Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2019., 08:30   #2671
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Smiješno, jer ovde je meni zvuk bolji od S10, pogotovo background noise cancelling:



Uz sve "mane", opet bi prije njega izabrao nego S10...dosta mi je samo da se sjetim "vrhunskog" touchwiza i već standardnog stutteringa koji tvornički dolazi s njim
Meni je zanimljivo i pomalo smijesno citati o davno preminulom touchwizu i stekanju koje je dolazilo u standardnoj opremi... Nisam siguran, al mislim da je s5 zadnji samsungov flagship koji je dolazio sa famoznim touchwizom, ako se varam nek me netko ispravi... Nadalje, znam da se stuttering zadrzao u nekoj dozi i u daljnjim iteracijama samsungovog ui-a, no to je vec bilo miljama bolje, fluidnije i preglednije. Pocevsi vec od s7-ice kojeg sam ima do nedavno (3 god se druzili). Na koleginom s8-ici (one ui updatean) je vec dosta teze primjetiti pokoju trzavicu, na s9 pogotovo... Dok za s10-tku, koju upravo drzim u ruci, mogu odgovorno reci radi se o daleko najbrzem i najfluidnijem iskustvu ikad, kad pricamo o samsungovim mobitelima - pa i ostalima. Nema nikakvih zastoja, trzavica, micro stutteringa, nicega sto podsjeca na touchwiz i sve sto je islo u kompletu s njim. Znam da je kolega vjerojatno pisao u ironicnom tonu, al svejedno nek se zna ... S druge strane, p30 pro je odlicna kamera - vrhunska u nekim scenarijima, no emui je za mene blago receno njesra. Vec odavno mi djeluje ko neki jeftini isprdak od softwarea, nabacan i neorganiziran i tako vec godinama ostaje isti... Dolazi krcat bloatom, igrama, troduplim aplikacijama itd. Ok, vecina toga se moze odstraniti, ali ne i sve... Ne kazem da software nije brz i odzivan, ali po svemu ostalom ne moze se mjeriti sa oneUi - IMO. Zato mislim da je p30 pro vrhunska kamera i baterija, sve ostalo je dosta dobro ali jos nije na nivou kojem treba biti. Btw, ne pokrecem nikakav flame, samo iznosim svoje misljenje.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2019., 09:40   #2672
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
E ovak ako mi netko moze pomoci. Gledam P30 u tarifi za mlade 149kn tarifa, 155kn uredaj odmah placam 0kn. Ne razumijem sta je sad tih 3620kn da li se to odnosi ako ne zelim uzeti uredaj na rate jer kada podijelim to dvoje ispada toliko.

Medutim zanima me da li je moguce da je p30 obicni toliko "jeftin" jer po nabavi ga vidim nema ispod 5k. A ht me svojim odgovorima toliko zbunio ili sam ja naprosto glup da ja vise kurca u njihovim upisima ne kuzim.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2019., 10:54   #2673
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
zašto je smeće? meni je baš naprotiv super

Ponavljam se, ali moram se složiti. Ne razumijem to svršavanje na čisti Android. Sad imam čisti, prije toga MIUI i EMUI, u svako doba bih prije uzeo neki od ta dva ispred čistog. Baš nijednu prednost čistog Androida ne vidim, dok mi fale neke stvari iz MIUI-a.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2019., 11:05   #2674
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Nevezano za ista, ali bilo je dosta govora po youtubeu, da su google pixel telefoni nakon 2-3 mjeseca koristenja počeli neobjasnjivo stekat, u direktnoj usporedbi sa konkurencijom na oko se vidi kako sve to skupa nije tako fluidno. Mislim da je konkretno bio Pixle2XL u pitanju. Izvori poprilično pouzdani(Marques Brownlee+unboxing therapy) tako da sam nakon toga podsvjesno prekrizio taj cisti google iako je on u teoriji najbolje sto android nudi.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: tor. 04.04.2019. u 14:12.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2019., 11:36   #2675
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ma pixeli su bolesno preskupi i zadnjih par generacija svako malo neki problemi.

Nego osvrt na huawei glavna kamera p30 nema ois ?
Mislim odavno te pizdarije vise ne pratim i mislim da su previse poceli izdrkavat sa tim 800x kamera na mobu. No koja je uopce glavna na tom p30 ? Jer vidim da samo jedna telephoto ima ois.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2019., 12:57   #2676
kilkenny
Premium
 
kilkenny's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 92
WTF? Nema ois glavna kamera na p30, to isto vidim u speckama na gsmareni.... na kraju ce mobovi doc bez zvucnika.
kilkenny je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2019., 13:48   #2677
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Iskreno mozda je jedna mala glupa stavka al to mi je veliki turn off vec sam maltene sa htom dogovorio da ga uzmem kad ono nesto na yt gledam p30 vs pro i nesto frajer spomene ois odem na gsm i vidim 0. To mi je bas turn off.


Edit: spustio se s posla na trg vidim tele 2 sjetim se joj da mogo bi odma otic izvidjet 6 min do tramvaja. Udem ovak P30, da se razumijemo demo uredaj u pitanju, vrti demo sadrzaj. Medutim predstavljen je prije nepunih tjedan dana i ne vjerujem da ista duze i stoji na policama.

Ovak osjecaj u ruci dobar, mob jako lijep, nije pretezak.
Medutim stoji na stalku tak tipkam probam uci u kameru mob automatski izlazi iz nje, ne javlja nikakvu gresku samo izlazi iz nje. Dignem ga s postolja probam par puta bezuspjesno.

Okej idem isprobat sucelje. Jako kasni sa ulaskom u aplikacije, menije itd, i jako sporo izlazi iz menija. Brzi je nesto po izlasku iz app. Naravno opet friski uredaj, ne jos upeglani softver. No cini mi se ovo malo sto sam tipkao da moj g6 radi bolje.

U svakom slucaju nisam impresioniran nesto mislim odustao sam od p30 jos kad sam dublje procitao da glavna kamera nema ois. Onak flagship od 5k+ kn oni ju stave na 3u nebitnu kameru. Preskacem jos jednu godinu u nizu huawei.

Nekako mi se cini sa ce ipak taj samsung koji toliko ne volim pasti. Lg je podbacio i ove godine, a ostatak ekipe ukljucujuci i apple nisu vrijedni spomena.

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 04.04.2019. u 16:18.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2019., 23:16   #2678
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2019., 23:58   #2679
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,175
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Iskreno mozda je jedna mala glupa stavka al to mi je veliki turn off vec sam maltene sa htom dogovorio da ga uzmem kad ono nesto na yt gledam p30 vs pro i nesto frajer spomene ois odem na gsm i vidim 0. To mi je bas turn off.


Edit: spustio se s posla na trg vidim tele 2 sjetim se joj da mogo bi odma otic izvidjet 6 min do tramvaja. Udem ovak P30, da se razumijemo demo uredaj u pitanju, vrti demo sadrzaj. Medutim predstavljen je prije nepunih tjedan dana i ne vjerujem da ista duze i stoji na policama.

Ovak osjecaj u ruci dobar, mob jako lijep, nije pretezak.
Medutim stoji na stalku tak tipkam probam uci u kameru mob automatski izlazi iz nje, ne javlja nikakvu gresku samo izlazi iz nje. Dignem ga s postolja probam par puta bezuspjesno.

Okej idem isprobat sucelje. Jako kasni sa ulaskom u aplikacije, menije itd, i jako sporo izlazi iz menija. Brzi je nesto po izlasku iz app. Naravno opet friski uredaj, ne jos upeglani softver. No cini mi se ovo malo sto sam tipkao da moj g6 radi bolje.

U svakom slucaju nisam impresioniran nesto mislim odustao sam od p30 jos kad sam dublje procitao da glavna kamera nema ois. Onak flagship od 5k+ kn oni ju stave na 3u nebitnu kameru. Preskacem jos jednu godinu u nizu huawei.

Nekako mi se cini sa ce ipak taj samsung koji toliko ne volim pasti. Lg je podbacio i ove godine, a ostatak ekipe ukljucujuci i apple nisu vrijedni spomena.
To ti je sa tim uredjajem nesto krivo.
Kolegi sa posla radi ko munja, stvarno nema nikakvih zamjerki na rad uredjaja.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 05.04.2019., 06:31   #2680
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ma pretpostavio sam to odma zato sam i naglasio znam demo uredaj, dnevno po njemu tipka 100 ljudi, al cisto onako neka zapazanja. Ali jako veliki turn off mi je nedostatak oisa na glavnoj kameri. Mozda nekome i nije neki razlog za odgodu kupnje mobitela, ali ja volim slikati i dosta slikam. A veci brat pro mi je takoder sa par stavki zbog kojih o njemu od starta nisam niti razmisljao. Hebiga
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2019., 11:41   #2681
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Ne zaboravi da su i prčkali po postavkama. Dođe i djeca pa sve živo popali. Tako je to na izložbenom primjerku.



Отправлено через Pixel
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2019., 20:21   #2682
baTman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: asfsafsa
Postovi: 320
Narucio sam p20 pro. Jest da 4k nema stabilizaciju, snimat cu 1080p 60fps velike stvari... nema sd karticu, ali ostat ce oko 110 Gb i uvijek mogu prebacit na pc ili na cloud, jedina mala zamjerka je nema 3.5mm, ali jbga. Nema savrsenog moba
baTman je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2019., 23:45   #2683
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Citiraj:
Autor baTman Pregled postova
Narucio sam p20 pro. Jest da 4k nema stabilizaciju, snimat cu 1080p 60fps velike stvari... nema sd karticu, ali ostat ce oko 110 Gb i uvijek mogu prebacit na pc ili na cloud, jedina mala zamjerka je nema 3.5mm, ali jbga. Nema savrsenog moba

Ima jedan skoro savršen...Note 9.
Prakticki mu nista ne nedostaje, a i cijena mu je sada pala.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2019., 04:10   #2684
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Citiraj:
Autor baTman Pregled postova
Narucio sam p20 pro. Jest da 4k nema stabilizaciju, snimat cu 1080p 60fps velike stvari... nema sd karticu, ali ostat ce oko 110 Gb i uvijek mogu prebacit na pc ili na cloud, jedina mala zamjerka je nema 3.5mm, ali jbga. Nema savrsenog moba
4K i 1080p 60 fps ima samo OIS, a OIS+EIS radi na 1080p 30 fps.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2019., 13:51   #2685
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Ne zaboravi da su i prčkali po postavkama. Dođe i djeca pa sve živo popali. Tako je to na izložbenom primjerku.



Отправлено через Pixel
Znam zato sam i rekao. Bio maloprije u elipsu slicna prica sa P30 opet cura imala sa sobom mob pa reko da posnimim. Da p30p fakat radi brutalno svida mi se, ali prevelik za mene. Izgleda da ce ipak s10 pasti.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2019., 14:37   #2686
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Ima li itko da koristi desktop mode na Huaweiju? Imam spojen mobitel na TV preko HDMI-a i miš i tipkovnicu na USB. Uglavnom sve fino radi, ali me živcira nekoliko stvari:

- svaki puta slovo Č izbaci veliko pa mi ga autocorrect u većini slučajeva smanji osim ako nije na početku riječi, onda je malo patnja
- ne čujem notifikacije na TV-u iz nijedne aplikacije nego samo s mobitela iako svi ostali zvukovi idu na TV kako sam i namjestio
- Viber mi je samo jednom proradio u desktop modu, poslije ga nikako opet natjerati

Nadam se da će EMUI 9.1 ispraviti barem nešto od toga, ako već nitko nema rješenje.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2019., 16:37   #2687
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,175
Imas neki dock za to?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 07.04.2019., 07:23   #2688
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Imam Huawei MateDock 2, nije pravi dock nego više adapter.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2019., 08:37   #2689
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 227
Može li mi netko opisati zvuk na Mate 20 Pro? Čitam da su zvučnici dosta tihi?
Hvala.
zalosnasova je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2019., 22:41   #2690
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Novi update dostupan za P30 i P30 Pro samo preko aplikacije https://consumer.huawei.com/en/support/hisuite/

Citiraj:
This update optimises Camera performance in certain scenarios.
[Camera]
Optimises Camera performance in certain scenarios.
[Audio]
Fixes an issue that caused audio and video to go out of sync during the playback of Instagram videos recorded in hands-free mode.
[Input method]
Fixes an issue where SwiftKey cannot be used in certain scenarios.
[Email]
Fixes an issue where emails with image attachments cannot be sent correctly.
[Display]
Adds the display of third-party app notifications when the screen is off.
[Fingerprint unlock]
Improves Fingerprint unlock performance.
[Security]
Integrates Google security patches released in March 2019 for improved system security.
For more information on the security of Huawei EMUI system updates, please visit the official Huawei website: https://consumer.huawei.com/en/support/bulletin/2019/3/.
Update notes:
1. This update will not erase your personal data, but we recommend that you back up any important data before updating.
2. If you encounter any issues during the update, please call the Huawei customer service hotline or visit a Huawei customer service centre for assistance.

Loši Huawei, uopće ne izbacuju updateove...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2019., 08:30   #2691
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
[Display]
Adds the display of third-party app notifications when the screen is off.

Mene osobno bi bilo sramota ovo radit u 04/2019, odnosno kad svi ostali mobiteli to imaju vec par godina (konkretno S7 to ima od 02/2016)
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2019., 11:27   #2692
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa i stariji Huawei mobovi to imaju pod normalno, di su sjebali s p30, bog zna.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2019., 11:29   #2693
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Novi update dostupan za P30 i P30 Pro samo preko aplikacije https://consumer.huawei.com/en/support/hisuite/




Loši Huawei, uopće ne izbacuju updateove...
Sta nije to izaslo vec neko vrijeme, mob je sam preuzeo update bez app?
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2019., 12:00   #2694
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa i stariji Huawei mobovi to imaju pod normalno, di su sjebali s p30, bog zna.



Na M20P nije bilo, prije 2 mjeseca raspakiran, updajtan i stanga, pa tako i prosljeđen dalje
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2019., 22:29   #2695
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Jbg, ne znam, mate 8 i 9 imaju. Sam ja to isključim odmah, dovoljna mi lampica.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2019., 22:57   #2696
baTman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: asfsafsa
Postovi: 320
Par pitanja:

Kakav je p20 pro na android 9? Jeli zapinje? Ima li problema?

Nakon upgrejda na android 9 mogu staviti emui 9?
baTman je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2019., 23:38   #2697
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa dođu ti zajedno prilikom apdejta...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 01:53   #2698
baTman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: asfsafsa
Postovi: 320
Pa neznam bas, imam android 8.1 i emui 8.1, jedini updejt za emui mi je dao za opet 8.1 ali zadnja verzija. Za android mi ne dava nista, cak mi i za emui nije davao nista tj kliknem checkfor last version nista i onda gore odem 3 tockice i kliknem get latest version tako nesto i onda mi je skinuo, ali to je za emui, a ne za android.
baTman je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 06:45   #2699
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
I dalje mislim da na huaweiu kad skineš update sa 8 na android 9, automatski s njim ide i update na emui 9.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 09:45   #2700
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor baTman Pregled postova
Par pitanja:

Kakav je p20 pro na android 9? Jeli zapinje? Ima li problema?

Nakon upgrejda na android 9 mogu staviti emui 9?
Savršeno radi ko prvi dan. Niti jednom nije bilo potrebe za restartatom ili da se dogodilo ili da šteka, ali bome imam na njemu brdo aplikacija i dobar dio radi stalno u pozadini. Android i emui ti dolaze zajedno u paketu. Mislim da je usko vezano da niti ne može drugačije.

Za druge koji razmišljaju o kupnji bih nadodao da je baterija savršena i dalje pouzdana nakon pola godine. Uopće ne razmišljam o njoj, a brzo punjenje je savršeno. Neki dan prije puta, nisam punio preko noći zbog nevremena. Ujutro za malo više od 30 min dok sam se spremao, napunio se sa 6 na skoro 70%.
A.J. je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na