Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.03.2012., 14:55   #211
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiram jedan osvrt, lik ide malo u krajnost al ima tu istine:

"I could swallow a few gameplay quirks if Bioware would at least try to keep their game neutral ideologically. I won't mention the actiony feeling and oversimplification of almost every aspect of this game, because ultimately, they are the immanent part of american pop-culture

But for a politically conscious person like myself this game is simply undigestable. This is the most primitvely ideologized game I have ever came across. I gave up immediately after I stumbled upon this male NPC called "Cortez", who told me that he lost his "husband" in a battle with reapers.

I mean, the daily dose of cultural marxism from TV and movies is enough for me, I don't need an extra dose from computer games."

s ovim boldanim se slažem. Mislim , i prije je bilo "političke korektnosti" u igrama al ponekad se ode u krajnost. Ja sam isto ostao WTF? kad je Cortez počeo cendrat.
  Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 15:14   #212
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354



uopće mi nije bilo žao Corteza kada ga je Reaper srušio...dapače, nisam siguran da ga ne bi i ja slučajno opleo sa Cainom...

-->
Hmm, možda sam homofob, ali



uopće mi nije bilo žao Corteza kada ga je Reaper srušio...dapače, nisam siguran da ga ne bi i ja slučajno opleo sa Cainom...

Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.03.2012., 16:03   #213
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Meni to ni najmanje ne smeta, ako mozes imat F/F romancu u MEu, i nitko od nas se nije bunio kad je sa femshepom nategao Liaru.
Ako neko hoce da ga nategne crnjo, eto neka uziva. Zaboli me, moji shepovi M ili F, nisu nikada bili u opasnosti, femshep ce dobit zensko, mshep ce dobit zensko... a ovi sta placu na romanse, zivo se pitam sta su govorili likovima pa se odjednom nadje na krevetu sa crnjom i onda se sokira

A BW damage control me ni najmanje ne zanima, mogu srat sa interviewima i cime god hoce, cinjenica je da smo dobili kitu (crnu), i dok kraj ne objave kako treba il daju DLC sa jebeno VELIKOM isprikom fanovima, racunam da sve sta kazu seru.

A slike za DLC Truth i Rescue, pa dosle su sa 4chana, izvor provjerenih informacija
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 17:11   #214
tallsaint
Premium
Moj komp
 
tallsaint's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Split
Postovi: 63
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Citiram jedan osvrt, lik ide malo u krajnost al ima tu istine:

"I could swallow a few gameplay quirks if Bioware would at least try to keep their game neutral ideologically. I won't mention the actiony feeling and oversimplification of almost every aspect of this game, because ultimately, they are the immanent part of american pop-culture

But for a politically conscious person like myself this game is simply undigestable. This is the most primitvely ideologized game I have ever came across. I gave up immediately after I stumbled upon this male NPC called "Cortez", who told me that he lost his "husband" in a battle with reapers.

I mean, the daily dose of cultural marxism from TV and movies is enough for me, I don't need an extra dose from computer games."

s ovim boldanim se slažem. Mislim , i prije je bilo "političke korektnosti" u igrama al ponekad se ode u krajnost. Ja sam isto ostao WTF? kad je Cortez počeo cendrat.
Mislim da se niko nije bunio na "cultural marxism" kad su s femshepom završili s Liarom.

Works both ways.
__________________
Marantz PM6003/Pro-ject Debut III/Wharfedale Diamond 10.1
tallsaint je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 20:16   #215
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Breaking News....

http://social.bioware.com/forum/1/to.../index/9999272

Toliko o nasim teorijama, ovo je beyond low. Totalni i apsolutni debili.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 20:30   #216
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Breaking News....

http://social.bioware.com/forum/1/to.../index/9999272

Toliko o nasim teorijama, ovo je beyond low. Totalni i apsolutni debili.
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 20:42   #217
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Breaking News....

http://social.bioware.com/forum/1/to.../index/9999272

Toliko o nasim teorijama, ovo je beyond low. Totalni i apsolutni debili.
Nemojte tako, portal 2 interaktivna knjiga je iskreno bila zanimljiva za proći, možda je i ovo dobro za prolistati zbog lorea ME universea.
Ono što je prema meni fulano je da je ovo moralo doći besplatno uz collector verziju igre, a ne musti svaki cent od igrača koji su već debelo preplatili igru collectorom.
Neka još samo dodaju nekvi DLC unlock code unutra i da vidiš veselja

EDIT: sad vidim u komentarima da je nutra sve što van izrezali iz igre
Ako ovo krenem čitat još ću više biti deprimiran ME trojkom.
Vrhunac faila bi bio da cut content vrate u igru kao paid DLC (što bi mogli, ipak je EA gazda)
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 15.03.2012. u 20:49.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 20:48   #218
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
ma neka ovoga, al kreteni retardiani izbace nekakvi app u kojem je navedeno sve ono čega su se fanovi bojali, taman kad se sav ovaj metež malo smirija; PA KOJI KURAC!??!?
sta je tim ljudima u glavi kad misle da je ovo dobra ideja???
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 20:59   #219
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Jos kad kazu da ajmo ubacit nekog malog kretena iz cista mira koji ti nece dat da govoris i da saznas ista o icemu u ME universeu. I da je usrani Casey u zadnji tren promjenio sta je mogao...

Ovo je izvan svake granice razuma, da ti naplate pokazatelj koliko su usrali. Koje je boje nebo u njihovom svijetu, nakon sve ove buke i glame, oni kao posljenji "fuck you" izbace ovo...

Crkli dabogda svi odreda.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 21:02   #220
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
baš to! koji je njima? zašto? kako? kome se ovo činilo ka dobra ideja?! pa pogledaj sad opet forume, po facebooku, opet svi popizdili...
zhecky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.03.2012., 21:04   #221
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ahahaha ovo je pljuska , svima kojima smo platili igru , e ovako Bioware , da odigrat ću sve vaše DLC ove , naime na originalnoj igri rade odlično verzije DLC ova iz dućana , zato fuck off s idejama 10€ X 7 DLC ova
  Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 21:19   #222
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma koji ces ih kurac igrat, usporedna prica a kraj je smece. I nakon svega opale ovakvu trescurinu, prezirem ih da se nebi popisao na njih da gore, jeba im kroganac mater glogovim kolcem.
Nakon ovoga ne da necu crackat DLC, nego necu ga taknit iz principa, eto neka se vesele sta su iskorijenili piratstvo sa BW naslova, jer ih nitko nece igrat makar besplatni bili.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 21:30   #223
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ma ja ću ih skinut i odmah zbrisat
  Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 11:26   #224
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Nisu vrijedni fragmentacije diska. Ja jos pokusavam shvatit koliki kreten treba bit za CEO stolicom kad ovo dopusta.
Vec gube pare, reputacija otisla u kurac, mediji izvjestavaju kako su zasrali. Al BioWare ne jebe 2%, situacija izgleda nije jos toliko sjebana da oni misle da bi mogli prestat sa sranjima.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 11:49   #225
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
sad se pravdaju tamo da nije to bioware izbacija, nego neki treci lik
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 13:28   #226
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Koji je dosao do skripti, izbrisanog materijala, razgovora sa ekipom, slikama, koncept artovima tako da je kopao iz svog supka....najvjerovatnije.

Da su imalo pametni, IMALO, zaustavili bi sve i rekli liku ne izdaji to dok ne sredimo stanje, samo se doljeva benzin na vatru. Ali ne, za 3$ po appu su jos vise sjebali ljude.

C/P
firstarioch wrote...

contacted The Sun here in England as well as Mail on Sunday .They just got back to me .They will help.!!!!

I will try to contact other Mainstream Media in UK.
Tweeted Jonathan Ross .

HOLD THE LINE PEOPLE !!!!!

Ako se ne varam jer mi je ime poznato, lik je jedan od zacetnika retakeME3 pokreta i donacija za djecu sa ovom akcijom.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 15:07   #227
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
neznam nisam toliki geek ja samo upalim igru i igram i ako je dobra dobra je ako ne obrišem je ^^

nego dali netko zna kako se mjenjaju postavke u grafici? nemogu nigdje naći a u igri mogu samo mjenjati rezoliciju i još sitno neke 2 stvari...
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 15:15   #228
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
x:\Mass Effect 3\Binaries tamo imas MassEffect3Config
Kad otvoris ides pod video, ima nesto malo vise postavki za podesiti i na kraju nemoj zaboraviti sejvati.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 15:31   #229
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
x:\Mass Effect 3\Binaries tamo imas MassEffect3Config
Kad otvoris ides pod video, ima nesto malo vise postavki za podesiti i na kraju nemoj zaboraviti sejvati.
hm pa sve je već podešeno na max i bilo :S
očekivao sam puno više od grafike ovo je razočaranje baš...
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 16:11   #230
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Grafika lica i okolice je ok, al je oklop 1cm ispod lica opca katastrofa, port sa konzole sa puno truda.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 17:25   #231
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
ova igra je očajno jadna i debilna,..žali bože novaca i budala koji su je radili.Totalno su ubili mass effect serijal jel su htjeli ništa više nego samo novce i stršano se to vidi....žali bože i vremena i truda u ovoj igri jel ovo je ništa više nego živo smeće nasprema prvog i drugog dijela...
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 18:07   #232
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ocito si novi ovdije, vec smo popizdili radi toga, worldwide peticije i napadi na Bioware radi kraja su toku. Japanci su isto popizdili, renameali igru u "rent effect" i pridruzili se prosvjedima, 1 dan nakon izlaska
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 18:17   #233
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ocito si novi ovdije, vec smo popizdili radi toga, worldwide peticije i napadi na Bioware radi kraja su toku. Japanci su isto popizdili, renameali igru u "rent effect" i pridruzili se prosvjedima, 1 dan nakon izlaska
nisam obraćao pozotnost na ovaj topic dok nisam sam zaigrao igru i vidio to sve...neznam šta me više razočaralo grafika,priča,sama igra,..ma sve je toliko očajno i mogli bi se jako posramiti oko ovoga :S
ako im je trebalo novac bolje da su napisali na svojoj stranici nešto tipa,e nama treba novaca ali umjesto da vas izmuzemo s smećem nastavkom mass effect 3 bolje nam donirajte novaca :S
katastrofa ubili su totalno mass effect.ubili..za mene mass effect je samo prvi i drugi dio..ovaj treći dio nema veze s predhodna 2....
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 18:36   #234
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
nisam vidio kraj , ali da je , ostatak igre toliko loš pa i nije.
  Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 19:01   #235
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
nisam vidio kraj , ali da je , ostatak igre toliko loš pa i nije.
Nije, većina igre mi je bolja od dvojke. Da nisu usrali cover sistem i kraj igra bi bila bolja od dvojke definitivno. Jedinica i dalje kraljuje, da se razumijemo
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 19:22   #236
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
pa da , to je. A ovi fightovi na insanity su ludilo..sad sam se borio protiv one dvije banshee kod sestre od Samarae..ma epic!
  Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 19:47   #237
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Igra ima isti stil borbe kao i ME2, kao i isti bug u borbi. Meni je insane bio pizdarije u ME2. Uzmes Samaru radi reava + tvoj reave i jedan teammate za stitove+armor, tipa mordin il Thanea za colectore. Zabijes 2 teammatea negdje u zaklon da nit ne pucaju na neprijatelje i koristis njihove specijale bez Line of Sighta, totalna komedija.

Inace cim izvire iz zaklona u 1-2 sec su mrtvi, a bas sam obozavao kad krenu preskakat zaklone i u juris dok na nas puca 2 Ymir mecha i 10 mercova....tim mrtav...debilni AI.

@ivan77
To je jos pickin dim od borbe, dolaze iz daljine i deres dok prilaze i imas se gdje sakrit. Vidices pred kraj, kad ti dolazi beskonacno maraudera, canibala i 2-3 bansheea, potrosis sve powere dok jednoj skines stit a druga ti masakrira tim, nemozes ih ubit dovoljno brzo, a marauderi repaju stit. Skrivanje oko transportera je smrt, ako se uvalis u zgradu imas malo zaklona al nemas LoS da ih tuces, kad pridju vec je kasno...i nikad kraja. Tu sam zagnojio poprilicno puta.
Na kraju upalio slowdown i zatrcao se do prekidaca i svi su magicno nestali....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 19:53   #238
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
jbg...prvi i drugi dio bih ubrojao u jednu od najboljih igara općenito...vjerovatno sam onda očekivao od trećeg dijela previše :S
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 19:59   #239
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma meni gameplay nije ni najmanje bita, prica je ono sta je u ME fenomenalno...barem do zadnjeg dijela. A od igre su napravili gears of war jer je lakse promjenit texture u jednoj igri nego ista drugo napravit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 01:19   #240
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na