Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.12.2011., 15:48   #4201
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Još jedan koristan video kojeg bi svi početnici trebali pogledati...




Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 16:02   #4202
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Još jedan koristan video kojeg bi svi početnici trebali pogledati...




ovo na 1:23 sec. me podsjeca na nekog(W)
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 16:40   #4203
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Delpiero Pregled postova
ovo na 1:23 sec. me podsjeca na nekog(W)
Wrano
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 18:21   #4204
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
https://stalkdice.ep.io/

Na ovom linku vidite gdje šupci iz DICE-a igraju. Možete im se joinat pa im pokrast dog tagove..
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 21:39   #4205
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 463
aj da i ja kao vjerojatno najstariji igrac na forumu,ako ne najstariji,a ono barem medju prvih 5.....))) kazem koju

igram online igrice vec jako dugo,recimo 14god,od prvog UT-a,tamo sam ganjo skil i htio sam biti najbolji,cak sam i igrao u nekom klanu,koji je bio jako dobar,ne kao klan vec kao skupina pojedinaca u njemu,nakon nekoliko godina nabijanja po ut-u zaigrao sam u klanu respawners koji uopce nje bio dobar,i bilo je igraca koji zaista nisu imali pojma(jedan clan je imao bas takav nick,bog ga blagoslovio priustio mi je sate smijeha,kao i ostali,a i ja njima bogami)omiljena mapa bila mi je morpheus,bio sam j...no dobar tam,mnogim igracima ut-a to je bila najgluplja mapa,ali ja valjda spadam u najgluplje igrace pa mi je bila najbolja....LOL
danas igram online igrice iskljucivo radi smijeha i opustanja od stresa,j..e mi se kolki mi je k/d ratio,kakav mi je skill,kakav mi je team work itd,mada opravdavam ekipu kojoj je to prva stvar u zivotu,online gaming mi nikada nije zaokupljao ovoliko paznje kao nekima ovdje koji maju vise postova i ovoj temi neg ja na svim forumima zajedno na kojima jesam,moj klinac od 9 god igra bolje od mene,kad vidim 5 svojih igraca i jednog protivnika na hrpi ja ispaljujem m320 i briga me kolko ima mrtvih,glavno da se ja zabavljam,ako stignem nekog revivat ok,ako ne laka mu zemljica,zakaj to pisem,zato jer je to meni prvenstveno igra i zabava,a ne kako je netko tu napisao produzetak pi..eka,ima nas jos puno takvih,nebih se nikako nazvao noobom,jer to nisam,jednostavno se igram sa igrom,zato ak se ikad sretnemo budite blagi,nick mi je zweitakt001,pod istim nickom igra i moj jura od 10 god,pa ak vam se ucini da ipak nisam tak los kak sam sada napisao to ne igram ja nego jura...

ps:vracam se s posla oko 24:00 i onda idem napucavat kolko stignem od umora,pa ak ima neki server gdje se okuplja ekipa sa foruma,javite mi adresu da se pridruzim,ne ocekujte od mene timski rad,korisnog squad membera i slicno,ja bum tam da se zabavljam(vas i sebe)

zweitakt je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 21:53   #4206
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
Moj čovik.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 22:05   #4207
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Igrao ja danas, jaooooo koji sam ja noob. Totalno nisam navikao na takvo što. Izgleda da će biti red prvo odigrat makar SP
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 22:34   #4208
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Koji si nick?
Previse Dote te omeksa u ovakvim igrama. Pridruzi mi se iduci pu da vidis kako ginem, profesionalno.
Jer se to meni cini ili se C4 ne kelji vise tak dobro?
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 22:36   #4209
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor zweitakt Pregled postova
aj da i ja kao vjerojatno najstariji igrac na forumu,ako ne najstariji,a ono barem medju prvih 5.....))) kazem koju

igram online igrice vec jako dugo,recimo 14god,od prvog UT-a,tamo sam ganjo skil i htio sam biti najbolji,cak sam i igrao u nekom klanu,koji je bio jako dobar,ne kao klan vec kao skupina pojedinaca u njemu,nakon nekoliko godina nabijanja po ut-u zaigrao sam u klanu respawners koji uopce nje bio dobar,i bilo je igraca koji zaista nisu imali pojma(jedan clan je imao bas takav nick,bog ga blagoslovio priustio mi je sate smijeha,kao i ostali,a i ja njima bogami)omiljena mapa bila mi je morpheus,bio sam j...no dobar tam,mnogim igracima ut-a to je bila najgluplja mapa,ali ja valjda spadam u najgluplje igrace pa mi je bila najbolja....LOL
danas igram online igrice iskljucivo radi smijeha i opustanja od stresa,j..e mi se kolki mi je k/d ratio,kakav mi je skill,kakav mi je team work itd,mada opravdavam ekipu kojoj je to prva stvar u zivotu,online gaming mi nikada nije zaokupljao ovoliko paznje kao nekima ovdje koji maju vise postova i ovoj temi neg ja na svim forumima zajedno na kojima jesam,moj klinac od 9 god igra bolje od mene,kad vidim 5 svojih igraca i jednog protivnika na hrpi ja ispaljujem m320 i briga me kolko ima mrtvih,glavno da se ja zabavljam,ako stignem nekog revivat ok,ako ne laka mu zemljica,zakaj to pisem,zato jer je to meni prvenstveno igra i zabava,a ne kako je netko tu napisao produzetak pi..eka,ima nas jos puno takvih,nebih se nikako nazvao noobom,jer to nisam,jednostavno se igram sa igrom,zato ak se ikad sretnemo budite blagi,nick mi je zweitakt001,pod istim nickom igra i moj jura od 10 god,pa ak vam se ucini da ipak nisam tak los kak sam sada napisao to ne igram ja nego jura...

ps:vracam se s posla oko 24:00 i onda idem napucavat kolko stignem od umora,pa ak ima neki server gdje se okuplja ekipa sa foruma,javite mi adresu da se pridruzim,ne ocekujte od mene timski rad,korisnog squad membera i slicno,ja bum tam da se zabavljam(vas i sebe)

izgleda da smo nas dva slićni,ja imam još malo 37 kuka,ja sam godinama bubo counter,uglavnom ljudi kada dodjete u te godine igranje online igara će vam biti ispušni ventil za sva sranja na poslu i kući i sve ostalo,takodjer mi ponekad igra kćer od 12 godina,mada rijedje bf3 ali zato bc2 i css rastura
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 22:41   #4210
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor dart_tom Pregled postova
izgleda da smo nas dva slićni,ja imam još malo 37 kuka,ja sam godinama bubo counter,uglavnom ljudi kada dodjete u te godine igranje online igara će vam biti ispušni ventil za sva sranja na poslu i kući i sve ostalo,takodjer mi ponekad igra kćer od 12 godina,mada rijedje bf3 ali zato bc2 i css rastura
Same thing ali 2 godine mladi. Zato i ne volim previse igrat po raznim klanovima i sl. jer ne dozivljavaju svi igru ko ja..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 22:41   #4211
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor dart_tom Pregled postova
uglavnom ljudi kada dodjete u te godine igranje online igara će vam biti ispušni ventil za sva sranja na poslu i kući i sve ostalo,takodjer mi ponekad igra kćer od 12 godina,mada rijedje bf3 ali zato bc2 i css rastura
Upravo to, i ništa drugo!

Igre igram za zabavu, i da se odmorim od posla i 12 sati trpljenja raznih sranja na poslu.


Inače...



Nevjerovatno kak ti likovi imaju sreće da se nađu u ovakvim situacilama i izvuku živu glavu.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 22:46   #4212
Srakar
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Vžd / Banfica
Postovi: 32
Citiraj:
Autor zweitakt Pregled postova
aj da i ja kao vjerojatno najstariji igrac na forumu,ako ne najstariji,a ono barem medju prvih 5.....))) kazem koju

igram online igrice vec jako dugo,recimo 14god,od prvog UT-a,tamo sam ganjo skil i htio sam biti najbolji,cak sam i igrao u nekom klanu,koji je bio jako dobar,ne kao klan vec kao skupina pojedinaca u njemu,nakon nekoliko godina nabijanja po ut-u zaigrao sam u klanu respawners koji uopce nje bio dobar,i bilo je igraca koji zaista nisu imali pojma(jedan clan je imao bas takav nick,bog ga blagoslovio priustio mi je sate smijeha,kao i ostali,a i ja njima bogami)omiljena mapa bila mi je morpheus,bio sam j...no dobar tam,mnogim igracima ut-a to je bila najgluplja mapa,ali ja valjda spadam u najgluplje igrace pa mi je bila najbolja....LOL
danas igram online igrice iskljucivo radi smijeha i opustanja od stresa,j..e mi se kolki mi je k/d ratio,kakav mi je skill,kakav mi je team work itd,mada opravdavam ekipu kojoj je to prva stvar u zivotu,online gaming mi nikada nije zaokupljao ovoliko paznje kao nekima ovdje koji maju vise postova i ovoj temi neg ja na svim forumima zajedno na kojima jesam,moj klinac od 9 god igra bolje od mene,kad vidim 5 svojih igraca i jednog protivnika na hrpi ja ispaljujem m320 i briga me kolko ima mrtvih,glavno da se ja zabavljam,ako stignem nekog revivat ok,ako ne laka mu zemljica,zakaj to pisem,zato jer je to meni prvenstveno igra i zabava,a ne kako je netko tu napisao produzetak pi..eka,ima nas jos puno takvih,nebih se nikako nazvao noobom,jer to nisam,jednostavno se igram sa igrom,zato ak se ikad sretnemo budite blagi,nick mi je zweitakt001,pod istim nickom igra i moj jura od 10 god,pa ak vam se ucini da ipak nisam tak los kak sam sada napisao to ne igram ja nego jura...

ps:vracam se s posla oko 24:00 i onda idem napucavat kolko stignem od umora,pa ak ima neki server gdje se okuplja ekipa sa foruma,javite mi adresu da se pridruzim,ne ocekujte od mene timski rad,korisnog squad membera i slicno,ja bum tam da se zabavljam(vas i sebe)

heheh suxas, respawners ftw
meni jedino nije jasno kak moš posle ut-a ovo igrat pa mene šlagira na licu mesto kad vidim ekipu koja leži po mapi i kampira, mene ekipa iz klana davi već mesec dana da igram i imam igru od prvog dana ali nebrem da me ubiješ
umjesto toga igram mw3, fino mozak na pašu i udri
Srakar je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 22:55   #4213
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
=Nevjerovatno kak ti likovi imaju sreće da se nađu u ovakvim situacilama i izvuku živu glavu.
Meni je nepoimljivo kako ih nitko ne vidi. Frajer se prosece kroz pola metroa i skine ih 20 a nitko ni metak ne ispali na njega ili onaj na katu.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 22:57   #4214
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 463
@srakar

ma nemrem ni tam mozak na pasu pustiti,imam sve te igre doma jel mali to igra,ali evo,bf3 mi nekak nije los,mogu se dovest do kolicine smijeha koja mi je dovoljna da sam sretan,mada bu mi nakon nekog vremena k/d ratio 1:428.....LOL

btw,najljepsi dani online gaminga su bili kad se ut igral,bilo je miljarda servera sa gomilom igraca
zweitakt je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 22:58   #4215
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788