Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.04.2020., 11:15   #31
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 760
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Wtf, baš me zanima kako će Microsoft reagirati na ovo, igra te praktički prisiljava da instaliraš rootkit
Pratih to malo po Twitteru, cijelu dramu, ali da - anticheat se vrti i dok ne igras i jedino ga mozes rucno maknuti. A uz sve to šta oni reklamiraju kao "najbolji anticheat" i šta su napravili da ti doslovno se vrti 24/7, svejedno ima krcato cheatera.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 19:12   #32
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Upao sam u betu. Samo što trenutno radim po cijele dane i noći i prije nedjelje neću moć ni pokrenut.
Nisam ni siguran koliko mi se da s obzirom na način kako im anti-cheat koji funkcionira. Baš mi treba nešto što će se toliko duboko u sustav urezati.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 16.04.2020. u 19:18.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 22:50   #33
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Fake Valorant beta key generators are stealing gamers' passwords
Citiraj:
Most of the fake key generators being distributed for Valorant are installing information-stealing trojans such as QuasarRAT and njRAT. Once installed, these types of malware will attempt to steal passwords stored in Chrome, Firefox, Yandex Browser, Opera, WinSCP, and FileZilla. Most also include some keylogger functionality and the ability to execute commands on the infected machine. For example, Sophos threat researcher Albert Zsigovits discovered a fake Valorant key generator that, when executed, would download the source code of malware executable that was stored on Pastebin, compile it on the computer, and then execute it. In this particular case, the compiled malware turned out to be njRAT. Other variants pretending to be key generators installed the QuasarRAT.
Izvor: BleepingComputer
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2020., 13:38   #34
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Epic!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2020., 14:14   #35
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Odigrao dva matcha i meni je to sve presporo, isto kao i CS.
A igra je doslovno kopija CS-a + abilityi.

Abilityi su mi potpuno nepotrebni i doslovno mi se ni jedan ne sviđa za sada. Imaš klasične stvari iz Overwatcha, kao što su wallhack, teleport, scatter arrow, Hanzo ulti, shield, itd.
Aiming je sam po sebi dosta snapy što me ugodno iznenadilo (ali stvarno jako snapy), no mehanika pogodataka je ista kao i u CS-u što mi ubija volju za igrom. Moraš stajat na mjestu ko debil, pratit neki blesav pattern i nadat se da će metak pogodit Meni osobno je CS dosadio, ali tko uživa u toj igri bi se mogao i ovdje naći, jer besramno kopiraju sve osim vizualnog stila.

Nakon Quake-a i Diaboticala mi je to sve bezveze Presporo i kamperski.

Pre-round ili buy period je užasno dug, imaš nekih 15-20 sekundi za kupovinu što je apsurdno.

Odigrat ću još koji match, možda mi klikne, no ne polažem neke nade u to. Igrao bih samo ako se skupi ekipa pa se zajebavamo, ovak solo nema šanse.
Tako da tko god će ovo čitati, imajte na umu da ja hejtam (ali stvarno hejtam OW), CS stil igranja mi je dosadio gdje se sve svodi na pokrivanje kuteva i sporu igru, i pračenje nelogičnih patterna prilikom pucanja (nemoj me je... da metak iz kalaša koji izletava 700+ km na sat skrene u plafon već nakon dva metra). I'm all about speed and precision

Ako volite CS, vjerojatno će vam se svidjeti Valorant.
Ako volite OW, teško da hoće zbog mehanike pucanja.
Ako volite CS i OW je dobio prolaznu ocjenu kod vas, moglo bi vam se svidjeti.
Ako ne volite CS, niti OW, uh, bježite od ovog
Ako volite trošiti stotine eura na kozmetiku i noževe u CS-u, ovo će vam biti novi fix

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 19.04.2020. u 14:28.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2020., 16:42   #36
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Evo i ja upao u betu...odigrao 10ak matcheva i sviđa mi se.

CS mi je i dalje draži, ali ovo je svježe i stvarno je zabavno. Isprva me smetalo ovo ability spamanje ali kad sam skuzio sta kako koji radi - its ok. Kao što je rekao kolega gore, jako je snappy, gameplay mechanics su na razini csgoa, dobar competitive shooter.

Oruzja i abilitye treba balansirati malo, al to ce s vremenom valjda. Mape su na nekim elementima doslovni copy/paste CS-a spray patterni nekih oruzja su maltene identicni kao i u csgo (ak47 i vandal npr)

Nisam igrao overwatch/apex pa ne mogu uspoređivat s njima.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 08:07   #37
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Congrats!

You now have access to the VALORANT closed beta and a new competitive stage to shine from.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 08:35   #38
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
Puna igra izlazi 02.06. a beta serveri se gase 28.05.
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 12:16   #39
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
S mojeg kompa je igra odavno odletjela
Ne mogu ja to. Odigrao sam nekih 5-6 matcheva svekupuno i umro od dosade.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 14:56   #40
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
To je točno onakva MP igra za koju ja nisam. Probao 2 mača, kao da sma na turnir nekakav upao. Em se priča, vidim ga na mislisekundu, umrem... Nemam volje trošiti 200-300h da uopće krenem igrati.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 22:00   #41
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Ako netko igra neka mi se javi na pm. Ja jučer počeo igrati. Nije loša igra
Mogy je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na