Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.04.2014., 12:58   #2581
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
FTL, imam ga vec davno od nekog bundla ali nikad krenuo igrati, uh sto je zarazan. Uspio jednom pobjediti na Easy nakon cca 8-9h. Faking tezak je a i RNG bogovi trebaju biti naklonjeni.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2014., 13:09   #2582
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Markos Pregled postova
Skyrim po 20 put ispočetka i Thiefa
I ja bi krenio,ali ne vanilla jel ima kakav overhaul mod što se tiče grafike,ganeplaya ili igras vanila?
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.04.2014., 14:21   #2583
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
za gameplay neznam ja imam sve dlc-ove za njega pa sam imao puno tog za igrat,što se tiče grafike imaš za skinut free hd texture i izgleda odlično

Zadnje izmijenjeno od: Markos. 17.04.2014. u 14:30.
Markos je online   Reply With Quote
Staro 18.04.2014., 10:43   #2584
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Po šesti put Bioshock Infinite
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je online   Reply With Quote
Staro 20.04.2014., 13:57   #2585
Stratofortress
Registered User
Moj komp
 
Stratofortress's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: 52,000 feet
Postovi: 81
Syberia. Nevjerovatno SP iskustvo.
Stratofortress je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2014., 13:58   #2586
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Star Wars: Jedi Academy
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2014., 13:49   #2587
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
Star Wars: Jedi Academy
Haha, koja je to godina? 2002?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2014., 14:08   #2588
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
Star Wars: Jedi Academy
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Haha, koja je to godina? 2002?
Ja bas igram nastavak prije Jedi Academy.

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast. 2002 godina. Joj kad se sjetim koliko sam ovo igrao, bila mi je omiljena igrica. Prosli tjedan trazim neke CD-ove i nadem igru, s gustom sam je instalirao i evo uzivam igrajuci.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2014., 14:26   #2589
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
u tom sam i ja uživao..sada razmišljam početi Knights of The Old Republic..to mi je najdraža iz SW serijala
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2014., 14:50   #2590
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Ja bas curi instalirao KOTOR, da ju malo uvedem u RPG svijet, na kraju ga igram vise ja nego ona...
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.04.2014., 16:08   #2591
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
haha, 2003. kopa malo po cd-ima i eto... outcast je bio ispod ovog
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2014., 18:00   #2592
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
haha, 2003. kopa malo po cd-ima i eto... outcast je bio ispod ovog
Jedi Academy je vrhunska igra. Najjači nivo na kraju, onaj Korriban koliko fajtova. Pravi Jedi-Sith okršaj
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2014., 18:11   #2593
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Sada je na redu S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky,a poslije njega ide Call of Pripyat
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2014., 20:59   #2594
Sail
Premium
 
Sail's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor Stratofortress Pregled postova
Syberia. Nevjerovatno SP iskustvo.
Yep. Koji dio igras? Navodno ce biti i 3.
__________________
Adieu chérie
Sail je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2014., 04:54   #2595
Stratofortress
Registered User
Moj komp
 
Stratofortress's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: 52,000 feet
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Sailent Pregled postova
Yep. Koji dio igras? Navodno ce biti i 3.
Upravo počeo drugi. Da, već je bilo nekoliko najava da se radi na trojki ali svaki puta lažne najave.
Stratofortress je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2014., 21:33   #2596
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Ja sam probala igrati Syberiu i nije mi legla. Inače su mi avanture malo dosadnjikave no moram reći da joj nisam dala pravu šansu. Zadnje što sam igrala je bio L.A. Noir koji mi je bio dobar pa sad razmišljam da bih mogla ponovo neku avanturu.
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2014., 22:38   #2597
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Syberia je zakon, a onaj automat koma Jos su mi instalirane preko steama. Tesko mi pada deinstal opalit
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2014., 23:09   #2598
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 675
Ja se držim Q3A,gušt je vratit se nakon svih CoD-ova i BF-ova.
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2014., 15:38   #2599
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316
Citiraj:
Autor Sailent Pregled postova
Yep. Koji dio igras? Navodno ce biti i 3.
Neznam, meni je dvojka završila priču. Nastavak (meni) nije potreban.

Nedavno prešao Still Life trilogiju ( Post Mortem, Still Life, Still Life 2), dvojka mi je najbolje sjela (Still Life).

I krenuo igrat Dead Space, tolko laga na kontrolama da nije normalno. Trebao sam uzet verziju za Xbox.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2014., 23:30   #2600
Xeptic Jurica
Banned
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Split
Postovi: 2
[table][tr][td][hr]
[hr][/td][/tr][/table]



[size=18pt][size=22pt]X[/size]eptic Online Gaming Community[/size]







Danas ću vam predstaviti Xeptic zajednicu, kao jednu on uspješnijih zajednica na Counter-Strike i SA:MP sceni.
Naši počeci počinju 2012. godine kada se počinjemo bavit SA:MP-om, iste te godine otvaramo naš prvi SA:MP server pod imenom "Xeptic Roleplay" te dnevno imamo 5 do 6 online igrača.
Naravno mi nismo bili zadovoljni s tim, te krećemo intezivnije raditi na samom serveru tj. skripti i reklamiranju po gaming forumima,facebooku i ostalim društvenim mrežama.

Mislim da svi znate kako teče standardna povijest jedne zajednice, radili smo , reklamirali , dovodili članove i ostalo, pa neću baš o tome sada nego ću odmah preskočiti to i krenuti opisati vam suvremeno doba xeptic zajednice, tj. što mi danas radimo i nudimo.


[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Trucking - 91.121.21.54:7809[/size]

[/td]
[/tr]
[/table]


Krećem od našeg Xeptic trucking servera koji je nedavno primljen na ZB:SAMP službenu listu servera, držimo rekord 50 igrača i mogu slobodno reći da je to veoma pohvalno za jedan trucking server, te također mislim da smo jedan od najpoznatijih balkanskih trucking SA:MP servera.
Xeptic trucking server je prije bio takozvani Croatian Trucking, te su se "spojili" s nama i tako je postao Xeptic trucking server.Trucking server je dobio svoj posebni "Forum" na našem forumu, te ga možete vidjeti ovdje Trucking forum . Na tom linku možete naći sve potrebne informacije oko xeptic trucking servera i sve što vas zanima možete se informirati tamo.


[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Roleplay V2.0 - 91.121.21.54:7812[/size]

[/td]
[/tr]
[/table]

Xeptic Roleplay V2.0 server je stvarno jedinstven i unikatan server, server koji će postaviti nove standarde SA:MP-a, server koji će se zasnivati na velikom roleplayu i gdje je zabava zagarantirana.
Mod smo pokušali učiniti što više moguće unikatnijim te ćemo se potrudit da svaki update koji napravimo na serveru, da se mora sastojati od najmanje 5 ili više unikatnosti.
Ukoliko pratite naše facebook grupe mogli ste vidjeti čak neke slike sa servera, na primjer slika iz registracije, prezentacije droge sistema i slično, al ukoliko niste vidjeli ja ću vam ovdje postaviti te slobodno možete pogledati i komentirati.

Xeptic Roleplay V2.0 planiramo otvoriti oko 10.3.2014 datuma, neće točno na taj datum ali par dana prije ili poslije, a nikad se ne zna možda i na taj datum, na vama je da nas pratite ukoliko ste voljni te ćete sve informacije u vezi servera i otvaranja saznati u najbržem mogućem roku.


Također ukoliko vam slike nisu dovoljne , imamo mi i prezentacije gdje je sve detaljno objašnjeno.
Ukoliko vam se sviđa možete nam komentirati ili subsrcibati !


[hr]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CWYxTMLcapE[/youtube]


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B629EHA1lcY[/youtube]
[hr]

Također uskoro ćemo snimit još jednu novu prezentaciju, te također vi možete doći na forum i reći nam o čemu bi htjeli da prezentacija bude, ukoliko vam se svidio registar sistem možemo i to, al ukoliko više članova glasuje za nešto mi ćemo napraviti prezentaciju toga.


[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Counter-Strike [/size]

[/td]
[/tr]
[/table]


Kako imamo Xeptic SA:MP tako imamo i Xeptic Counter-Strike, xeptic counter strike smo također davno pokrenuli, bilo je to isto 2008. godine kad smo počeli promovirat xeptic zajednicu preko drugih counter strike servera, te smo došli na ideju, ukoliko imamo samp server, zašto nebi imali i counter - strike server.Pa smo pokrenuli counter-strike i tako malo po malo nabavili smo CS klan.Borili smo se protiv drugih klanova i neke smo pobjeđivali a neke smo bitke gubili, bili smo solidni.Malo po malo, skupljajući igrače shvatili smo da postoje i cure koje igraju CS i saznali smo da su veoma dobre u tome.Pa smo tako s njima napravili i CS ženski tim, koji danas skoro pobjeđuje svaku bitku.Također i vi se možete pridružiti našim klanova, samo kontaktirajte vlasnika ili su vlasnika zajednice, te će vas oni uputiti tkome se obratiti i kako.
Xeptic Counter-Strike slike :


[img width=200]http://i.imgur.com/zLTpAUh.png[/img]


[url=http://i.imgur.com/d6MQ1Nz.png]
[img width=200]http://i.imgur.com/d6MQ1Nz.png[/img]

[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Portal - www.xeptic-gaming.com[/size]

[/td]
[/tr]
[/table]

Naš portal je veoma jedinstven i jednostavan za korištenje, portal je otvoren nedavno, te prilikom otvaranja portala posjetilo nas je više od 500 korisnika na portalu.Portal smo pokušali napraviti tako da bude što više moguće unikatan, te da bude izuzetak drugim portalima.Na portalu postoje kartice, ukoliko stisnete na njih prebacuje vas na određenu akciju. tj. akciju na koju sve vi stisnuli primjer ukoliko stisnete "Forum" prebacit će vas na Xeptic forum.Također na forumu dobivate novosti zajednice,novosti gaming svijeta, također možete saznati sve naše partnere i ostale društvene mreže vezane sa Xeptic zajednicom.


[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Forum - www.xeptic-gaming.com/samp[/size]

[/td]
[/tr]
[/table]

Xeptic forum trenutni forum je aktiviran datuma : "Lipanj 29, 2012.", te od tada xeptic forum dnevno ne pada ispod 30 članova online, te držimo rekord od 153 igrača koji je postignut Lipanj 03, 2013, 21:46:08. Na našem forumu možete se zezati sa našim članovima, možete igrati razne igre, od običnih pa sve do nagradnih igara.
Također imamo posebne kategorije gaminga, gdje se nalaze različite zajednica od igrice League of Legends do Counter-Strike-a, a tu su jos uključene minecraft,call of duty i slično.Trenutno je u izradi naš portal na kojem ćete saznati sve informacije o gamingu, igraćim konzolama i slično.Također prilikom otvaranja servera, tu se nalaze i prijave za određene pozicije.Također naš Trucking server ima svoj poseban podforum koji možete izabrati dolaskom na gornju traku foruma.


[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Teamspeak - 5.9.251.24:9999[/size]

[/td]
[/tr]
[/table]

Xeptic zajednica želi vas obavjestiti kako imamo također i teamspeak server.Teamspeak server smo pokrenuli prije 2-3 tjedna, te se veoma dobro držimo sa korisnicima.Svaki dan na naš teamspeak server dođe 10 i više novih korisnika koji nam se u večem slučaju pridruže i budu članovi naše zajednice.Želimo ovim putem zahvaliti WDNTW Game Hostingu koji nam je pokrenuo naš teamspeak.
Teamspeak Server IP : 5.9.251.24:9999
Evo neka random slika našeg teamspeak servera.




[hr]

[size=12pt]Lijep pozdrav,
Xeptic Online Gaming Community
[/size]
Xeptic Jurica je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2014., 23:31   #2601
Xeptic Jurica
Banned
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Split
Postovi: 2
Xeptic

[table][tr][td][hr]
[hr][/td][/tr][/table]



[size=18pt][size=22pt]X[/size]eptic Online Gaming Community[/size]







Danas ću vam predstaviti Xeptic zajednicu, kao jednu on uspješnijih zajednica na Counter-Strike i SA:MP sceni.
Naši počeci počinju 2012. godine kada se počinjemo bavit SA:MP-om, iste te godine otvaramo naš prvi SA:MP server pod imenom "Xeptic Roleplay" te dnevno imamo 5 do 6 online igrača.
Naravno mi nismo bili zadovoljni s tim, te krećemo intezivnije raditi na samom serveru tj. skripti i reklamiranju po gaming forumima,facebooku i ostalim društvenim mrežama.

Mislim da svi znate kako teče standardna povijest jedne zajednice, radili smo , reklamirali , dovodili članove i ostalo, pa neću baš o tome sada nego ću odmah preskočiti to i krenuti opisati vam suvremeno doba xeptic zajednice, tj. što mi danas radimo i nudimo.


[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Trucking - 91.121.21.54:7809[/size]

[/td]
[/tr]
[/table]


Krećem od našeg Xeptic trucking servera koji je nedavno primljen na ZB:SAMP službenu listu servera, držimo rekord 50 igrača i mogu slobodno reći da je to veoma pohvalno za jedan trucking server, te također mislim da smo jedan od najpoznatijih balkanskih trucking SA:MP servera.
Xeptic trucking server je prije bio takozvani Croatian Trucking, te su se "spojili" s nama i tako je postao Xeptic trucking server.Trucking server je dobio svoj posebni "Forum" na našem forumu, te ga možete vidjeti ovdje Trucking forum . Na tom linku možete naći sve potrebne informacije oko xeptic trucking servera i sve što vas zanima možete se informirati tamo.


[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Roleplay V2.0 - 91.121.21.54:7812[/size]

[/td]
[/tr]
[/table]

Xeptic Roleplay V2.0 server je stvarno jedinstven i unikatan server, server koji će postaviti nove standarde SA:MP-a, server koji će se zasnivati na velikom roleplayu i gdje je zabava zagarantirana.
Mod smo pokušali učiniti što više moguće unikatnijim te ćemo se potrudit da svaki update koji napravimo na serveru, da se mora sastojati od najmanje 5 ili više unikatnosti.
Ukoliko pratite naše facebook grupe mogli ste vidjeti čak neke slike sa servera, na primjer slika iz registracije, prezentacije droge sistema i slično, al ukoliko niste vidjeli ja ću vam ovdje postaviti te slobodno možete pogledati i komentirati.

Xeptic Roleplay V2.0 planiramo otvoriti oko 10.3.2014 datuma, neće točno na taj datum ali par dana prije ili poslije, a nikad se ne zna možda i na taj datum, na vama je da nas pratite ukoliko ste voljni te ćete sve informacije u vezi servera i otvaranja saznati u najbržem mogućem roku.


Također ukoliko vam slike nisu dovoljne , imamo mi i prezentacije gdje je sve detaljno objašnjeno.
Ukoliko vam se sviđa možete nam komentirati ili subsrcibati !


[hr]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CWYxTMLcapE[/youtube]


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B629EHA1lcY[/youtube]
[hr]

Također uskoro ćemo snimit još jednu novu prezentaciju, te također vi možete doći na forum i reći nam o čemu bi htjeli da prezentacija bude, ukoliko vam se svidio registar sistem možemo i to, al ukoliko više članova glasuje za nešto mi ćemo napraviti prezentaciju toga.


[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Counter-Strike [/size]

[/td]
[/tr]
[/table]


Kako imamo Xeptic SA:MP tako imamo i Xeptic Counter-Strike, xeptic counter strike smo također davno pokrenuli, bilo je to isto 2008. godine kad smo počeli promovirat xeptic zajednicu preko drugih counter strike servera, te smo došli na ideju, ukoliko imamo samp server, zašto nebi imali i counter - strike server.Pa smo pokrenuli counter-strike i tako malo po malo nabavili smo CS klan.Borili smo se protiv drugih klanova i neke smo pobjeđivali a neke smo bitke gubili, bili smo solidni.Malo po malo, skupljajući igrače shvatili smo da postoje i cure koje igraju CS i saznali smo da su veoma dobre u tome.Pa smo tako s njima napravili i CS ženski tim, koji danas skoro pobjeđuje svaku bitku.Također i vi se možete pridružiti našim klanova, samo kontaktirajte vlasnika ili su vlasnika zajednice, te će vas oni uputiti tkome se obratiti i kako.
Xeptic Counter-Strike slike :


[img width=200]http://i.imgur.com/zLTpAUh.png[/img]


[url=http://i.imgur.com/d6MQ1Nz.png]
[img width=200]http://i.imgur.com/d6MQ1Nz.png[/img]

[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Portal - www.xeptic-gaming.com[/size]

[/td]
[/tr]
[/table]

Naš portal je veoma jedinstven i jednostavan za korištenje, portal je otvoren nedavno, te prilikom otvaranja portala posjetilo nas je više od 500 korisnika na portalu.Portal smo pokušali napraviti tako da bude što više moguće unikatan, te da bude izuzetak drugim portalima.Na portalu postoje kartice, ukoliko stisnete na njih prebacuje vas na određenu akciju. tj. akciju na koju sve vi stisnuli primjer ukoliko stisnete "Forum" prebacit će vas na Xeptic forum.Također na forumu dobivate novosti zajednice,novosti gaming svijeta, također možete saznati sve naše partnere i ostale društvene mreže vezane sa Xeptic zajednicom.


[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Forum - www.xeptic-gaming.com/samp[/size]

[/td]
[/tr]
[/table]

Xeptic forum trenutni forum je aktiviran datuma : "Lipanj 29, 2012.", te od tada xeptic forum dnevno ne pada ispod 30 članova online, te držimo rekord od 153 igrača koji je postignut Lipanj 03, 2013, 21:46:08. Na našem forumu možete se zezati sa našim članovima, možete igrati razne igre, od običnih pa sve do nagradnih igara.
Također imamo posebne kategorije gaminga, gdje se nalaze različite zajednica od igrice League of Legends do Counter-Strike-a, a tu su jos uključene minecraft,call of duty i slično.Trenutno je u izradi naš portal na kojem ćete saznati sve informacije o gamingu, igraćim konzolama i slično.Također prilikom otvaranja servera, tu se nalaze i prijave za određene pozicije.Također naš Trucking server ima svoj poseban podforum koji možete izabrati dolaskom na gornju traku foruma.


[table]
[tr]
[td][hr]
[size=14pt]Xeptic Teamspeak - 5.9.251.24:9999[/size]

[/td]
[/tr]
[/table]

Xeptic zajednica želi vas obavjestiti kako imamo također i teamspeak server.Teamspeak server smo pokrenuli prije 2-3 tjedna, te se veoma dobro držimo sa korisnicima.Svaki dan na naš teamspeak server dođe 10 i više novih korisnika koji nam se u večem slučaju pridruže i budu članovi naše zajednice.Želimo ovim putem zahvaliti WDNTW Game Hostingu koji nam je pokrenuo naš teamspeak.
Teamspeak Server IP : 5.9.251.24:9999
Evo neka random slika našeg teamspeak servera.




[hr]

[size=12pt]Lijep pozdrav,
Xeptic Online Gaming Community
[/size]
Xeptic Jurica je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2014., 15:22   #2602
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Kad je već zasluženo pobrao ban, možete i maknut taj post od kilometra
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 21:23   #2603
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Plants vs Zombies besplatno na Originu a promocija za Dead Space 1 je gotova..ko je jamio, jamio je također..bioshock infinite na saleu na steamu..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 07:13   #2604
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Trine 2, kvragu i igra navuko se na nju ko kurva na bijelo xD
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 08:47   #2605
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
Hegemony Rome The Rise of Caesar
nešto kao total war rome 2 samo drugačije i zanimljivo. ljubitelji RTW probajte
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 19:05   #2606
Manny11
Premium
Moj komp
 
Manny11's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb/VG
Postovi: 30
Upravo završio The Cat Lady.
Sasvim solidna avantura, malo je ružna, ali se isplati odigrat.

Jučer sam napokon upogonio Assassin's Creed 4 nakon što sam skužio zašto se crasha x360ce-ov xinput1_3.dll ne valja novi, stavio sam neku verziju iz 2012. i sad leti!
Manny11 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 19:09   #2607
sen123
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: pula
Postovi: 65
Tomb Raider 2013

mogu reći da nisam baš oduševljen dosta toga je izmjenjeno u stilu i načinu igre u odnosu na starije Tomb Raider, aj je ok
sen123 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 20:19   #2608
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Bastion je na saleu na Steamu..tko nije odigrao, neka proba obavezno..može se pokrenuti i na krumpiru ali muzika, narator, ambient..odlično, odlično
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 20:48   #2609
natal
Registered User
Moj komp
 
natal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Virovitica
Postovi: 129
Kupio Bastion.

Nek se nadje.

Hvala.

Inace ogame igram i instaliran mi witcher 1.
natal je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 10:09   #2610
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
BF3 ON THE HOUSE NA ORIGINU!!!! WUHU
hedgehog je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na