Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.09.2010., 21:41   #1
losebiramnickov
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12
Graficka za laptop 8400m/HP Pavilion dv6

HP Pavilion DV 6757CA
Dakle laptop je uzas, smrt, ne uzimajte HP osim ako vam prijete kastracijom. I u tom slucaju razmotrite....
Ma uglavnom, siguran sam da je maticna polunormalna, izdrzat ce ona ali se nvidia famozni 8000m series pregrijo (8400m gs) i sad kad upalim laptop dobijem samo bijeli ekran i nekad je pola pola (pola bijel pola ludi pikseli ljubicasto zeleni).
Siguran sam da je pregorila graficka i ako ju promijenim da cu imat laptop kojim mogu igrat poker bez problema (uz jos jedan eksterni monitor da se svasta....)
I premda smatram da se ne isplati previse ulagat u ovaj laptop, sto kazete da kad vec moram, uzmem 8600m gt (i one su jebiga svakakve, al valjda ce drzat dvije tri godine).
Gdje cu nac graficke za laptop? Da li se isplati uzet 8600m gt?
Mogu li mozda na svoju maticnu (ne znam sad koja je jer ne mogu upalit laptop da procitam, nadam se da netko zna) ubacit nesto drugo od graficki? 200 seriju?

Pardon zbog uzasnog pisanja, znam da mozda neki dijelovi nelogicno zvuce, al sam malo nervozan...
losebiramnickov je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2010., 06:58   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Prvo moraš ustanoviti je li ti posebna tj. spojena MXM konektorom na ploču ili je zalemljena na nju. Ako je zalemljena, zaboravi nabavku druge i prodaj lap u dijelovima.
Ako je posebna, moraš ustanoviti koji MXM format je u pitanju i tek onda možeš na ebay. Pazi da ne kupiš grafu iz Acera jer one imaju posebni firmware i rade SAMO u Acerima.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2010., 12:23   #3
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Možeš probat i ovo.

Citiraj:
Autor losebiramnickov Pregled postova
HP Pavilion DV 6757CA
Dakle laptop je uzas, smrt, ne uzimajte HP osim ako vam prijete kastracijom. I u tom slucaju razmotrite....
Calm down... isto tako ti je mogao crknuti bilo koji drugi laptop bilo kojeg branda, najbolje sad da zbog tvog slučaja ne valja ni jedan HP.
khm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na