Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2017., 01:35   #32221
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Hahaha i meni se digne kosa na glavi kad čujem ulje za kočenje
Što ako vozi Citroena pa ima LHM Mineral oil brake fluid
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 07:47   #32222
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Gotov servis na megi, 13 stavki i skoro 3500kn.. Od vecih stavki, prednje plocice i ulje za k. 600 kn + pdv, ulje 600kn + pdv, filter goriva 350kn + pdv, amortizeri gepeka 220kn + pdv, filter ventilacije 220kn + .. itd, ruke 3 i pol sata 700kn. Ugl veselo.. Dobio sam i miris od vanilije ali sam ga poklonio konobarici, njoj crkla servo pumpa na Pugu pa mi ju je bilo zao 100 tisuca se nije ulozilo nista osim redovitih servisa pa se sad moralo to sredit kak spada.. Sad idem jos na tehnicki, osiguranje, ranije akumulator i ode soma eura..Jos da moram gume kupovat pucal bi si u glavu
Meni sada dolazi kupovina zimskih kotaca kada jos malo zahladi i to ce me izuti samo tako.
Ako idem na GoodYear UG9 set (gume+felge+senzori) to je nekih 5150kn bez sarafa, montaze, balansiranja, kalibriranja senzora i slicnih "sitnica", ako idem na Continental TS860 onda 5450kn. Ajde bar se na ovo spremam od kada je auto kupljen, pa je lova stavljana vec na stranu. A i tjesim se sada je to tako i onda sam miran 5-6 godina do kupovine novih guma.

Nego tko se razumije ili je jos bolje probao - da li se isplati tih 300kn (dugorocno) vise za Continental TS860?

Prethodni auto je bio na UG9 i gumama sam fakat bio zadovoljan. Auto je vidio skijanja i snjega po alpama i nikad nije bilo problema s njima, nikada nisam morao lance stavljati, pa su mi iskustva s njima zaista odlicna.
S druge strane po svim testovima koje procitam Continental TS860 "razvali" konkurenciju i ispada da su stvarno nesto super.
A i Continental je proslogodisnji model dok je UG9 koliko znam iz 2014, pa racunam ipak bi se neki napredak kroz vrijeme trebao vidjeti...
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:10   #32223
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Mislim da ti tih 300kn pored svih ostalih troškova i davanja u 5 godina "sitnica".
Kada sam ih ja uzimao, bile su na akciji, i cijenom tu negdje(ne sjećam se više točno). Ako ćeš biti mirniji uzmi njih, ako ne UG9. Osobno sam imao UG8 prije contia, obje gume izvrsne po mokrom, dok se UG9 naspram prethodnika mrvicu više okrenuo snijegu.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 10:46   #32224
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Dugo sam koristio Goodyear, ali nakon pucanja spoja gazne površine sa bočnim zidom na sva četiri komada Eagle F1 Asymetrica i dva balona od udarnih rupa na unutrašnjoj stjenci UltraGripa (u dvije različite sezone i dvije različite generacije UG-a) sam prešao na Michelin. Zasada nisam imao neugodnih iznenađenja kod vulkanizera, da kucnem u drvo.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 11:21   #32225
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Ja zimske koristim Savu S3+ i za sada sam zadovoljan. Zamjerka mi je jedino što po mokrome nisu baš naj naj...Ali, pošto se po snijegu i poledici vozim kao na jajima dovoljno su mi dobre. No za ljeto su tu Conti Sport Contact 5 koje se bome ne štede i tu nema kompromisa bez obzira na cijenu
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 14:03   #32226
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ima li tko iskustva sa kompare.hr?

Nešto sam istraziva po sajtu jer me sljedeci tjedan ceka registracija, prva na moje ime. Skuter 49ccm, imam kupoprodajni ugovor a do sada je registriran na ime prijateljice od koje je kupljen.

Javila mi se famozna Kristina sa kompare.hr gdje mi nudi izradu ponude za osiguranje, da može usporediti 8 cijena (Wiener, Ergo, Triglav, Croatia, Sava, AS Osiguranje, Generali i Uniqa). U razgovoru dolazimo do toga da preko člana obitelji mogu imati nekakav bonus.

Prvo - zanima me kako točno to ide, jer majka ima preko 50% u Grawe osiguranju. Šta to znači za mene pošto ja nemam bonus jer prvo vozilo na moje ime?

Drugo - pita me da slikam majčinu policu i svoj rodni list pa da će mi "uvećati" bonus tj dostaviti ponudu na mail. Jel to ok ili će pobjeć s mojim rodnim listom i slikom police u bosnu?

Ispricavam se ako je glupo pitanje i očit odgovor, ali prvi put radim ovo pa me interesira.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 14:13   #32227
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Odlični su ljudi na kompare.hr.

Četiri auta sređujem preko njih, uvijek me moj agent nazove prije nego što registracija istekne i sredi mi policu. Em su mi uštedili hrpu vremena pa više ne moram hodat okolo i tražit ponude, em mi uvijek naprave najbolju ponudu. Meni su automatski sredili/duplicirali bonus 50% i tak. Isto kao što i tebi nude.

Preporuke!
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 14:23   #32228
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Super, hvala!

Baš čitam još na sajtu, super stvar:

Citiraj:
Bonus u nekim slučajevima možete i duplicirati, pri čemu davatelj ne gubi svoj ostvareni postotak.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 15:26   #32229
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Maloprije sam skoknuo do Grand Auta na Jankomiru, rekoh idem baciti oko na Kugu LifeStyle edition i da li vrijedi tih novaca... i bem ti miša pa kako oni uopće prodaju i jedan auto

Kako im salon nije u centru grada, normalno je da će potencijalni kupac do njih doći autom... ali kad dođe nema gdje parkirati auto jer su oko salona najebali svoje aute (nove i rabljene) u 2-3 reda pa je sam najbliže parkirno mjesto našao iza salona, cca 70-80 metara od salona. Ok, sparkao sam se gdje sam mogao i prošetao do salona, ušao u salon, vidim (natpis za blagajnu, sevis i prodaju dijelova ali ne i za prodaju vozila.

Dobro, lijevo od ulaza ima par izloženih auta između kojih ima par uredskih stolova pa je valjda to prodajni salon... za jednim od stolova sjedi sam neki deda (bliži 80 nego 70 godina - valjda kupac), za drugim neki lik od 50-ak godina kojem prodavač objašnjava da za 150 veću mjesečnu ratu kredita može dobiti punooooo više (vjerojatno nepotrebne) opreme, a kupac telećim pogledom gleda u njega k'o u boga i potvrdno klima glavom... ostalih 4-5 stolova je prazno, a između njih ležerno stoji 4-5 djelatnika salona i bezbrižno ćaskaju.

Vidim da me nitko ne hebe pol posto pa odem pogledati izložene aute i oko mi zapne za tamno plavu Kugu sa nekim hebenim paketom opreme (i puno je skuplja od 150,000 kn koliko je došla ona koju sam došao pogledati, ali nema veze jer bi ionako i na onu od 150k kn išlo još dodatne opreme... gledam auto, otvorim ga., zatvorim, sjednem, izađem... ona skupina likova i dalje bezbrižno ćaska, tip sa telećim pogledom i dalje sa odobravanjem klima glavom, deda kaj je sjedio sam i dalje sjedi sam i malo se vrpolji na stolcu, u jednom trenutku je pokušao i ustati ali nemre jer ga noge ne drže pa nastavlja sjediti, a ja se vraćam na sredinu prodajnog dijela (sad sam na 2-3 metra od likova koji ćaskaju.

Točno 25 minuta kasnije kažem sam sebi da je dosta i odem do tete na blagajni i pitam je da li sam na pravom mjestu, odnosno da li se ovdje može kupiti auto i ona to potvrđuje i upućuje me i onaj dio sa izloženim autima jer su tamo njeni kolege koji prodaju aute. Zahvalio sam joj na informaciji i napustio Grand Auto.

Prema viđenom, jedini zaključak je da u navedeni auto salon treba donijeti platu friško ispečenog roštilja i mirisom privući zaposlenike da im je u salon ušao potencijalni kupac i nadati se da kada se dobro najedu i malo odmore, možda i pokušaju prodati auto firme za koju rade.


Zadnje izmijenjeno od: bertone. 20.10.2017. u 19:24.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 20:49   #32230
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 167
Eto vidis ja pa imam cisto drugacije iskustvo sa grand autom. Nakon 20sec gledanja auta dosli lijepo do mene pitali za pomoc i sve. Jedino kaj me iznenadilo je da nemaju stroj za demontazu i montazu 18" guma. A kakav je servis cu vidjet za 7 mjeseci. I da ako kupujete auto u grand autu obavezno provjerite dal su vam skinuli transportne distancere ili ti one plastike koje dolaze na opruge prednjih amortizera.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:17   #32231
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Hahaha i meni se digne kosa na glavi kad čujem ulje za kočenje
Kao i kad vele ovO autO ili pak LED dioda.
A jesi li ikad čuo kumplug ?

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Što ako vozi Citroena pa ima LHM Mineral oil brake fluid
Kako to?
Nemoguće da je sve spojeno na hidrauliku.
Da vidim taj dot.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:49   #32232
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Elder Pregled postova
Jedino kaj me iznenadilo je da nemaju stroj za demontazu i montazu 18" guma.
Ovo još nisam čuo. Prije bi rekao da ekipa ne zna koristiti stroj.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 22:27   #32233
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Elder Pregled postova
Eto vidis ja pa imam cisto drugacije iskustvo sa grand autom. Nakon 20sec gledanja auta dosli lijepo do mene pitali za pomoc i sve. ...
Pretpostavljam da si se mogao i parkirati ispred samog ulaza, odnosno na onim parkirališnim mjestima odmah nasuprot dućana uz ogradu?

A kaj ja znam, možda sam trebao obući odijelo pa da me dožive, a da me jesu vidjeli jesu jer su me barem trojica u prodajnom salonu pogledali (zapravo buljili u mene 10-15 sekundi) i nakon toga nastavili sa međusobnim ćaskanjem
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 22:52   #32234
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 13:06   #32235
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 167
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Pretpostavljam da si se mogao i parkirati ispred samog ulaza, odnosno na onim parkirališnim mjestima odmah nasuprot dućana uz ogradu?

A kaj ja znam, možda sam trebao obući odijelo pa da me dožive, a da me jesu vidjeli jesu jer su me barem trojica u prodajnom salonu pogledali (zapravo buljili u mene 10-15 sekundi) i nakon toga nastavili sa međusobnim ćaskanjem
Nisam jer nije bilo mjesta, parkirao sam na drugom ulazu tamo uvjek ima mjesta uz cestu.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 13:08   #32236
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 167
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ovo još nisam čuo. Prije bi rekao da ekipa ne zna koristiti stroj.
Pozvali su me u radionu i rekli da nemaju, te da ih je strah da ne ostete felge ako ce raditi na stroju koji imaju. Te su otisli u vulkal i tamo su zamjenili.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 17:10   #32237
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Par AMGa on nocas..

MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 17:34   #32238
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Kako to?
Nemoguće da je sve spojeno na hidrauliku.
Da vidim taj dot.
Izgleda da je - kočnice, hidraulika (od Citroena) i servo.
Prvo što sam našao.
http://www.eurol.com/en/37-products/...id-citron.html
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 20:18   #32239
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Imam samo jedno pitanjce.

Danas sam isao nesto obaviti nedaleko od zgrade i parkinga ispred jer sam za 10 min isao dalje u grad i nisam u garazu parkirao. I vracam se i svojim ocima vidim kako mi je lik bubnuo vratima u moja suvozacka. Bas sad kad vani nije pun k vremena.

Dakle, udubina nije strasna, ali se malo vidi. Ostao je njegov lak i meni je malo skinuo.

Jbg na kraju sam ispao naivcina jer sam poslao mail grupni u zgradi da mi se javi da nadoknadi stetu i stavio u oba lifta sliku auta pored moga.

Ofc da se supendara nije javila.

Jel mi ima smisla zvati policiju i prijaviti ovu stetu, buduci da sam vidio lika i slikao taj auto koji je ostavio lak na mom? Ili ce me odjebati?

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 20:24   #32240
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Imam samo jedno pitanjce.

Danas sam isao nesto obaviti nedaleko od zgrade i parkinga ispred jer sam za 10 min isao dalje u grad i nisam u garazu parkirao. I vracam se i svojim ocima vidim kako mi je lik bubnuo vratima u moja suvozacka. Bas sad kad vani nije pun k vremena.

Dakle, udubina nije strasna, ali se malo vidi. Ostao je njegov lak i meni je malo skinuo.

Jbg na kraju sam ispao naivcina jer sam poslao mail grupni u zgradi da mi se javi da nadoknadi stetu i stavio u oba lifta sliku auta pored moga.

Ofc da se supendara nije javila.

Jel mi ima smisla zvati policiju i prijaviti ovu stetu, buduci da sam vidio lika i slikao taj auto koji je ostavio lak na mom? Ili ce me odjebati?

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
sta ga nisi odmah zahaltao kad si vidio da ti je vrata razbio

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 20:26   #32241
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Nisam stigao. On je samo spicio u zgradu, a ja sam bio dalje. E sad u koji stan se zavukao od 92 pitaj boga.
A ne znam kod koga je bio jer frajer tu ne zivi. Ali sam vidio auto par puta.

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 20:54   #32242
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Prema viđenom, jedini zaključak je da u navedeni auto salon treba donijeti platu friško ispečenog roštilja i mirisom privući zaposlenike da im je u salon ušao potencijalni kupac i nadati se da kada se dobro najedu i malo odmore, možda i pokušaju prodati auto firme za koju rade.

Malo bolje iskustvo imam i ja, čak mi se nakon nekog vremena i netko obratio u vezi auta, ali ništa pretjerano zainteresirano. Koliko su meni rekli na tu Kugu možeš dodati samo Design Pack 1 - 17 alu felge, krovni nosači i zatamljena stakla) i birati boju. Odustao sam od razmatranja Kuge za kupovinu, nekmi je to prejadan paket opreme.
cane je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 22:17   #32243
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Izgleda da je - kočnice, hidraulika (od Citroena) i servo.
Prvo što sam našao.
http://www.eurol.com/en/37-products/...id-citron.html
Svi Citroenovi hidrauličari do C5 (znači Xantia i XM zadnji) su imali centralni sustav i jedna tekućina je išla u sve.

Sa C5 su kočnice su konačno odvojene.

Zbog toga visokotlačnog sustava i jesu bili poznati po kočnicama koje su imale on/off režim rada. Kad je sustav bio ispravan, kočili su sumanuto jer glavni kočioni cilindar je radio na propuštanju visokog tlaka iz ovjesa (visokotlačna pumpa je drukala više od 140 bara ako me sjećanje služi, na žabi i 180 bara) u kočnice. To je rezultiralo jednim zgodnim "featureom" da se zadnji kraj ne bi dizao prilikom kočenja kao kod "normalnih" auta jer bi se propuštao tlak iz njega.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.

Zadnje izmijenjeno od: Bluzer. 21.10.2017. u 22:23.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 22:57   #32244
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Pitanjce s obzirom na cijenu:
https://www.ekupi.hr/Akumulator-CIAK...D-1001626.aspx

Dal smije 20ak Ah jači acu ić na auto od predviđenog? Da li to može štetit?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 23:03   #32245
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Moze ic. Al mozda ti ga nece stic punit do kraja na kratkim relacijama, ovisi koliko ti je jak alternator. Ja bi se za te pare kockao naravno


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 23:09   #32246
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Pitanjce s obzirom na cijenu:
https://www.ekupi.hr/Akumulator-CIAK...D-1001626.aspx

Dal smije 20ak Ah jači acu ić na auto od predviđenog? Da li to može štetit?
Nemoj. Nećeš ga napuniti nikad...
https://www.ekupi.hr/Bosch-S3-12V56-...or-416413.aspx

BOSCH 230 kn


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 23:19   #32247
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Ošo dignut haubu, razlika je 15 Ah, to i nije neka razlika.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 23:51   #32248
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
@Buljo
Naravno da mozes stavit ako fizicki stane nutra, ove gluposti o tome da ga neces mos napunit ignoriraj
__________________


Zadnje izmijenjeno od: pinkskin. 22.10.2017. u 00:30.
pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 08:31   #32249
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Prijavi. Meni prošlo kad mi se je lik udubio vozačka vrata sa vratima od kombija. Sliko susjed i još probao zaustavit lika a ovaj ga poslo u qrac i otišao.
Dao mi fotke, ja prijavio policiji i rekao sam da sam spreman za dogovor, policija ga posjetila i rekli mu da ili se dogovori samnom ili će oni riješiti sa njim.

Lik došo pokunjen, uzeo mu 2000 kuna na ruke i bok zdravo. Popravak me koštao 800 kuna, 1200 ostalo za more nudio osiguranje, nisam htio jer je bio pizda pa sam ja bio još veća. Da je policija rješavala, koštalo bi ga preko 3 soma + 15% smanjen bonus na polici.

@mob
koja smo mi isto sugava zemlja...nekom udubis malo vrata, zgubis 3 godine voznje...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 10:15   #32250
Moto001
Premium
 
Moto001's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonija bajnaaaaa
Postovi: 236
Za bijeg s mjesta barem 6mj bez vozačke i 5000 krznaša kazne da nikome nepadne napamet tako nešto to bi bila primjerena kazna.... treba biti čovijek i snositi odgovornost za počinjeno a ne biti "pi**a" pa zdimiti ...
Moto001 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na