Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > A1
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.06.2015., 10:57   #4711
+Tenja
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Kako nisam na optici već na VDSL-u meni je jedini bijeg na Iskon. HT iako je vlasnik Iskona mi je najgora moguća tvrtka u ovoj državi s kojom sam imao posla i ne znam koji se splet okolnosti mora dogoditi da potpišem bilo kakav papir gdje se spominje njihovo ime i moje.

Prije sam bio Iskon korisnik i zbilja nikakvih većih problem nisam imao što nisu riješili unutar 24h, ali s obzirom na to da su se tada oglušili na upite o mogućem uvođenju VDSL-a i slično odlučio sam prebaciti uslugu na Amis.

H1 za mene osobno ima lošu TV ponudu, ali ako dođe do toga da moram mijenjati pružatelja usluga onda i H1 ide kao opcija.

Poznavajući način poslovanja 99% sam siguran da usluga neće ići na bolje već samo na loše. Ako i uvedu limite onda su dužni ponuditi to kao aneks postojećeg ugovora koji ili moraš prihvatiti ili imaš pravo raskida što opet nije loše ako si pod ugovorom (kao ja npr.). i promijeniš operatera.

Iskon je po meni trenutno najbliži Amisu s VDSL ponudom, VoIP ne koristim, jedino me zanima da li je Iskon riješio probleme sa softverom za IPTV na onim Motorola uređajima koje su dijelili.

Ono što mi je nejasno da niti jedna naša institucija ne vidi problem u tome što ćemo se opet svesti na "giganta" kao mogući izbor operatera, opet novo "kumovanje" između njih i već poznata priča od ranije s prstima u pekmezu.

Zadnje izmijenjeno od: +Tenja. 08.06.2015. u 06:52. Razlog: *Sitna greška*
+Tenja je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 11:12   #4712
Touche
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Citiraj:
Autor Gumby Pregled postova
Na svu sreću nisam pod ugovornom obavezom tako da će biti taktičkog povlačenja. Ali komeeeee?
Ma nikakva je to utjeha, kad nemas kome otic! Upropastit ce najbolji ISP na ovim prostorima. Ne znam kako je moguce da ova jadna drzava dozvoljava takav duopol na trzistu telekomunikacija. Mislim, znam kako...

Pravilno kapacitiran link prema svijetu, paketi, kvaliteta veze, istinski unlimited, korisnicka podrska, odnos prema kupcima...RIP!
Touche je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 12:00   #4713
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Touche Pregled postova
Pravilno kapacitiran link prema svijetu, paketi, kvaliteta veze, istinski unlimited, korisnicka podrska, odnos prema kupcima...RIP!
Imao sam sve to kod Amisa. Bio prezadovoljan. Cak su mi u jednom trenutku na moj zahtjev router promjenili, iako onaj prvi nije crkao. U roku od dan vremena kako sam zatrazio novi dobio sam ga. Jos ponudili da sami instaliraju, rekao da ne treba, zahvalio im se i to je bilo to.

No onda zena zeljela preci na t-shrot kako ovi imaju najbolju ponudu njemackih kanala. A imaju i dosta tih djecjih sa crticima. Taman doslo u vrijeme kad sam prelazio raditi u ured, a ne od doma, pa meni net vise nije igrao neku veliku ulogu.

Nevoljko pristao, i od tad pa do danas samo cekam kad cu se vratiti na amis i odhebati ovu gamad. Izgleda da to necu ni docekati
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 14:56   #4714
bonovox
Premium
Moj komp
 
bonovox's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zapresic, Croatia, Earth
Postovi: 117
Ja ih čekam da se pojave u Zaprešiću već nekoliko godina. Nadam se da će se i pojavit u roku dvije godine jer sad upravo prelazim na Iskon sa Optime. Čak mi paše i da se pojave u roku tri mjeseca..koliko traje probni period Jel netko možda ima kakvih saznanja..?
bonovox je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 18:29   #4715
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Exclamation Telekom Austria Group Acquires Alternative Telecommunication Service Provider in Slov

Službeno je...

Citiraj:
Vienna, 08 June 2015
The Telekom Austria Group today agreed on the acquisition
of the alternative telecommunication service provider Amis
in the Croatian and Slovenian markets.
The sellers comprise the companies Iris Capital, Kebek Private Equity and the Amis' management.
http://www.telekomaustria.com/en/new...er-in-slovenia
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 19:11   #4716
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,482
Dobrodosli u duopol.
Amis R.I.P
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 08.06.2015. u 19:23.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 19:24   #4717
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,348
Sam nek telku srede da ne izgleda ko loš stream sa neta i ako dignu cijenu za 20kn neće bit bed, samo da ne počnu neke nebulozne cijene pogotovo za ftth i neki smiješan limit na 100Mbps, kao i kvalitetniju opremu.

btw neki dan kad mi je bio tehničar doma pričali smo mali i reko mi je da tu u centrali u mom naselju (malo je veća centrala) imaju dve sobe koje dijele iskon i t-com i jedna koja je samo za amis kao njima je baš posebna soba samo za njih rezervirana je reko, znači sad će to ustvari bit do kraja godine vipova soba...
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 19:25   #4718
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,482
Kao ne znas vip kako operira? Smuckaj cijene i na kraju losije ces proci nego s prijasnjim paketima.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 19:29   #4719
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Kao ne znas vip kako operira? Smuckaj cijene i na kraju losije ces proci nego s prijasnjim paketima.
Frend mi inače radi u tehničkoj u vip-u pa mi je svašta pričao kaže dobiva i b.netovce sad i vipovce na telefon sve u isti koš su stavili sad će još i amisovce dobivat, znači još studenata će trebat

A čuj možda i neće bit tako al vidit ćemo ko zna... mislim ja sam ljut jbg na ovakve debilane jer ovo je fakat jadno malo prvo b.net kupi mislim za njih me ionako zaboli, al sad i amis...
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 19:32   #4720
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,482
Eto bar imas vezu imat ces se kome zaliti, bas me zanima da li ce ostaviti 100/100 ili ce ih smanjiti brzo na bnetove i vipove socijalne brzine.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 19:33   #4721
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Eto bar imas vezu imat ces se kome zaliti, bas me zanima da li ce ostaviti 100/100 ili ce ih smanjiti brzo na bnetove i vipove socijalne brzine.
A čuj za dsl i vdsl neam pojma pošto ga ja nemam, ali ftth pa neće valjda na te socijalne 120/10 stavit to bi bilo malo smiješno nakon ovih 100/100.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2015., 00:17   #4722
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Bas sam se jako razocarala kako Amis zavrsi u rukama VIPa , e sad ako ostane ovakva cijena i kvaliteta donekle, al ako budu poskupljivali onda k vragu, vise ne znas kam bi , bnet je koma , t com preskup, nisam pametna, placam 330 kn stvarno mi se vise ne saje
  Reply With Quote
Staro 09.06.2015., 07:16   #4723
+Tenja
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
A čuj za dsl i vdsl neam pojma pošto ga ja nemam, ali ftth pa neće valjda na te socijalne 120/10 stavit to bi bilo malo smiješno nakon ovih 100/100.
Ako ostave postojećim Amis korisnicima 100/100 onda B.Net i Vip korisnici postaju zakinuti. Obzirom na ovo što je @Bono spominjao vezano za kapacitet prema svijetu (škrtare) to bi značilo da dižu brzine postojećim korisnicima zbog Amis korisnika plus kapacitet prema "van". Nekako ne vjerujem u taj poslovni potez.

Kako smo svi "sretni" zbog kupovine
+Tenja je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2015., 13:16   #4724
ezav
Premium
Moj komp
 
ezav's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Divno

Vip-ova korisnicka i usluga su ovak katastrofa, jedva cekam da se s mob i mobilni stick maknem s njih, a sada ce mi i fiksna biti prek njih ...

Sam se nadam da nece dirati programe na tv jer mi se neda starog slusati
__________________
"What do humans know of our pain? We have sung songs of lament since before your ancestors crawled on their bellies from the sea."
- Farseer Eldrad Ulthran
ezav je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2015., 23:25   #4725
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Koma, ostao je još H1 ali i na njega je vip bacao oko.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 00:34   #4726
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,482
Toliko o HAKOM-u, izgleda da nikakve koristi od njega, tlacili su T-com, a za to vrijeme je VIP pokupovao sve i dobili smo duo pol.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 06:08   #4727
ezav
Premium
Moj komp
 
ezav's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Ma nemre se Hakom kriviti

Jerbo i B-net je kupljen u Austriji (di hakom nema kaj rec) a Amis je slovenska firma koja je kupljena u sloveniji (di hakom opet nema pravo glasa) ...

Onak mozemo vristati na Austria telekom koji je vlasnik Vip-a.
__________________
"What do humans know of our pain? We have sung songs of lament since before your ancestors crawled on their bellies from the sea."
- Farseer Eldrad Ulthran
ezav je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 07:44   #4728
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,482
I Mercator je kupljen u Sloveniji, pa se Konzum mora rijesiti dijela poslovnica, na pocetku liberalizacije je T-com mogao kupiti sve konkurente. Kupili su Iskon, ali morao je isti ostati samostalan, a VIP-u je dopusteno da prozdire sve, bez ikakvih ogranicenja, a realno VIP-ova usluga je losija nego T-comova.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 08:07   #4729
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,348
Sad je t-com na fiberu pustio 100/200 i uskoro će 500/250 i cijena za nadoplatu uopće nije skupa 30kn s obzirom da ovdje na amisu je bila 50kn nadoplata brzine 100/100 i to sad baš kad je vip kupio amis ono uopće ne surađuju zajedno da nafukaju da svi odu na t-com optiku kad vip smanji bivšim amisovcima brzine neta.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 08:20   #4730
ezav
Premium
Moj komp
 
ezav's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
@Bono je ali Hakom nema jednaka "prava" i mogucnosti ko agencija i ministarstvo za trgovinu, i u pitanju Mercatora je Agrokor bil hrv firma, dok su u slucaju Amisa i kupljena firma i kupac iz stranih zemalja ... Tak da se tu fakat Hakom nemre nikak uplesti, teoretski da je Amis cisto hrv firma mogli bi zabriniti kupnju (kak su T-comu prosle godine zabranili kupnju H1) .

A to je da je vip lagano dobil vece slobode o T-scuma je nazlost istina, kaj je najgore 2006/07 sam pobegel s t-com radi katastrofa usluge, a sada 2015 planiram pobeci s vip-a jer ima goru uslugu neko t-com 2006
__________________
"What do humans know of our pain? We have sung songs of lament since before your ancestors crawled on their bellies from the sea."
- Farseer Eldrad Ulthran
ezav je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 08:29   #4731
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,482
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Sad je t-com na fiberu pustio 100/200 i uskoro će 500/250 i cijena za nadoplatu uopće nije skupa 30kn s obzirom da ovdje na amisu je bila 50kn nadoplata brzine 100/100 i to sad baš kad je vip kupio amis ono uopće ne surađuju zajedno da nafukaju da svi odu na t-com optiku kad vip smanji bivšim amisovcima brzine neta.
Opet dolazimo do GPON-a i njegovog kapaciteta gdje se 2.5/1 gbit dijeli na 64 korisnika, pa ti vidi kako bi to radilo kad bi svi uzeli max paket, dok Amis svakom korisniku uz zamjenu konvertera moze pustiti garantiranih 1/1gbit.

Citiraj:
Autor ezav Pregled postova
@Bono je ali Hakom nema jednaka "prava" i mogucnosti ko agencija i ministarstvo za trgovinu, i u pitanju Mercatora je Agrokor bil hrv firma, dok su u slucaju Amisa i kupljena firma i kupac iz stranih zemalja ... Tak da se tu fakat Hakom nemre nikak uplesti, teoretski da je Amis cisto hrv firma mogli bi zabriniti kupnju (kak su T-comu prosle godine zabranili kupnju H1) .

A to je da je vip lagano dobil vece slobode o T-scuma je nazlost istina, kaj je najgore 2006/07 sam pobegel s t-com radi katastrofa usluge, a sada 2015 planiram pobeci s vip-a jer ima goru uslugu neko t-com 2006
O tome i govorim istina da sam cca 10-11 godina na Amisu, ali pobjegao sam s VIP-a na optici gdje je u od 12-17 sati u CIX-u brzina sa 50 mbita padala na 2-3mbita, prodajni predstavnik za korporativne korisnike se javljao svakih par dana i citav support je bio uzasan. Kad sam ih otkazao morao sam ih moliti godinu i pol da dodu po svoju opremu, ko je vidio da ti moras zvati operatera da dode po svoju opremu, gdje recimo Metronet jedva spojis drugog operatera, a oni su vec tu po opremu. Toliko sam se namucio s njima da mi je sad T-com daleko drazi od VIP-a gdje mi to sve izgleda ko neka improvizacija, tipa prije mjesec dana kada nije nitko na njima imao Internet niti bilo koju uslugu 6 sati, na Amisu je bilo u tih 11 godina mozda 5 prekida. U Splitu na Bnetu recimo kvart Mertojak brzina Interneta i dalje pada, nekad po pola dana nema Interneta i to je kao ta kvalitetna usluga, plus sto oni jedini limitiraju protok podataka kroz svoju mrezu.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 08:34   #4732
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Opet dolazimo do GPON-a i njegovog kapaciteta gdje se 2.5/1 gbit dijeli na 64 korisnika, pa ti vidi kako bi to radilo kad bi svi uzeli max paket, dok Amis svakom korisniku uz zamjenu konvertera moze pustiti garantiranih 1/1gbit.
A nije ni meni ovih garantiranih na amisu 100/100 bome sa isključenim tv-ima bude 95.8 up a tako i down, predpostavljam da bi takav neki pad bio i kod t-coma možda mrvicu veći. No ako dijele na 64 korisnika što čisto sumnjam da će u mojoj zgradi ih tolko uzet t-com onda bi tu moglo bit svašta.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 08:54   #4733
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,482
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
A nije ni meni ovih garantiranih na amisu 100/100 bome sa isključenim tv-ima bude 95.8 up a tako i down, predpostavljam da bi takav neki pad bio i kod t-coma možda mrvicu veći. No ako dijele na 64 korisnika što čisto sumnjam da će u mojoj zgradi ih tolko uzet t-com onda bi tu moglo bit svašta.
To je normalno ne mozes nikada imati 100/100, ali ovdje govorimo o 10 korisnika koji bi se nakacili na t-com na najveci paket i skidali, to bi bilo daleko od deklarirane brzine. Ja u firmi na 200mbita imam cca 190Mbita up/down.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 08:59   #4734
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,348
Aha onda je to ok, ovo šta kažeš to će bit kaos onda sigurno će se ogradit na kraju sa "od .. do .." jer će se kornisici bunit na velike padove u tom slučaju.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 11:22   #4735
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor ezav Pregled postova
@Bono je ali Hakom nema jednaka "prava" i mogucnosti ko agencija i ministarstvo za trgovinu, i u pitanju Mercatora je Agrokor bil hrv firma, dok su u slucaju Amisa i kupljena firma i kupac iz stranih zemalja ... Tak da se tu fakat Hakom nemre nikak uplesti, teoretski da je Amis cisto hrv firma mogli bi zabriniti kupnju (kak su T-comu prosle godine zabranili kupnju H1) .
HAKOM je regulatorna agencija i kao takva ima sva prava regulirati tržište, dapače, ima tu obvezu. Dakle, može zabraniti, dopustiti i uvjetovati apsolutno sve što se tiče TK tržišta. Nisam siguran, ali mislim da nešto sitno ovisi i o AZTN-u, tu nisam siguran čija je zadnja ako dođu u konflikt.

Također, Amis Telekom je firma registrirana u Hrvatskoj, kupljena od Vipneta također registriranog u Hrvatskoj, to što su im vlasnici stranci nema apsolutno nikakve veze s time da su podložni regulaciji od strane HAKOM-a, s obzirom da posluju na hrvatskom tržištu.

Sve što sam napisao je čisto FYI, a većinu stvari znam zbog pisanja diplomskog na Prometu.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 11:31   #4736
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Ono što me zanima, obzirom da je Amis ulagao u optiku a VIP (Bnet) u HFC, što sad? Čini mi se da jedina optika koju možemo očekivati je od Tcoma...
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 11:54   #4737
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Misljenja si da VIP preko Amisa vise nece ulagati u sirenje optike ili samo spominjes kud se eventualno sa Amisove optike moze prebjeci ili...
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 16:49   #4738
Touche
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Sad je t-com na fiberu pustio 100/200 i uskoro će 500/250 i cijena za nadoplatu uopće nije skupa 30kn s obzirom da ovdje na amisu je bila 50kn nadoplata brzine 100/100 i to sad baš kad je vip kupio amis ono uopće ne surađuju zajedno da nafukaju da svi odu na t-com optiku kad vip smanji bivšim amisovcima brzine neta.
Kao sto su drugi vec pisali, dzaba ti te brzine kada je ostatak infrastrukture zagusen. Osim toga, to je optika koju ionako rijetki imaju. Na bakru je Amis uvijek bio na vrhu.

U svakom slucaju, na Amisu bih radije bio sve da je I skuplji I sporiji. Neke stvari, poput dugogodisnjeg koristenja bez prakticki ikakvog problema i promptnog rjesavanja svakog zahtjeva, imaju posebnu vrijednost. Koristio sam sve domace teleoperatere, sto na fiksnoj, sto na mobilnoj mrezi, i Amis je daleko, daleko najbolji. Doma imam 2u1 prakticki od kada su na trzistu. Bilo je 24/7 maksimalnog koristenja bandwidtha do igranja s najnizim mogucim latencijama. Nikad problema, nikad gnjavaze, uvijek namjestanje veze kako bih trazio. Da mi ne dolaze racuni, prakticki ne bih bio svjestan cije usluge koristim, sto je najveci kompliment koji mogu dati.

Radije bih ostao na 60/20 Amisu nego imao 500/500 na T-Comu ili VIP-u.
Touche je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 17:57   #4739
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,482
Izgleda da pocinje samaranje mbitima, odgovorit ce T-comu.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 19:47   #4740
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Touche Pregled postova

Radije bih ostao na 60/20 Amisu nego imao 500/500 na T-Comu ili VIP-u.
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na