Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.07.2008., 13:22   #31
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
pa i ja bi bio za sticky da ekipa moze sa razumom postati
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 06.07.2008., 15:36   #32
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
u redu je gare .. rekao si svoje mišljenje ..
ajmo dalje neka i drugi kažu svoje ..

osobno smatram da nekad treba imat malo strpljenja i pričekat .. recimo tjedan do 2 tjedna je ok pričekat prije nego što se krene u neku ofenzivu .
inače ..cini se da bih se trebao pribojavat pitat za svoj novac .. a to NIKOME ne odgovara ..
prema tome .. uvijek je moguće da negdje nešto zašteka kod 3td party .. ali onda u tom slučaju shop treba stiskat svog dobavljača ..ovaj svog.. a on malog kineza
mcclarion je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2008., 18:41   #33
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
OT:
slao sam beshtyiji pm,ali mi se nejavlja.zamolio bi ga ako bi mogao javiti (ako ovo cita),cijenu i je li dobavljiv antec p182 SIVI.cijena?
ili ako netko od ekipe zna da se negdje prodaje,neka kaze.
fala puno,jos jednom izvinite na OT
TomG je offline  
Staro 06.07.2008., 19:34   #34
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
tech je offline  
Staro 06.07.2008., 19:48   #35
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
fala kolega.pitao sam na forumu.
TomG je offline  
Staro 06.07.2008., 21:03   #36
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Ja jesam imao problema sa fangrilom (antivibracijskom gumom za napajanje ), al neki su očito imali sa skupljim komponentama. Vjerojatno si prijatelj sa beshtyom pa tolko skačeš, al ok.
Nisam uzeo skuplju komponebtu nego cijeli komp+monitor+periferija. Bilo je manjih problema ali je sve riješeno na obostrano zadovoljstvo.
Kad sam naručlio komp bio sam svjestan da je dučan novi i da se mogu očekivati "dječje bolesti". Međutim tip je stvarno ok i trudi se ispraviti i ono na što ne može direktno utjecati.
Ovakvi dučani imaju svoju prednos jer se o svemu dade dogovoriti za razliku od ovih velikih.
I još jedna stvar, jel još koji dučan daje popust članovima PCE??? To bi trebalo cijeniti i podržati a ne buniti se oko neke gumice!
MIK je offline  
Staro 06.07.2008., 21:24   #37
stripy
a-wAnnaBe
Moj komp
 
stripy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 418
isto. cijeli komp narucio. podosta cekao ali sve je zavrshilo na obostarno zadovoljstvo.
__________________

MBO: DFI LAN PARTY UT nF4 Ultra-D
MBO DFI Lan Party DK P35-T2RS S.775
Kingmax DDR2-800 KLDE88F 2 GB
Gigabyte VGA nVidia 8800GT 512MB
Antec super-midi kućište P182B crno
Arctic Cooling VGA cooler Accelero S1
Arctic Cooling turbo modul
Pioneer DVD ± RW DL DVR-215BK SATA
Cooler Master Hyper TX2 CPU hladnjak
Corsair 520HXEU ATX 2.2 modularno
CPU INTEL Core2Duo 8400
stripy je offline  
Staro 06.07.2008., 21:31   #38
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 406
pozdrav svima-eto obzirom da nisam u zadnje vrijeme prečesto ovdje prisutan (trebao sam isporučiti sve ovo što su/ste čekali pa nije bilo previše vremena), pa da sad malo uhvatim vremena i čisto odreagiram...prvo mislim da se sa pola reply-a/quote-ova ovdje na ovoj temi otišlo OT...drugo, ja prvi dajem za pravo (na kraju krajeva kako i sam kaže ne moram mu ja davati za pravo-tu je i zakon o potrošačima) Matt-u da se požali ili kaže bilo što drugo, ali samo da bude ARGUMENTIRANO (što je ovo i bilo, apsolutno se slažem). Opet da se dotaknemo te prve pošiljke odn. Vaših narudžbi-stvarno nisam apsolutno nimalo mogao utjecati na to da prva pošiljka (i najveća) stigne u planiranim okvirima-da je došla, i ja bih imao gro problema manje...trudim se stvarno prema svakome pristupati sa respektom (ne samo zato što ste/su članovi PCE foruma i kupci već i zato što sam samo tako i naučen raditi posao) i velim tko god smatra da je ostao zakinut da mi se javi da rješimo i to...nadalje će roba dolaziti kontinuiranije, usluga će ostati na nivou (za koji iskreno i objektivno sa sigurnošću mogu reći bez lažne skromnosti da je na visokom nivou!). Prvi sam za to da se raspravlja o problemima bilo koje vrste (što se tiče Hardveraja) ali ljudi samo Vas molim da to bude argumentirano! Hvala svima i ponavljam-obećajem da će kvaliteta i ponude i usluge samo rasti ubuduće. Pozdraf svima!

p.s.: ako nekog iritira, sorry na podužem postu
__________________
www.hardveraj.hr
Beshtya je offline  
Staro 09.07.2008., 19:37   #39
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 926
napokon dobio lovu za s1 tako da sam ga maloprije narucio,i jako jako ga nestrpljivo ocekujem,nadam se da ce sve proci ok i da cu ja biti zadovoljan s beshtyjom!
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline  
Staro 09.07.2008., 19:39   #40
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Ja sam se isto ovih dana uvjerio kako susretljivost gospodina Tubića ne poznaje granice
žile je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2008., 20:18   #41
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 926
---nis---pobrisano radi krivog shvacanja!
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline  
Staro 09.07.2008., 20:24   #42
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor gangxxxta Pregled postova
hmmm ak je vecina dobila nes,nadam se da cu ja bar neki 12 cm vent dobit free=) jer nemam love vise=(sve oslo na moru
Odakle sad ova malograđanština?Gdje sam ja napisao da sam nešto dobio?Ako čovjek vrhunski obavlja svoj posao,to ne znači da daje,odnosno,ne znači da ti mora nešto džabe dat da bi dobro radio svoj posao.
:roflcopter:
žile je offline  
Staro 09.07.2008., 20:27   #43
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 926
ja sam krivo shvatio,sam kaj me zanima kad ja to mogu ocekivati jer cesto nikoga od mojih nema doma...to me muci jer kasnije opet trea onda do poste bla bla
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline