Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.02.2014., 13:37   #6871
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
Random naravno
Nasao, interesantna shema, al moj DH nema shanse ubit 100 prije nego vrijeme istekne.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 13:43   #6872
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Nasao, interesantna shema, al moj DH nema shanse ubit 100 prije nego vrijeme istekne.
Nema ni moj pa se mislim dali da predjem na monka...
Kako monk stoji sa novim patchom? Jesu li ne "Vi"?
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 14:22   #6873
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Ovo je nova igra, prvo nije valjalo kaj nisu ništa novo ubacivali, a sad ne valja jer je sve izmjenjeno i to puno previše.

Nabijem blizzard na tri krasna k.

Definitivno ne dajem niti lipe blizzardu niti za jednu igru.

Archon wiz je skroz uništen, a ja sam napravio gear za igrat lagano mp5, bez archona nemrem više igrat wiza.
Monk isto, pola skillova je skroz izmjenjeno.

KATASTROFA.

Ovo mogu prodat novim igračima, koji nikad nisu upalili igru i ovako je igra trebala izgledat kad je izašla a ne totalni makeover nakon skoro 2 godine.

Kad skupim malo živaca i kad se skroz skine sve probat ću opet...

P.S. Jedva sam ušao u igru od errora prilikom startanja igre
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 14:24   #6874
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Vjeko Pregled postova
Nema ni moj pa se mislim dali da predjem na monka...
Kako monk stoji sa novim patchom? Jesu li ne "Vi"?
Promjena skilova i drugi pristup je urodilo plodom. Sama elemental arrow i lightning, stojim na mjestu i rokam, crita ko ludjak, refilam si disc i ubijem po 150+ zombija. A prije 40-50 max.

2 chesta su nice, al mi ne pada ama bas nista zivo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 14:47   #6875
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
ja evo radim rekonfiguraciju igre, nisam je par dana pokretao, pa slucajno vidio da je patch dosao na nekom divljem forumu

biti ce opet neprospavanih noci ...
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 14:52   #6876
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Je li se ovo onda isplati počinjat ili ne?

Diablo mi odavno deinstaliran. Igrao jučer malo Hearthstone, kad ono vidim apdejta se D3 u Battlenet klijentu. Malo nakon toga, vidim Potemkina ingame i Divirya u izborniku
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 14:57   #6877
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Promjena skilova i drugi pristup je urodilo plodom.
Nije mi ovo baš jasno?
Kod koga je urodio plodom?

Onima kojima je sad lik za bacit?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 15:33   #6878
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Nije mi ovo baš jasno?
Kod koga je urodio plodom?

Onima kojima je sad lik za bacit?
Hehe, vidim da je netko ogorcen na promjene.
Samo sam promjenio build za Cursed Chest lov i pokolj 100 zombija, sad ide puno bolje. Al to je to, build je smece za druge stvari.

Prije na T1 sam jedva ubijao 50 zombija, sad na T2 ubijem 130. Farmanje chestova se nastavlja.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 15:37   #6879
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Hehe, vidim da je netko ogorcen na promjene.
Ne, nisam ogorčen na promjene, dapače pozdravljam ih.
Ali ovo nisu "promjene" ovo je nova igra.

Promjene su bile account bound itemi i craftanje istih, ovakve drastične izmjene su kriminal.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 16:15   #6880
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
A jebat ga, ne radujem se ni ja svemu sta su donjeli. Sad farmam chestove i pitam se zasto. Ono tek tako da radim nesto, al neke promjene su prevelike. Defacto su unisteni neki skilovi.
Nije da su prije bili balansirani, tvoj monk na 200k dmga je mogao MP5+ trat kao da igra normal i ako se 3 lika jos joina, moj DH sa 200k je krv pisao na MP3, a ako se netko joina gotovo je.
Kad sam barba probao samo ww+sprint i koljem sa 100k dmga MP5 bez imalo truda. A imao sam mozda 20m opreme na njemu. Ubije te upojam da imas sa jednim likom 500h igranja a drugi ga sa 50h prestigne u klanju.

Zalosno je koliko je ekipa govorila o ovim promjenama i kako su neke totalno nepotrebne, al blizz ko blizz, samo po svoju. Opet nema balansa.

Anyway, napravljen je PCekspert klan i comunity (isto ime za oba), pa ako ekipa hoce da se joina da se lakse nalazimo ingame.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 27.02.2014. u 17:21.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 18:56   #6881
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Imal sam dobrog barba a 400-500k ili cak vise, neki mix build koji je funkcionirao OK a sad je oslabljen za pola i ima ogroman problem sa furyem. DH kog imam je bio duplo slabiji i sad je sa njim lakse igrat nego sa ovim. Promjene su ok i dobio je d3 jos malo zivota sa njima. Legendary drop je puno bolji nego prije ali i prije sam imal dobru opremu tak da mi jos nije nist palo kaj bi mi pomoglo..

400-500K sa buffom sad nemre ni blizu toga. Sve ima ostalo poslozeno, dobar EHP i jako zilav build. Ne znam ni koje skilove sad koristit ni nist. Samo idem i tucem. Jos se dobro i drzi kaj se defanzive tice iako su me na petici vec dobro ownali ali nema dosta DPSa. Sa DH cu vjerojatno igrat kao glavnim..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 28.02.2014. u 00:32.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 19:19   #6882
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ja evo malo soliram, usao sam u PCE klan (klik), ali malo se igram solo s wizardom (posao u pozadini pa igram na mahove), Torment I igram (ide iznenadjujuce lagano), jos malo i kod Skeleton Kinga sam- ACT I, 27 level. Gustoca monstera mi je ok, a i konacno igru mogu igrati da kupim opremu s poda i da se nebrinem kako cu iducu elitu umlatiti, svih 28 poena sam podjelio po 7 za svaki skill koji imam pa valjda i zato ide tako lagano.
Dobro, to je tek pocetak, ima do lvl 60 jos par sati igranja sigurno (ili dana,zavisi od posla).
Graficki mi je igra puno fluidnija, ping mi je manji nego prije, sve u svemu zasada me ne diskonekta.


Lvl 60 likove nisam isprobavao, a ni ne planiram jer cekam RoS pa oni idu na lvl 70. Do 25.03. samo dizem ostale klase na lvl 60.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 19:30   #6883
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Ajde pošto je vas manje u PCklanu...likovi s bug foruma su napravili klan i ima nas 70+ pa mogu vas invajtat , uvjek imate nekog za igrat i svi su hrvati :-)
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 20:00   #6884
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
Dokaz da smo svi nezadovoljna dju... nikad ne valja... do kad smo se realno mogli vrtit ko glupe whirlwind balerine i da to bude zanimljivo? meni se barbar kojeg igram uvjek ko maina u svim igrama skoro pa nije dao igrat s tom debilizacijom isto i za ostale likove, ono di je Dh bez geara za 300mil bio obsolete i takve stvari. Promjene su dobre
__________________
LARN81 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 21:27   #6885
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
Ajde pošto je vas manje u PCklanu...likovi s bug foruma su napravili klan i ima nas 70+ pa mogu vas invajtat , uvjek imate nekog za igrat i svi su hrvati :-)
Glupost su napravili, već vas je 70 a limit klana je 120 playera, PCe bi se još mogao bez beda provući, ali BUG će kroz par dana biti zapunjen i onda puške v kuruzu
Bolje da su napravili community.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 23:30   #6886
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Imal sam dobrog barba a 400-500k ili cak vise, neki mix build koji je funkcionirao OK a sad je oslabljen za pola i ima ogroman problem sa furyem. DH kog imam je bio duplo slabiji i sad je sa njim lakse igrat nego sa ovim. Promjene su ok i dobio je d3 jos malo zivota sa njima. Legendary drop je puno bolji nego prije ali i prije sam imal dobru opremu tak da mi jos nije nist palo kaj bi mi pomoglo..
Daj molim te link do tog 400-500k DPS barba (ako sam te dobro shvatio).

Evo mog od samo cca 300 k DPS bez ikakvih skillova (trenutni DPS ocito nije apdejtan posto sam naknadno povukao s GAH jedan rin i amulet te ih necu prodavat):

http://eu.battle.net/d3/en/profile/N.../hero/18513871

Uz to, ovako to na barbu izgleda bez paragon pointa (jos ih nisam iskoristio).

Znaci, ovaj bar je prije imao malo preko 300 k DPS pa me zanima kakav je tvoj od 400-500 k?

Malo sam danas igrao s wizzom (nisam bas imao vremena) i slozio sam neki privremeni build:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/N.../hero/29133828

Nisam bas zadovoljan, ali slozit cu neki bolji cim se malo sve ovo slegne i dode na svoje mjesto.

S ovim buildom i hearom na wizzu lako igram T4 (ne znam koliko je to u odnosu na stari MP?).

Promjene su ok, ali ovo su drasticne promjene koje mjenjaju sve....kompletnu vrijednost geara kojega sada nosimo i svega ostaloga, a moj gear je sve samo ne jeftin no ok, ulupat cemo opet kojih 1 k gameplaya pa ce se opet nesto sloziti.

Ono sto mi se ne svida je da ne vidim koliko golda bacaju mobovi tj. vidim koliko je na podu tek kada ga pokupim (bezveze), isto tako mi je lose sto je smanjen LOH i sto je nestao live steal.

No ok, naviknit cemo se i na sve ovo novo...kroz cca mjesec dana cemo picit kao i prije.

Sva sreca sto sam igrao samo s wizom, barbom i jako malo s monkom pa imam jos hrpu stvari za odigrat i nece me toliko zbunit sve ove promjene jer nemam toliko buildova u glavi.

Zao mi je jedino sto CM build na wizu vise ne radi, a sto se tice barba idem ga sada malo pokrenit i probati sloziti neki ok i igrivi build.

Makar, koliko mi je zao sto su nestali neki buildovi, toliko sam opet zadovoljan jer ce sada biti hrpa novih buildova pa ce biti zanimljivo sve opet slafat i upoznavat se s novim skillovima.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 00:06   #6887
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Glupost su napravili, već vas je 70 a limit klana je 120 playera, PCe bi se još mogao bez beda provući, ali BUG će kroz par dana biti zapunjen i onda puške v kuruzu
Bolje da su napravili community.
Da su napravili community onda se nevidimo online i u igri...tako da ova shema s klanova je super...uvjek nas je 20-30 online i uvjek imaš s kim igrat a ujedno i vidiš tko je što lootao :-)
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 00:15   #6888
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Ne znam dal vi vidite ili ne ali ovaj blizz je stvarno jebeno pametan a ljudi su jako slijepi kaj ne vide kaj rade.

Što smo dobili novoga sa ovim patchom? Teoretski ništa, osim što su ubili jedinu dobru stvar a to je mob density.
Sada i nakon 1500 sati igre dobivate iste levele koje ste prošli barem 1000 puta i jedino što je novo su itemi koje MORAMO skupit da bi mogli kraftat nove iteme jer nam stari gear više ne vrijedi pošto su skillovi skroz izmjenjeni, naravno namjerno.

E sad dolazi ekspanzija, a gle čuda oni su se sjetili prije ekspanzije ubacit loot 2.0 da pokažu kako je to mrak stvar i na kaj će ličat ekspanzija, u kojoj, vrlo vjerojatno, ćemo dobit jako mali broj novih questova, lvla i ostalog.

Loot 2.0 je mogao i trebao bit ubačen bez tolikih izmjena skillova ODJEDNOM.
ALI, uvijek ima ali, onda ne bi imalo takvog efekta kao sada, razjebi sve, daj im mrvice i napravi od buhe slona.

Najrađe bi da vrate onaj stari loot sistem i stare skillove nama koji želimo igrat diablo 3, oni koji žele igrat loot 2.0 i nove skillove neka kupe ekspanziju jer će samo slijepci (ispričavam se ako se netko vidi u ovome) i zagriženi dat novce blizzu koji od nas radi budale već 2 godine.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 01:00   #6889
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Pa ako ti ne paše nemoj igrati. Niti ćeš ti propasti bez igre, a još manje blizzard bez tebe. 2 god već samo sereš po igri. Već mi te pun k.... slušati. Izmjenili su skillove da ti i tebi slični više ne trčite bezglavo s WW i derete MP10, a onda se žalite da je igra monotona. Kao što sam rekao - riješi se igre i svi sretni!
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 01:05   #6890
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
vi što pričate o gearu i gunđate jer vam s 2.0.1 gear postao niškorist, pa za 25 dana dolazi expanzija sa 10 levela i novim gearom koji će valjda odmah zamijenit sav najbolji današnji gear zar ne? ja tako razmišljam pa mi je odmah lakše odreći se mog sadašnjeg uber geara
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 01:35   #6891
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
Pa ako ti ne paše nemoj igrati. Niti ćeš ti propasti bez igre, a još manje blizzard bez tebe. 2 god već samo sereš po igri. Već mi te pun k.... slušati. Izmjenili su skillove da ti i tebi slični više ne trčite bezglavo s WW i derete MP10, a onda se žalite da je igra monotona. Kao što sam rekao - riješi se igre i svi sretni!
Platio sam igru i mogu srat koliko hoću a ako ti smeta stavi me na ignore i svi sretni

Ne igram barbara btw.


Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
vi što pričate o gearu i gunđate jer vam s 2.0.1 gear postao niškorist, pa za 25 dana dolazi expanzija sa 10 levela i novim gearom koji će valjda odmah zamijenit sav najbolji današnji gear zar ne? ja tako razmišljam pa mi je odmah lakše odreći se mog sadašnjeg uber geara
Neće svi kupit ekspanziju tako da ne vidim razlog zašto su morali usrat običan d3.


Probao još malo igrat i čak mi je pao jedan bolji item, ko bi rekao.
Igra i dalje laga kao i prije, fpsi nisu ništa bolji.
Kraftanje također sjebali, sve esencije, suze i mi niš ne znače kad nemam bijelih itema za salvageat.
Od 3 sata današnje igre sam uspio iskraftat čak 3 shouldera
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 02:38   #6892
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
FPS sa 660 Ti trebaju bit lagano vec svemirski..

Ja sam downsampeliro igru sa 2.880 x 1.800 i jos ubacio, ubacio 4 x supersample i Ambient occ., preko inspectora i opet imam vecinu igre 60 fps. Ni ne treba joj vise. Normalno sam igral s IGPom i 35fps kad sam bio bez grafe.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 04:42   #6893
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Btw, jel se moze na starim likovima dici uopce tezina iznad Master, to sam u startu uzeo i cini mi se ok zasad, ali nemogu vise dic tezinu, samo spustit, veli ako zelim teze idi ispocetka
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 07:32   #6894
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
Probao jučer i vidim da je moj nekad brutalni barbar sad moćan ko četverogodišnjakinja?
S kim se isplati početi od 0?

Il čekat da izađe ROS pa onda krenuti?
malba je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 07:38   #6895
BELIAL
Premium
Moj komp
 
BELIAL's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Glupost su napravili, već vas je 70 a limit klana je 120 playera, PCe bi se još mogao bez beda provući, ali BUG će kroz par dana biti zapunjen i onda puške v kuruzu
Bolje da su napravili community.
zapravo ej bolje napraviti bug / pcekspert / pcplay / kajgot klanove

i jedan veliki Hrvatska / Croatia community u koji ce svi bit....

mjesec-3 nakon izlaska RoS tesko da ce igdje biti 120 aktivnih clanova u klanu
BELIAL je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 08:14   #6896
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Meni se svida ovaj patch, mislim da cu ponovo počet igrat igru
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 08:24   #6897
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
Pa ako ti ne paše nemoj igrati. Niti ćeš ti propasti bez igre, a još manje blizzard bez tebe. 2 god već samo sereš po igri. Već mi te pun k.... slušati. Izmjenili su skillove da ti i tebi slični više ne trčite bezglavo s WW i derete MP10, a onda se žalite da je igra monotona. Kao što sam rekao - riješi se igre i svi sretni!
..gle on je mod..banat će te genzt šit bičz, pi se expert konekšns..on smije što mi ne smijemo,
ako kaže da ne valja, ne valja..vest sajd, bjač
  Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 09:08   #6898
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
..gle on je mod..banat će te genzt šit bičz, pi se expert konekšns..on smije što mi ne smijemo,
ako kaže da ne valja, ne valja..vest sajd, bjač
E radije ću čitat' kako on pljuje jer je bliže istini nego čitat' tvoja uzdizanja i da ne kažem svršavanje na sve što Blizzard pljucne van.

Ovaj patch je bolji nego ono čudo prije i samo treba vremena pohvatat malo skillove oko buildova jer i dalje ima skilova koji fino rade a ima i onih koji su srezani

Najveći problem je resource management jer nema opreme oko koje se potencijalni buildovi vrte. Ima bugova i dalje, wizz offhand novi ne možeš nositi.

Ima nešto nove opreme pa se može vidjetu u kojem smjeru će ići kreiranje buildova ali to još nije to. Ovo je samo navlakuša, u RoS će biti svega, i vjerojatno će ( nakon kuknjave po forumu) dići gustoću mobova ili će svi tražiti potencijalne exploite poput one škrinje.

Offtopic.
I dakle, mladi/stari/stariji gospodine Ivane77. kad si ti/Vi napisali iole konstruktivnu rečenicu koja može pomoći nekome tko se tek vraća u igru ? Ili će opet biti izrugivanje i trol pljuc po drugima? No, s vremena na vrijeme je zgodno pročitati tvoj post, nasmijati se malo kad se vidi kakvih entuzijasta(fanboya) ima. Isprike na offtopicu ali svi ili kukaju s razlozima ili hvale stare/nove stvari s razlozima ali ovaj je nepoderiv i to od jutra do mraka
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 09:33   #6899
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
haha, znači, ako se meni sviđa Diablo 3 ja sam troll,.ahah
btw, ja po nikome ne pljujem.
pa daj, otvori onda posebnu temu "Mi, koji ne volimo Diablo 3"..

Inače, igram 2 dana od početka sa barbarom i onaj stari feeling Diabla 2 se vratio.
Atmosfera je postala više gotička, nema ni najmanje potrebe otići na AH/RMAH, za kojeg ne kažem da je bio loš. Naprotiv, bio je dobar u svoje vrijeme 2012 g.
Sada je vrijeme za povratak korijenima iupravo to je Blizzard napravio.
Odličan zaokret u pravom smjeru. No guts, no glory.
Sa ovim patchom Diablo 3 je postao sasvim neka nova, još bolja igra.
Nema više istih šablona, pa svi su igrali 2-3 varijante likova do MP 10 i to je bilo to.
Sada varijacija ima bezbroj, kao i mogućnosti.
Što reći, idem dalje igrati
  Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 09:52   #6900
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Sad kad su weapon throw konačno prebacili da bude fury generator mi ovaj build postaje viable na HCu, sada ću tek iskoristiti drop thousand speara sa max rollovima na weapon throw / ancient spear.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na