Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.01.2015., 12:43   #121
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Oće,samo mu trebaju dva naslova.
Neće. Pa već sada je boggie cousins bolji centar nego što će ovaj ikad bit, a isto nema ni jedan naslov. A i slabo ima u glavi.

Ovaj dio s drexlerom najradije ne bih ni komentirao. Isto tako šta je Garnett trebao uzeti naslov s rašom nesterovičem i sczerbiakom? Pardon, doveli su mu poslje sprewella. A s druge strane su ga redovito čekali lakersi s kobeom i shaqom, kingsi s bolesno balansiranom startnom petorkom. Mogu razumjeti da ga ne voliš kao igrača, ali osporavati nekoga tko je 15 godina na vrhunskom nivou u najboljoj ligi svijeta je u najmanju ruku glupo s tvoje strane.
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2015., 17:42   #122
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ne rašom, nego sa Casselom i Sprewellom, dva all stara. Nego niste mi odgovorili za Piercea....

Kaj se tice igraca kaj su 11+ godina igrali na najvisoj razini bez uspjeha nekog veceg....jel fakat treba krenut nabrajat? Ima ih na desetine, ako ne i stotine.
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2015., 17:48   #123
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ne rašom, nego sa Casselom i Sprewellom,Gugliotton,Brandonom itd, sve all starima. Nego niste mi odgovorili za Piercea....

Kaj se tice igraca kaj su 11+ godina igrali na najvisoj razini bez uspjeha nekog veceg....jel fakat treba krenut nabrajat? Ima ih na desetine, ako ne i stotine.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2015., 19:02   #124
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ne,duncan je jedna od najboljih 4ki ikad,McHale je jedna od najboljih 4ki ikad,Bob Pettit je jedna od najboljih 4ki ikad....ovaj je nešto ko Clyde Drexler...nije mogao umočit dok nije došao u dobru momčad. Vođa my ass,choker i klaun koji se tuče po prsima.

Dovraga,skoro svi mediji stavljaju Nowitzkog ispred KG-au poredsku power forwarda. Nosio je SVOJU momčad u finale i kontra svih izgleda tukao favorita. Nikad nije bježao u "all star ceh" sa ciljem osvajanja naslova ko KG,Lebron i sl. Jednostavno,KG vam je ono šta je Clyde Drexler na SG poziciji u povijesti. Jel ga se sjeća iko?

Uglavnom Garnettta bu gurali u neke petorke PF-a još malo, Potom će ga progutat ropotarnica povijesti nažalost.

I sad da vas pitam,dal onda govorimo o Paul Pearceu ko jednoj od najvećih trojki ikad,a vodio je svoju momčad do finala i naslova ko MVP? Naravno da ne,nebudite smiješni Pored Worthya,Havlickea,Scottya,Barrya,Dr.J-a,Baylora,Birda pa čak i LBJa nemre u prvih 10 uć. Di bu Garnett onda? Budite realni i nemojte da vam američka propaganda i njegovo majmunoliko lupanje u prsa mute realnost.
Ne znam, nisu mi nekako za usporedvu Wolvesi i Mavsi. Wolvesi su bili odron od momcadi od kad su osnovani pa zapravo do sada uz iznimku par godina kad ih je Garnett iznio do dobrog scorea. Cassell i Sprewell nisu losi igraci, ali nisu igraci za naslov. Garnett je najbolje godine odigrao u Wolvesima, nije išlo i uhvatio zadnji vlak za naslov.
Mavsi su bili slična momčad dok ih nije preuzeo Cuban koji je sve podredio osvajanju naslova, plaćao luxury tax svake godine i bavio se s momčadi. Čak i uz takvu predanost naslov su uzeli u zadnji cas tako da se i Dirku moglo dogoditi da ostane kratkih rukava.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2015., 11:21   #125
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ne rašom, nego sa Casselom i Sprewellom, dva all stara. Nego niste mi odgovorili za Piercea....

Kaj se tice igraca kaj su 11+ godina igrali na najvisoj razini bez uspjeha nekog veceg....jel fakat treba krenut nabrajat? Ima ih na desetine, ako ne i stotine.
u dvije sezone koliko je casell igrao u minnesoti, 17 poena i 6.4 asistencije, i nije neki ozbiljan all star prosjek (posebno je druga sezona bila ništ spektakularno), sprewell je obični indijanac, bez obzira koliko ga ja osobno volio kao igrača još iz doba dok je igrao za knickse. ne znam što želiš čuti vezano za piercea? čovjek je najveća legenda bostona od ere birda na ovamo tako da su prepucavanja je li u top 10 niskih krila ili nije bezvezna. na nekoj mojoj osobnoj listi možda čak i je.

hahahaah, pa kako možeš reći da je čovjek bez uspjeha nekog većeg kad ima naslov u džepu, a nije da je baš tamo bio sporedna figura????

nego, drago mi je vidit kako si brzo odustao od howarda
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2015., 10:05   #126
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2015., 16:03   #127
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Nijedan missed shot u cijeloj četvrtini, 9 od 9 trica
Majko mila
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2015., 14:05   #128
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor mighty Pregled postova
u dvije sezone koliko je casell igrao u minnesoti, 17 poena i 6.4 asistencije, i nije neki ozbiljan all star prosjek (posebno je druga sezona bila ništ spektakularno), sprewell je obični indijanac, bez obzira koliko ga ja osobno volio kao igrača još iz doba dok je igrao za knickse. ne znam što želiš čuti vezano za piercea? čovjek je najveća legenda bostona od ere birda na ovamo tako da su prepucavanja je li u top 10 niskih krila ili nije bezvezna. na nekoj mojoj osobnoj listi možda čak i je.

hahahaah, pa kako možeš reći da je čovjek bez uspjeha nekog većeg kad ima naslov u džepu, a nije da je baš tamo bio sporedna figura????

nego, drago mi je vidit kako si brzo odustao od howarda
AL je bio all star u Minesotti i možeš ti interpretirati brojke kako očeš,nebitan si. Bitno je kaj ameri misle tu.

Sprewell je isto all star bio,kolko god ti mislio da je indijanac. Nebitan si opet,bitno je kaj ameri misle.

Zajedničko im je da nisu mogli osvojiti naslov skupa jer je gospon prva violina izčokirao seriju.

Dalje,to kaj ti Piercea stavljaš u svoje neke liste. Opet je nebitno. Bitno je da u nijednoj ozbiljnoj listi najboljih SF-a povijesti nije. A nosio je Boston do naslova. Jer da je o Garnettu ovisilo...prošli bi ko u finalu 2010. kad ga je i Artest nadskakao.

Stoga,budi uvjeren...daj Dwightu dva naslova,u jednom da teoretski bude MVP i biti će veći igrač od Garnetta. Da busanje u prsa brojimo ko naslove možda nebi bilo tako...ali....
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2015., 19:26   #129
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Kažeš bitno je što Ameri misle?

Ukucao sam bezveze top 10 PF u google i apsolutno na svakoj listi je KG. I to većinom u top 5, u dva izbora na 6. mjestu.

OK, takvi su izbori možda bezveze, možda je čovjek choker, ali 25.000+ poena, 14.000+ skokova (skoro duplo više od McHalea), 5000+ asistencija - nije baš da je prolaznik.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2015., 23:14   #130
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Penny Hardaway mi je od starije ekipe bio zakon. Šteta da su ga ozljede uništile.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2015., 23:25   #131
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Kažeš bitno je što Ameri misle?

Ukucao sam bezveze top 10 PF u google i apsolutno na svakoj listi je KG. I to većinom u top 5, u dva izbora na 6. mjestu.

OK, takvi su izbori možda bezveze, možda je čovjek choker, ali 25.000+ poena, 14.000+ skokova (skoro duplo više od McHalea), 5000+ asistencija - nije baš da je prolaznik.
Da,ali gospon McHale je dosao u nba sa 23 nakon faksa, ovaj a 18. I nije se prostituirao do 39. Po drugim klubovima. Svoje je osvojio(3 naslova) sa svojom momčadi. Pola sezona je bio 6. igrač. Njih dva nejdu u istu rečenicu.

Velim, Garnett je super igrač bio ali ga gurat u neke topove je suludo. Ameri bu ti sad stavili u top 10 small forwarda i Duranta pa ako ne osvoji nis(sto je vjerojatno) za 10 godina ga nebu u listi jer bu Wiggins dignul 3 kante u tom razdoblju npr.

Ima ona narodna: povijest pamti pobjednike
trouble je offline