti problem
markoak47 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 04:44   #44
Xenomorph
Arroyo settler
Moj komp
 
Xenomorph's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: .::Zagreb::.
Postovi: 316
Evo meni napokon se instaliralo kako treba.Dakle maknuo sam sa Your Uninstaller sve Ati i Microsoft visual C++ redistributale 2008(imao sam ih par komada hm...).Otišao u safe mode i tamo izbrisao preostale ati drvere s driver sweeperom kad me pitao za rebootanje stisnuo sam "no".Onda sam ručno potražio sve što se tiče Ati.Restartao sam i instalirao catalyst ali naravno driveri Fail,a ja još uvijek u low rezoluciji i windowsi traže ati drivere.I pokušam još jednom kako je kolega Liquid Snake rekao:
Citiraj:
Autor Liquid Snake Pregled postova
Probaj ovo: Citiraj:
1. Go to start -> run -> cmd (use administrative privileges)
2. Go to the folder you extracted the ati drivers (the default should be something like C:\ATI\SUPPORT\ ***** ) *** = the folder inside support.
3. Navigate to the BIN (BIN64 for 64 bit OS users) folder (ex: users can type “cd c:\ati\support\*****” to get to that location and then hit enter)
4. Now type atisetup.exe -Install -Output screen
i proradilo je radi super.Kaj se desilo,zašto to nije išlo normalno,ne znam ali eto radi.Hvala vam svima na pomoći
__________________


Xenomorph je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 07:50   #45
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
dancOO jel si probao vratiti 10.2 drivere ili 10.3a pre-release, ja sam stavio te 10.3a i za sad ostajem na njima jer sve radi odlicno bolje nego sa 10.2 i problema neam nikakvih
Thommy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 19:35   #46
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Pa kaj niste čuli kaj je rekel? Da to impresivno izgleda, al nije za gamere, i da ga ubija onaj crni rub na sredini tog zida...da je ipak bolja solucija od 3 monitora, jel kod ovog di su 2reda po tri je preveliki razmak u sredini pa to jako smeta...kaj je i istina, daj ti igraj COD na tome, pa poludel bi


NASTAVAK PROBLEMA

Danas me nekaj lošeg prati.... riješeno je ono sa instalacijom drivera sad me hebe slika na monitoru, tj njena razlučivost!
Rezolucija je 1920x1080 al mi slika ne pokriva cijelu površinu ekrana, do desnog i ljevog ruba ima 2cm a gore/dole 1cm, a rezolucija je nativna, neznam više kaj da radim.

Dajte recite kaj da još napravim prije nek kaj sve hitim sa 4 kata, da, monitor je spojen sa HDMI kablom direkt sa kartice, ponavljam sa 10.2 nije bilo toga pa neznam u čem je sad problem!? A nitko problema nema osim mene!
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Nema to veze sa monitorom! Pogle SS: u driverima je sad neki problem(kad stavim u skupini "basic" neku rezu onda je po cijelom ekranu ali nije prava rezolucija, a kad stavim bilo koju pod HD onda je ne popuni cijeli ekran) ili u windowsima...jedno se popravi a drugo se shebe, za popzdit. A sa vga kablom je sve uredu, samo taj HDMI zeza, a prije je bilo dobro. Neznam kaj da više probam.

Ima ko kakvu ideju...

Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Ajde ljudi, jel zna itko kakvu ideju da riješim taj problem, da mi preko HDMI-a prikazuje full sliku.
Sve je bilo dobro dok nisam pobrisal drivere 10.2 i od onda mi se slika smanjila i neznam način na koji da ju popravim. Evo i stavil sam windowse nanovo i znači sve friško 10.3 driveri i opet niš....sve po starom!
HEHE, evo još jednog od onih koji neznaju koristiti CCC ( Tu i sebe ubrajam)
Evo ti riješenje, jer ja isto imam preko HDMI spojen monitor i imamo sam taj slučaj, ali nije ništa shebano sve ti je u postavkama u CCC!
Otvori CCC, klik-na HOME ikonu ( desni kut kraj ? znaka ), to te vodi na Desktop and Diplays, klikni na obrnuti trokut na monitoru (trokut je gore desno na monitoru), ALI ne na monitor koji ti je u sredini menija, već na onaj koji ti stoji dole lijevo, kad klikneš na taj trokut otvara ti se meni, klik na CONFIGURE, zatim Scaking Options, i evola tu ti je skala za monitor i vjerojatno ti stoji negdje na pola, ti jednostavno vrati na 0% i to je riješenje tvojim mukama!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 20:01   #47
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
AA nema veze sa rezolucijom!
Pa kak nema!!!!!!!

Pokreni neki fps u 1024 bez aa i sad pokreni taj isti fps u 1920/2560 bez aa pa mi reci da nema razlike u nazubljenosti?

1024 sa 4xaa izgleda losije nego 1920/2560 bez aa

Ja se kladim da na onoj rezi nemres vidit nazubljenost nimalo
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 21:38   #48
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
HEHE, evo još jednog od onih koji neznaju koristiti CCC ( Tu i sebe ubrajam)
Evo ti riješenje, jer ja isto imam preko HDMI spojen monitor i imamo sam taj slučaj, ali nije ništa shebano sve ti je u postavkama u CCC!
Otvori CCC, klik-na HOME ikonu ( desni kut kraj ? znaka ), to te vodi na Desktop and Diplays, klikni na obrnuti trokut na monitoru (trokut je gore desno na monitoru), ALI ne na monitor koji ti je u sredini menija, već na onaj koji ti stoji dole lijevo, kad klikneš na taj trokut otvara ti se meni, klik na CONFIGURE, zatim Scaking Options, i evola tu ti je skala za monitor i vjerojatno ti stoji negdje na pola, ti jednostavno vrati na 0% i to je riješenje tvojim mukama!
ej, daj Boze da si u pravu, nemam komp doma kroz vikend pa nemrem probat. U pon probam pa javim., thx
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 21:55   #49
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Pa kak nema!!!!!!!

Pokreni neki fps u 1024 bez aa i sad pokreni taj isti fps u 1920/2560 bez aa pa mi reci da nema razlike u nazubljenosti?

1024 sa 4xaa izgleda losije nego 1920/2560 bez aa

Ja se kladim da na onoj rezi nemres vidit nazubljenost nimalo
Isti je drek. Naravno, ako uspoređujemo 1920x monitor sa monitorom kojem je 1024x nativna rezolucija. A nazubljenost je uvijek ista jer kako god okreneš pixeli su pravokutnici/kvadrati.

Druga je stvar ako igraš na nečem kaj ima jako male piksele (l220x recimo) i još si dovoljno udaljen od ekrana.

Tu ti je više
http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-aliasing
  Reply With Quote
Staro 28.03.2010., 23:11   #50
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
HEHE, evo još jednog od onih koji neznaju koristiti CCC ( Tu i sebe ubrajam)
Evo ti riješenje, jer ja isto imam preko HDMI spojen monitor i imamo sam taj slučaj, ali nije ništa shebano sve ti je u postavkama u CCC!
Otvori CCC, klik-na HOME ikonu ( desni kut kraj ? znaka ), to te vodi na Desktop and Diplays, klikni na obrnuti trokut na monitoru (trokut je gore desno na monitoru), ALI ne na monitor koji ti je u sredini menija, već na onaj koji ti stoji dole lijevo, kad klikneš na taj trokut otvara ti se meni, klik na CONFIGURE, zatim Scaking Options, i evola tu ti je skala za monitor i vjerojatno ti stoji negdje na pola, ti jednostavno vrati na 0% i to je riješenje tvojim mukama!
E koja si ti carčina, a ja majmun risal wndowse! Ajd dobro bili su stari pa skoro pola godine...al dobro da zna neko i to! Imaš VOPI od mene.

Vidim da se tu štošta može podešavat, u tim postavkama, jel ima još kaj pametnog za podesit tu? Ak znaš?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 19:18   #51
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
E koja si ti carčina, a ja majmun risal wndowse! Ajd dobro bili su stari pa skoro pola godine...al dobro da zna neko i to! Imaš VOPI od mene.

Vidim da se tu štošta može podešavat, u tim postavkama, jel ima još kaj pametnog za podesit tu? Ak znaš?
Iskreno, kao što sam ti napisao, nisam ni ja imao pojma za to, i pitao tu ekupu po forumu, i nitko ništa konkretno nije znao, i onda sam ja odlučio hebati sve po spisku ATI supportu i čovik mi odgovorio za 10 min mailom i opisao mi šta i kako!
I eto to je to! I ja sam tebi to prenio, to je sve što sam ja uradio!
Dalje stvarno neznam dali ima nekih korisnih sitnica, ali probaj, nemaš kaj fulat!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 19:29   #52
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa nema nikaj novog u CCC-u već duže vrijeme. Izgled se promjenio, ali taj scaling je isto tamo odavno!
Nekad je i tražilicu dobro koristiti. Bilo je dovoljno scaling napisati
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=175067
  Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 19:56   #53
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Pa kaj se ti nisi sjetil prije kad sam pital? Di sam se ja sjetil scalinga...da sam ja znal za to nebi ja tu pital jesi komedija
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 20:01   #54
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Takav ti je naš duke, zato ga volimo (ne :P)!
Ma bitno da je stvar pomogla, znam da je meni bila gonija, avjerujem i tebi, a riješenje je stvarno jednostavno, kad jednom znaš!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 22:06   #55
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Pa kaj se ti nisi sjetil prije kad sam pital?
Zajebal se i krenul od zdravorazumske pretpostavke da si ko i svaki normalan user pregledao opcije u CCC-u, nije mu valjda palo na pamet da ga nisi ni otvorio
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 22:13   #56
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Bravo Jelc, imam ATI od kad sam prohodal pa znam sve žive i nežive postavke, i kad otvorim CCC ta opcija mi prva skoči van.
Tražil sam sve po CCC-u ali ni na kraju pameti mi nije bilo da se to tu nalazi, pregledal sam sve opcije al nisam skužil tu koja meni treba, jer kaj je da je nije ni baš uočljiva.

Ja neznam kaj se sad svi javljate kad je riješeno, sad su svi pametni i maju sto toga za reći... a kad sam bil lud i rušil windowse onda nikog nije bilo (osim kolege di je na kraju i pomogel)
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 22:33   #57
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Vidim da se tu štošta može podešavat, u tim postavkama, jel ima još kaj pametnog za podesit tu? Ak znaš?
Dančo, bolje tiho budi

Bolje si zemi malo vremena pa ispregledaj sve postavke koje ti se nude-ušdedjel buš vrijeme kaj si potrošil na friške windoze
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2010., 21:42   #58
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Catalyst 10.3 i AF

igra Just cause 2 neda da smanjim AF na 0x, nego je minimum 2x
onda sam na savjet zwer54 to pukušao smanjti na 0x u Catalyst-u, ali je i tamo 2x minimum (vidi sliku)
http://img522.imageshack.us/img522/682/ativ.jpg


kako staviti AA i AF na 0x u Catalyst control centru ?
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2010., 11:50   #59
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
I kod mene ista stvar (5850), vjerujem da je ovo razlog da otkad sam update-ao drivere, opao mi je 3dmark06 score. Proc je bio na 4.0 (i7), grafička na default i imao sam 23xxx. Sad nema sanse cak i da stavim proc na 4.2 i dignem grafičku malo, nece preko 21500
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2010., 12:06   #60
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Hehe AF 2x ti je kao da je i iskljucen tak da ne brini oko tog.

I zakaj bi uopce iskljucivao AF kad ne utjece na performanse osim ak ne upalis 16x
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na