Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.07.2009., 10:36   #91
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
Dali je @Beshtya ikad bio baniran zbog svojih muljaža ? NIJE, ali ja mogu nabrojat bar njih 5-6 sa liste prljavih koji jesu...
beštija je d.o.o. sa vlastitim forumom i već dobro poznatim imenom i prezimenom, tako da mu je ban najmanja moguća komplikacija u životu, a njih 5-6 su maloljetni članovi foruma koji (obično) ne odgovaraju pred zakonom i bogom, te im je ovaj forum isključivo medij za muljanje.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 12:27   #92
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova


Nikoga ne okrivljujem, ali mislim da bi se Bestya trebao očitovati ovdje na forumu, do daljnjega bar mu zabranit thread i tržnicu

Pa več se očitovao u onoj priči i svi su dali neki oblik sažaljavanja nad situacijom.

MADA,svaka budala može,pa tako i ja recimo doć na forum.hr i reć da mi je Sanader gurao prst u beeeeeep. Bez da se predstavim i išta... tako dok ne vidim neke pismene potvrde najrađe bi stajao neutralno
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.07.2009., 12:33   #93
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Nikoga ne okrivljujem, ali mislim da bi se Bestya trebao očitovati ovdje na forumu, do daljnjega bar mu zabranit thread i tržnicu
Kaj misliš da budeš saznal nekaj novo? Opet bude po dobrom straom receptu neko umrl (po ko zna koji put), neko bude kasnil s isporukom i tak dalje. Pa nakon one Ilijade i Odiseje koju je napisal kad se javil u temi u kojoj je čovek kupil komp za ~18.000 kn, opet je kasnije bilo sve po starom. Dokaz za to ti je ova tema. Opet ljudi čekaju komponente, opet se čeka povrat novca i opet se spominju muljaže na relaciji PCE forum - Hardveraj. Jedni vele da kojeg vraga se ne zbana, tj. da zakaj mu se ne zabrani pristup forumu, a drugi bi da se javi i objasni i to tak ide ukrug. Ne kužim kaj opće više more objasniti. Pa nije valjda da opet čekate neku srcedrapajuću priču i da opet neko dobi kakvu kompenzaciju u obliku par tisuća kuna vrijednog hardvera/komponenti i da se onda za mjesec-dva opet otvori nova tema za Hardveraj, jer gle opet je neko bil zakinut.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 13:01   #94
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Kaj misliš da budeš saznal nekaj novo? Opet bude po dobrom straom receptu neko umrl (po ko zna koji put), neko bude kasnil s isporukom i tak dalje. Pa nakon one Ilijade i Odiseje koju je napisal kad se javil u temi u kojoj je čovek kupil komp za ~18.000 kn, opet je kasnije bilo sve po starom. Dokaz za to ti je ova tema. Opet ljudi čekaju komponente, opet se čeka povrat novca i opet se spominju muljaže na relaciji PCE forum - Hardveraj. Jedni vele da kojeg vraga se ne zbana, tj. da zakaj mu se ne zabrani pristup forumu, a drugi bi da se javi i objasni i to tak ide ukrug. Ne kužim kaj opće više more objasniti. Pa nije valjda da opet čekate neku srcedrapajuću priču i da opet neko dobi kakvu kompenzaciju u obliku par tisuća kuna vrijednog hardvera/komponenti i da se onda za mjesec-dva opet otvori nova tema za Hardveraj, jer gle opet je neko bil zakinut.
Dobar dan momci/cure. Evo zbog neprilika u firmi, malo nisam mogao ispunit narudžbe, potrošio sam lovu..... Ispričavam se i pokušavam nadoknadit štetu...

Nešto u tom stilu (da malo razjasni zašto/kako/odkada), jer znamo da je smuljao tako da mu "U nebo poveli ih anđeli" ne igra
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 13:09   #95
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Čekaj, pa kaj nije to već jemput rekel, ma da jemput i ti bi sad opet takvo nikud-nikam opravdanje? I takvo objašnjenje bi trebalo ljudima koji još uvijek čekaju komponente ili novce omogućiti miran san i eventualno osigurati koju dobru riječ za Hardveraj. Mislim, pa mala djeca na nasjedaju na takve fore, a kamoli da se po ko zna koji put čeka još jedno opravdanje za koje svi dobro znamo da ne znači ama baš ništ. Kak sam i rekel sve smo to svi već pročitali i nakon toga evo ove teme. Kaj se promijenilo - ništ i ti stvarno misliš da bude se kaj promijenilo ako se opet čuje njegova strana? Tak se more opravdavati unedogled, a bome to i radi svaki put kad se javi na neku od tema.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 14:50   #96
dukee
Premium
Moj komp
 
dukee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: vz
Postovi: 406
steta sam nisam prije vidio ovaj thread
ATM sam isto poslao zadnje upozorenje g. Tubicu, ako ne sjedne novac natrag na racun, krece prijava nadleznim organima.
dukee je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 17:38   #97
mmatrix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Da i za mene je prekasno. Šteta, dosad sam s Hardverajem imao dobra iskustva, ali sa zadnjom pošiljkom me voza već 20 dana i nekako sam stekao dojam da on uopće nema robu makar tvrdi suprotno.
mmatrix je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 17:42   #98
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor mmatrix Pregled postova
Da i za mene je prekasno. Šteta, dosad sam s Hardverajem imao dobra iskustva, ali sa zadnjom pošiljkom me voza već 20 dana i nekako sam stekao dojam da on uopće nema robu makar tvrdi suprotno.
Haha.. Al ajd, važno da sad znaš..
  Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 17:52   #99
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor mmatrix Pregled postova
Da i za mene je prekasno. Šteta, dosad sam s Hardverajem imao dobra iskustva, ali sa zadnjom pošiljkom me voza već 20 dana i nekako sam stekao dojam da on uopće nema robu makar tvrdi suprotno.
Ako ti nije obećao neki bonus onda imaš šanse.

Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 18:44   #100
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
ajajaj,

ufff, ne volim to raditi, nit nikog ne volim osuđivati....

no zasto ga se nebi bannalo?

ja znam dok traje bann da se lagano porukom može obratiti moderatoru/administratoru pa mu se ukine bann da napiše svoje....

Tako je bar bilo s clanom SAMS ili tako nekako...

Hvala.

( Molim da se ovo ne smatra kao neko pametovanje, vrijeđanje, zelja za glavama , i da nakon tog posta ne dobim drugi pristup u buducim temama koje budem kreirao / komentirao ... hvala )
Ati freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.07.2009., 19:26   #101
Malacrass
RAKIJA
 
Malacrass's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Orahovica
Postovi: 76
Mislim da se njega nema razlog bannat...

Da me prostiš, moro bi biti doslovce glup, da ako si si uzeo ljudima pare, nisi isporučio robu, ljudi misle te tužit a ti dođeš na forum ponovo reklamirat svoju trogivni i kako povoljnije prodaješ opremu!!!

Kako će sve ovo završit, pa makar i na sudu od strane prevarenih ljudi, vidjet će se.
__________________
Malacrass je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2009., 00:13   #102
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
ali bar za crnu listu.. sta ima veze sta je shop, prevarant sa shopom il bez njega treba na crnu listu....