Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.04.2019., 14:32   #2941
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Za mene subjektivno solidan mob ali previse para a bend odsvira 2 pjesme. Za te pare kupi se mobitel x puta bolji. Naravno svatko radi za svoje novce sta hoce, ali xr je za mene fejl za korisnika ne i za apple njih ionak samo pare zanimaju. A koliko im je prodaja pala i moraju ih snizit.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 14:47   #2942
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Mene samo ta velicina malo odbija i TEZINA. Ne kao problem u nosanju okolo, nego u ruci kad se upotrebljava.

Meni osobno XR po speckama je sasvim sasvim dobar uredjaj, kosta jeftinije nego S10e i to dosta jeftinije, a da ne usporedjujem sa drugima.

Kamera je vrhunska, audio video je vrhunski, UI je klasicno popeglan vrhunski, baterija je navodno brutalna.

Ako mi pukne film, uzet cu ga sebi nakon U11

XS je praktičniji, ali smatram nerealno prevelikom razliku u cijeni.
XR sa 128gn dobijem za 250$, a XS sa 64 za 800 i nesto. Pa nemoj me klat.
I to uz pretplatu.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 14:58   #2943
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ja gledam cijene ovak u ducanu po meni taj telefon bi trebao biti mozda 3000-3500kn i to je previse a i tad bi opet sugerirao nekome da si uzme s9 koliko god da nisam ni fan samsunga. Ponajvise zbog zakidanja za snapdragon chipset.

Jednostavno xr je solidan mob ali 5400kn koliko dode osnovni sa 64 i te 3gb rama jebiga decki za moj ukus i "znanje" previse para.
Obicna navlakusa kao i samsungov exynos. A sad ko voli kak bi se reklo. I zapravo rade mozda i novi g8 nego xr. Ovo fakat ne vrijedi 5400kn. Ne znam smijesan taj apple postao.


Mislim 5s je bio 5800 bio je flagship, 6ica je bila 6500 bio flagship, s7 je bio tu negdje 5500 bio je flagship, lg, ovo ono.
A ovo je sta low budget iphone koji nema bolje specifikacije nego flagshipovi unazad 2-3 god a kosta kao oni. Pa da covjek ne znam koliko voli apple ovo je brate mili komedija sta oni ljudima prodaju.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:07   #2944
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ne kuzim bas o cemu ti pricas iskreno.

Uredjaj ima flagship procesor, kameru, UI, bateriju.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:14   #2945
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Ne kuzim bas o cemu ti pricas iskreno.

Uredjaj ima flagship procesor, kameru, UI, bateriju.
Xr ?
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:19   #2946
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
ljudi ne kuže da ajfon 7 i dan danas leti, di neće 8, x, xs, xr, štogod
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:24   #2947
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,882
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ljudi ne kuže da ajfon 7 i dan danas leti, di neće 8, x, xs, xr, štogod
Ljudi kuže da je android prestigao iOS po gotovo svemu i svoje novce troše dalje.. s6,s7 su stari mobiteli i lete isto kao i ip 6s, 7.. U americi ce imati prolaz jos neko vrijeme ali van US teško..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:33   #2948
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ljudi ne kuže da ajfon 7 i dan danas leti, di neće 8, x, xs, xr, štogod
Sve to stoji, ali ja pricam o tome da xr nije nista bolji od tih prijasnih, a kosta previse naspram onoga sta nudi.

Single kamera, nema headphone jack, hd ekran, 3gb rama okej za ios dosta al opet malo, enormno previsoka cijena, baterija koja vjerojatno bas i zbog ekrana drzi tako dobro, notch koji odlazi u povijest. Its itd leti ali androidi danasnji su mozda i bolji po fluidnosti.

Xr nije flagship koji kosta kao flagship a nudi sve sto su nudili mid range telefoni unazad 2-3 god. Single kamera, hd ekran, malo rama, okej ima bolju bateriju i mozda sitno bolju kameru.

2019 je ne vrijedi na papiru 5500kn.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:37   #2949
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Lete moj K. Pogotovo third party apps.

Recimo, xiaomi aplikacija za security kamere, kod mene se loada valjda sve 3 puta duze, (na 3 ili 4 razlicita androida) dok na iphoneu 7 sve glatko prolazi, otvara kameru, loada prikaz, sve ali bas sve radi osjetno ljepse i ugladjenije. Kliknes na notifilaciju i sve u roku 2 sekunde vidis. Kod mene najprije joce nece, pa pauza dok loada, pa iskoci, pa onda opet pauza, pa.... Jednostavno ios bolje hendla appove, ili su bolje optimizirane.

Ista prica sa masu drugih appova.

I tu lezi jedna od prednosti iOS-a... I zato dan danas iphone 6 ili 7 lete a android iz tog doba je za smece.

Samo pokusavam biti realan, naravno da ima debilizma u iosu, ali ima i puno prednosti.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:47   #2950
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Najebali su me da uzmem Android, probao, vratio se na iphone odmah.

Fluidnost my ass... Sve je to super, nije to 2010. godina više, ali android ne može prismrditi apple-u, još uvijek po mnogo stvari.

Hebe se meni je li 2GB ili 8GB rama, ako on radi kako ja želim.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:47   #2951
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Lete moj K. Pogotovo third party apps.

Recimo, xiaomi aplikacija za security kamere, kod mene se loada valjda sve 3 puta duze, (na 3 ili 4 razlicita androida) dok na iphoneu 7 sve glatko prolazi, otvara kameru, loada prikaz, sve ali bas sve radi osjetno ljepse i ugladjenije. Kliknes na notifilaciju i sve u roku 2 sekunde vidis. Kod mene najprije joce nece, pa pauza dok loada, pa iskoci, pa onda opet pauza, pa.... Jednostavno ios bolje hendla appove, ili su bolje optimizirane.

Ista prica sa masu drugih appova.

I tu lezi jedna od prednosti iOS-a... I zato dan danas iphone 6 ili 7 lete a android iz tog doba je za smece.

Samo pokusavam biti realan, naravno da ima debilizma u iosu, ali ima i puno prednosti.


Ima naravno, ali iPhone 7 ne leti, kao sto nisu letile ni dvije iPhone 8ice , nove ispakirane iz kutije, koje sam prodao u roku cca 2 mj. iOS ne radi fluidno kao prije i to je to i zato sam ih i prodao. Za prvu sam mislio da nes s njom ne stima al kad sam vidio da mi druga radi iste probleme, dovidenja iPhone.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Najebali su me da uzmem Android, probao, vratio se na iphone odmah.

Fluidnost my ass... Sve je to super, nije to 2010. godina više, ali android ne može prismrditi apple-u, još uvijek po mnogo stvari.

Hebe se meni je li 2GB ili 8GB rama, ako on radi kako ja želim.
Nije istina. Mozes ti sad tu rec sto god zelis, ali moj s10e radi bolje od iPhone 8. Hoces po brzini , po multitaskingu, po kameri, po ekranu, po svemu. Da ne pricam da su TRI puta vec mjenjali yebeni itunes i nacin prebacivanja ringotonova. Ma jebem ja njihovu politiku kad ja nemogu stavit melodiju zvona kak ja hocu bez 20 min posla.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:50   #2952
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Dokle god je Jave u Androidu nece bit te fluidnosti iOS-a.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:52   #2953
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
ma dok god je ova tema puna androidaša koji govore kako je android superiorniji - nema zime

u android temi ne vidim nijedan takav post od strane ios korisnika, jer mene zapravo briga ko kaj koristi, nit me se tiče kolko je platio to zadovoljstvo, i dal ga je preplatio -> po sto tisućiti put <- za svoje pare radite ko kaj oće

s čim se vi zamarate to su čudesa
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:54   #2954
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ma dok god je ova tema puna androidaša koji govore kako je android superiorniji - nema zime

u android temi ne vidim nijedan takav post od strane ios korisnika, jer mene zapravo briga ko kaj koristi, nit me se tiče kolko je platio to zadovoljstvo, i dal ga je preplatio -> po sto tisućiti put <- za svoje pare radite ko kaj oće

s čim se vi zamarate to su čudesa
Aj dobro je, ja sam vec mislio da je razum napustio topic
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 16:14   #2955
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ja nit sam iosovac nit sam androidas koristio sam oboje.
A gavre ti isto od svih nades xiaomi 😂😂😂 to nikad nije bio telefon niti ce biti.

I ja opet kazem xr je dobar telefon ali ne vrijedi 5400kn.
Ne znam sta ste se odma naljutili i stavljate neke etikete.
Ja sam u istyleu zavolio apple, ali ne etikiram se kao iosovac ili androidas. Sta mi se svida dobiveno ulozeno je na vagi uzimam.

Xr je daleko od dobivenog ulozenog. Ne znam sta vam je to uopce tesko proznat ? Jer je ios upeglan wow. Pa niste kupili kao ni ja ajfon samo jer je ios upeglan.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 16:17   #2956
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
ne etiketiram nikog, pod ''androidaš'' mislim na spominjanje androida svaki drugi post u ovoj temi iPhone, zašto toga nema u Android temi? u android temi je lijepo rasprava o Androidu, a ovdje svako malo ode u qrac rasprava jer se upletu eto zagovornici androida koji su se iz bogznakog razloga odlučili na to
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 16:21   #2957
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Pa uz koji jos iphone da ti usporedim xr u tom cijenovnom rangu ? Mozes ponudit windows phone koji maltene vise ne postoji jos manje za te pare il android. Nema bas neke 3 opcije po usporedbi financijskoj. Ja sam u temu usao bezveze iz dosade i vidim komentar za xr i gledam i ne vjerujem. Jebiga
Realno gledajuci nikog tu ne zanima sta ko zasto tko voli i na sta trosi pare. Al bas zato kaj isto tako niko nikog ne mrzi zasto nebi sugerirao ili komentirao nes. Ja osobno da sam kupio xr osjecao bi se prevarenim jbg.

I evo iskljucujem se iz teme. Do jednog dana kad mozda opet kupim iphone.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 16:29   #2958
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
evo ja kao korisnik G6-ice kazem da ajfon 7 otvara svaku aplikaciju bolje, brze i fluidnije od G6 koji ima 4gb rama, znaci ne tu i tamo koju, nego svaku. I kaj cemo sad?

To mi zgleda ko kad je Firewatch izasao na PS4, igra koja zgleda da se treba vrtit na 200fps-a na konzolama se vukla ko krepana macka na 15fps max, e sad jel kriv PS4 il developer?
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 16:33   #2959
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Realno gledajuci nikog tu ne zanima sta ko zasto tko voli i na sta trosi pare.
oh, zanima zanima

itekako zanima jer je svaki drugi post kak je ajfon skup, a to već znaju i vrapci na grani, ja sad neću ulazit u to jel huawei skup nit ću ić u temu huawei pisat kak je skup, nit ću ić u temu samsung pisat kak je i dal je samsung skup, itd.

činjenica je da se ovdje sve na kraju rasprave svede na ekran je smeće, ajfon je smeće, ios je smeće, cijena je smeće, vi ste ovce, i ok dobro, smeće je i ovca sam al što sad, JA koristim to smeće, JA sam si platio da budem ovca, čime to ikoga točno tangira da se raspravlja tolko?

stvarno ne vidim poantu uvjeravanja nekog u nešto što smatra da je po njemu ispravno, opravdano etc., fala bogu imamo izbor u apsolutno svemu, oš hrana oš odjeća, oš mobitel, oš auto, oš ovo oš ono, bitno je samo da svak' sebi odabere

nijedna tema ne ode u qrac brzinom svjetlosti, nijedna, osim ajfon teme, since 2007.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 16:59   #2960
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Sta si se sad ti uzjebo since 2007 Ja koristim iPhone od 4orke do eto prije par mj kad sam se razocarao sa 8icama i presao na s9+/s10e. Nitko novce nije spomenuo, svatko nek koristi sto hoce, ali brate mili top marka top klasa , ekran na xr kao sa handheld uredaja za naplatu parkinga.Mislim znam kakav je ekran bio na iPhone 8, koma naspram amoleda. Nije mi namjera pokretat klasicnu raspravu sto je bolje iphone ili android, poanta je toga da sto vise mi sadasnji/bivsi korisnici rantamo o nekim stvarima i usporedujemo s konkurencijom veca je sansa da se oni trgnu i nesto promjene. Nemozes mi reci da je ok sto ios od verzije 10 do nadolazece 13ice izgleda isto. Znaci zelis premium, svojim novcima placas razvoj premiuma, i onda dobijes istu stvar od prije 5 godina u lijepsem kucistu? To kao da kupis G20 trojku i unutra unjtrasnjost iz kockice, ispod haube stado konja i brdo tehonolgije a brzinomjer jos onaj narancasti digitalni . A zamisli posla promjenit izgled ikona. Male stvari cine covjeka sretnim, nekuzim sto im je to problem promjeniti. Xr da ima ekran od Xa bio bi odlican. Uostalom , vracanje X u proizvodnju dovoljno govori o tome.Nemoze nitko rec da hardverski Xr kosta vise u proizvodnji od npr s10e? Pa zamisli iphone specifikacija s10e sa iOS om gore? Iducih 5 g nebi morao zamjeniti mob.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 17:12   #2961
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Pa zamisli iphone specifikacija s10e sa iOS om gore? Iducih 5 g nebi morao zamjeniti mob.
a evo stvarno neznam sta bi mi na xs trebalo bit brze, evo u treptaj oka se sve dešava, za ajfon je nebitan hardver dok god je u skladu sa iOSom, može recimo android zahtjevat octa core da bude fluidan, a ios dual core - hardver je nebitan ako sve radi kak spada, to je prednost koju android nikad neće imat, ostalo sve može
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 17:14   #2962
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Zbog ceg bi uopce ajfon i mjenjao nekaj, kak se veli, "ne mjenjaj momcad koja pobjeduje".
Nedovoljno je kritika na racun Ajfona, a dok ima malo kritka, znaci dobro je, manjina se ne racuna
Najtisi korisnik je najzadovoljniji korisnik, to bi mogao bit slogan Epla

XR je ok, preskup naravno a i gabariti su poveci.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 17:51   #2963
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Ja nit sam iosovac nit sam androidas koristio sam oboje.
A gavre ti isto od svih nades xiaomi 😂😂😂 to nikad nije bio telefon niti ce biti.

I ja opet kazem xr je dobar telefon ali ne vrijedi 5400kn.
Ne znam sta ste se odma naljutili i stavljate neke etikete.
Ja sam u istyleu zavolio apple, ali ne etikiram se kao iosovac ili androidas. Sta mi se svida dobiveno ulozeno je na vagi uzimam.

Xr je daleko od dobivenog ulozenog. Ne znam sta vam je to uopce tesko proznat ? Jer je ios upeglan wow. Pa niste kupili kao ni ja ajfon samo jer je ios upeglan.
Xiaomi (YI) APLIKACIJA, mozda sam se krivo izrazio, ili si ti krivo procitao.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 18:04   #2964
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
a evo stvarno neznam sta bi mi na xs trebalo bit brze, evo u treptaj oka se sve dešava, za ajfon je nebitan hardver dok god je u skladu sa iOSom, može recimo android zahtjevat octa core da bude fluidan, a ios dual core - hardver je nebitan ako sve radi kak spada, to je prednost koju android nikad neće imat, ostalo sve može
XS u ovoj prici ne postoji, dakle pricamo o XRu. Telefon tih specifikacija je inferioran konkurenciji u toj price/performance grupi, po svemu.

A ovo boldano, mislio sam imati normalnu raspravu , no potvrdio si samo da si klasicni fanboj, kao moj djed kojem je w124 jos pojam auta, da neznas o cem pricas (ako pricamo o flagshipima ) i da osim XSa unazad god-dvije dana se nisi cak ni trudio probat nesto drugo ,e vidis ja jesam i nisam se pokajao, cakstovise Od mene dosta u ovoj temi, nekom zgodom cemo nastaviti kad i ako iphone 11 bude bolji i u mojim rukama.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 18:09   #2965
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
kad već boldaš, boldaj kak spada

za ajfon je nebitan hardver dok god je u skladu sa iOSom, može recimo android zahtjevat octa core da bude fluidan, a ios dual core - hardver je nebitan ako sve radi kak spada, to je prednost koju android nikad neće imat

može fanboj sam, idemo dalje
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 18:36   #2966
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
7-ici i 8-ici se piše isto sto i ip4 kada su ostali mobiteli imali 5” ekrane. Uredaji ce dugo trajati, ali pogled na 4,7” ekran nakon sto si radio na 5,8” izaziva nevjericu, kako sam mogao raditi na ovome? Tu govorim samo o veličini ekrana, ostalo je sve super. XR mi nije izgledao pogođen od početka, jednostavno je preglomazan u ruci. Naravno, ako imas veliku šaku i želiš ostati na iOSu uzmes ga u obzir. Ove price da je preskup, ne moze parirati S10e, sve to stoji. Ali isto mozemo povuci i usporedbu sa Cisco Catalyst swithcem od 12000kn i neki Dlink za trećinu novca koji na papiru ima sve sto i Cisco. Oba ce imati svoje kupce i nema smisla da kupac dlinka govori Ciscasu da baca novac bezveze. Ni kupac Kie sa puno opreme kupcu Mercedesa koji ima manje opreme da se zajebao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 18:58   #2967
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
@mamurtaka, zakaj uopće odgovaraš ovim provokatorima? Ak ih ignoriraš, neće spamat. Ne razumiju - ne razumiju.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 19:07   #2968
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
a svojevoljno sam se uključio, iako sam odmah znao da nisam trebao
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 19:27   #2969
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
a svojevoljno sam se uključio, iako sam odmah znao da nisam trebao


Sad znas za drugi put


Sent from my iPhone using Tapatalk
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 22:08   #2970
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Trenutno koristim osmicu kao sekundarni uređaj i ok mi je. U odnosu na WM10 ima dosta retardiranih rješenja, ali mislim da sam izabrao manje zlo.
Ono što mi i nakon 6 mjeseci ide na živce su geste i manjak back tipke.

Ne želim flejmati, ali npr. YT aplikacija na iOS (a vjerojatno i na Android) je poluproizvod ako usporedim s myTube! aplikacijom na WM.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na