Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.09.2007., 00:17   #1
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
Pomoć oko odabira kućišta

Imam max 800kn na raspolaganju za uzeti neko kvalitetno kućište, a nemam ideje koje. Unutra bi morala stati najobičnija ATX ploča, 8800GTS, 2 HDD-a i Freezer 7 Pro. To sve bi skupa trebalo biti što tiše i bez pretjeranog broja ledica i ventilatora u svim mogućim bojama ( komp je blizu kreveta, pa da mogu mirno spavat dok komp radi kroz noć ). Ako već i dolazi s LED ventovima, namjeravam staviti obične s nekim potenciometrom s prednje strane. Za oko su mi zasad zapeli: Sunbeam Tuniq 2, Sunbeam Tuniq Symmetry, Antec 900, Thermaltake Armor Jr. i NZXT Lexa. Skeptičan sam malo oko modela s vratima jer mi se ne da stalno otvarat, zatvarat, a dobro nekad dođu da sakriju ledice. Isto tako, bojim se da ih slučajno ne puknem nogom i potrgam. Znam da svi hvale P182, no već mi se i problem rastegnuti do 800 kn pa mi je Antec too much. Svaka preporuka dobrodošla, a i mišljenja o navedenima
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2007., 03:10   #2
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Evo ja mislim za te pare sta imaš da ti je Antec solo najbolji izbor http://www.links.hr/index.php?option...kl=052.613.023
evo tu možeš bacit oko na review http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=937
Joke je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.09.2007., 10:39   #3
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
A jel vrijedi tih 100-150 kn više od Sunbeamovih? Najviše mi se ipak sviđa Tuniq Symmetry. Vjerojatno zbog onog analognog čuda naprijed koje se može programirati i najvažnije-> svjetlo se može i ugasiti softverski. Thermaltake Armor Jr. je 600 kn, pa me zanima jel stvarno ta skuplja kućišta i vrijede toliko više kolika je razlika. Netko valjda ima bar ta dva kućišta pa da mišljenje podijeli.
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na