Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.11.2011., 16:35   #301
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
pa imas tipku T-charge kad odes na neki weapon. Taj staff mi je bio ludilo, ali se kao što si i ti rekao ispraznio u roku odmah. Imam nekih 15 gemova, i nemogu chargeat nikako.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 16:46   #302
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
ali ovo što su napravili od menu-a nemogu nikako prožvakati......rpg hereza.......
pročitaj moj post malo iznad tvog... mozda ti pomogne sto se menua tiče.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 18:21   #303
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Citiraj:
Autor scp Pregled postova
pročitaj moj post malo iznad tvog... mozda ti pomogne sto se menua tiče.
procitao sam, hvala...... bindat cu si, ali sam svejedno lud od onog izbornika..... izgleda ko da su igru kao iphone app radili
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 18:59   #304
hetz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 72
Da i ja malo komentiram nisam još stigao puno odigrat(nekih sat i pol) za sad su dojmovi dobri, grafika neš spektakularno, moglo bi bit bolje(uvijek može bolje), menu je katastrofa, kill cam me ne živcira tolko ali su to mogli bolje napravit. I imam problema igra mi zna na trnutke katastrofalno štekat, recimo šekala mi je na početku kada trčkaram po po onim špiljama i u prvoj kući u kojiu dođete sa legionarom.Šteka nebitno o grafičkim postavkama, probao i na low i na ultra uvijek isto. Jel netko možda imao sličan problem?
hetz je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 20:16   #305
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor hetz Pregled postova
Da i ja malo komentiram nisam još stigao puno odigrat(nekih sat i pol) za sad su dojmovi dobri, grafika neš spektakularno, moglo bi bit bolje(uvijek može bolje), menu je katastrofa, kill cam me ne živcira tolko ali su to mogli bolje napravit. I imam problema igra mi zna na trnutke katastrofalno štekat, recimo šekala mi je na početku kada trčkaram po po onim špiljama i u prvoj kući u kojiu dođete sa legionarom.Šteka nebitno o grafičkim postavkama, probao i na low i na ultra uvijek isto. Jel netko možda imao sličan problem?
Ako imas antivirusni,privremeno ga iskljuci ili ukljuci Game Mode.
Meni je pomoglo

Ovo nije normalno koliko sam si questova natovario,dodjem u Riften pokupiti gold za ubijenog zmaja i ajd idem malo popricati,odem do krčme i malo okolo i skupim nekih desetak questova ...

sada samo cekam kada cu dobiti stom call shout ;D
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 20:19   #306
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova

Loool
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 20:52   #307
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
lol ja ne mogu pratit radnju koliko sam questova spusio
doslovno ne znam koja je glavna prica, samo znam da stormcloaks ne vole empire

i sad cu navjerojatnije morati poceti ispocetka i jednostavno ignorirati svakog seljanina koji mi se pokusava uvalit sa questom (fetch questovi preko pola mape mi idu na jetra)

btw vidim da invazije na gradove se, opet kao i u oblivionu (kvatch anyone?), sastoje od max 6-7 vojnika lol
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 21:02   #308
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
@Ordem koliko sam ja pohvatao sto se tice questova glavni i vazniji questovi ( ne moraju biti vezani uz main story su ti s lijeva a dolje sasvim je miscellanous - to su ti questovi od seljana i razlicitih NPC-a
ja ih isto imam pun k. neznam koji bi prije , za sada mi se ne da rjesavati to,cisto za gust lutam,lootam tamnice i spilje i odem na mead u inn
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 22:01   #309
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Sorry nisam sve citao pa je ovo mozda i spomenuto, prije par minuta sam zaigrao igru, jest, grafika nije nesto posebno, ali ima nesto sto mi je upalo u, well, uho Kada sam okrenut prema nekom liku cujem ga, medjutim, kako se okrecem (na mjestu) cujem ga sve losije, sto a. nema smisla, jer mu okrecem uho, pa bi ga trebao cut jos bolje, b. kad sam okomito okrenut u odnosu na njega, gotovo ga i ne cujem, totalno neralan i glupi efekt...
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 22:07   #310
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Sorry nisam sve citao pa je ovo mozda i spomenuto, prije par minuta sam zaigrao igru, jest, grafika nije nesto posebno, ali ima nesto sto mi je upalo u, well, uho Kada sam okrenut prema nekom liku cujem ga, medjutim, kako se okrecem (na mjestu) cujem ga sve losije, sto a. nema smisla, jer mu okrecem uho, pa bi ga trebao cut jos bolje, b. kad sam okomito okrenut u odnosu na njega, gotovo ga i ne cujem, totalno neralan i glupi efekt...
i mene smeta pun k
ukljucit sve titlove je jedino rjesenje
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 22:11   #311
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
evo jai sto malo igraoi onako okej mi je, al za sad nistap osebno. nisam do sad igrao eldere (my shame ) pa se treba malo naviknut. jedino me muci ful sto mi v-sync smeta ful. nasao sam negdje da se u onaj skyrimperf.ini ili tako nesto stavi jos jedna linija teksta, ali mi to neradi.

dali je netko uspio ugasiti v-sync. radi mi fino, al je nekako mouse presmooth.
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 22:21   #312
hetz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 72
Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Sorry nisam sve citao pa je ovo mozda i spomenuto, prije par minuta sam zaigrao igru, jest, grafika nije nesto posebno, ali ima nesto sto mi je upalo u, well, uho Kada sam okrenut prema nekom liku cujem ga, medjutim, kako se okrecem (na mjestu) cujem ga sve losije, sto a. nema smisla, jer mu okrecem uho, pa bi ga trebao cut jos bolje, b. kad sam okomito okrenut u odnosu na njega, gotovo ga i ne cujem, totalno neralan i glupi efekt...
Neznam za vas ali ja imam 5.1 sistem i kako se okrećem tako zvuk ide od "oko" mene, tko da u svako trenutku sve čujem.