Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.06.2007., 16:37   #1
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 953
(riješeno) Kako napraviti image, problem s dotičnima

Eto, htio sam napraviti image svih cd-a sa igrama koje imam i sve ih staviti na DVD-e.. Medutim, kad hocu instal neki igru s dvd-a na kojima su image fileovi, mountam sa daemon tools cd 1, pocne instalacija i zatim trazi cd 2, unmountam cd 1 i mountam cd 2 i instalacija mi nece prihvatiti ok, a vidim da je cd 2 mountan! A vec sam sprzio 10 ak dvd-a ma koje sam stavio image...

Postupak koji sam radio da napravim image je takav da sam u nero izabrao image recorder cdr/rw, burn data disk pa add pa onda izabrao cd, zatim next pa onda izabrao iso pa upisao ime kako da se zove image i to je to, tako za svaki cd... I sad ne znam kaj ne valja..

A kod svih drugih image koje sam skidao s neta, svi su radili super.. U kojem dijelu grijesim, zasto mi instalacija ne prepoznaje mountani cd?

Hvala!!
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2007., 16:51   #2
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Napravi si 2 virtual drive-a,i taj prvi,instalacijski CD nemoj unmountati tjekom instalacije nego na drugi virtual drive mountaj i unmountaj ostale cd-ove.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2007., 17:06   #3
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Rekao bih da je problem u Neri, on imageve još uvijek ne radi kako treba pa treba uzeti neki bolji program tipa Alcohol 120%, PowerISO,...
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 17:10   #4
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 953
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Rekao bih da je problem u Neri, on imageve još uvijek ne radi kako treba pa treba uzeti neki bolji program tipa Alcohol 120%, PowerISO,...
da, problem je bio u neri. On je ok za samo jedan image napraviti ali za vise, kad trebas vise cd-a onda je najbolji Alcohol 120, i sad radi sve besprijekorno!
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na