Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.08.2019., 21:44   #6211
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Gledam baš na honor buy i ispod 5 dolara je xiaomijev iako piše out of stock a na aliju koji sam naručio je 4.5 usd. No tak svejedno naručio sam si i ovaj za 12 usd sa ugreena pa sam siguran da ću imati dobar qc3 punjač.
Škicni temu o puniocima i dodatnoj opremi. Baš sam danas dobio jedan koji je zasada sasvim OK i ne treba ga čekat i načekavat iz kine.

Sa Zelenim Vasatašom iliti Ugreenom nes imat nikih problema.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2019., 22:53   #6212
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Ne riskirajte zivot s jeftinim 230 V USB punjacima nepoznatog podrijekla. Nedavno je bio slucaj malog djeteta koje je u usta stavilo USB i umrlo od posljedica el. udara, kao i npr. ovaj slucaj:

Teenager dies after being electrocuted by her iPhone charger while she slept

Jeftini kinezi ne postuju osnovne zastitne mjere u elektronici, a cesto se nadje i 230 V ripple na GND od punjaca (vidio na osciloskopu kod par jeftinih). Drugi rizik je od pozara ("utjesna nagrada").

Par preporuka:

- Anker
- Delta/Innergie
- BaseUS


Apsolutno izbjegavati:

- kopije Apple punjaca
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 13:06   #6213
Beg4Mercy
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 10
Xiaomi cloud povećanje

Ljudi, zna li itko kako na Xiaomi cloudu povećati backup kapacitet sa startnih 5GB na neke od većih paketa. Pokušao, ali ne uspjeva mi pa ako netko ima iskustva bio bih zahvalan.
Beg4Mercy je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 15:04   #6214
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
A preživjet ću za tih 4,5 usd ako ispadne da je fake Uzeo sam ga jer vidim hrpu pozitivnih komentara.

edit: naručio i taj ugreen nek se nađe A onaj xiaomi ću testirati pa javim jel dobar ili ne.
Ljudi zahoravljaju da su ljudi needucirani, neupuceni, i tehnicki 0 znanja, ali svi kelje 5star za sve zivo i ne zivo.

Ne padajte na te fore, pogotovo sto je valjda pola tih ocjena fake, a pola ih je "kupljeno" kada ekipa prigovori pa im ovi salju besplatni proizvod.



4us za qc
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 15:29   #6215
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Netko mijenjao bateriju u kojem xiaomiju?
Imamo doma jednog Mi5 koji sasvim zadovoljava potrebe i ne bi ga mijenjali, ali baterija je malo oslabila. Vele mi u servisu da imaju samo zamjenskih, navodno origigi nema više na tržištu.
Pa ako ima tko kakvih iskustava, jel vrijede ove s Alije ili eBaya, koji brand, koji seller i sl.?
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 17:29   #6216
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Mikronis dobio Mi 9T Pro.

3799kn je mpc.

To je 1000kn skuplje od 9T. Mislim da je Xiaomi malo profulao ovdje. Pocophone je bio ispod 3000kn kada je izašao sa tada najjačim procom na tržištu.

1000kn extra za SD855 i nešto malo bolji senzor kamere.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 17:51   #6217
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
- Nije cijena 3799 nego 3609 kn jer imaš 5% popust ako kupuješ u webshopu.
- Nije Xiaomi ništa profulao jer nije on taj koji određuju cijenu u našim trgovinama.
- Mikronis sigurno nije jedina trgovina koja će ga imati, a ni najjeftinija.
- Pocophone je koštao 3300 kn u mobisu kad se pojavio (128GB).
- Konkurencija je svakako puno skuplja i stvarno ne znam koliko bi ovaj telefon trebao koštati po tebi, možda 2200 kn?
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 18:08   #6218
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
- Nije cijena 3799 nego 3609 kn jer imaš 5% popust ako kupuješ u webshopu.
- Nije Xiaomi ništa profulao jer nije on taj koji određuju cijenu u našim trgovinama.
- Mikronis sigurno nije jedina trgovina koja će ga imati, a ni najjeftinija.
- Pocophone je koštao 3300 kn u mobisu kad se pojavio (128GB).
- Konkurencija je svakako puno skuplja i stvarno ne znam koliko bi ovaj telefon trebao koštati po tebi, možda 2200 kn?
- Cijena je 3799 za kartično plaćanje, keš je 3609kn, Mi 9T 128GB je isto oko 3600kn za keš, dakle 1000kn.
-Da, Xiaomi je profulao jer se znalo da će uređaj koštati više nego Pocophone, znam što pričam i znam da marže na Xiaomiju su male, kao i na većini mobitela.
-Pocophone je na dan izlaska bio 3100kn 128GB.
-Telefon bi trebao biti bliže 3000kn nego 4000kn, to pokazuje tendenciju da Xiaomi ide putem kao OnePlus

Dakle, sve što si rekao nema smisla. Znamo svi zašto kupuju ljudi Xiaomi i to nije radi vrhunske kvalitete nego radi najboljeg omjera uloženo-dobiveno.

Mi 9T Pro je i dalje najbolje za tu cijenu, ali 1000kn skuplji od 9T nije, napuhana cijena.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 18:20   #6219
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
- Cijena je 3799 za kartično plaćanje, keš je 3609kn, Mi 9T 128GB je isto oko 3600kn za keš, dakle 1000kn.
Ne, cijena je 3609 kn i na kartice ako je jednokratno, čitaj što piše na njihovom sajtu.

Citiraj:
-Da, Xiaomi je profulao jer se znalo da će uređaj koštati više nego Pocophone, znam što pričam i znam da marže na Xiaomiju su male, kao i na većini mobitela.
Pa normalno da će koštati više nego Pocophone, zašto i ne bi?
Svaka nova generacija nečega je skuplja, ne znam u čemu je točno problem?
Ne možeš ti znati ništa o maržama jer nemaš uvid u ugovor trgovina/uvoznik/proizvođač.

Citiraj:
-Pocophone je na dan izlaska bio 3100kn 128GB.
Rekao sam ti da je u mobisu bio 3300, možemo ovako do prekosutra.
Ako je negdje i bio jeftiniji onda će se isto primjeniti i ovdje, biti će jeftinijih trgovina od mikronisa.

Citiraj:
-Telefon bi trebao biti bliže 3000kn nego 4000kn, to pokazuje tendenciju da Xiaomi ide putem kao OnePlus
Opet se ti hvataš jedne trgovine i trenutne cijene, sad je 3600 kn, za mjesec dva će mu pasti još koju stoticu i gdje je problem?


Citiraj:
Dakle, sve što si rekao nema smisla. Znamo svi zašto kupuju ljudi Xiaomi i to nije radi vrhunske kvalitete nego radi najboljeg omjera uloženo-dobiveno.
Zapravo ovo što ti pišeš nema smisla, raspravljaš o cijeni i ne paše ti što košta par stotina kn više nego što ti misliš da bi trebao, nigdje veze.
Imaš ga na honorbuy za cca 3200 pa ga uzmeš tamo ako ti je presudno 400 kn, a možeš i iz kine još jeftinije.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 18:26   #6220
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ne, cijena je 3609 kn i na kartice ako je jednokratno, čitaj što piše na njihovom sajtu.

Pa normalno da će koštati više nego Pocophone, zašto i ne bi?
Svaka nova generacija nečega je skuplja, ne znam u čemu je točno problem?
Ne možeš ti znati ništa o maržama jer nemaš uvid u ugovor trgovina/uvoznik/proizvođač.

Rekao sam ti da je u mobisu bio 3300, možemo ovako do prekosutra.
Ako je negdje i bio jeftiniji onda će se isto primjeniti i ovdje, biti će jeftinijih trgovina od mikronisa.

Opet se ti hvataš jedne trgovine i trenutne cijene, sad je 3600 kn, za mjesec dva će mu pasti još koju stoticu i gdje je problem?


Zapravo ovo što ti pišeš nema smisla, raspravljaš o cijeni i ne paše ti što košta par stotina kn više nego što ti misliš da bi trebao, nigdje veze.
Imaš ga na honorbuy za cca 3200 pa ga uzmeš tamo ako ti je presudno 400 kn, a možeš i iz kine još jeftinije.
Cijena jednokratno znači jednokratno, znam što to znači nisam retaj. Objasnio sam ti da je 1000kn razlika i da je za kartica na rate 3799kn.

Znam kolka je marža jer imam uvid u to, misliš da pričam napamet ko ti?

3100kn je bio, mobis me ne zanima oni su distributer i zadnje mjesto gdje bi kupovao mobitel jer su u prosjeku skuplji 10%.

Gle, ja mogu komentirat cijenu koliko hoću i moj komentar je na mjestu da je mobitel preskup u usporedbi sa 9T koji je 95% identičan mobitel.

To što ti misliš boli me kifla. Boli me kifla i za honorbuy jer i tamo je razlika takva u cijenu između 9T i 9T Pro.

I btw, Snapdragon 855 mi je nebitan ko i HDZ i politika. Da je 3200kn ne bih ga kupio.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 18:34   #6221
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
I btw, Snapdragon 855 mi je nebitan ko i HDZ i politika. Da je 3200kn ne bih ga kupio.
Šta onda uopće komentiraš?
Po meni su preskupi svi iPhonovi, svi Samsunzi S i Note serije i svi Huawei flagshipovi, evo idem sad u sve teme reći da nema smisla kupovati telefone od 1k eura.
Pro verzija je za one koji hoće najbolje u ovom trenutku, ako netko želi najbolji procesor onda će ga i platiti.

P.S. Kolike su marže?
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 18:36   #6222
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Šta onda uopće komentiraš?
Po meni su preskupi svi iPhonovi, svi Samsunzi S i Note serije i svi Huawei flagshipovi, evo idem sad u sve teme to reći da nema misla kupovati telefone od 1k eura.
Pro verzija je za one koji hoće najbolje u ovom trenutku, ako netko želi najbolji procesor onda će ga i platiti.

P.S. Kolike su marže?
Onda ajmo pogasit forume i ne komentirati ništa više ili ćemo samo pisati kako je nebo plavo, livade zelene i sve je lijepo i savršeno ko u Truman Showu.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 19:00   #6223
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Pa cijenu svakako ne treba komentirat jer je skupoća nečega subjektivna stvar.
Daj malo o maržama Xiaomi telefona, baš me zanima...
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 19:56   #6224
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Pa cijenu svakako ne treba komentirat jer je skupoća nečega subjektivna stvar.
Daj malo o maržama Xiaomi telefona, baš me zanima...
Naravno da se cijenu može komentirat kao i kameru, kao i ekran kao i memoriju kao i veličinu baterije. To je sve isto subjektivno. Nekom je IPS odličan ekran neko ne želi prismrdit ničemu osim AMOLEDu.

Marže nisu fiksne, zavisi otkud uzimaš. Ako hoćeš sa carinom se davit i kinezima uzimaš direkt od njih i zaradit malo više nego da uzimaš iz Europe ili od naših dobavljača. Reći ću da u prosjeku kad oduzmeš sva davanja se zaradi 10ak posto, kao što je slučaj kod svih mobitela. Postoje endemi di je zarada 30%.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 20:11   #6225
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Gledam neki mob za ženu pa razmišljam o mi 9se za 2300 kn. Kako ste zadovoljni? Prioritet je kamera.

Možda nešto drugo u tom cjenovnom ranhu, Poco f1?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 20:23   #6226
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
Gledam neki mob za ženu pa razmišljam o mi 9se za 2300 kn. Kako ste zadovoljni? Prioritet je kamera.

Možda nešto drugo u tom cjenovnom ranhu, Poco f1?
Poco ti je jači hardverski ali ima veliki notch.

9T ti je praktički 9 SE ali bez notcha, veći ekran i bolji procesor, noviji model. Može se naći za cca 2400-2500 zavisi o vrsti plaćanja.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 22:03   #6227
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Uzeo MI9T sad kad je bio na akciji u SD 6/128 model

Jučer imao 40min razgovora, 20min YT, 1h hotspota + FB, Tapatalk i Messengeri.
Synca se jedan exchange email I Gmail. Dual SIM koristim. Na kraju dana sam imao 5:50h SOT-a. U odnosu na honor8 koji bi sa svim time navukao jedva 2:30,h SOT-a ja zadovoljan.

Ono što mi ne radi kako spada je Android Auto. Navigacija je OK ali ne radi zvanje i Deezer. Na dokazne pozive se javim bez beda.

I još me živcira kada povučen prema dole ne mogu odjednom pogasit Bluetooth, mobilne podatke,..... Nego kad ugasi/upalis nešto se automatski prozor vrati i moraš ponovo napraviti swipe.

Uredjaj je dosta velik u odnosu na honor8 i tezak. Ta težina se osjeti.

Fotke su mi odlične u usporedbi sa honor8.
Fora mi je ova wide camera

EDIT:
Maknuo velke slike.
Link na galeriju sa originalnim slikama. Budem updejto album
https://photos.app.goo.gl/fwEvrLzywkeahpCq8

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 21.08.2019. u 22:14.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 23:03   #6228
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
@Nixis - Mi9t pro nije midrange mob kao Mi9t i poco...speckama je skoro identičan Mi9 pa je i cijena očekivana. Ipak ima puno bolji proc, osjetno bolju kameru (od MI9t) itd....A Mi9 je u međuvremenu pao cijenom pa je po meni trenutno bolji izbor od Mi9t pro. Ako pišemo o uređajima s 24mj hr garancijom.
Provokacije ti predlažem da ignoriraš ili te ljude stavi na ignore kao ja jer kako stvari stoje neće dobiti ban.

Zadnje izmijenjeno od: renc. 21.08.2019. u 23:10.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 00:01   #6229
XXX_Man
3X
Moj komp
 
XXX_Man's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 198
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
I još me živcira kada povučen prema dole ne mogu odjednom pogasit Bluetooth, mobilne podatke,..... Nego kad ugasi/upalis nešto se automatski prozor vrati i moraš ponovo napraviti swipe.
To imaš u postavkama za podesiti...
Postavke > zaslon >traka statusa > sažmi nakon dodira
Tako je kod mene

Poslano sa mog Redmi Note 5 koristeći Tapatalk
__________________
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov

"With the first link, the chain is forged. The first speech censured...the first thought forbidden...the first freedom denied – chains us all, irrevocably."
XXX_Man je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 08:27   #6230
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Netko mijenjao bateriju u kojem xiaomiju?
Imamo doma jednog Mi5 koji sasvim zadovoljava potrebe i ne bi ga mijenjali, ali baterija je malo oslabila. Vele mi u servisu da imaju samo zamjenskih, navodno origigi nema više na tržištu.
Pa ako ima tko kakvih iskustava, jel vrijede ove s Alije ili eBaya, koji brand, koji seller i sl.?

Uzeo negdje prije sa alija NOHON BM22 bateriju po preporuci, međutim naravno da ju još nisam "stigao" zamjeniti ali planiram svakako uskoro po ovom tutorialu.
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 08:31   #6231
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor XXX_Man Pregled postova
To imaš u postavkama za podesiti...
Postavke > zaslon >traka statusa > sažmi nakon dodira
Tako je kod mene

Poslano sa mog Redmi Note 5 koristeći Tapatalk
Hvala na pomoći.
Baš me to izludilo

Na MI9T se to nalazi pod
Settings>notification & status bar> collapse after touch
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 12:05   #6232
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Citiraj:
Autor Srky Pregled postova
Uzeo negdje prije sa alija NOHON BM22 bateriju po preporuci, međutim naravno da ju još nisam "stigao" zamjeniti ali planiram svakako uskoro po ovom tutorialu.
Ona plava Nohon?
Čitam opise na Aliju i XDA i žale se na manji kapacitet i da senzor temperature ne radi što me više brine. Izgleda da nema druge nego kupiti i probati pa ako ne bude ok rješavati se mobača.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 12:24   #6233
Dragonchaser
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Ja sam imao Nohon na Mi5 i na Mi5s i kratko su trajale, niti pola godine dok nisu krepale tako da ih nebi baš preporučio. Ali s obzirom da nema nekog izbora...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Dragonchaser je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 12:30   #6234
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Za tjedan dana dolazi Redmi Note 8. Ne znam je li greška ali negdje sam vidio nešto Helio pod CPU. Pa neće valjda onaj drek od MTK SoCa trpat u njega?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 12:38   #6235
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Uzeo poko F1 dali ko ima popis aplikacija koje je sigurno debloutat?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 12:51   #6236
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Netko mijenjao bateriju u kojem xiaomiju?
Imamo doma jednog Mi5 koji sasvim zadovoljava potrebe i ne bi ga mijenjali, ali baterija je malo oslabila. Vele mi u servisu da imaju samo zamjenskih, navodno origigi nema više na tržištu.
Pa ako ima tko kakvih iskustava, jel vrijede ove s Alije ili eBaya, koji brand, koji seller i sl.?
Mijenjao sam ja na Redmi 3S, kupio na Aliju za 70 kn original, tutorial na YT i 10-15 min posla. Jedino pazi kad vadiš staru bateriju (zalijepljena je prilično) da ju slučajno ne probušiš nečim oštrim kao što se meni desilo


Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 14:19   #6237
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Za tjedan dana dolazi Redmi Note 8. Ne znam je li greška ali negdje sam vidio nešto Helio pod CPU. Pa neće valjda onaj drek od MTK SoCa trpat u njega?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
https://www.gsmarena.com/redmi_note_...news-38802.php

Tako kažu. Ništa od GCAM-a.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 14:21   #6238
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A valjda RN7 bude pojeftinio onda

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 15:02   #6239
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Citiraj:
Autor frulex Pregled postova
Mijenjao sam ja na Redmi 3S, kupio na Aliju za 70 kn original, tutorial na YT i 10-15 min posla. Jedino pazi kad vadiš staru bateriju (zalijepljena je prilično) da ju slučajno ne probušiš nečim oštrim kao što se meni desilo


Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
Nema originala više nigdje za Mi5.
Ti "original" s alije i jebaja su svi fake.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 16:03   #6240
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Moj Xiaomi Redmi Note 7 ide na servis s Abrakadabre, danas je pokupljen (pickup and return) a ide u Bjelić u Osijek.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na