Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.08.2009., 02:07   #31
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Kod mene se pak otvorio Vemil (doduše blizu) Branimirova.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 11.08.2009., 02:16   #32
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Majo Pregled postova
Iznad Borongaja se otvoril jedan vemulj tako da neznam,i da veeeeelik je.
Mah kako je krenulo,morat cemo kupovat svi sve izvana,bas krasno...
Slovenija - mala zemlja za veliki shopping.
 
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.08.2009., 02:42   #33
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
I u Slavonskom Brodu iz velike trgovine u "Intersparu" preselili u neku malu trgovinu za koju ce mi trebati karta kad budem isao tamo jer je daleko od centra i u nekim ulicicama

Uopće ga nije teško naći.

Ako znaš doći do korza znat češ i do Vemila, 3 min vožnje autom, i to ako staneš na semaforu
Javi se na PP ako ti treba pojasniti


Citiraj:
Autor blava Pregled postova
da,istina,jednoga dana dosao da kupim ventilator i jos par stvari(interspar)
TO NIJE INTERSPAR! To je trgovački centar SuperNova a InterSpar je samo trgovina u centru. Vemil i InterSpar imaju veze koliko ja sa kvantnom mehanikom.

BTW, Vemil je odatle preselio ima već 3 mjeseca možda i više, a vidio sam da je na tom bivšem Vemilovom mjestu isto neka trgovina tehnikom.
Čak sam vidio na netu da je to "podružnica" jedne trgovine hardverom iz Zagreba (zaboravio koje) pa bi se možda moglo nešto i naručiti
(Kao što se preko Info Storea može naručiti sve što M-San nabavlja.)
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 11.08.2009., 06:58   #34
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
U Rijeci je vemulj iselio iz svoje prodavaonice na RK Varteks (imali su čitav kat) jer su je imali u najmu. Navodno su i preuredili staru prodavaonicu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 11.08.2009., 08:01   #35
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
@hammer_of_thor

Bio sam u nedjelju u SB, otisao do "Interspara" i Peveca (koji isto vjerovatno propada, jer na katu nema skoro nista od tehnike i namjestaja) i bas fali Vemil tamo u "Intersparu". Poznam Brod dosta dobro, ali na karti mi je izgledalo zbunjujuce

Sto se tice "Interspara" ili SuperNove, isto svi koje znam zovu SuperNovu "Interspar". Valjda je lakse zapamtiti ovako
__________________
imaticx je offline  
Staro 11.08.2009., 09:25   #36
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Stvarno smo u banani kad nam okosnica našeg gospodarstva (trgovina ) propada.
Delta S4 je offline  
Staro 11.08.2009., 09:28   #37
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Jel ima jos kineza uopce po zagrebu slabo ih vidam, nisu cak niti oni uspjeli ovdje
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 11.08.2009., 10:30   #38
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Uopće ga nije teško naći.
Citiraj:
Ako znaš doći do korza znat češ i do Vemila, 3 min vožnje autom, i to ako staneš na semaforu
Javi se na PP ako ti treba pojasniti
nisam nikada bio u ve-milu novome...samo btl i hg-spot kod korza...
tako da...


Citiraj:
TO NIJE INTERSPAR! To je trgovački centar SuperNova a InterSpar je samo trgovina u centru. Vemil i InterSpar imaju veze koliko ja sa kvantnom mehanikom.
znam sto pricam,jbg lakse je tako zapamtiti kao sto imaticx rece,barem svi govore tako...

BTW, Vemil je odatle preselio ima već 3 mjeseca možda i više, a vidio sam da je na tom bivšem Vemilovom mjestu isto neka trgovina tehnikom.
Čak sam vidio na netu da je to "podružnica" jedne trgovine hardverom iz Zagreba (zaboravio koje) pa bi se možda moglo nešto i naručiti
(Kao što se preko Info Storea može naručiti sve što M-San nabavlja.)
super,kakva im je ponuda,cijene itd...

Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova

Citiraj:
Bio sam u nedjelju u SB, otisao do "Interspara" i Peveca (koji isto vjerovatno propada, jer na katu nema skoro nista od tehnike i namjestaja) i bas fali Vemil tamo u "Intersparu". Poznam Brod dosta dobro, ali na karti mi je izgledalo zbunjujuce
U pevecu nisam bio dugo,ali morao bi pogledati kakve imaju plazme i lcd-ove...
znam samo da kad sam zadnji put bio nisu imali ni jednu graficku...

Sto se tice "Interspara" ili SuperNove, isto svi koje znam zovu SuperNovu "Interspar". Valjda je lakse zapamtiti ovako
yep...
__________________
blava je offline  
Staro 11.08.2009., 10:47   #39
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
U Rijeci je vemulj iselio iz svoje prodavaonice na RK Varteks (imali su čitav kat) jer su je imali u najmu. Navodno su i preuredili staru prodavaonicu.
Preuredili su, da, gornji kat još može proći s ponudom hardvera ali donji... pripremaju se za novu školsku godinu pa nakrcali police bilježnicama olovkama i ostalim kričavim pizdarijama za male đake
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline  
Staro 11.08.2009., 12:08   #40
Core2Duo22
Mucki provokator
Moj komp
 
Core2Duo22's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 299
Kaj je s Vemilom i Gigabyteom... bio u vemilu i na policama imaju samo 3 matične , a ni na cjeniku nisu dostupne...
__________________

Core2Duo22 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
<