Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.04.2017., 00:15   #3271
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Nisam nikad čuo takav slučaj osim kod tebe. Ali ajmo nekom zdravom logikom...ako imaš optiku kojom nude brzine neta do 500/200 , kakvi su to tehnički razlozi da nemaš Hd na maxtv-u.

Plus imas u hd arenu 1-2, ali nemas 3-6. Ko je tu lud
Nešto tu ne štima.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 00:29   #3272
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Nisam nikad čuo takav slučaj osim kod tebe. Ali ajmo nekom zdravom logikom...ako imaš optiku kojom nude brzine neta do 500/200 , kakvi su to tehnički razlozi da nemaš Hd na maxtv-u.

Plus imas u hd arenu 1-2, ali nemas 3-6. Ko je tu lud
Nešto tu ne štima.
Ja se slažem sa tobom....imam 100/20 i ovo kaj sam rekao....ovaj mjesec produžio na dvije godine i dali su mi Sportski Plus....Kad sam vidio da nemam sve HD kanale rekli su mi na fejsu i 0800 da iz tehničkih razloga ne mogu imati HD (a arenu 1 i 2 imam HD) - ne razumijem sad još više ako tvrdiš da ti imaš.....

Imao sam prije "stari" sportski paket koji je imao Arenu 1 i 2 u HDu pa su možda po tom "povukli"....
denied je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.04.2017., 00:39   #3273
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Pa nemam samo ja, vjerojatno i svi ostali osim tebe. Provjeri ti to sa njima, neka je tu greška.
Arene 1-6, Sportklubovi 1-3,kreator i fight channel idu u HD. Kod mene je to tako.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 02:21   #3274
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Pa nemam samo ja, vjerojatno i svi ostali osim tebe. Provjeri ti to sa njima, neka je tu greška.
Arene 1-6, Sportklubovi 1-3,kreator i fight channel idu u HD. Kod mene je to tako.
I ti imaš dva maxTVa?
denied je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 21:07   #3275
Milmar
Registered User
 
Milmar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Ja imam dva maxTV i Sport Plus ali nemam Arena 3,4,5 i SK 1,2,3 u HDu (ni na jednom)...Kad sam ih pitao zašto, rekli su jer nije tehnički moguće ako imam dva maxTVa....Mogu gledat samo Arena 1 i 2 u HDu.

Imam Ultramax3M i Sportski plus paket.....Samo kažem što su mi rekli i na fejsu i na 0800 kad sam vidio da ih nemam....
Ista situacija kod mene tako da nisi jedini ti iznimka. Isto sam na optici (Ultramax3M usluga aktivirana u 3. mj./2017.), 100/20 i imam sportski plus paket i samo arenu 1 i 2 u HD-u. Dosad nisam toliko obraćao pozornost na to, ali budem ih baš nazvao sutra da provjerim što će meni reći.
Milmar je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 21:17   #3276
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Neko vas je opako zajeba nazalost, ili možda vučete iz prošlosti sport plus paket kad nije bia HD.

Ja kad sam potpisiva ugovor sam baš bacia akcent na to i men se čini čakk u ugovoru naźnačeno da tražim Hd. Jer da mi nije sportski plus paket u HD sigurno nebi ni sklopia ugovor sa njima.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 21:23   #3277
shilev
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: koprivnica
Postovi: 147
da, mozda vam jos traje 24mj. ugovora za stari sportski plus paket.
noviji paket se zove max sport plus i ima arene 1-6 hd i sk 1-3 hd
shilev je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 21:27   #3278
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Ugovoren max3m danas, dosta je bilo cekanja
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 21:29   #3279
Milmar
Registered User
 
Milmar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Neko vas je opako zajeba nazalost, ili možda vučete iz prošlosti sport plus paket kad nije bia HD.

Ja kad sam potpisiva ugovor sam baš bacia akcent na to i men se čini čakk u ugovoru naźnačeno da tražim Hd. Jer da mi nije sportski plus paket u HD sigurno nebi ni sklopia ugovor sa njima.
Ma i ti tehnički preduvjeti su nekakvo izmotavanje. Ako si na optici nema govora o tome da dio kanala može ići u HD-u a dio ne.
Vidim i ja sad koji su sve kanali u HD-u u sportskom plus paketu i mislim da bi jedan mail ht službi trebao riješiti tu zavrzlamu.
Milmar je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 21:31   #3280
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Pa da, pogotovo ako su ti već arene 1,2 u Hd...nema nikakve normalne logike koja može opravdat da ti daju arene 3-6 u Sd
Ante M je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.04.2017., 21:34   #3281
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
Ugovoren max3m danas, dosta je bilo cekanja
Jesi dobia kakve povratne info oko HBO/CINEMAX i Prośirenog po 5 kuna ?
Ja nisam.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 21:37   #3282
Milmar
Registered User
 
Milmar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Pa da, pogotovo ako su ti već arene 1,2 u Hd...nema nikakve normalne logike koja može opravdat da ti daju arene 3-6 u Sd
Sad si gledam i ugovor i još je naznačeno max sport plus i sve arene u HD-u kao i Sport Klub 1-3 (ima i ostalih ali ovi su najbitniji ). A jesam blento da to nisam ranije uočio.
Milmar je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 22:20   #3283
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Jesi dobia kakve povratne info oko HBO/CINEMAX i Prośirenog po 5 kuna ?
Ja nisam.


Je je, ugovorio sam hbo za 5kn, prvo nije moglo, pa di to pise, pa budem vidio kod sluzbe za zadrzavanje i oni rekli moze, stavili danas cijenu na ugovor i mora bit tako. I sport plus sam uzeo za 15kn i to je to, iduci tjedan montaza.
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 22:22   #3284
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Izvrsno, znači zajedno za hbo/cinemax 5 kuna ? A prošireni ?

Sutra ću ih i ja opet zapilat onda.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 22:24   #3285
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Izvrsno, znači zajedno za hbo/cinemax 5 kuna ?

Sutra ću ih i ja opet zapilat onda.


Tako je, samo ih pilaj i dobit ces, rekao mi je prodajni danas uzivo da je pitao par ljudi u firmi o tom hbo za 5kn i nitko nije znao o cemu se radi
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 22:25   #3286
shilev
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: koprivnica
Postovi: 147
Spikeman, imas magentu1 ili ne?

Sent from my D6503 using Tapatalk
shilev je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 22:25   #3287
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Neman magentu, nego kao i kolega Spikeman Max3m.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 22:46   #3288
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor shilev Pregled postova
Spikeman, imas magentu1 ili ne?

Sent from my D6503 using Tapatalk


Jok, samo max3m
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 22:58   #3289
RedSky
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Split
Postovi: 153
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
Jok, samo max3m
Da li ove ponude vaze i za bakar?
RedSky je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 23:06   #3290
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor Milmar Pregled postova
Ma i ti tehnički preduvjeti su nekakvo izmotavanje. Ako si na optici nema govora o tome da dio kanala može ići u HD-u a dio ne.
Vidim i ja sad koji su sve kanali u HD-u u sportskom plus paketu i mislim da bi jedan mail ht službi trebao riješiti tu zavrzlamu.
Meni su rekli da ne mogu biti HD kanali ako imam dodatni MaxTV.....Znači kolko sam shvatio stvar je u dodatnom tv-u....Kakvih - nemam pojma...
Prvo sam pitao na fejsu pa su mi tako rekli, a onda na 0800 (a da nisam spominjao što su mi rekli na fejsu) - u čemu je caka nemam pojma.....
Produžio sam ugovor prošli mjesec....Prije sam imao stari sportski paket u kojem sam imao samo Arenu 1 i 2 HD - dal je to povezano zašto i sada imam samo to, ne znam,,,,,
denied je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 23:34   #3291
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor RedSky Pregled postova
Da li ove ponude vaze i za bakar?


Pa mislim da da, nigdje ne pise da je ograniceno na neku tarifu, jedino da je ugovor na 24mj.
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 23:49   #3292
Milmar
Registered User
 
Milmar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Meni su rekli da ne mogu biti HD kanali ako imam dodatni MaxTV.....Znači kolko sam shvatio stvar je u dodatnom tv-u....Kakvih - nemam pojma...
Prvo sam pitao na fejsu pa su mi tako rekli, a onda na 0800 (a da nisam spominjao što su mi rekli na fejsu) - u čemu je caka nemam pojma.....
Produžio sam ugovor prošli mjesec....Prije sam imao stari sportski paket u kojem sam imao samo Arenu 1 i 2 HD - dal je to povezano zašto i sada imam samo to, ne znam,,,,,
Ma i to mi je isto sve malo wtf...
Pa nije da smo na bakru pa imamo ograničenja i trebaš imati dovoljno brzine da povuku 2 maxtv-a. Optika i još 100/20. Pa to može 10 receivera povući u hd-u. Ali ajde, baš ću se sutra informirati pa ću ovdje napisati što meni kažu.

Vidim da se ovdje spominje i hbo... Jel vrijede neke povoljnije cijene za postojeće korisnike ili je to sve isključivo za one koji idu na novi ugovor?
Pitam jel me nedavno zvao jedan iz ht-a da provjeri što je sve ugovoreno i kako sam zadovoljan sa uslugom... Nije mi znao ništa više reći po pitanju dodatnih povoljnijih paketa osim ovih redovnih cijena sa weba.
Milmar je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2017., 00:03   #3293
Europium
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 210
Na bakru ne može dodatni stb i hd kanali jer ne postoji takav profil na DSLAM-u koji bi rezervirao dovoljan bitrate da to sve skupa radi istovremeno dok bi na optici morali svi sportski i hbo kanali raditi u hb rezoluciji ak ne zovite 08009000, tamo mogu otključati kanale.
Inače, da se sredit i na bakru ali se ne može istovremeno gledati dodatni stb i hd kanal pa se iz tog razloga niti ne prodaju istovremeno.
Europium je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2017., 00:20   #3294
RedSky
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Split
Postovi: 153
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
Pa mislim da da, nigdje ne pise da je ograniceno na neku tarifu, jedino da je ugovor na 24mj.
Meni je ponudilo max3 za 250 kn: neograniceni razgovori+flat int + 10kn brzina do 50mbps, mislim da ce realno biti oko 30mbps..

Jel moglo nize od 250kn?

Uzeo sam i max sport plus za 15kn, za HBO nisu znali da li moze za 5 kn, pa je rekla da ce me nazvat, pa nije...

Jel moras imati HD paket uz max sport plus da imas sportske kanale u HDu?
RedSky je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2017., 01:18   #3295
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor RedSky Pregled postova
Jel moras imati HD paket uz max sport plus da imas sportske kanale u HDu?
Ako imaš Sportski plus paket onda bi sve sportske kanale automatski trebao imati u HDu (arena 1-4, SK 1-3, fight channel - ugl.one najgledanije) - uz SD.....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2017., 01:36   #3296
Milmar
Registered User
 
Milmar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Ako imaš Sportski plus paket onda bi sve sportske kanale automatski trebao imati u HDu (arena 1-4, SK 1-3, fight channel - ugl.one najgledanije) - uz SD.....
Samo mala ispravka... Arene 1-6 su u hd-u.
Milmar je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2017., 07:04   #3297
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor RedSky Pregled postova
Meni je ponudilo max3 za 250 kn: neograniceni razgovori+flat int + 10kn brzina do 50mbps, mislim da ce realno biti oko 30mbps..

Jel moglo nize od 250kn?

Uzeo sam i max sport plus za 15kn, za HBO nisu znali da li moze za 5 kn, pa je rekla da ce me nazvat, pa nije...

Jel moras imati HD paket uz max sport plus da imas sportske kanale u HDu?
dal je moglo nize stvarno neznam, to si trebao u maxadsl temi pitat ljudove koji imaju taj paket

U mom slucaju je Ultra max3m isao ovako...
web cijena - 275kn
pa prva ponuda - 269kn
druga ponuda - 219kn
i ispod toga neide

kaj se tice HD-a i sportskog plus, u paketu i jesu sve arene i sportklubovi u SD i HD rezoluciji, ali imaju i ovu napomenu: Za korisnike koji imaju tehničke mogućnosti omogućeno je praćenje Sportklub 1, 2 i 3 te svih ArenaSport kanala u HD rezoluciji.
što im to točno znači neznam niti necu nagađat...

jucer sam pitao prodajnog hocu li imat Novu TV u HD-u posto nisam ugovorio HD paket, rekao je da necu iako ljudi tu sa foruma koji koriste taj paket vele da imaju i novu i arenu 1 i 2 u HD-u. Nema druge nego pricekat dok oni to sve spoje pa vidjet sto je unutra, ako nema onda jbg, upalit paket za 45kn

Za HBO sam isto pitao hoce li kanali unutar tog paketa bit u HD-u, i rekao je da hoce.
Valjda je onda i HBO on demand isto u HD-u kao i HBO GO (dobro to je ko Netflix pa mora bit )
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2017., 10:36   #3298
Europium
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 210
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
dal je moglo nize stvarno neznam, to si trebao u maxadsl temi pitat ljudove koji imaju taj paket

U mom slucaju je Ultra max3m isao ovako...
web cijena - 275kn
pa prva ponuda - 269kn
druga ponuda - 219kn
i ispod toga neide

kaj se tice HD-a i sportskog plus, u paketu i jesu sve arene i sportklubovi u SD i HD rezoluciji, ali imaju i ovu napomenu: Za korisnike koji imaju tehničke mogućnosti omogućeno je praćenje Sportklub 1, 2 i 3 te svih ArenaSport kanala u HD rezoluciji.
što im to točno znači neznam niti necu nagađat...

jucer sam pitao prodajnog hocu li imat Novu TV u HD-u posto nisam ugovorio HD paket, rekao je da necu iako ljudi tu sa foruma koji koriste taj paket vele da imaju i novu i arenu 1 i 2 u HD-u. Nema druge nego pricekat dok oni to sve spoje pa vidjet sto je unutra, ako nema onda jbg, upalit paket za 45kn

Za HBO sam isto pitao hoce li kanali unutar tog paketa bit u HD-u, i rekao je da hoce.
Valjda je onda i HBO on demand isto u HD-u kao i HBO GO (dobro to je ko Netflix pa mora bit )
Bit će i nova i hbo u HD rezoluciji.
Europium je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2017., 11:18   #3299
kralj123
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: zgb
Postovi: 2
Pozdrav ekipa,
Jučer sam uveo optiku kod sebe jer su je nedavno provukli u mojoj zgradi i danas odmah problemi. Brzina interneta je 100, ali je kritično nestabilan. Neki uređaji se mogu spojit neki ne, pa se onda sami od sebe spoje poslije bez problema pa onda nakon nekog vremena opet prestanu radit. Modem je speedport w 724v. Android uređaji se uglavnom spoje bez problema, a Ios uređaji su uglavnom ti gdje se wifi spoji ali internet ne radi. Također na PCu se zna desiti da interneta nestane na par sekundi. Jel imao netko možda sličnih problema?
kralj123 je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2017., 12:43   #3300
shilev
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: koprivnica
Postovi: 147
ja zvao SZK i ova cura koja se javila nema pojma za te pakete po 5kn, kaze da nazovem ove iz webshopa, a oni uopce nemaju telefon....ma...to je zaista lutrija koga dobijes, neki nemaju pojma apsolutno o nicem
shilev je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na