Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2006., 20:02   #301
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Ja garantiram za 2 warriora i za sebe (pyro )
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2006., 11:28   #302
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Autor SniperWolf
Ok nema problema
bilo bi negdje najbolje napraviti team 1 healer 1 prot monk 2 warriora, 1 nuker, ranger(barrage, interrupt) ili necro (minion,battery)

fotm ftw, a?
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2006., 19:23   #303
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Citiraj:
Autor Cataphract

fotm ftw, a?
Yep
IWAY je zakon
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2006., 20:28   #304
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Ajde sad meni objasnite ovo kaj ste napisal u ova zadnja dva posta!
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2006., 21:42   #305
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Autor psf[i]-[Tomek]
Ajde sad meni objasnite ovo kaj ste napisal u ova zadnja dva posta!

uff prekomplicirano, meni se neda objasnjavat, : hello2 :
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2006., 10:04   #306
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Citiraj:
Autor Darth Revan
uff prekomplicirano, meni se neda objasnjavat, : hello2 :
Ajde be so good.... Pljiz!
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2006., 16:32   #307
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Autor SniperWolf
Yep
IWAY je zakon
anet je sjebao čitavu igru ne nerfajući IWAY. toliko su hvalili PvP dio kao nešto gdje ćeš postati poznat po skillu, a onda dozvoljavaju ovakve abominacije.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2006., 20:51   #308
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Autor Cataphract
anet je sjebao čitavu igru ne nerfajući IWAY. toliko su hvalili PvP dio kao nešto gdje ćeš postati poznat po skillu, a onda dozvoljavaju ovakve abominacije.
nema veze, guildovi koji su dobri su dobri, bez obzira na sve, a uostalom, tu je i chap 2 pa se sve preokrece...
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2006., 13:56   #309
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
kako nema veze? sada imaš hrpu IWAY idiota s rank 6+ koji pojma nemaju. a rank je trebao biti nešto što se zaradi kvalitetnim igranjem, a ne fame farmom.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2006., 22:43   #310
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Autor Cataphract
kako nema veze? sada imaš hrpu IWAY idiota s rank 6+ koji pojma nemaju. a rank je trebao biti nešto što se zaradi kvalitetnim igranjem, a ne fame farmom.

to je istina, i ja sam fame farmao, i bio sam u MATH i MTRX ali daleko od toga da neznam igrat ostalo, ali osobno znam dosta R10+ igraca koji neznaku igrat vise od IWAY WARiora !!! to je tuzno !
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2006., 23:47   #311
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Ajde ljudi koji k je IWAY!!!????
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2006., 10:17   #312
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
IWAY= I Will Avange You. Warrior shout. For each dead ally in the area u gain + nesto i + nesto
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2006., 16:51   #313
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2006., 18:53   #314
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Fora... Mojem Mo još fali kojih 10 lv do takvog farmanja
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2006., 19:07   #315
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Citiraj:
Autor psf[i]-[Tomek]
Fora... Mojem Mo još fali kojih 10 lv do takvog farmanja
I još jedno 5 sup runea od kojih ćeš bankrotirati...
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2006., 19:30   #316
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
http://www.youtube.com/watch?v=3liOn7KXYm4&search=55HP
cijeli ti mga tuce jedino on ostao ziv i nikako da padne
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2006., 22:28   #317
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
JOJ! Odem u TOA kažem prodajem 2 Obsidian Shards (trebaju za fissure armor) 2k (valjda je to dosta i jeftino) i odma mi se pol distrcista javi na whisper!

neznam kome sam odgovorio da je prodano kome nisam, ovima kojim sam zabroavio je ispalo ko da prodajem nesto sto nemam pa se ne javljam
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 01:06   #318
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Autor SniperWolf
JOJ! Odem u TOA kažem prodajem 2 Obsidian Shards (trebaju za fissure armor) 2k (valjda je to dosta i jeftino) i odma mi se pol distrcista javi na whisper!

neznam kome sam odgovorio da je prodano kome nisam, ovima kojim sam zabroavio je ispalo ko da prodajem nesto sto nemam pa se ne javljam
koji si ti lik.... obsidian shardovi se prodaju po 4k komad ! lol i rare merchant trader ti daje vise za komad.
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 08:38   #319
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Autor SniperWolf
ah, ti lijepi dani prije dolaska scarab queena.

Citiraj:
Autor SniperWolf
I još jedno 5 sup runea od kojih ćeš bankrotirati...
zakaj bi bankrotirao? sve što mu treba je 40k za rune. -50 grim cestu dobiješ, a lako si nabaviš Fiery Flame Spitter sjekiru od collectora. slijedeća veća investicija ti je axe grip of enchanting koji te košta 40k. armor ti je dovoljan tatoo iz LA. candy canes ti ne treba jer nisi noob. ako te ubiju, promijeniš weapon na yakslapper ili kephket's refuge. ako ti se posreći - dropat će ti nekakav -20 health item koji ćeš koristiti umjesto -50 kada i ako te ubiju. evo kako sam ja nekada farmao minotaure u Eloni i griffone u Prophet's Pathu.



ako nemate monka, a imate rangera možete farmati ettine izvan Beetletuna. ovo je prilično dosadno jer samo trap, trap, trap, trap, lure.. pa opet. a i bad je što morate pobiti Lynxove jer gadovi šetaju uokolo i aktiviraju trapove. drugi bad je što vam se može dogoditi da zaboravite gdje ste postavili zamke. genijalac kakav jesam - riješio sam to nekim quest itemima koje dropam kod zamki.



farmanje Underworlda je prilično popularna aktivnost. standardna postava su 55 monk i SS/SV necro. zamisao ovog builda lako kopiraju ele i mesmer. od elea napravite 55 hp ele, a mesmeru nabrijete curses zbog SV, no damage output je manji iako se može sasvim solidno čistiti grupe monstera. evo kako mi izgledaju UW farm buildovi za monka i elea:


ne nosim rebirth više jer se škvadra ispraksirala pa ne umire. umjesto toga nosim Deadly Riposte (imam mač pa im to radi damage i bleeding).


55 ele mi je totalno mrak. nightmares ubijam stone daggerima, a lupam i aftershock stalno. manji problem je energija iako je u početku imam na bacanje. ali zato necro nosi Blood Ritual pa je okej. najveći bad za ovaj build je bilo capati Obsidian Flesh. boss me tako naživciral da to nije bilo normalno.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 12:34   #320
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
moj najdrazi lik, i prvi kojeg sam kreirao prije 10 mjeseci.... full fissure armor.
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 12:44   #321
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
gg na armoru, ali meni nema ružnijeg od warrior fissure. izgleda kao ormar. : suicide
najljepši mi je female mesmer armor, ali nikako da odem po njega. u biti, čekam ch2 da vidim kakvi će tamo armori biti.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 12:53   #322
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Autor Cataphract
gg na armoru, ali meni nema ružnijeg od warrior fissure. izgleda kao ormar. : suicide
najljepši mi je female mesmer armor, ali nikako da odem po njega. u biti, čekam ch2 da vidim kakvi će tamo armori biti.
ok meni izgleda super, zato sam ga htio, isto tao nabavljam neki fow iz chap 2 sigurno.
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 13:00   #323
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Glede para... Hihi imam sreće pa svako malo naletim na black dye...
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 18:22   #324
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Ja sam upravo prodal svoj Obsidian za 4k u ToA.. U drksu mi gamad nudila 3k...
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 18:49   #325
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Autor psf[i]-[Tomek]
Ajde sad meni objasnite ovo kaj ste napisal u ova zadnja dva posta!
FOTM - Flavor Of The Month: izraz za razne buildove koji su popularni među širokim pučanstvom koje isto tako vjeruje da su samo ti buildovi uspješni. tako si u borbama za HoH nekada imao Spirit Spammer timove - hrpa rangera s još većom hrpetinom spirita. to se igralo dosta dugo - i kao većina FOTM buildova je totalno retardiran, debilan i ne naučiš igrati. čisti fame farm kao i IWAY. glede IWAYa, to je imho build prilagođen totalnim retardima. uber fame farm. skupi se 8 idiota u IWAY team i tako tisuću puta pobijediš Underworld (prva mapa u HA - Heroe's Ascent) i evo ti rank 6. kaj znaš igrati? IWAY warriora, trapper rangera ili order necra. čitaj: nemaš pojma, a imaš rank 6 i wolf emote. IWAY je build za farmere koji se, osim fissure armorom, eternal shieldom i perfect fellblade/crystaline/rurik swordom žele kurčiti škvadri s wolf emoteom. ovaj build je pokopao značenje ranka kao niti jedan drugi. da stvar bude gora - aNet ga nije nerfao niti ga namjerava nerfati. bitno je da su oni nerfali monk skillove i tako nas doveli do još jednog FOTM builda - Heavy Hex. ovi te zatrpaju hexevima da nemreš prdnut. vrlo popularan FOTM je i Ranger Spike. ovo je samo za uber leet igrače, jer malo tko može pravovremeno pritisnuti tipku na 3, 2, 1, SPAJK! to mogu samo najveći. ali silazim s teme; popularni FOTMovi su i Blood Spike ili Obsi(dian) Spike. davnih dana je vrlo popularan bio Smiter Build gdje su e/mo smajtali warriore svog tima i radili odurno veliki damage. ako me pamćenje služi, prvi FOTM je bio Air Spike. 5 air elea spajka s Lightning Orb i Chain Lightning. to je nerfano tako da su sjebali CL gotovo do neupotrebljivosti. jedan vrlo zanimljiv spike je takozvani Rainbow Spike gdje imaš tri, ponekada i 4, različita elea + još neka profesija koja spajka zajedno s njima (obično axe adrenaline warrior).

to je što se tiče FOTMova u PvPu. u PvE je općepoznati Nuker prerastao FOTM i ušao u legendu. kaj se mene tiče - zbog retardiranosti. sve kaj nuker radi jest castanje Meteora i Meteor Showera. uvijek ima krelaca koji će baciti i Fire Storm. ima i onih koji ne poznaju koncepciju energy managementa. obavezna oprema: Rago's Flame Staff. već ustaljeni FOTM ti je i onaj 5 man farming team u Deldrimor War Campu: stance warrior koji nosi keg ili gear, gorenavedeni nuker (ili odnedavno i SS necro), Minion Master necro, monk bonder i monk healer. to je isto onak - mozak na pašu build, ali uvijek ima kretena kojima je taj build pretežak i neshvatljiv ili su oni najpametniji. tako ćeš vidjeti bondere bez Life Barriera, bondere koji ne bondaju, healere koji spamaju Breeze, WoH, Heal Other i nakon 10 sekundi viču kako nemaju energije; hrpe monkova kojima je energy management apstrakcija, stance warriore bez stanceova, warriore koji dropaju keg/gear pa monsteri pobiju sve ostale, e/mo ECHO nukere, MM necroe s level 14 minionima i slične idiotarije.

koliko FOTMovi pogubno djeluju na ljude vrlo dobro govori i primjer Minion Mastera. 99% MMova u igri su N/Mo i koriste Heal Area za healanje miniona. 60% tih i takvih ne mogu držati armiju veću od 20 miniona neko duže vrijeme. onih 1% MMova su N/E i koriste wardove. minioni u njima stoje i primaju daleko manje damagea. tako da - kada vidiš N/E minion mastera, radije uzmi njega. šanse da je sposoban su daleko, daleko veće.


sad idem igrat
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 19:03   #326
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Mislim da lagano kužim kaj hoćeš reči... Danas sam farmal u FoW i tim je bil 4E Nukera, 2Mo Healera, 1Mo Bonder i 1W koji je služil za lure... Nakon 10 min je postalo dosadno...
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 20:31   #327
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Hm, steta sto u zadnje vrijeme stignem sve manje i manje uhvatiti vremena za igranje... sad ce ferje pa ce biti bolje... evo jos malo pa 2000 fame... iako i da imam 0 fame dodje mi na isto... jer uglavnom igram s istom ekipom, pug je za mene zavrsio davnih dana.... Moro bi opet malo posjetiti HoH, bio sam prije 2 dana 3 puta, al jebga nista...glupe greske radili... bit ce bolje... a moglo bi se malo i farmati... 90k u storage je nista... slafko... javi pa cemo koji uw run...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 21:26   #328
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Ja nisam bas toliko isprobavao buildove imao sam jednu nekromancericu u pre searing ali sam ju pobrisao i startao rangera i njega furam dok mi ne dosadi. Btw, jeli itko probao Pet Master ranger build?
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 23:36   #329
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Za pvp je sad aktualno tzv bunny thumpersi: Znaci R/W sa hammerom i Ferocius Strike kao elite.. trebas jos charm animal i revive animal. Ostalo su hammer dmg skillovi i rez signet...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2006., 23:41   #330
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Autor psf[i]-[Tomek]
Mislim da lagano kužim kaj hoćeš reči... Danas sam farmal u FoW i tim je bil 4E Nukera, 2Mo Healera, 1Mo Bonder i 1W koji je služil za lure... Nakon 10 min je postalo dosadno...

e, to ti govorim. taj build je toliko popularan da škvadra uopće ne razmišlja ni o kakvom drugom buildu. prije par tjedana idem ja s mesmericom u fow. tražio sam grupu pola sata. nitko me nije htio uzeti jer "mesmers have no place in fow". mislim si ja, dobro da me niste uzeli u grupu kad ste takvi mulci. činjenica da mesmer pojede svaku klasu potpuno strana ogromnoj većini igrača. jedva čekam 1on1 arene da im se najebem svega po spisku.

baš smo završili s turom po HA. pola timova je IWAY, ostali su rspike ili heay hex. naletili smo na čitavih 5 balanced timova. val i ja spo ispizdili i slali bug report "your skill will make you famous" i ironičnim komentarom iza toga. jebeni anet.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na