Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2010., 15:07   #1
booNN
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: a
Postovi: 7
pomoc: lap oko 4000

Znam da su vam vec dosadile ovakve teme, al ne razumijem se bas u to, a hitno mi treba pomoc.

Znaci, trazim laptop za gledanje filmova, internet, tu i tamo koja igrica. Najbitnije mi je da se laptop ne pregrijava i da ima neku ok bateriju.
I laptop bi trebo bit u ponudi u hgspotu ak je moguce
hvala
booNN je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2010., 16:19   #2
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
ja sam uzeo ovog prije mjesec dva za frenda, to mi je preporuceno za te novce, moguce da danas ima i bolje ali bar da okvirno vidis sta mozes dobit

ovdje usporedba grafickih
hash je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.08.2010., 17:19   #3
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Neće ići u HGspotu. Tamo možeš naći laptop s integriranom grafičkom i jednogodišnjim jamstvom za tu cijenu, potpuno neisplativo. Zašto ne recimo naručiti preko nekog Webshopa koji ima dostavu, često i besplatnu?

Dalje, zahtjeve definiraj bolje. "tu i tamo koja igrica" može značiti mnogo toga. Tu i tamo bi zaigrao GTAIV na high detaljima ili tu i tamo neka starija igra pri čemu su nebitni detalji!? (ok, ovo prvo neće ići za tu cijenu)

Uglavnom, laptop s najjačom grafičkom koja se može dobiti za tu cijenu je naveden u postu iznad, a ako nisu igre toliko bitne, možeš pogledati Dell Inspiron 1545, koji ima dosta slabije komponente, ali trogodišnje jamstvo.
redscro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na