Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2017., 11:34   #32251
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Izgleda da je - kočnice, hidraulika (od Citroena) i servo.
Prvo što sam našao.
http://www.eurol.com/en/37-products/...id-citron.html
Sve mi je jasno dok piše "Flash point 110 °C". šit



Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Nemoj. Nećeš ga napuniti nikad...
https://www.ekupi.hr/Bosch-S3-12V56-...or-416413.aspx

BOSCH 230 kn


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ne isplati. Ne kupujem akumulator u preniskim cijenama za koju je predugo stajao na polici.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 12:04   #32252
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Gospodine kaj vam nije jasno??? Udubina na vratima ili bijeg sa mjesta zločina nakon što si uočen i upozoren?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
recimo da mi se netko sparka tak da ja od 2m i 125kg ne mogu uci u auto, mislim da me ne bi diralo 2 posto da ga spucam. naravo, ne nabijem vrata nego prislonim, pa ak se udubi jebiga, bude pazio drugi put...osim toga, ja nisam jedan od onih picajzli kaj laste auto svaki vikend, normalno da ce mi auto imat ostecenja od svakodnevnog koristenja...imam pametnijih stvari u zivotu za razmisljat...ovo ne ide konkretno tebe, ali znam dosta ljudi kaj se ovak odnose prema autu...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 13:41   #32253
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Ovo je dosta cesto u Zagrebu, gdje je ipak najvise auta. Nagledao sam se takvih situacija. Neki dan sam vidio dvojicu kako su se posibali tamo di Bujica ima studio. Taksist i jos neki mrga

Na kraju sam pobrisao trag na vratima, jos je jako malo ostalo. A udubina ce se rijesiti.

Malo sam se ohladio danas i ko yebe tu starkelju. Jucer sam bio zivac i dobro da ga nisam uhvatio jer se to dogodilo netom nakom sto me opet opalilo po dzepu na Slavonskoj. Ali dobro, to je moj problem kad sam kreten...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 13:41   #32254
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 165
Ja kad parkiram uvjek gledam da ima dovoljno mjesta da se otvore vozacka i suvozacka vrata. I onda da vidim da mi neko spizdio vrata, naravno da ako ga vidim da cu zvat policiju. Dok sam imao stari auto me nije tolko diralo, ali kad se odrices zbog neceg 5godina i onda dode debil i napraviti ti stetu. Pa ko nebi popizdio
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 13:45   #32255
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
meni je najjače kad odem u neki centar ili neki velik parking, i parkiram u picki materinoj 100metara od svih, i vratim se i baš kraj mene se netko stane

ima čoek pravo stat naravno, al daj, why
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 13:47   #32256
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Ima ljudi koji se neznaju parkirati ako nije uz nekog, al ozbiljno, to se sjecam jos iz autoskole da je govorio da se neznaju po crtama orjentirati...
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 13:47   #32257
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Najbitnije je parkirati cim dalje od mjesta za kolica.
Ono kad mama u tajicama od 130 kg ne moze dovuci guzicetinu pa da malom djetetu da ih gura...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 13:49   #32258
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Citiraj:
Autor Princ288 Pregled postova
Ima ljudi koji se neznaju parkirati ako nije uz nekog, al ozbiljno, to se sjecam jos iz autoskole da je govorio da se neznaju po crtama orjentirati...
takvima odmah treba reć da nisu za vožnju nikakvu
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 14:01   #32259
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 165
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
meni je najjače kad odem u neki centar ili neki velik parking, i parkiram u picki materinoj 100metara od svih, i vratim se i baš kraj mene se netko stane

ima čoek pravo stat naravno, al daj, why
E definitivno, ja volim stat na rub parkinga tako da mi je bar jedna strana sigurna

Al definitivno najbolje situacija mi je bila kod lidla tu u Krapini. Sparkiram se iza auta necijeg, ugasim auto i odjenom bum. Gledam kaj je, zena umjesto u prvu stavila u rikverc. Kaj reci osim ko ti je dao vozacku.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 14:11   #32260
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
imo si sreće, mogo si se samo vratit i iznenadit
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 14:35   #32261
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
meni je najjače kad odem u neki centar ili neki velik parking, i parkiram u picki materinoj 100metara od svih, i vratim se i baš kraj mene se netko stane

ima čoek pravo stat naravno, al daj, why
E to to, isto ko i ja
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 14:37   #32262
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
E to to, isto ko i ja
aaa, to zato vidim likove sparkane u 3pm, zbog laka na vratima lol...aj dobro, svatko ima svoje veselje

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 14:40   #32263
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
recimo da mi se netko sparka tak da ja od 2m i 125kg ne mogu uci u auto, mislim da me ne bi diralo 2 posto da ga spucam. naravo, ne nabijem vrata nego prislonim, pa ak se udubi jebiga, bude pazio drugi put...osim toga, ja nisam jedan od onih picajzli kaj laste auto svaki vikend, normalno da ce mi auto imat ostecenja od svakodnevnog koristenja...imam pametnijih stvari u zivotu za razmisljat...ovo ne ide konkretno tebe, ali znam dosta ljudi kaj se ovak odnose prema autu...
Ma molim te. Znači ako netko da xx.xxx eura za novi auto, a onda mu dođe šaban koji mu se prisloni, to je ok?

Pogotovo uzmi u obzir što si boldao. Sada ću te zamoliti da razmišliš o nečemu što se zove fizika.

Znači, prislonio si vrata, nema ogrebotine. OK. Onda si sjeo u auto, i tvoja težina je spustila malo auto, automatski si mu pustio ogrebotinu ili udubinu.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 14:49   #32264
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Ma molim te. Znači ako netko da xx.xxx eura za novi auto, a onda mu dođe šaban koji mu se prisloni, to je ok?

Pogotovo uzmi u obzir što si boldao. Sada ću te zamoliti da razmišliš o nečemu što se zove fizika.

Znači, prislonio si vrata, nema ogrebotine. OK. Onda si sjeo u auto, i tvoja težina je spustila malo auto, automatski si mu pustio ogrebotinu ili udubinu.
znaci ako je netko dao xxxxx eura, automatski ga ja moram cekat da udjem u auto? meni je valjda pao s neba. gle, nemali sam broj puta ulazio sa suvozaceve strane ako vidim da ce biti fakat knap, ali ako to ne moze, onda jedino ovo gore prolazi...nemam 5 vrata pa da naglavacke ulazim, jebiga...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 15:34   #32265
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Je li ono netko sa foruma ima narančastog Focusa ST, RI ili PU tablice?

Prije par dana sam bio u ZG, vozim se lagano desnom trakom prije semafora, moram priznati sa lijevom rukom blago izbačenom vani, piri vjetar i to kad eksplozija.
Narančasti Focus ST je samo proletio pored mene, valjda downshift šta li već, kako je se začulo iz ispuha, pucanj, ne da sam uvukao ruku nego je i glava otišla do suvozača.

Da skratim, ruke na volan i pazite se vozača nabrijanih Focusa.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 15:52   #32266
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 165
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Je li ono netko sa foruma ima narančastog Focusa ST, RI ili PU tablice?

Prije par dana sam bio u ZG, vozim se lagano desnom trakom prije semafora, moram priznati sa lijevom rukom blago izbačenom vani, piri vjetar i to kad eksplozija.
Narančasti Focus ST je samo proletio pored mene, valjda downshift šta li već, kako je se začulo iz ispuha, pucanj, ne da sam uvukao ruku nego je i glava otišla do suvozača.

Da skratim, ruke na volan i pazite se vozača nabrijanih Focusa.
Haha opet predrasude, ak jedna budala vozi focus st to ne znaci da su i ostali vozaci st-a takvi
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 16:09   #32267
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
^ Nisam nikoga nazvao budalom, uopće mi nije palo na pamet da je vozač to namjerno uradio, da li je moguće izazvati eksploziju u ispuhu u točnom trenutku kad si do drugog auta, to mi zvuči malo teže za postići.

Nakon prvobitnog šoka, moram priznati da sam ostao zadivljen Focusom.

Više je ovo bila anegdota, valjda se vidi da je pisano šaljivim tonom. Skoro sam siguran da sam ovdje vidio narančastog ST, a vjerujem da ih baš nema puno, pa da pozdravim kolegu.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 16:23   #32268
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 165
Haha u toj situaciji isprika . Znas mozda koji je model bio mk2 ili mk3.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 16:41   #32269
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Sve mi je jasno dok piše "Flash point 110 °C". šit

Flash point za novo motorno ulje je cca 220-250 stupnjeva, za dizelsko gorivo iznad 60 stupnjeva. Radna temperatura katalizatora je isto iznad 700, čak i do 1000 stupnjeva...po tome bi se svaki auto trebao zapaliti. A gledao sam na svoje oči kako se vlasnik napio i turirao na mjestu dok ispod auta nije svijetlila grana koliko je bila užarena.
Ako ti ide kemija i ukoliko poznaješ malo bolje princip rada 4t motora možeš odmah i zaključiti zašto se sintetsko motorno ulje prije razbije nego mineralno.
Prvo proučiti metodu pa onda promatrati vrijednost. U ovom slučaju se metoda zasniva na zagrijavanju uzorka tekućine te joj se prinosi plamen na cca 1-2 mm u uz prisustvo zraka na 1 sekundu. Metoda ASTM D92.
Da baciš šibicu na proliveno dizelsko gorivo na otvorenom prije bi se šibica ugasila nego što bi se gorivo zapalilo. Ne vrijedi za benzin radi visokog tlaka para i vrlo niske točke paljenja i ne vrijedi u zatvorenom prostoru gdje bi se pare iznad prije zapalile nego sama tekućina.

Sve u svemu, strah je neopravdan jer se u slučaju ove tekućine radi o primjeni u anaerobnim uvjetima gdje nema kisika koji bi podržao gorenje.

Zadnje izmijenjeno od: Juan. 22.10.2017. u 16:52.
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 16:42   #32270
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Dakle, moram podijelit jer umrem svaki put kad to vidim. Meni nikak nisu jasni ljudi nižeg rasta (uglavnom zene) koji voze tako da im glava jedva ide iznad volana. Evo jučer baš vidio žensku u volvu, maltene gleda na cestu kroz volan, oči su joj drito u ravnini gornjeg dijela volana

A najčešće su sve u novim i dobrim autima (bmw, mecke, audiji) i vjerujem da ima 100 načina za podesit stolac i volan da se može normalno vozit.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 16:50   #32271
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Dakle, moram podijelit jer umrem svaki put kad to vidim. Meni nikak nisu jasni ljudi nižeg rasta (uglavnom zene) koji voze tako da im glava jedva ide iznad volana. Evo jučer baš vidio žensku u volvu, maltene gleda na cestu kroz volan, oči su joj drito u ravnini gornjeg dijela volana

A najčešće su sve u novim i dobrim autima (bmw, mecke, audiji) i vjerujem da ima 100 načina za podesit stolac i volan da se može normalno vozit.
mozda ne mogu preko volana i dosec pedale...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 19:50   #32272
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Kad vec spominjete parkiranje, u petak lik sa Renaultomu u garazi shopping centra jako je iznervirao moju zenu :



U petak je pak unuk mog prvog susjeda jako iznervirao mene, jer mi je nasrao auto tocno na ovakvoj razdaljini kao na slici, samo preko dvaju ulaznih vrata u dvoriste. Nisam mogao ruku zavuci izmedju ograde i auta, u dvoriste sam mogao samo prvo preko auta a onda i preko ograde.

Inace kad mi neko ostavi auto na ulaznim vratima u dvoriste, pa ja recimo ne mogu autom u dvoriste ili ne mogu sparkirati auto na svoja ulazna vrata, automatski skidam tablice, a vozacu kojem se "zurilo" fino predstoji cekanje u redu u Heinzlovoj .

Susjedi to znaju pa vise nitko ne ostavlja auto na mom ulazu (u kuci nitko ne stanuje pa su ovi mladji mislili da mogu zaparkirati meni ulaz, dok im svima redom nisam pojasnio neke stvari), mali nije poslusao dedu, pa sam morao i njemu pojasniti neke stvari, culo je cijelo susjedstvo.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 20:24   #32273
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Krenuo na voznju i nakon 5 min straznja guma prazna skroz. Mogao sam namlatit konkretnu lovu po kisi a umjesto toga sam stavljal rezervu, po kisi. Otiso doma i sad na pivu, sutra o0dmah zimulje..

MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 20:31   #32274
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 165
Jebi ga frende desi se ja sam sad dvije godine za redom morao mjenjati gume na motoru radi čavla.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 20:33   #32275
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
U pol sata sam pobral 70kn, cekal kisu tri tjedna i ispusio. Necu moc vozit ni sutra jer necu stic prije 16 do Surine, zbog "normalnog" posla, da odmah stavi zimulje. Bar me nist nije zezalo kad sam stavljal novu, nije prvi put.. Nadam se da nisam shebal felgu jer sam vozil 500m do benzinske sa dvoje ize, totalno ispuhanu..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 21:55   #32276
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
znaci ako je netko dao xxxxx eura, automatski ga ja moram cekat da udjem u auto? meni je valjda pao s neba. gle, nemali sam broj puta ulazio sa suvozaceve strane ako vidim da ce biti fakat knap, ali ako to ne moze, onda jedino ovo gore prolazi...nemam 5 vrata pa da naglavacke ulazim, jebiga...
Ne govorim o tome, nego ona situacija kada ima dovoljno mjesta, ali balvan odluči otvoriti vrata kao ne postoji nitko, ili mu se neda malo stisnuti nego će nasloniti vrata, pa sjedne i samo vidiš kako vrata puštaju trag.
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Je li ono netko sa foruma ima narančastog Focusa ST, RI ili PU tablice?

Prije par dana sam bio u ZG, vozim se lagano desnom trakom prije semafora, moram priznati sa lijevom rukom blago izbačenom vani, piri vjetar i to kad eksplozija.
Narančasti Focus ST je samo proletio pored mene, valjda downshift šta li već, kako je se začulo iz ispuha, pucanj, ne da sam uvukao ruku nego je i glava otišla do suvozača.

Da skratim, ruke na volan i pazite se vozača nabrijanih Focusa.
Ja, ali crvenog. Ali narančastog, ako se ne varam misliš na cca 2008 verziju tj mk2, tako nešto...ima jedan u Puli, tu blizu mene
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 23:12   #32277
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Dakle, moram podijelit jer umrem svaki put kad to vidim. Meni nikak nisu jasni ljudi nižeg rasta (uglavnom zene) koji voze tako da im glava jedva ide iznad volana. Evo jučer baš vidio žensku u volvu, maltene gleda na cestu kroz volan, oči su joj drito u ravnini gornjeg dijela volana

A najčešće su sve u novim i dobrim autima (bmw, mecke, audiji) i vjerujem da ima 100 načina za podesit stolac i volan da se može normalno vozit.
Ni meni to nikako nije jasno.

Evo jučer me u stopu pratio onaj Bujanec u svojoj socijala BMW 4, vidiš mu samo čuperak prorjede kose kako viri iznad volana.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 23:17   #32278
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Jel jos ima cetvorku coupe?

Mene je pred koji mjesec skoro napucao u jednom kruznom...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 09:41   #32279
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Vjerojatno već prožvakana tema, ali za 11_keka_evra ovo je best buy.

Da se ne zbunite cijenom, 11keka je s kožom, navi, 17" itd.

Pitanje je da li ćemo imati uvoznika u HR.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 12:27   #32280
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Osim uvoznika, problem je i što treba razviti servisnu mrežu.
A onda slijedi najteži dio...kako da prosječan balkanac kaže prijateljima i obitelji da je kupio i da vozi Ladu
Neće im pomoći ni najbolji marketing stručnjaci ovog svijeta da taj dio riješe.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na