Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.03.2003., 01:18   #1
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Catalyst 3.2

Novi driveri...opet
Dakle-izašli su novi 3.2 driveri,ATI se u zadnje vrijeme opako primio drivera,valjda se hoće riješiti one stare fame o nevaljalosti i nestabilnosti.

Više informacija naravno na:

http://www.rage3d.com/
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 14.03.2003., 01:44   #2
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,974
Post Ispravke

Kako obično biva kod ATi lista ispravaka je malo poduža:

Playing a video using the RealOne Player no longer results in display corruption and an error message being displayed by the RealOne Player
Running the game Combat Flight Simulator 3 with 4x Anti-Aliasing enable no longer results in texture corruption being displayed.
Running the demo ATI-9700-NPRHatching with Anti-Aliasing enabled at 2x and the display set to 1024x768 32bpp no longer results in corruption being displayed on screen
Selecting D3D 8.1 renderer in Nascar 2003 followed by selecting Replay Studio in the main menu no longer results in the car having missing textures.
Setting the display to 1024x768 32bpp followed by changing the AGP speed from 8x to 4x no longer results in the AGP speed not retaining its setting
Setting the Hardware Acceleration slider to None no longer results in a reboot of the system and the settings not being retained
A reboot is no longer required when making changes to the Wait for Vertical Sync under the ATI Direct3D Tab
Running the game Myth 3 with the display set to 1600x1200 and Full Screen Anti-Aliasing set to 2x no longer results in corruption being displayed when entering the Save game screen window
Running the application There no longer results in segmentation violation occurring when Pbuffer is enabled in the application
Selecting a Daytona single race in the game Nascar 2003 beta with OpenGL enabled no longer results in the system not responding.
Running the OpenGl test found in Nascar 2003 Beta no longer results in the system not responding.
Running the 3D Winbench 2000 v1.1 Quality test for Anisotropic and Linear Mipmap Anisotropic no longer reports the tests as Not Capable.
The Windows 2000 display driver no longer requires two reboots of the system to load
Connecting a TV and enabling the TV as a secondary CRT with the display set to 1024x768 16bpp no longer results in the DVD overlay not being displayed on either the CRT or the LCD
The 3D Pipes (OpenGL) screen saver no longer renders incorrectly in preview mode when the display is set to 16bpp and FSAA is enabled
Setting the display to 1024x768 32bpp and setting the TRUFORM option to Application Preference in the ATI OpenGL tab no longer results in the game Myth III not responding
Switching between OTM Theatre Mode Settings in Clone Mode Options no longer results in the apply button not becoming active
Setting the display to 1024x768 32bpp and enabling Anti-aliasing to 4x and running the game Harry Potter II no longer results in the system not responding
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 14.03.2003., 09:52   #3
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Pa tek su nedavno (mjesec i pol. ) izbacili 3.0...
Ak neko skine nove, javite jel ima kakvog poboljsanja.
Cisto sumnjam da ti novi donose nesto bolje mojoj grafickoj
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2003., 16:56   #4
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Ma...izašla je cijela hrpa novih i poboljšanih stvari,jedna od njih je i novi MMC 8.1,ponosni vlasnici AIW grafulja mašu repom na veliko

Mislim-ATI Multimedia Center je savršeno upotrebljiv i ako se nema AIW grafička,za slušanje mjuze,kao file player itd...

Novi je i WDM Capture Driver,rješeni su neki problemi iz prijašnjih verzija istoga,navodno se sad u kombinaciji sa WME 9 dobivaju izvrsni rezultati...

Ajde...Tor...oš"ti probat taj komad softwarea pa nam javit ili nećeš???
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 14.03.2003., 20:41   #5
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Ma...izašla je cijela hrpa novih i poboljšanih stvari,jedna od njih je i novi MMC 8.1,ponosni vlasnici AIW grafulja mašu repom na veliko

Mislim-ATI Multimedia Center je savršeno upotrebljiv i ako se nema AIW grafička,za slušanje mjuze,kao file player itd...

Novi je i WDM Capture Driver,rješeni su neki problemi iz prijašnjih verzija istoga,navodno se sad u kombinaciji sa WME 9 dobivaju izvrsni rezultati...

Ajde...Tor...oš"ti probat taj komad softwarea pa nam javit ili nećeš???
A bogme hoču. Nisam bio presretan s zadnjom verzijom WDM. Nije mi baš bila 100 % stabilna, frfljala je nešto kad sam drndal po Videon in.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2003., 20:59   #6
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Nažalost sad sam pogledao nije izašla nova verzija več je to stara. Ista verzija ide i na 3.1 i na 3.2 drivere...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2003., 21:52   #7
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Citiraj:
Originally posted by tor
Nažalost sad sam pogledao nije izašla nova verzija več je to stara. Ista verzija ide i na 3.1 i na 3.2 drivere...

Mrmlj...pa piše March 13 2003...
Pa kaj to nije to:

http://www.ati.com/support/drivers/w...eonwdm-xp.html
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 15.03.2003., 00:41   #8
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Mrmlj...pa piše March 13 2003...
Pa kaj to nije to:

http://www.ati.com/support/drivers/w...eonwdm-xp.html
Imaš pravo.
Puka sam ko kokica...
Ko zna gdje sam ja gledao
tor je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2003., 22:45   #9
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Efo probao. Ima svega, da se fino kombinirati uz WME 9. A MMC izgleda malo bolje ali u biti nema nekih velikih promjena. Radio je i prije kako bog zapovjeda. Jedino je šteta što se file player ne može upotrebljavati kao Divx player (nema učitavanja titlova, omjera slike).
A dobro jel netko isprobao DVD player od ATI-a? koja je to fora da moraš imati origigi ATI-jev CD i instalacijski broj da bi mogao instalirati DVD player? Tu niš ne kontam...
Jedno se još ne stigoh poigrati s markom, jel netko usporedio rezu s 3.1?
tor je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2003., 00:01   #10
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
To sa DVD playerom je ATI-jeva stara fora...banda
Ja tak i tak koristim Power DVD,izdali su i zakrpicu za ATI kartice/za hardware akceleraciju/

Ma zanimalo me je za taj novi WDM i MMC,škvadra veli da je sad bolje...
Glavno da dela dobro
Jelc je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.03.2003., 15:14   #11
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Citiraj:
Originally posted by Jelc
To sa DVD playerom je ATI-jeva stara fora...banda
Ja tak i tak koristim Power DVD,izdali su i zakrpicu za ATI kartice/za hardware akceleraciju/

Ma zanimalo me je za taj novi WDM i MMC,škvadra veli da je sad bolje...
Glavno da dela dobro
Ja koristim Hero DVD, probaj to čudo.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na