Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.12.2019., 11:35   #5401
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Citiraj:
Autor Chuxonja Pregled postova
A daj im vremena, na nekim kategorijama bez plaćnog oglasa nemoš objavljivat više opće
Iskreno,to je pozitivna promjena na Njuškalu.
Oglasi su se malo isfiltrirali...u auto i moto oglasima se smanjio broj kojekakvih mugera i sumnjivih oglasa...pogotovo onih sa napuhanim cijenama što čekaju nekog jelena da naleti. Sad tamo prodaju aute i motore oni sto žele prodati što prije,a ne čekati jelene.
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 11:39   #5402
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 402
Sad je gotovo..Na kraju je ispalo da im moram platit 8$ jer je nekih 15 valjda visilo negdje u zraku..Sve u svemu ostecen i razocaran.. Od sada samo u ulozi kupca..I da prije god ili 2 sam prodo nesto za vise od 100€ lipe mi nisu uzeli..Mislim ok je ebay trg. lupat fijeve al obicnim kupcina koji jedom godisnje prodaju neku stvar je ciganija.. Da za motorna vozila znam da se placa na njuskalu.Al to je zbog prekupaca i auto kuca vjerovatno uvedeno.Ne znam..Ugl kao seller na e bayu nikad vise..
R3nchi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.12.2019., 12:47   #5403
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Mogu ti oprostiti to što si nepismen ali ovo što pišeš su tolike gluposti da boli mozak dok čitam. Još 2013. kad sam počeo prodavati na ebayu je bio final fee 10%.

Platiš još i PayPal fee naravno.

Ako ti se ne svidja ne prodajes tamo i gotovo.

Uostalom kad koristiš neke usluge onda valjda pročitaš i osnovne stvari.

Seller fee je javno dostupan i vrlo jasan svima koji su završili osnovnu školu...iako po tvom stilu pisanja ne znam gdje ti spadas...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 14:29   #5404
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 402
A sta si ti neki jebb web lektor..Lega nadji si zivot,a ne glumit tu web ratnika..Ja neam razloga lagati a jos manje tebi polagat racune .Nadam se samo da ce netko naucit na mom primjeru a ne svojoj kozi o poslovanju s ciganima s e baya..

p.s. jako se pravis pametan..
R3nchi je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 14:45   #5405
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Renchi, ne vrti se svijet oko tebe.
Ponavljaš tu ko papagaj da su te prevarili, ne znam odakle ti takve ideje, milijuni ljudi tamo prodaje i sad si se ti našao buniti.
Pročitaj uvjete korištenja kad se prijaviš na neki servis.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 15:10   #5406
trex
Premium
Moj komp
 
trex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 649
Citiraj:
Autor R3nchi Pregled postova
Sad je gotovo..Na kraju je ispalo da im moram platit 8$ jer je nekih 15 valjda visilo negdje u zraku..Sve u svemu ostecen i razocaran.. Od sada samo u ulozi kupca..I da prije god ili 2 sam prodo nesto za vise od 100€ lipe mi nisu uzeli..Mislim ok je ebay trg. lupat fijeve al obicnim kupcina koji jedom godisnje prodaju neku stvar je ciganija.. Da za motorna vozila znam da se placa na njuskalu.Al to je zbog prekupaca i auto kuca vjerovatno uvedeno.Ne znam..Ugl kao seller na e bayu nikad vise..
Pišeš gluposti jer su ti uzeli 100%.
Prodajem na Ebayu sigurno više od 10 godina i uvijek su bili lihvarski feejevi.
Uostalom pogledaj si :
https://www.ebay.com/help/selling/fe...g-fees?id=4364
Misliš da je meni svejedno dok mi na 1000E uzmu preko 100E za svoj fee?
Nije, ali progutam govno jer nemam drugog načina da prodam.

Njuškalo ne možeš uspoređivati s Ebayom jer je Njuskalo obični oglasnik bez ikakve zaštite za kupce/prodavača, do je Ebay platforma koja svojim mehanizmom plaćanja (paypal) sudjeluje kao treća strana u transakciji, štiti kupca i prodavača (koliko štiti je sasvim druga priča) i daje jamstva na kupnju i prodaju
trex je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 15:20   #5407
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Stiti kupca jedino i ako te kupac odluci sjebat, u preko 90% slucajeva, ebay ni ne zeli cuti da je kupac u krivu nego odmah presuđuje u korist kupca
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 15:40   #5408
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Immortalis Pregled postova
Stiti kupca jedino i ako te kupac odluci sjebat, u preko 90% slucajeva, ebay ni ne zeli cuti da je kupac u krivu nego odmah presuđuje u korist kupca
I, gdje je tu problem? Šta bi se ebay trebao igrati detektiva i razvlačit takve slučajeva mjesecima?

Imaju politiku kakvu imaju i logično da moraju stati na stranu kupca, ako ti ne paše onda nemoj tamo prodavat.
Fala bogu pa su najuspješnija platforma za kupovanje/prodavanje, znači da dobro rade i da su svi zadovoljni kako se posluje.
Svi osim par tipova koji prodaju 1 ipo predmet godišnje i misle da nešto treba mijenjat.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 16:05   #5409
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Ebay oduvijek ima fee za prodaju, nema tu filozofije.
Ebay + paypal, računam da na cijenu itema koju želim dobiti trebam dodati još oko 17%
Dakle ako želim 100kn, prodajem po 117 i to je to

Ono što im nikako ne radi je search engine.
Tu imaju ogroman propust koji ne žele priznat nego ti objašnjavaju da ako si regan na ebay.de i postaviš item koji se prodaje iz CRO da će ga search prikazivat pod international iako si u filter pretrage stavio Europe
Maksimalno glupo ali to ne žele mijenjati.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 16:53   #5410
trex
Premium
Moj komp
 
trex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 649
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Ebay oduvijek ima fee za prodaju, nema tu filozofije.
Ebay + paypal, računam da na cijenu itema koju želim dobiti trebam dodati još oko 17%
Dakle ako želim 100kn, prodajem po 117 i to je to

Ono što im nikako ne radi je search engine.
Tu imaju ogroman propust koji ne žele priznat nego ti objašnjavaju da ako si regan na ebay.de i postaviš item koji se prodaje iz CRO da će ga search prikazivat pod international iako si u filter pretrage stavio Europe
Maksimalno glupo ali to ne žele mijenjati.
Ebay ima masu esencijalnih problema, ali nemaju konkurenciju, tako da novac sve to nagura pod tepih.
Search engine im je toliko strgan da je ovo o čemu ti pišeš samo jedna sitnica.
Recimo, postoji hrpa slučajeva gdje search engine uopće ne izbacuje rezultat gdje jasno navedeš pojam koji se nalazi u naslovu listinga, dok ako drugačije formuliraš search upit pronađe taj item.
Drugi problem (ili prvi) im je uloga arbitra u transakciji kada se dese problemi s kupovinom. Presude tu često nemaju veze s logikom, nego se važe tko više pridonosi novaca pa se prema tome i presuđuje.
To da oni imaju nekakav učinkovit i pravedan sustav za riješavanje sporova je samo fasada prema van. Imaju tu službu samo zato što ju moraju imati pošto hendlaju novce i ubiru profit, a proces za rješavanje sporova je toliki cirkus da je prosto nejvjerojatno da jedna tako velika firma ima toliko kaotičan i nepredvidiv proces za rješavanje sporova sve te godine i da ne radi ništa da tu uvede reda.
Još me više fascinira da uz toliku količinu novaca oni ne mogu složiti search engine koji radi, danas u 2020 godini.
trex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.01.2020., 15:56   #5411
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
imam jedno pitanje za ekipu


bidao jedan reciver na ebay.com
kao lokacija je
Item location:
Cabo Roig, Spain


I dobio
platio, i sad meni lik šalje info, kako je on poslao sa UK royal mail



Item sent with UK Post Office tracking. Your payment to me is being held by ebay/PayPal so please mark that you received it ASAP so I can get my payment from you. Thanks





bum vraga nešto potvrdio, kad još nije kod mene, nit isprobano
poslao on meni neki ticket, slikan na nogi, gdje je tracking id
i adresa djelomicno kriva
ulica i broj ok .. poštanski 4000 umjesto 40 000, i nema mjesta nit mojeg sela nit grada
pa me baš zanima, kamo ce to otič
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 16:17   #5412
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Pa generalno ovisi o radnicima taj dan.
Radio sam u pošti davno, ako si mogao nekako na prvu odraditi kamo bi to išlo šalješ u taj PU, ako ne, vraćaš.

Piše Croatia bar? Ako dođe do Zagreba, moglo bi doći do tebe, ali ako uopće ne dođe do ZG-a, zaboravi

Ako je samo ulica i broj, teško da će i iz Zagreba ići do tvog PU.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 17:33   #5413
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518

tako ticket izgleda, e sad, možda je adresa na paketu točna
Al, da budem potvrdio da sam dobio, budem vraga, možda je i cigla unutra
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 19:48   #5414
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Al, da budem potvrdio da sam dobio, budem vraga, možda je i cigla unutra
Pa ne traži te čovjek da mu sad odmah potvrdiš da si dobio, nego čim ti stigne da mu daš feedback da on ne čeka pare.
Daj čitaj malo s razumijevanjem što ti piše...
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 21:49   #5415
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
ja razumio da želi sad odmah
javim kad stigne, ako stigne
smrdio mi ovo sve, from spain, a poslano z uk
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 23:19   #5416
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Pa ne traži te čovjek da mu sad odmah potvrdiš da si dobio, nego čim ti stigne da mu daš feedback da on ne čeka pare.
Daj čitaj malo s razumijevanjem što ti piše...
Pričaš gluposti opet. Traži ga baš to što je tekao. Da označi što prije da je dobio a ne kada ga primi. Znaju to raditi kad su neke prevare u pitanju redovito. Nude i popust za slijedeću narudžbu ako odmah ako potvrdiš jer im hitno trebaju pare i sl

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 23:35   #5417
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Ne lupaj, kao prvo, na ebayu se ne označuje da si nešto dobio nego se daje feedback, osnova ebaya je da daješ feedback nakon što primiš predmet.
Nitko normalan neće davati ranije, pa je nepotrebno analizirati "što je on mislio reći".
On je ovdje pokriven pa je nebitno jel seller lažnjak.


P.S. Koliko vidim dao je ispravan tracking pa sad treba pratiti:
http://parcelsapp.com/en/tracking/RN427743467GB

Zadnje izmijenjeno od: zalman1. 13.01.2020. u 23:44.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2020., 13:55   #5418
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Forisa sa ovakvim porukama
Al ne odgovaram, neka ceka


Please confirm as soon as you receive this on eBay and paypal
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2020., 15:30   #5419
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Imao sam i ja dva slučaja gdje su mi trazili tako da im dam feedback...naravno da nisam.

Daš mu feedback i bye-bye bilo kakva zaštita od strane Ebaya i Paypala...čim si dao feedback smatra se da si dobio robu,da je roba ok i slikaj se kad ti cigla dođe.

Od moja dva slučaja jedan je doslo sve ok,ali drugi me htio zavaljati,neispravna roba...smece mi poslao.

Nema robe u mojim rukama,nema ni tebi feedbacka znaci nema love,ako ti se ne sviđa nemoj prodavati na Ebayu.
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 20:32   #5420
karabaja
The Zappa
 
karabaja's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 592
Stig'o paket iz Kine. Ić po njega na poštu ili ne, pitanje je sad.
karabaja je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2020., 16:35   #5421
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Dali je netko kontaktirao 0345 350 3229 u vezi suspenzije računa?

Nakon godinu dana ulogiram se da nešto uzmem iz UK kad ono suspended i sada jedina opcija zvanje, trenutno imam live chat ali opet dolazi u obzir samo zvanje.

Vjerojatno sam nesposoban obaviti poziv, kontantno me izbacuje iz poziva, dodam +, dodam 44, ništa..
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2020., 16:41   #5422
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Dali je netko kontaktirao 0345 350 3229 u vezi suspenzije računa?

Nakon godinu dana ulogiram se da nešto uzmem iz UK kad ono suspended i sada jedina opcija zvanje, trenutno imam live chat ali opet dolazi u obzir samo zvanje.

Vjerojatno sam nesposoban obaviti poziv, kontantno me izbacuje iz poziva, dodam +, dodam 44, ništa..
A probao si + i 44 zajedno?

+44...345 350...
ili
0044...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2020., 17:51   #5423
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
A probao si + i 44 zajedno?

+44...345 350...
ili
0044...
Jesam...ne.




thx

Laprdam sa agentom, znači broj šljaka +44 03453503229.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2020., 06:41   #5424
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
bok,

dali netko možda ide u Rim ovih dana, ili je možda tamo ?

Ima jedan seller iz Iz Italije koji tamo nudi primopredaju itema...

naravno poslao sam upit dali može poslati u Hrvatsku, ali odgovor nije nikada stigao... tako da nažalost to otpada

pa sam mislio ako bi netko to mogao kupiti, vrijednost itema 15 eura.

tnx
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2020., 21:44   #5425
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Dal je tko vraćao kinezima robu? Poslali su mi krivi item koji mi ne odgovara.

Kakva je procedura uopće nakon što zatražim da ću vratit robu na ebayu?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2020., 21:57   #5426
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Ako si paypalom imaš i onu opciju da ti vrate troškove povratka ako si aktivirao.
Doduše nikada nisam probao
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 17:01   #5427
birra
Registered User
Moj komp
 
birra's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Dark side of the moon
Postovi: 26
Pozdrav svima. Već duže imam account na e-bayu ali nisam toliko čest korisnik.
Evo trenutno imam situaciju da bih želio kupiti nešto od sellera iz UK (bidanje je u toku), no piše da je shipping za Hrvatsku 20+ $.
Kontaktirao sam sellera i pitao ga je li se može taj shipping korigirati, pošto znam da artikl te težine i mjera može biti poslan za Hrvatsku za 5-6 $.

Čovjek mi je odgovorio i napisao ovo:

Hi,
Yes no problem to post to Croatia, its about $10 for Tracked and signed for, $6 just posting?

Hope that helps? Let me know if you need more?
If you bid and win, I can send you an new invoice with the new postage included?



Sad imam nekoliko pitanja u vezi ovoga. Pošto se nikad nisam bavio bidanjem na iteme, ne znam kako stvari zapravo funkcioniraju.
1. Bih li trebao čekati zadnjih par sati i onda bidati jer su manje šanse da netko ponudi više?
2. Ako konačni iznos bude malen, može li seller povući artikl iz prodaje i uopće ga ne poslati, ukoliko mu se ne svidi krajnja cifra koju je netko osvojio bidanjem.
3. U slučaju da dobijem, jesam se "pretplatio" na onih 20+ $ poštarine, ili seller stvarno naknadno šalje invoice koji moram potvrditi i u kojem on može korigirati cijenu shippanja na 5-6 $?
4. Jel pametnije uzeti "tracked and signed" opciju i platiti skoro duplo više, ili je dovoljan običan shipping?

Unaprijed hvala.
birra je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 17:35   #5428
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Citiraj:
Autor birra Pregled postova
Pozdrav svima. Već duže imam account na e-bayu ali nisam toliko čest korisnik.
Evo trenutno imam situaciju da bih želio kupiti nešto od sellera iz UK (bidanje je u toku), no piše da je shipping za Hrvatsku 20+ $.
Kontaktirao sam sellera i pitao ga je li se može taj shipping korigirati, pošto znam da artikl te težine i mjera može biti poslan za Hrvatsku za 5-6 $.

Čovjek mi je odgovorio i napisao ovo:

Hi,
Yes no problem to post to Croatia, its about $10 for Tracked and signed for, $6 just posting?

Hope that helps? Let me know if you need more?
If you bid and win, I can send you an new invoice with the new postage included?



Sad imam nekoliko pitanja u vezi ovoga. Pošto se nikad nisam bavio bidanjem na iteme, ne znam kako stvari zapravo funkcioniraju.
1. Bih li trebao čekati zadnjih par sati i onda bidati jer su manje šanse da netko ponudi više?
2. Ako konačni iznos bude malen, može li seller povući artikl iz prodaje i uopće ga ne poslati, ukoliko mu se ne svidi krajnja cifra koju je netko osvojio bidanjem.
3. U slučaju da dobijem, jesam se "pretplatio" na onih 20+ $ poštarine, ili seller stvarno naknadno šalje invoice koji moram potvrditi i u kojem on može korigirati cijenu shippanja na 5-6 $?
4. Jel pametnije uzeti "tracked and signed" opciju i platiti skoro duplo više, ili je dovoljan običan shipping?

Unaprijed hvala.
1. Nema pravila, osobno sam više stvari dobio tako da sam odmah u startu definirao preko koje cijene ne idem jer mi se ne da živcirati u zadnje 2 minute. Ako ne dobijem, tražim dalje.

2. Može svašta izmisliti i povući, kao i odobriti to kupcu ako "slučajno" dobije nešto za cifru koja mu se ne sviđa. Ne znam ima li kakvih posljedica, ali prodavač odlučuje.

3. Ne znam može li mijenjati cijenu poštarine nakon što je aukcija gotova, ako je ta cijena već prije definirana. Nisam to još doživio. Imao sam slučaj gdje nije bilo definirane poštarine za HR, pa mi je to prodavač prije isteka aukcije definirao.

4. Dovoljan je i običan, zasad nisam imao problema s UK sellerima. Za ta 4$ više bih osobno uzeo tracked.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 20:05   #5429
birra
Registered User
Moj komp
 
birra's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Dark side of the moon
Postovi: 26
Hvala na brzom odgovoru.
birra je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 20:20   #5430
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Može mijenjati iznos poštarine ...


Isto tako, recimo to se meni desilo,da sam od istog kupca kupio dva artikla,pa sam platio samo jednu poštarinu,sve je stvar dogovora, u pravilu izlaze u susret jer i njima je stalo da prodaju ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na