Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.05.2012., 23:30   #1
pula89
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: /
Postovi: 28
(riješeno) Uključivanje force feedback na volanu

Molim vas ako mi mozete pomoci, kako da ukljucim force feedback na volanu CANYON CNG-GW4. Instalirao sam najnoviji software preko njihove sluzbene stranice, namjestio sve tipke, samo ne znam kako da ukljucim da mi vibrira tijekom igre. Kazu da treba naci u control panel, ja sam prekopao uzduz i poprijeko sve programe vezane uz volan i ne mogu naci. Operativni sustav Windows 7. Zahvaljujem se unaprijed na pomoci.
pula89 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 23:39   #2
Jooj
Premium
Moj komp
 
Jooj's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: De
Postovi: 165
Citiraj:
Autor pula89 Pregled postova
Molim vas ako mi mozete pomoci, kako da ukljucim force feedback na volanu CANYON CNG-GW4. Instalirao sam najnoviji software preko njihove sluzbene stranice, namjestio sve tipke, samo ne znam kako da ukljucim da mi vibrira tijekom igre. Kazu da treba naci u control panel, ja sam prekopao uzduz i poprijeko sve programe vezane uz volan i ne mogu naci. Operativni sustav Windows 7. Zahvaljujem se unaprijed na pomoci.


mmm jesi probao u u igri vidjeti jel ima FFB pa da nije postavljen na off?
Jooj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2012., 06:33   #3
pula89
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: /
Postovi: 28
Igra podrzava FFB, ali mi je zatamljena kucica gdje bih morao kliknuti da aktiviram FFB. Uz to u igri moram namjestiti o kojem se FFB uredjaju radi, ali kad otvorim popis, ne prepoznaje mi niti jedan takav uredjaj. Cuo sam da se mora ukljuciti preko control panel, inace nemam iskustva s ovakvim uredjajima i ne znam kako ta vibracija izgleda, samo imam 8 crvenih svjetla na volanu i ona trepcu, a trebaju treptati plavo kad je FFB ukljucen. Na volanu ne postoji dugme kojim bih FFB ukljucio.

-----------------------------------------------------------
Samo da javim da je problem rijesen, problem je bio jer sam volan ustekao u prednji USB utor od racunala, a ne u straznji, kad sam ga ustekao u straznji normalno mi je prepoznalo mogucnost vibriranja odnosno FFB.

Zadnje izmijenjeno od: pula89. 10.05.2012. u 07:54. Razlog: Problem rijesen
pula89 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na