Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.06.2010., 14:24   #31
Gorstak
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 176
ah kvragu...sad cu ipak morat grafu nabavit....a taman sam sebi rekao da mi grafa vise ne treba, jer su igre zak*** ovih dana....
Gorstak je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 14:31   #32
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
ti si jos oke. pazi dok ga srede ko shift da ti treba intel + nvidia ili neki kvad da bi se igralo u postenom framerateu.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 14:36   #33
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor RS_BuRnOuT Pregled postova
Nadam se da je to istina
Nemaš se kaj nadati kad to stoji na službenim stranicama.
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Opet kažen mora doć do smjene, jer se ljudi zamore poliranja grafike i dodana 2 nova fičra u novi naslov NFSa.
Fora je u tome da danas svi izdavači pretjeruju pa izdaju igre i nastavke na godišnjoj bazi. Pogledajte samo na kaj liči CoD serijal - red Drugog svjetskog rata, koji već svima izlazi na uši, pa red modernog ratovanja u nekoj pustoši zemalja Trećeg svijeta. Naravno da svima dosadi kad ti svake godine serviraju jedno te isto sranje. Da se svi malo zaustave i da stanu na loptu, pa krenu razvijati igre koje liče na nekaj i koje imaju priču koja je u stanju prikovati igrača - problema ne bi bilo.

Ovak su se svi polakomili i svake godine izdaju već viđene stvari i jasno da nikog živog to ne zanima. Ista stvar s NFS serijalom, koji je valjda najgori od svih, po pitanju serviranja jedno te istog sranja. Da je razmak između nastavaka dvije-tri godine i da se na tim nastavcima radi kak spada i da se razmišlja kaj točno budu ubacili, pa onda bi čak i te Fast and The Furious fore prolazile i bile nadasve zanimljive. Ovak su nekolko godina potratili na razvijanje pizdarija, da bi se u 2010. opet vratili na početak.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 15.06.2010. u 16:00.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 15:08   #34
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Bilo je to gidne, sjecam se igre Need for Speed 3: Hot Pursuit, kad se moglo igrati dva igraca na istom kompu (split screen). Frend i ja smo cijelo vrijeme to igrali, pa kad jednog od nas pocne hvatati policija, drugi dođe s ledja i udari policiju po boku da se okrene i skine mu s repa.

Ili kad smo bili policajci, pa blokiras jedan dio staze, na drugi stavis spikes, a voznjom natjeras da idu bas tim prolazom gdje su spikes ...

Uh, dobra stara vremena
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 20:02   #35
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
PC verzija je već u pre-order stadiju za nemalih $49.95.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 20:38   #36
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
e a kakva će za to trebat konfa?
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 21:57   #37
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
ne znam, samo da nije opet neka zesca pi...rija koja voli kvad ili da ima "physx" koji ustvari nema.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 22:11   #38
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Ovo se isto iščekuje, taman malo za promjenu tematika, jurcanje uskim cesticama i bježanje od murije za razliku od Shifta i renomiranih trkaćih staza koji je isto imao svoju draž i čini mi se da se NFS nakon debakla s Carbonom lagano vraća na ono što je nekad bila, tome se samo možemo veseliti
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 22:19   #39
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Ovo se isto iščekuje, taman malo za promjenu tematika, jurcanje uskim cesticama i bježanje od murije za razliku od Shifta i renomiranih trkaćih staza koji je isto imao svoju draž i čini mi se da se NFS nakon debakla s Carbonom lagano vraća na ono što je nekad bila, tome se samo možemo veseliti
Zašto je svima debakl Carbon, umjesto Pro Streeta/Undercovera???
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 22:21   #40
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Ovo se isto iščekuje, taman malo za promjenu tematika, jurcanje uskim cesticama i bježanje od murije za razliku od Shifta i renomiranih trkaćih staza koji je isto imao svoju draž i čini mi se da se NFS nakon debakla s Carbonom lagano vraća na ono što je nekad bila, tome se samo možemo veseliti
Ali mislim da će izać u krivo vrijeme, dolazi nam i TDU2, koji će barem ja mislim biti dosta bolji od ovog NFSa.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 22:22   #41
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Zašto je svima debakl Carbon, umjesto Pro Streeta/Undercovera?
Svo troje je fijasko i pol, a Carbon su još dodatno upropastili s premračnim stazama i općenito pretmurnom atmosferom. Ko da igraš survival horror, a ne Need For Speed.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 22:25   #42
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Zašto je svima debakl Carbon, umjesto Pro Streeta/Undercovera???
E vidiš Pro Street mi je još gori, potpuno sam zaboravio na taj fail, valjda zato jer je to jedini NFS koji sam počeo igrati a nisam završio i to s dobrim razlogom, jednostavno nije vrijedno trošiti vrijeme na to
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 23:46   #43
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Od svih nastavaka najviše sam iščekivao Pro Street. Ne znam zašto, vjerojatno me je trailer tolko oduševio da sam praktički odbrojavao dane do izlaska. A kad je napokon izašao, požalio sam što sam ga instalirao. Tak da nakon toga razočarenja više baš nemam neke volje za NFS, ali ovaj trailer vraća me u dobro staro vrijeme kad je Hot Pursuit 2 bila jedina igra na mom kompu i nikad mi nije bila dosadna. Nadam se da se fail neće ponovit treći put.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 23:46   #44
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ali mislim da će izać u krivo vrijeme, dolazi nam i TDU2, koji će barem ja mislim biti dosta bolji od ovog NFSa.
A jebiga nikad nisu pucali na iste nivoe igre (arkada/simulacija) prema tome neće ovaj serijal propasti.

Citiraj:
Svo troje je fijasko i pol, a Carbon su još dodatno upropastili s premračnim stazama i općenito pretmurnom atmosferom. Ko da igraš survival horror, a ne Need For Speed.
Ali mi je opet bio bolji od navedenih, dosta auta Tokyo drift šeme, i naravno dobar tjuning (čak najbolji tjuning je bio u PSu di se moga svaki dio modificirati ).


Citiraj:
E vidiš Pro Street mi je još gori, potpuno sam zaboravio na taj fail, valjda zato jer je to jedini NFS koji sam počeo igrati a nisam završio i to s dobrim razlogom, jednostavno nije vrijedno trošiti vrijeme na to
A ja san bio dosljedan pa san ga priša ko i svakog osim Undercovera.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2010., 00:00   #45
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Zašto je svima debakl Carbon, umjesto Pro Streeta/Undercovera???
Još mi je Carbon najbolji od tih tuning nastavaka, a od ovog novog, ništa ne očekujem! Stara igra s novom grafikom...
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2010., 00:53   #46