Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.04.2019., 16:20   #1
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Izbor kučišta: SAMA ili Fractal

Pozdrav ekipa

odlučio sam malo stilski modernizirati svoju konfiguraciju, te želim kupiti novo kućište za konfiguraciju iz potpisa. Nakon slinih pregleda, nekako su mi najviše zapeli za oko (što funkcionalno, što dizajnom) ova tri modela:

Kućište FRACTAL DESIGN Define R6 Blackout

Kućište FRACTAL DESIGN Define XL R2 Black Pearl

SAMA VULTURE

Sva tri su mi što se tiče dizajna super pogođena s minimalističkim linijama, s time da su drugo i treće veličinom nešto veća nego Define R6. Zanima me ima li tko neko od ovih modela i kakvi su dojmovi, prednosti i eventualni nedostaci, mogućnosti ugradnje, smještaj diskova, protok zraka, zvučna izolacija?

Možda da napomenem da što se tiče komponenti imam 3 klasična diska i jedan SSD i da planiram nešto noviju grafičku ubosti, ali ništa pretjerano da bi veličinom odskakalo od od postojeće 660GTX

Zahvaljujem unaprijed na komentarima
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2019., 17:20   #2
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Nije bilo moguce vidjet temu "Koje kuciste kupiti?", Petu po redu u istom podforumu? Ili barem search koristit?

Evo pa pitaj u prikladnom topicu: http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=203324
prileee je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.04.2019., 19:16   #3
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
jbg sorry, fakat nisam vidio, staračka karatkovidnost
može lock a postam tamo upit
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na