Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.06.2012., 00:23   #1381
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Formiraju se mini grupe od ekipa koje imaju jednako bodova, gledaju se medjusobni susreti, gol razlika(vise golova u slucaju da je npr nekome 3:3, a nekome 4:4), te na kraju ako je sve izjednaceno, npr hrv ita spa po 5 bodova svi jednako golova u medjusobnim remizirajucim utakmicama(3:3 svaka ekipa), onda se gleda europski uefa koefcijent ili uspjesnost na zadnjim prvenstvima nisam siguran, prije ovo drugo jer smo mi na fifa ljestvici ispred ita...

Ugl, bilo pa proslo, vise se nista nemoze, bit ce bolje drugi put
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 00:24   #1382
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
U tom slučaju zatvara se krug sa 3 ekipa sa 5 bodova, a ako bi odigrali 2:2 sa spanjolcima u tom zatvorenom krugu bi mi i sapanjolci bili u prednosti zbog veceg broja postignutih golova.

EDIT:
Onda se gleda uspjesnost na zadnjim velikim natjecanjima, a ako je i to jednako, onda se gleda fair play , tj koja ekipa imam manje kartona( u neznam kojem radzoblju)
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 00:27   #1383
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Btw nije sudac ništa kriv, bilo je tu svakakvih odluka, ali je očito da su Španjolci dominirali i doslovce se zajebavali s našima. Nismo im ni dorasli ni tehnički ni intelektualni u nijednom pogledu. Sreća što nam nisu napunili mrežu.
Ti redovito imaš simptome uzimanja bunike.

Da li smo im dorasli je dovoljno pokazala slika sa stadiona lica španjolskih navijača prije gola, gdje su svi bili preplašeni.
Igrat sa 3 napadača, vadit vidu za napadača, to neće svatko napravit, bilić je odlično napravio i ništa mu nije za zamjerit.


Odigrali smo odličnu tekmu, obrana pogotovo, strinić i šifo i čarli, modrić napokon kakvog želim vidjet za repku, samo što nije imao kome dodat naprijed, manđo kralj, napokon pravi napadač...


A ti hamm , toliko si subjektivan da mi te muka čitat na temi nogometa

I da, mogli su oni simulirat, srat i bilokaj, njima su se do gola više tresle gaće nego nama.

Svaka čast dečki, a raketi želim da uspije zaspat noćas
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 19.06.2012. u 03:01.
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 00:32   #1384
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
ivane77, dođi na instrukcije, dobit ćeš popust:

Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Imam feeling da bi to izgledalo ovako:

1. Španjolska - remi s Italijom i pobjeda protiv nas i Irske - 7 bodova
2. Italija - remi sa Španjolskom i s nama te pobjeda protiv Irske - 5 bodova
3. Mi - pobjeda protiv Irske, remi s Italijom, poraz protiv Španjolske - 4 boda
4. Irska - 3 poraza
Šteta. 6 od 6. A kladionica 2 kata ispod.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 00:33   #1385
Jooj
Premium
Moj komp
 
Jooj's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: De
Postovi: 165
Grci su prošli Ruse jer su ih dobili..

dakle ako se stvori krug ekipa s istim brojem bodova prvo ide međusobni omjer (npr grčka - rusija)

u našem slučaju je moglo bit kompliciranije jer su 3 ekipe u pitanju..
Italija obe utakmice igrala 1:1
za nas je igralo 2:2 jer bi tada bili u bolje položaju u odnosu na talijane (gol razlika)
0:0 ispadamo je bi imali lošiju..
ako bi bilo 1:1 gleda se gol razlika protiv četvrte momčadi
ako je i to izjendačeno gleda se fifina ljestvica

edit:napisaše već gore.. držim tab 10min otvoren

evo da ubacim i ovaj video.. totalni jad od suđenja ...
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=2tvewlR39Mc

Zadnje izmijenjeno od: Jooj. 19.06.2012. u 00:57.
Jooj je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 00:41   #1386
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Bravo repka bravo Bilić i stozer,krivo mi je da nisu barem 0:0 izvukli na kraju kad nije bilo sreće za više...da i kladioničari legnu izmedju ostalog


Stark-Pepe i Alves-crveni karton,Adebayor nije dobio iskljucenje nakon onog udaranja...polufinale LPa...tko se sjeca dobro,tko ne jos bolje,danas se prisjetio toga kad je ovaj Manđu deknuo...pa nevidi penale...na Euru...lik ima neko hebeno zaledje koje ga drzi tu gdje je...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 00:56   #1387
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
kada su tri ekipe izjednacene na tablici, gledaju se golovi postignuti u gostima a ne gol razlika.. Znaci da je utakmica CRO-SPA zavrsila 2:2, mi bi bili prvi u skupini, (4gola u gostima), SPA druga (2gola u gostima) i Italija treca (1 gol u gostima)

U slucaju Rusije i Grcke, 2 ekipe imaju jednak broj bodova, gleda se medjusobni susret -- Grcka dobila 1:0

EDIT: panda, hvala za link, sada je i meni jasno..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 19.06.2012. u 01:05.
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 00:59   #1388
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
kada su tri ekipe izjednacene na tablici, gledaju se golovi postignuti u gostima a ne gol razlika.. Znaci da je utakmica CRO-SPA zavrsila 2:2, mi bi bili prvi u skupini, (4gola u gostima), SPA druga (2gola u gostima) i Italija treca (1 gol u gostima)

U slucaju Rusije i Grcke, 2 ekipe imaju jednak broj bodova, gleda se medjusobni susret -- Grcka dobila 1:0
Bili bi drugi, a ne prvi da je bilo 2:2

inače ako baš želite znati kako se odlučuje u slučaju da više ekipa ima isti broj bodova - http://livescore.com/euro-2012/rules/
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 01:04   #1389
Jooj
Premium
Moj komp
 
Jooj's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: De
Postovi: 165
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Bili bi drugi, a ne prvi da je bilo 2:2

inače ako baš želite znati kako se odlučuje u slučaju da više ekipa ima isti broj bodova - http://livescore.com/euro-2012/rules/
bili bi drugi jer je Španjolska nabila Irsku većom gol razlikom neg mi

@trebao sam qoutat i onaj post iznad tebe

Zadnje izmijenjeno od: Jooj. 19.06.2012. u 06:42.
Jooj je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 01:08   #1390
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Jooj Pregled postova
bili bi drugi jer je Španjolska nabila Irsku većom gol razlikom neg mi
A što sam ja drugo rekao ?

Za ostatak prvenstva navijat za Njemačku!

Lets go ELF!
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 02:16   #1391
Dr. Faustus
___________
Moj komp
 
Dr. Faustus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Šta reć, jebiga. Nisam nezadovoljan viđenim, dali su sve od sebe. Suci priča za sebe.
Nego, nek mi netko objasni zbog čega nama nije pasalo recimo 0:0 sa Španjolskom nego je baš moralo bit 2:2, u slučaju da Italija dobije Irsku 1:0. Svi bi imali po 5 bodova, međusobno s talijanima imamo 1:1, i bolju gol razliku u tekmi s Irskom.
U slučaju kada Irska nije osvojila niti jedan bod protiv suparnika u grupi tada se brišu bodovi i gol-razika u odnosu na Irsku, te se gleda samo međusobni omjer reprezentacija koje imaju isti broj bodova (u ovom pretpostavljenom slučaju tri preostale reprezentacije - Španjolska, Hrvatska i Italija bi imale po 5 bodova).
Dakle, gleda se samo međusobni omjer između tri repke (kao da Irska nije niti igrala u grupi). Iz takve točke gledišta bitno je koliko si golova zabio i koliko si golova primio. Bolje je imati veći broj zabijenih golova ukoliko imamo međusobno istu gol razliku (omjer primljenih i zabijenih golova) nego manji. Italija i Španjolska su odigrali 1:1. Zato je nama bilo potrebno odigrati minimalni neodlučeni rezultat od 2:2 (naravno pobjeda ili svaki neodlučeni rezultat veći od 2:2 - dakle 3:3, 4:4 itd. bi bio dovoljan za naš prolaz ispred Italije).
Da smo odigrali 1:1 sa Španjolskom pri rezultatu 2:0 Italije protiv Irske, to nam također ne bi bilo dovoljno jer bi u tom slučaju Italija imala istu međusobnu gol-razliku u nastalom trokutu Španjolska-Italija-Hrvatska (svi smo međusosno odigrali 1:1).

U tom slučaju se gleda UEFA koeficijent sa zadnje 2 ili 3 (nisam 100% siguran) završnice UEFA prvenstva (i pripadne kvalifikacije). A tu Italija i Španjolska puno bolje stoje od naše reprezentacije.

U jednoj od početnih emisija na HRT-u Antun Samovojska (glavni urednik Sportskih novosti) je to egzaktno objasnio.

Observacije na našu postavu i igru:

Mnoge reprezentacije koje će se naći u budućem klinču sa Španjolcima će jako puno naučiti promatrajući postavu, taktiku i igru naše reprezentacije u ovoj utakmici. Od toga kako fizički pripremiti momčad (gosn. Raku svaka čast), kako postaviti obrambenu i središnju liniju, kako fizički parirati, nadtrčati, te kako igrati na kontre i polukontre protiv Španjolaca. Jedina moja (skromna) zamjerka Biluću ide što od početka kao prednjeg srednjeg veznog (odnosno u ulozi povučenog napadača) nije stavio Eduarda. Okomita osovina Eduardo - Manđukić bi vjerojatno bila učinkovitija i opasnija od početne postave srednjeg reda i usamljenog napadača.

Obrana je bila vrlo dobra, odlično postavljena i odigrala je najbolju predstavu od početka prvenstva.


Veliki Arsene Wenger hvali hrvatsku igru i veli da je ovo prvi put da vidi Španjolce kao obične ljude.
__________________
Ich fühle Mut, mich in die Welt zu wagen, mich in die Welt zu wagen,
Der Erde Weh, der Erde Glück zu tragen,
Mit Stürmen mich herumzuschlagen
Und in des Schiffbruchs Knirschen
nicht zu zagen.

Zadnje izmijenjeno od: Dr. Faustus. 19.06.2012. u 02:48.
Dr. Faustus je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 06:44   #1392
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova

A ti hamm , toliko si subjektivan da mi te muka čitat na temi nogometa
Fala bogu repka igra. Zapravo i nisam subjektivan. To je objektivno, realno i postoje audio-video dokazi.

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
I da, mogli su oni simulirat, srat i bilokaj, njima su se do gola više tresle gaće nego nama.
I kaj mi imamo od toga? Par žutih eto tek tako pošto ovi znaju vrhunski plakati po podu i onda nakon 10 sec ustati i trčati. I naravno pakiranje kofera i povratak doma.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 07:57   #1393
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246